Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#518) Aryon87 válasza Aryon87 (#517) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem ertem azokat akik fikazzak es lehuzzak a P20Pro kamerajat. Teljesen jo es korrekt kepeket keszit, engem meggyozott. + Hozzatennem, hogy ha csiszolnak is a kameran, jol fogjak tenni, mert emlekszem mikor a Mateval csinaltam legeloszor MM-ben a kepeket, kozel se ilyen minosegu volt. Es megjelenese ota az 5. frissites utan is reszelik a kameraszoftvert (telenoros)

Az elso kepen ahol a P9 lite van rajta a P20Pro erzekelte a kijelzon levo csajszi arcat, igy egybolt portret nyomott, mig az enyem a pultra nyomta automatikusan a fokuszt. A masik ketto kep inkabb a mervado. Szerdan ezt a minitesztet megismetlem kicsit atgondoltabban, meg remelhetoleg az AI se lesz nagyon agressziv, ugyanis nem mindegyik kepet kuldte at BT-n, mert amint kikapcsolt a kijelzo es atvaltott a demo videora, automatikusan kikapcsolta a BT-t.
Ugyanakkor majd egy leendo P20Pro tulajjal osszehoznek egy talalkat is, hogy a 2 telot kint is osszevethessem.

M10pro (L09):

[link][link][link]

P20pro (L29):

[link][link][link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.