Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Köszönjük a tesztet, vártuk :)
A 20mp-es képek tényleg elég botrányosak, de a 12-es szerintem teljesen rendben van, remélem ezen szoftveresen még sokat fognak javítani. A videók nem túl acélosak, ahogy azt más tesztekben is láthattuk. Kíváncsi lettem volna egy séta közbeni felvételre is, hogy a stabilizálás tényleg olyan rosszul muzsikál e.
A laza stílus szerintem egyáltalán nem elfogultság miatt van, bog kb mindig így ír... (nekem mondjuk ezzel semmi problémám, sőt sokkal szívesebben olvasok ilyet, mint amiben csak a száraz szakmai szöveg van. Ezzel szerintem sokan vagyunk így).

Összességében én eddig nem bántam meg az előrendelést, a 12-es fotók szintje nekem bőven megfelel, remélem még javulni is fog, videózás nem érint, zenét szinte már sosem hallgatok telóról, elmúltak pár éve a fősulis, "buszoskerózóssétálós" zenehallgató évek :D, vezeték nélküli töltés mondjuk nem lenne rossz, de eddig is meg voltam nélküle, sosem használtam. Nem mellesleg, de persze ez szubjektív, nekem a legszebb flagship teló lett idén, számomra pedig ez is fontos szempont :) Arról nem beszélve, hogy cirka 145-ért el tudom hozni a Trétől az előfizummal.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.