Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Criton válasza Nikk (#2850) üzenetére


Criton
veterán

Már mi csinálhatnánk egy "statot".
Hogy pld akinek eddig szervizbe vissza kellett vinnie mikori gyártású.
És akkor szerintem mi is látjuk, hogy igen ebben a hónapban legyártott telefonok "többsége" ment vissza a szervizbe.

A fóliára igazad van. :R Ha nem nagyon sikerül a púpot leszednem, akkor az egész fóliát leszedem. Most egy kicsit utánanéztem a GG-nek.

(#2852) szirtesp válasza Xaels (#2847) üzenetére


szirtesp
tag

húú ezt nem is tudtam hogy van ilyen is. hát ezeknél tényleg drágábbak. nam majd meglátom. azért kössz :)

(#2853) scapegt válasza Nikk (#2850) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen...ezt mondták a Wave-re is..meg az összes többire..mégis megkarcolja egy fülbevaló! Vagy egy porszem is akár! A Wave-emnek is GG-je volt, mégis karcos lett, pedig úgy vigyáztam rá mint a szemem fényére! Nem sokat ér a GG, pedig tényleg nem gyémánttal karcolásztam...

(#2854) Nikk válasza scapegt (#2853) üzenetére


Nikk
senior tag

Érdekes... Nekem a nem GG-s telóimon sem volt soha karc...

DIGIC

(#2855) szasz1


szasz1
tag

Egyébként az IMEI szám alapján mondják meg mikori a teló? az a 35644... kezdetű?

(#2856) Xaels válasza Criton (#2849) üzenetére


Xaels
félisten

Én kb. fél órával azután vettem meg a Speedshop-nál még 160-ért, hogy raktárra került. Az árukiadónál először egy Incredible-t akartak kiadni az ablakon az árukiadónak :D
Szerencsére nekem úgy néz ki nem nagyon van vele gondom.

MÁS: A Gorilla Glass jó marketing értékű és tapintásra kellemesebb mint egy hasonló keménységű plexi, de hiába sulykolják, nem karcálló. :( Még Motorola Defy-nél is olvastam róla fórumon, hogy mikrokarcos lesz stb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2857) scapegt válasza Xaels (#2856) üzenetére


scapegt
senior tag

Na ugye ;] Tényleg meg lehet karcolni őket, bár eddig még nem igazán jött rá senki, mivel.

(#2858) Criton válasza szasz1 (#2855) üzenetére


Criton
veterán

Igen az a szám.

Az enyémnek a gyártási ideje 2011.06.28.

(#2859) szasz1 válasza Criton (#2858) üzenetére


szasz1
tag

Elküldted e-carenek megmondták mikori?

(#2860) scapegt


scapegt
senior tag

Megkérdeztem, Part Neronál 124e Ft a 2 év HTC garanciás, és az e-Care-be lehet vinni nyilván. Term. minden tartozékkal adja ennyiért.

(#2861) Xaels válasza scapegt (#2860) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor még sem 111 az a 111.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2862) scapegt válasza Xaels (#2861) üzenetére


scapegt
senior tag

A 111e Ft az 1 év bolti garira vonatkozik, de minden gyári tartozékkal együtt adja. Aki meri úgy is, vegye meg :) Nekem még egy telóval sem volt gondom, bár tény, hogy ez a Sensation elég szeszélyes :D jobb a gyári gari. Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy az E-Care elfogadja-e így is :D kérnek-e bármit, vagy csak leadja az ember és megjavítják, hisz az is HTC.

(#2863) szirtesp válasza scapegt (#2860) üzenetére


szirtesp
tag

És ez dobozos és európába szánt?

SZERK: És itt? Ez csak ma ennyi, de ez vajon HTC garis?

[ Szerkesztve ]

(#2864) Criton válasza szasz1 (#2859) üzenetére


Criton
veterán

smurfie -nek küldtem el privátban, ő az Ecare -nél dolgozik.

Szerk: nálatok volt ilyen? Én eddig még ezt sem tapasztaltam szerencsére. :R

[ Szerkesztve ]

(#2865) scapegt válasza szirtesp (#2863) üzenetére


scapegt
senior tag

Na ezt már vele kéne megbeszélni :) Biztos meg tudja nézni a dobozon milyen régiókódú.

(#2866) szasz1


szasz1
tag

2011.06.20 az enyém gyártási ideje.

(#2867) kokler válasza Criton (#2864) üzenetére


kokler
aktív tag

Ez már régi téma, mert a megjelenés után készült ilyen androidpolice-os video is.
Válaszolva, nálam még nem volt (bár még csak 1 hetes a készülék) és a Desire régi töltőjével használom.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2868) scapegt válasza kokler (#2867) üzenetére


scapegt
senior tag

Az enyém természetesen produkálta már :D de minden nap csinál hasonlót. Ki van téve 4 ember ikonként, ha rábökök, azonnal hívja őket. Na most van, hogy 4x-5x kell rányomnom, hogy érezze...szóval az én érintőkijelzőm elég tréül sikerült sajna... :D

(#2869) kokler válasza scapegt (#2868) üzenetére


kokler
aktív tag

Van egyébként XDA-s fórum is, ahol éppenséggel statikus feltöltődésre vezetik vissza és el is múlt a jelenség bizonyos esetekben.
Nálam egyelőre most az akku töltöttség (ha jól emlékszem nálad is), ami kritikus. 55%-on vagyok pedig csak 1 órát volt használva! (Reggel 6.40-kor vettem le töltőről.)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2870) scapegt válasza kokler (#2869) üzenetére


scapegt
senior tag

Ezt a kijelzőproblémát megoldja az, ha átvált az ember egy másik ujjára. A gyűrűt viszont volt már hogy nekem is kb. hatodszor sikerült a helyére húznom, addig meg csak szaraodott, hol a kamerát akarta belehúzni hol meg egy másik ikont...már azt hittem földhöz vágom amikor végre feloldotta a képernyőzárat.

Az akku nekem is eléggé merül, de most már estére kikapcsolom, annyit spórolok :D bár ez az 1 órás merülés kicsit durva.

(#2871) szasz1


szasz1
tag

Fura, hogy nekem épp ezek a problémák nem jelentkeztek, a gyűrű is tipp topp mindig odament ahova akartam az akku is simán kihúzza 1,5 napig ha nem vadulok, úgy merül le kb reggelről estére hogy ilyen 4óra+ kilejzőhasználat van. az más kérdés hogy a jobb oldalt a kjielző behullámosodik mint egy tft moncsi :D meg nyikorog meg pixelhibás :D

(#2872) scapegt válasza szasz1 (#2871) üzenetére


scapegt
senior tag

Van neked is elég gondod :D szerintem az enyémnek nincs olyan baja amit másé ne produkált volna még :D az enyém a legsokoldalúbb :DDD :DD

(#2873) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Elég szomorú ezeket a hsz-eket olvasni. Cserélt készülékek továbbra is hibàtlan. Remélem észrevett valamit a htc és javìtott, vagy ha más nem, kifogtam 1 hibátlan darabot.

(#2874) szasz1 válasza Studiossrác (#2873) üzenetére


szasz1
tag

Én tegnap adtam be a T-hez, most 2 hétig izgulás,hogy milesz a kicsikével :D

(#2875) Criton válasza szasz1 (#2866) üzenetére


Criton
veterán

És akkor a tiédnek sincs semmi baja?
Ja de, most látom csak, akkor ezek szerint az enyém is lehet még hibás.

Nálad milyen hibák voltak?

Szerk: ok, esztétikai hiba?

[ Szerkesztve ]

(#2876) szasz1 válasza Criton (#2875) üzenetére


szasz1
tag

olyan baj mint amit linkeltél az elöbb, nincs, nekem a kijelző működése kifogástalan volt, a fent említett "esztétikai" hibáktól eltekintve.

(#2877) Criton válasza szasz1 (#2876) üzenetére


Criton
veterán

A tied T-s és független vagy függő? Bár ha T-s akkor gondolom függő :F :U

(#2878) szasz1 válasza Criton (#2877) üzenetére


szasz1
tag

T-s de függetlennek tűnik, bár nem próbáltam más kártyával, de semmi T-s téma, üdvözlőkép,csengőhang, semmi.

(#2879) Criton válasza szasz1 (#2878) üzenetére


Criton
veterán

De jó, akkor most már én is aggódhatok, milyen hiba mikor fog előjönni :U
Ezt most tényleg csak azért mondom, mert ha visszaolvasok, akkor 2-3 oldal csak arról szól, hogy mi rossz ebben a telefonban...
Valahogy a pozitív írások hiányoznak, hogy ez jól fut rajta az meg ilyenek...
Kezdek "hátrálni", és a leendő vevőket szerintem meg teljesen elijesztik ezek az írások. :(
Lehet rosszul látom, nekem még semmi bajom nincs a telefonnal, de már nézegetem a dolgokat...wifi stb....
Egyik kollégámnak is ilyen telefonja van, megkérdeztem, hogy minden rendben van-e vele.
Mondta: igen.
Megnéztem, és nála tapasztaltam a wifis hibát, de neki még a régebbi szoft van fent.
Én még nem tapasztaltam, de nálam már a szoft is frissebb.
Szóval ő mint "normál" user még nem vett észre semmit sem, ahogy eddig én sem.
De amiket itt látok, már kezdek paranoiás lenni :O

[ Szerkesztve ]

(#2880) szasz1 válasza Criton (#2879) üzenetére


szasz1
tag

De miért? attól hogy az elmúlt 2 oldalban csak a bajokat írtuk, nyilván nem csak azok vannak, aki meg érdeklődik igazán a dolog iránt, úgyis elolvas 10-20 oldalt itt, teszteket néz, külföldi oldalakat olvas stb, szerintem.

(#2881) Criton válasza szasz1 (#2880) üzenetére


Criton
veterán

Én ilyen vagyok, más lehet nem :U
A telefont én ettől még nagyon szeretem.
Desire -t váltottam le, és nem bántam meg :R

Szerk: egyébként én is ezt a topikot néztem legelőször, meg olvasgattam külföldi oldalakat.
Akkor a hibákról nagyon még nem volt szó :N
Pont itt is mondták, hogy ezt a telefont válasszam mint az SGS2.
SGS2 lehet erősebb, de a HTC- ről még is jobb teszteket lehetett látni :R

Ahogy tudom, SGS2 -ből is nagyon sok megy szervizbe.

[ Szerkesztve ]

(#2882) scapegt válasza szasz1 (#2880) üzenetére


scapegt
senior tag

Pont ezért nem akartam leírni ide pontokba szedve az én problémáimat, mert ha valaki elolvassa, azonnal meggondolja magát és nem veszi meg, holott ez egy jó telefon, csak kifogtam egy hibás darabot. Nyilván ez a tény is lehet valakinek megállj, de mégsem annyira mint egy 8-10 pontból álló hibalista. Jövő héten küldöm én is az enyémet szervizbe és amint nálam van és használtam pár napig, jelenteni fogok nektek, hogy mennyire jó a készülékem :)

(#2883) scapegt


scapegt
senior tag

Lefotóztam a kijelző és a gorilla glass közti porosodást, nagyjából sikerült is, íme 3 kép:
Porosodás
Porosodás
Porosodás

Természetesen a kijelző totálisan tisztára van törölve, ez a por nem a gorilla glass felém eső részén van.

[ Szerkesztve ]

(#2884) Criton válasza scapegt (#2883) üzenetére


Criton
veterán

A 3. képen nagyon durva :Y
Nekem ilyen szerencsére nincs :N

(#2885) simon7012


simon7012
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok mondani akkukimélő modokat, mert kezd az idegeimre menni, hogy naponta kell tölteni!!? :(((
Csak a időjárás frissüljön a kezdö képernyön a többi nem érdekel...
Segítetek? :F

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#2886) scapegt válasza simon7012 (#2885) üzenetére


scapegt
senior tag

Az konkrétan eléggé szívja az akkut :D én nem is használom már. Az ablakon ki tudsz nézni te is, nem? :) Bocsi, hogy elviccelem, de szerintem tök fölösleges, manapság két órán belül nem bírnak normális időt jósolni, nem hogy 5 napra előre...nevetséges szerintem :D Tény, hogy jól néz ki, de csak zabálja az akkut.

(#2887) Nikk válasza Criton (#2864) üzenetére


Nikk
senior tag

Ez nem hiba, hanem user error... A gombok mivel érintésérzékenyek ezért a kijelző meghosszabbításának felelnek meg fizikailag. Ezt le is ellenőrizhetitek, ha a menüből fentről lefelé húzzátok az ujjatokat. Ekkora a kijelző majdnem a káváig érzékeli a swipe action-t, vagyis, hogy görgeted az oldalt.

Gyakorlatilag ez nem hiba, hanem egy ostoba felhasználó...

DIGIC

(#2888) F-ECT$ válasza Criton (#2881) üzenetére


F-ECT$
titán

Itt jóhogy azt mondták, hogy ezt vedd.

Az SGS2 topicban sokkal kevesebb hibás készülékről lehet olvasni, pedig sokkal több ember vett olyat.

Jobb tesztek? Hol? (Csak ismételni tudom a mobilarénás végszót: egyértelmű győztes nincs, egynéi preferencia alapján lehet csak választani.)

Dive ever, work never.

(#2889) Nikk válasza simon7012 (#2885) üzenetére


Nikk
senior tag

market-en találtam egy jóprogramost, amivel elvileg meg lehet pöckölni az akku időt. Ki lehet ütni vele a felesleges alkalmazásokat stb... Keresd meg. Fizetős, de állítólag nagyon jól működik...

DIGIC

(#2890) Nikk


Nikk
senior tag

Én ma adtam be asub-pixelhiba miatt az e-care-hez. Két nap még megnézik, hogy garis-e, ugyanis a htc-nek kell engedélyezni a kijelzőcserét...

DIGIC

(#2891) Xaels válasza scapegt (#2886) üzenetére


Xaels
félisten

Megmondtad az igazat. Az egész jó látványnak de semmi több. Reggel amikor kikelek az ágyamból frissítem a hőmérséklet miatt, hogy tudja mit kell felvennem, de azon túl semmi értelme nincs. Egész nap kint vagyok a városban úgy is látom milyen idő van. A másnapi meg úgy sem számít annyira egyik jósolás sem pontos.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2892) scapegt válasza Xaels (#2891) üzenetére


scapegt
senior tag

Másrészről frontérzékeny vagyok 14 éve, pontosan tudom mikor mi jön, akár hideg, akár meleg :)

Volt már olyan, hogy azt mutatta, hogy süt a nap, holott szakadt az eső :D szóval ennyire jó ...

[ Szerkesztve ]

(#2893) simon7012


simon7012
aktív tag

Kösz mindenkinek teljesen igazatok van... :R
Ezenkivül minden le van kapcsolva remélem igy már tovább birja....? :F

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#2894) scapegt válasza simon7012 (#2893) üzenetére


scapegt
senior tag

A szinkronizálást is kikapcsoltad? (Beállítások/Fiókok és szinkronizálás/1. Háttér adatok - pipa ki, 2. Automatikus szinkronizálás - pipa ki). Egyesével végig kéne nézned, melyik mire van állítva, mert van ami pl óránként szinkronizál (részvények, hírek). Van amit nem lehet kikapcsolni csak a maximumra állítani (4 óra), de az is számít. A háttéradatok szinkronizálását is kikapcsolhatod ha a Marketet nem nagyon használod, de max olyankor visszaállítod. Nekem a gyári feladatkezelő is kint van ikonként, néha rábökök, fut-e valami és bezárom, van hogy 5 alkalmazás és fut, köztük a kamera is. Ezen kívül a wi-fi és a 3G csak akkor megy nálam, ha épp használom, egyébként Off; a kijelzőt is azonnal kikapcsolom, ha nem használom a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#2895) Criton válasza F-ECT$ (#2888) üzenetére


Criton
veterán

Nem is úgy mondtam, hogy nagy fölénnyel nyert a HTC :((( Nyugodtan ki lehet fordítani...
Konkrétan most nem tudom, hogy hol olvastam, de az SGS2 nél is szintén valami kijelző problémáról írtak. Ha otthon vagyok, akkor megnézem ,hogy hol is volt ez a teszt.

Igazad van biztos, "rakjunk" a userek alá, hogy Sensationből "szinte" minden 2. hibás valamilyen szinten, míg SGS2 ből csak minden 10. vagy 12.

Egyébként nem csak itt mondták, hogy Sensation . Mindig is HTC párti voltam, megszoktam.
Volt, hogy SGS2 akartam volna venni, de tapogattam és nem tetszett, anyag, forma stb...

[ Szerkesztve ]

(#2896) szasz1 válasza Criton (#2895) üzenetére


szasz1
tag

Szerintem mindkettő telefon jó, a és mindkettővel vannak problémák is, maximum az is lehet hogy a SGSII topicban kevesebben írnak be hibákat, másrészt pedig a teszt is kihozta, hogy az SGSII gyorsabb mint a sensation, a benchmarkokban, persze ez nem feltétlen jelent semmit az általános felhasználás mellett. Én személy szerint azért vettem a Sensationt merthogy minőségi anyagokból van, bár egyelőre ezt nem sikerült annyira észrevennem, de attól még nem gondolom, hogy a telefon egy szar, mindenhol fordulnak elő hibák ahol terméket gyártanak

(#2897) scapegt


scapegt
senior tag

Nekem most ez a háttérképem

... csak hogy valami másról is legyen szó ... :DDD

(#2898) szasz1 válasza scapegt (#2897) üzenetére


szasz1
tag

Nekem egy HTC Hubos kép van berakva :) csak a teló van a szervízben épp ^^ de majd hazatér :)

(#2899) Criton válasza szasz1 (#2896) üzenetére


Criton
veterán

Köszi, jobban megfogalmaztad mint én, én is hasonlót akartam volna írni :DDD

scapegt :

Én most az alap háttérképet használom.
Zedge-n kívül van olyan oldal, ahol jó háttérképek vannak?

Ébresztő hangnak ti mit használtok? Én most a "snooze -t", de kéne valami ami alapból hangosabb, nehezen kelek fel :DDD
Mondjuk a mostanit is hallom, na meg rezgésen is van :)

Csengőhang? :)

[ Szerkesztve ]

(#2900) F-ECT$ válasza Criton (#2895) üzenetére


F-ECT$
titán

A kijelző probléma sok esetben egy rom cserével megoldódott, akinek nem, az meg ment szervízbe.

Nem fordítottam ki: sokkal kevesebb HTCS fogyott, mint SGS2, mégis több a hibás darab itt a fórumon. Ez persze nem reprezentatív minta.

Neked fontos volt a telefon anyaga, így HTC-t vettél. Nincs is ezzel semmi gond, az egyéni preferencia alapján döntöttél, örülj a telefonodnak ;)

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.