Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) kokler válasza Nikk (#2400) üzenetére


kokler
aktív tag

Én speciel bekapcsoltam kifizetés előtt és megnéztem CID getter-vel és Pixel test progival is, mivel biztosra akartam menni :K

S-OFF , root backup kész ;]

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2402) Xaels válasza Nikk (#2400) üzenetére


Xaels
félisten

Ennek ellenére is volt itt a fórumon valaki akinek elsőre szó nélkül cserélte a kijelzőt az E-Care.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2403) szasz1 válasza Xaels (#2402) üzenetére


szasz1
tag

Nekem gyakorlatilag a kijelző közepén van az a pixelhiba, meg már amúgy is ez a kijelző nyekergés, mozgás, szerintem így 10 naposan nemtúl előremutató, az egyik top minőségű gyártótól.

(#2404) Criton


Criton
veterán

A tokért mehetek ma délután vagy holnap reggel, köszönet nektek :R
Fóliát is fogok egyben felrakatni.

Ma reggel viszont táskában volt a telefon, a táskát meg véletlen lejtettem valamint összenyomtam, a telefonon nem veszek észre semmit sem, remélem semmi sincs.

Egyébként ezek most elég jól össze vannak rakva, nem :F

(#2405) szasz1 válasza kokler (#2401) üzenetére


szasz1
tag

Ez a CID getter hogyan működik?

(#2406) Criton


Criton
veterán

Azt viszont ma is tapasztaltam, hogy ha hívok valakit, akkor fél mp elsötétül a képernyő, mint ha azt észlelné ,hogy a fülemnél van. Nem minden esetben csinálja ezt. Remélem ez nem valami hiba szerűség :F

(#2407) mumk1


mumk1
addikt

Most rendeltem komplett hátlapot 34$ kb. 6500Ft. Nem mintha mocorogna, csak egy vaslemezzel csúnyán lehúztam a jobb felső sarkát egy pár hete. Kivillant az aluház. :)
Tulajdonképpen annyi jó van ebben a konstrukcióban, ha nem a kijelző sérül, akkor ennyibe kerül egy teljes felújítás. :)

Szerk:

Bakker, pont a fele volt. :) [link]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2408) szasz1


szasz1
tag

Most nyomattam dead pixel testet, 1 teljesen halott pixel van, de van vagy 4-5 subpixel hiba. a supportal csetelve ezt kaptam válaszként
Marcin: I will provide information about pixel policy - 1 Out of Warranty, 2-3 with More than 5mm distance between Out of Warranty

Marcin: 2-3 dead pixels Less than 5mm distance between - In Warranty, 4 or more Any distance - In Warranty

Szabolcs Liska: i see

Szabolcs Liska: even 4 subpixel means warranty repair or new phone?

Marcin: 4 or more means you can ask retailer for replacement if phone is less than 28 days old (depend of retailer)

Marcin: Or it will be warranty repair

(#2409) Criton válasza szasz1 (#2408) üzenetére


Criton
veterán

ezt a pixel testes programot honnan lehet leszedni, illetve mi a neve? mert akkor este én is megnézném.

(#2410) szasz1 válasza Criton (#2409) üzenetére


szasz1
tag

Dead pixel test, market

(#2411) Criton válasza szasz1 (#2410) üzenetére


Criton
veterán

az UjACHA féle?

(#2412) T0rnad0 válasza mumk1 (#2407) üzenetére


T0rnad0
addikt

Akkor már egész jó áron van :K

Z Fold 4

(#2413) szasz1 válasza Criton (#2411) üzenetére


szasz1
tag

Jaja

(#2414) scapegt


scapegt
senior tag

Találtam ilyet Sensation-höz:
T-Mobile töltő
Külső töltő pakk

(#2415) kokler válasza szasz1 (#2405) üzenetére


kokler
aktív tag

Igazából szövegesen jelenít meg információt. A HTC EastEurope-ot kell keresni erősen a szövegek között. Ha S-ON és EastEurope van az ro.carrier sorban akkor erősen ide szánták és még garos is a telód ;)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2416) szasz1 válasza kokler (#2415) üzenetére


szasz1
tag

Az lenne a fura ha nem ide szánták volna, a Tben vettem, 10 napja :) le is mennék kutyába ha nem lenne garos.

(#2417) Criton válasza szasz1 (#2413) üzenetére


Criton
veterán

Ok rendben köszi, ha minden igaz nem találtam pixelhibát.
Csináltam egy Speedtestet is most SD Tools-al. Gyári SD kártya van bent.
Írás: 5.3MB/s , Olvasás: 20.4 MB/s
Ezek az értékek jók?
Néha persze van, hogy egy kicsivel nagyobb értékeket kapok írásra és olvasásra is.
Egy kis lagzás van másnál is? Kis akadozás görgetésnél...

Ez a telefon anyagban jól össze van rakva ?
Szóval ha táskában esett egy kicsit remélem bírja :B

[ Szerkesztve ]

(#2418) F-ECT$ válasza Criton (#2417) üzenetére


F-ECT$
titán

Írás alapján ez olyan Class 4-esnek tűnik. Van már Class 10-es kártya is, ami garantálja a 10 MB/s feletti írást, ha ez számít.

Dive ever, work never.

(#2419) szasz1


szasz1
tag

Amúgy szerintetek erre a pixel hiba detektálásra van valami gépi dolog is, vagy a szervizes szemére vagyok bízva?:D
Mármint olyasmire gondolok, hogy valami app ami mondjuk kiírja hogy ennyi meg annyi dead pixel van

[ Szerkesztve ]

(#2420) Criton válasza F-ECT$ (#2418) üzenetére


Criton
veterán

Nekem ennyi bőven megfelel most még :N
Gyári SD kártya amit a Sensationhöz adnak, ahhoz ezek jó eredmények?

Valaki ejtette már le a telefont? :U

Kis lagzás akkor ezek szerint csak nálam van?

[ Szerkesztve ]

(#2421) F-ECT$ válasza Criton (#2420) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem tudom milyen kártyát adnak alapból, nincs ráírva, hogy milyen class?

Lagzás az minden androidos telón van, ezt 1-2 custom romban már sikerült kiküszöbölni, de jobb hozzászokni, hogy a gyáriakban még lesz egy darabig.

Dive ever, work never.

(#2422) roxan válasza F-ECT$ (#2421) üzenetére


roxan
senior tag

szerintem class6, nekem 6mb-os írási sebességet produkál

(#2423) Criton


Criton
veterán

#2406 :F

roxan: néha nekem is eléri a 6MB de többnyire 5. Olvasás meg most 23/25MB/s is felment.

[ Szerkesztve ]

(#2424) F-ECT$ válasza roxan (#2422) üzenetére


F-ECT$
titán

A class a garantált írási minimumot jelenti. Egy class 4 is tudhat 6-8-10 MB/s-sel íródni, de a garancia 4 MB/s-re van.

Dive ever, work never.

(#2425) mumk1


mumk1
addikt

Azt még érdemes tudni, hogy a megadott class érték a minimum szekvenciális írási sebességre vonatkozik. Telefonba nem sok értelme van Class6-tól gyorsabbat vásárolni mert pl. class10-es kártyák random írási sebessége sokkal rosszabb mint egy Class6-nak.
A kettő közötti árkülönbözetet érdemesebb inkább egy jobb minőségű kártyába invesztálni. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2426) Xaels válasza szasz1 (#2408) üzenetére


Xaels
félisten

Az a gond, hogy pixelhibára vonatkozólag van egy szabvány ami megad egy irány értéket amin belül eltérhetnek a gyártók. Ha mész az E-Care-be mindenképpen jelezd feléjük a hibát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2427) szasz1 válasza Xaels (#2426) üzenetére


szasz1
tag

A HTC support ugye válaszolt hogy 4 vagy afelett távolságtól függetlenül garis 2-3 az 5mmen belül garis azon kívül nem, 1 az meg sehogysem, én most elsőre 2őt szúrtam ki de azok sem 5mmen belül, de valaki itt írta hogy neki 1 re cserélte a voda, picit bizakodok hogy a már meglévő problémával együtt a T talán beadja a fejét. mert eléggé zavar ez a jelenlegi helyzet.

(#2428) Xaels válasza szasz1 (#2427) üzenetére


Xaels
félisten

[link] Innen olvasd a topikot. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2429) szasz1 válasza Xaels (#2428) üzenetére


szasz1
tag

Én tegnap felhívtam őket, elmeséltem ugye a történetemet hogy mi a bajom a nyöszörgés a jobb oldalon "hullámosodás" ha picit jobban nyomod meg az érintőfelületet, és mondtam hogy ugye Ts a garija, egyből hogy ők akkor nem javíthatják, a Ts meg aztmondta hogy ők megint csak nemtudják javítani, elküldik az ide meg oda ><

(#2430) Xaels válasza szasz1 (#2429) üzenetére


Xaels
félisten

A T szervize nem tud ilyesmit javítani ők is csak a hivatalos szervizbe küldik tovább, ami az E-Care. Lehet elbeszéltetek a telefonos ügyintézővel egymás mellett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2431) szasz1 válasza Xaels (#2430) üzenetére


szasz1
tag

Jah, tudom hogy az E-Care, igazából fel akartam csak gyorsítani az ügyintézést azzal, ugye hogy én viszem el a telefont, nem várok a Tre amíg elviszik stb. De első körben nem túl kedvezően nyilatkozott az E-Cares csávó.

(#2432) Xaels válasza szasz1 (#2431) üzenetére


Xaels
félisten

KunyA is egyből oda vitte és megcsinálták neki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2433) CrAck69


CrAck69
senior tag

Szerintetek az előfordulhat, hogy amikor megveszem majd a telót akkor nem pixelhibás.
De egy pár nap használat után az lesz?
Mert ha megvétel előtt megnézem a pixel tesztelős progival és jó akkor kell még majd attól tartani, hogy később meghal egy pixel?

Egyszer fenn....

(#2434) kokler válasza CrAck69 (#2433) üzenetére


kokler
aktív tag

Nem jellemző, hogy később egyszer csak pixelhiba jelentkezne.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2435) Criton


Criton
veterán

Másnál akkor nem fordult elő, hogy ha hív valakit, akkor fél mp elsötétül a képernyő, mint ha azt észlelné a telefon, hogy fülnél van mikor nincs :F

(#2436) Nikk válasza kokler (#2434) üzenetére


Nikk
senior tag

Dehogynem... :D

Pont ez a szívás benne. Mit gondolsz miért adnak bizonyos gyártók pixelhiba garanciát a cuccaikra? Nekem is pár nap elteltével jött elő a probléma.

DIGIC

(#2437) Xaels válasza Nikk (#2436) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk úgy, hogy általában az első 1-2hét a rázós ilyen szemszögből, ha addig nem jön elő ritka, hogy később felbukkan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2438) Studiossrác válasza szasz1 (#2427) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Nekem cseréli a voda.Hétfőn veszem át az ùjat.Nem akarlak elkeseríteni,de nem lennènek kötelesek cserélni,esélyes, nekem is csak azért cserélik mert bőven 72 òrán belül reklamáltam meg

[ Szerkesztve ]

(#2439) Xaels


Xaels
félisten

Húúúbazzeee nem semmi felára van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2440) Nikk válasza Xaels (#2437) üzenetére


Nikk
senior tag

Az épp elég... ;) Nekem is két héten belül előjöt... Egyébként annál később is létrejöhet, csak az már ritkább eset. De ez egyébként kijelzőtípustól is függ...

DIGIC

(#2441) Criton válasza Nikk (#2440) üzenetére


Criton
veterán

Lehet tudni mely kijelzőtípusoknál jött elő a legtöbbet? Gondolom van valami azonosítója.

(#2442) Nikk válasza Criton (#2441) üzenetére


Nikk
senior tag

Jó kérdés. TN paneleknél gyakori, S-LCD-nél is az ezek szerint. IPS vagy PVA panelek esetén is ritka... Nem tudom, hogy a sony által gányolt S-LCD mire épül, de szégyeljêk össze magukat, hogy minden másodiknak van valami baja...

DIGIC

(#2443) scapegt


scapegt
senior tag

Megjött a fehér szilikon tokom ma, épp a névnapomra :DDD július 27-én postázták, egész hamar ideért. Nagyon baba, egy fóliát is kaptam hozzá. Ennyiért ajándék volt :)

(#2444) CrAck69


CrAck69
senior tag

akkor ha veszek egy Sensation -t akkor 2 hétig para van hogy lesz e pixelhibám? :(
és miazhogy minden másodiknak van vami baja?
ennyire borzasztó a helyzet? :O

Egyszer fenn....

(#2445) Xaels válasza CrAck69 (#2444) üzenetére


Xaels
félisten

Azért a minden második erős túlzás szerintem. Nincs mitől parázni, E-Care megoldja ha mégis beütne(legalább is eddig ilyen tapasztalatok voltak).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2446) CrAck69 válasza Xaels (#2445) üzenetére


CrAck69
senior tag

akkor nyugodt szívvel vehetek? :)

Egyszer fenn....

(#2447) MerLinh válasza CrAck69 (#2444) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nem tudom, az enyémnek nincs baja, a deathgrippen kívül, persze az csak akkor, ha messzebb van a router, de akkor szét kapcsol, de úgyis mobilnettel nyomom

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2448) Xaels válasza CrAck69 (#2446) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nem éri meg idegeskedni. Azért van a garancia.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2449) Criton


Criton
veterán

A hátlapon a 4db érintkező micsoda?

(#2450) Xaels válasza Criton (#2449) üzenetére


Xaels
félisten

Az antennák kivezetései.

Hú bazze, most nézem léptek csöndben és úgy néz ki változtattak a felépítésen a HTC-nél menet közben. :(((

A második képen a hangszóró alatt van még egy kivezetés.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.