Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) Anulu79 válasza szasz1 (#2050) üzenetére


Anulu79
addikt

Én most megnyomogattam és tényleg van egy kis holtjáték. De szinte alig látható a mm tört része talán. Tényleg említésre sem méltó szerintem mert ennyi minden telefonon van az illesztéseknél.

(#2052) szasz1 válasza Anulu79 (#2051) üzenetére


szasz1
tag

Én is csak kijelzőtakarítás közben nyomtam be egy picit :) aztán azóta kicsit baszta a csőröm, de akkor megnyugodtam, hogy másnak is nyikorog :)

(#2053) Anulu79 válasza szasz1 (#2052) üzenetére


Anulu79
addikt

Engem nem zavar a dolog mert nem szoktam nyomkodni erősen a kijelzőt. :) Ennyi holtjáték mindegyik készüléknél van.

(#2054) F-ECT$ válasza Anulu79 (#2044) üzenetére


F-ECT$
titán

2 dolog eszik sokat: netezés 3G-n; játék. Ezekkel bőven elképzelhető, hogy 2-3 óra alatt lemerül a telefon. Persze a kijelző önmagában is sokat eszik, de ha csak pl videót nézel, akkor azt bírja 5-6 órán át is.

Dive ever, work never.

(#2055) szasz1 válasza Anulu79 (#2053) üzenetére


szasz1
tag

Én sem szoktam :) csak ahogy törölgettem a kijelzőt megnyomtam picit, nyilván nem nyomkodnom a kijelzőt egész nap befele, vizsgálva hol tudom benyomni jobban :D

(#2056) Xaels


Xaels
félisten

[link] Arra nem találtam infot, hogy melyik SW verzió volt a tesztelt gépen. Ezek az eredmények javulhatnak 1-2 szoftveres optimalizálás esetén.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2057) szasz1


szasz1
tag

Ti az alap fóliát hagytátok a telón, vagy valami custom cucc van rajta?^^ nameg mi a vélemény a case mate tokokról?

(#2058) tombike válasza Nikk (#2036) üzenetére


tombike
aktív tag

nekem van galaxy sII iphone 4 es sensation

a galaxynak ott van az 1 giga ram ez szep es jo, de nem ertem azokat akik ezt figyelgetik, azert van ott hogy hasznalja, a sense szep es jo dolog ezt szeretjuk, miert fontos h mennyit eszik, ha el fut igy is minden, az iphone-on is megy minden flottul, ott nem figyelgetjuk, hanem hasznaljuk, ez itt csak egy plussz, hogy ra tudunk nezni, miert fusztral ez? sokszor azt a peldat hozom erre, hogy sokan bebugyolaljak a szerkezetet, ilyen olyan folia stb, ezzel elveszik a felhasznaloi lmenyt maguktol, csak a kovetkezo tulajnak tesznek jot, ket ev mulva ugy is cseres, vagy meg hamarabb, hisz a paci trend diktal. Feltik ovjak, csak epp ki nem hasznaljak, az 1 giga is cak egy raszamolas a jelenlegi rendszer mellett, boven eleg a mostani, ha meg nem akkor ugy is uriti a rendszer

es bocsanat nem kotekedni akarok, csak ertetlenkedek neha:)

(#2059) Xaels válasza szasz1 (#2057) üzenetére


Xaels
félisten

A gyárilag rátett fólia csak addig kell amíg kiveszed a dobozból, azt nem mindennapos használatra találták ki. Én nem használok.

Case-Mate tokok jó minőségűek, de nekem Desire-nél nem vált be a Torque Black szilikontokjuk mert beleragadt a zsebembe és gyűjtötte a szöszöket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2060) F-ECT$ válasza tombike (#2058) üzenetére


F-ECT$
titán

"sokan bebugyolaljak a szerkezetet" - ja meg megveszik a kocsit szép kárpittal és egyből megy rá az üléshuzat :DDD

Dive ever, work never.

(#2061) Xaels válasza tombike (#2058) üzenetére


Xaels
félisten

Az Android azért rak minél több dolgot a memóriába, hogyha kell azonnal indulhasson várakozás nélkül, ezzel is a "felhasználói élmény"-t növelve, minél több a memória annál több minden fér el benne így ritkábbak lehetnek a megakadások/várakozások. Az igaz, hogy a háttérben csinál helyet ha nincs és fel sem tűnik az átlag embernek mi történik a háttérben, de mint minden amit emberek csinálnak ez sem tökéletes.

Amúgy egyetértek veled, nem kell nézni és akkor ez nem is tudja frusztrálni az embert.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2062) szasz1


szasz1
tag

Aha, és akkor miféle tokot használsz hozzá? mert azért valamit csak kéne vegyek hozzá :)

(#2063) roxan válasza szasz1 (#2050) üzenetére


roxan
senior tag

nekem nem nyöszörgött. Amig rá nem simitottam egy kijelzövédö fóliát. akkor kicsit megnyomogattam, azóta a kijelzö jobb oldala közepénél ha megnyomom, nyöszõrög. már nem, azon a részen tettem alá egy pici szigszalag daradot, azóta semmi. nem is mozog.

(#2064) Anulu79 válasza szasz1 (#2057) üzenetére


Anulu79
addikt

Milyen fóliát? Nekem nem volt rajta semmiféle fólia. :) Karcálló kijelzőre miért kéne fólia? :)

F-ECT$ Az OK, hogy sokat eszik a játék de 20 perc 20%-ot? Nem sok kicsit?

(#2065) szasz1 válasza Anulu79 (#2064) üzenetére


szasz1
tag

Jó GG ide vagy oda, láttam én már karón varjút :D

(#2066) Anulu79 válasza szasz1 (#2065) üzenetére


Anulu79
addikt

Az igaz, de szerintem az ujjunktól nem hiszem, hogy megkarcolódna normál használat mellett. Ha meg mégis akkor csak segítene a garancia. :) Legalábbis remélem. :)

(#2067) szasz1 válasza Anulu79 (#2066) üzenetére


szasz1
tag

Azért az kemény lenne hogy az ujjbegyed megkarcolná :) én inkább az olyasmitől tartok hogy véletlen zsebreteszem kulcs mellé vagy ilyesmi, alapjában véve nagyon figyelek az ilyesmire hogy a telónak mindig saját zsebe van, de sosem lehet eléggé felkészülni ezért kérdem :)

(#2068) tombike válasza F-ECT$ (#2060) üzenetére


tombike
aktív tag

BMW borkarpit + ulestriko:) szep es jo paros:)

(#2069) Anulu79 válasza szasz1 (#2067) üzenetére


Anulu79
addikt

Engem ez a veszély nem fenyeget mert nem fér egy zsebbe a nadrágomban a kulcs meg a telefon. :) De éni s féltem és ezért vettem hozzá (vagyis megmaradt inkább) egy beledugós tok.

(#2070) szasz1 válasza Anulu79 (#2069) üzenetére


szasz1
tag

Telenor üzletben volt egy htc bőrtok olyan 3k fele, de szerintem nem ehhez való volt, picit kilógott belőle felfelé a teló, pár mm-t, ezen kívül meg csak Ebayen láttam, olyan htc bőrtokot ami ehhez való lenne hivatalosan is. Mondjuk jobban örülnék valami jó minőségű zokninak hozzá.

(#2071) Xaels válasza szasz1 (#2070) üzenetére


Xaels
félisten

Meteor tok

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2072) Anulu79 válasza szasz1 (#2070) üzenetére


Anulu79
addikt

Nézz szét valamelyik GSM bolt honlapján. Nekem is onnan rendelte a T amikor bent voltam.

(#2073) szasz1 válasza Xaels (#2071) üzenetére


szasz1
tag

Ja, ezt néztem csak, ezek a delivery priceok, kiakasztóak :D

(#2074) Xaels válasza szasz1 (#2073) üzenetére


Xaels
félisten

Azok és a legrosszabb, hogy boltban lazán eladják ugyanannyiért a szállítási költség 75%-át meg zsebre dobják :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2075) szasz1 válasza Xaels (#2074) üzenetére


szasz1
tag

Amúgy ezt csak itt nálunk tudják megcsinálni kb... :D

Ezt néztem még:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2076) roxan válasza Xaels (#2061) üzenetére


roxan
senior tag

azt mondjuk nem értem, hogy ha 768 mb-ból kb 200-at használ a sense, akkor a fennmaradò 570-böl mi az isten eszik meg 400-at, hogy csak kb 170 szabad általában, pedig elvileg semmi külõnös nem fut

(#2077) Xaels válasza roxan (#2076) üzenetére


Xaels
félisten

Én ennyire nem tudom mi a felállás, de tuti van aki komolyabban benne van ebben a témában és elmondja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2078) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült megoldani a készülékhibát. Kellett neki 1 szoftverfrissítés, azóta mind a pixelhiba megszűnt, telefon se fagy ki! Furcsa, hogy segített rajta, de 100%-os a telefon, teljesen hibátlan!

Tudom béna vagyok, de 2 dolgot nem találok a készüléken. 1: ékezetes magyar betűt írni(pl itteni nickembe is van ékezet, azaz perpillanat képtelen vagyok belépni az oldalra telefonról. 2: T9 funkció kikapcsolása(szótárból veszi ki az adott szót amit pl sms-be írok...)

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv

(#2079) Xaels válasza Studiossrác (#2078) üzenetére


Xaels
félisten

A betűt hosszan nyomva feldobja az ékezetes lehetőségeket.

Beállítások / Nyelvek és billentyűzetek / Billentyűzet beállítások alatt megtalálod a T9 kikapcsolását.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2080) MerLinh válasza szasz1 (#2075) üzenetére


MerLinh
senior tag

Ez dettó úgy néz ki amit a hd2höz kaptam gyárilag, de abból sajna kilógot a sensation =/

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2081) szasz1 válasza MerLinh (#2080) üzenetére


szasz1
tag

Azért sem merem megrendelni úgy habira :D

(#2082) scapegt


scapegt
senior tag

Lécci vk jöjjön rá, miért nem jön elő a virtuális bill ha a kavefarm.hu oldalt nézem. Elég fontos lenne. Már kb 6-7 féle böngészőt tettem a telóra és egyikkel sem jön elő :( mi lehet a gond? Korábban működött. Vknek van ötlete? :F

(#2083) MerLinh válasza scapegt (#2082) üzenetére


MerLinh
senior tag

probáltad, hogy hosszan nyomod a menű gombot? elméletileg azzal lehet erőltetni a billentyűzetet

amúgy az előbb nekem sikerült úgy de most már nem... kicsit bugos az oldal

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2084) scapegt válasza MerLinh (#2083) üzenetére


scapegt
senior tag

Ott a pont!!! Köszi szépen a segítséget! Működik szépen! Nem tudtam, h van ilyen funkciója is annak a gombnak :) Tx még 1x

(#2085) mumk1


mumk1
addikt

Részemről a hétvégi rom tesztelgetés toronymagas győztese a Virtuous Sensation. Nincs benne semmi felesleges csicsa, viszont látványosan gyors. A héten ez marad, habár szépen gyarapodik a rom kínálat. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2086) roxan


roxan
senior tag

Már kérdeztem 1x, de nem volt válasz: akarok egy 32 gigás sd-t a telefonba. csak simán át kell másolnom mindent és menni fog, vagy ennél bonyolultabb a dolog?
milyenre kell formázni a kártyát, vagy úgy jó, ahogy kiveszem a dobozból?

(#2087) F-ECT$ válasza roxan (#2086) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem ahogy kiveszed úgy jó, és csak simán rámásolsz mindent.

Dive ever, work never.

(#2088) roxan


roxan
senior tag

Nem tud valaki véletlenül egy Sensationhoz készült, övre csatolható vagy fűzhető, vízszintes bőrtokot. Valahol láttam neten, de nem találom.
Univerzálisat nem akarok, patent legyen.

(#2089) scapegt válasza roxan (#2088) üzenetére


scapegt
senior tag

(#2090) roxan válasza scapegt (#2089) üzenetére


roxan
senior tag

:R

(#2091) MerLinh válasza mumk1 (#2085) üzenetére


MerLinh
senior tag

Jó neked, én most melóhelyen fogom leszedni a romokat, most a crystal van fent

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2092) Nikk


Nikk
senior tag

Szerintetek lesz Ice Cream Sandwich sensation-re?

DIGIC

(#2093) Xaels válasza Nikk (#2092) üzenetére


Xaels
félisten

Az OHA irányelvei szerint 1,5évig frissíteni kell a készülékeket és mivel a HTC az egyik legnagyobb húzónév az Android vonalon így szerintem biztosan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2094) szasz1


szasz1
tag

Veletek fordult már elő hogy a készülék teljesen elvesztette a mobilhálózati jelet meg a wifi jelet is egy kis időre? nekem most ahogy feljöttem az irodában, egy pár pillanatra bemondta az unalmast...
Másik dolog ez a kijelző nyekergés a jobb oldalt a kamera alatti területen, mintha nem passzolna a házba a készülék, szerintetek sima papír darabbal ki tudom ékelni? mert azért kicsit zavarja a csőröm, hogy egy 100+ks telefonnál ilyen van egyáltalán. Mert ilyennel nem akarnék az asztalra csapni a Tnél :)

(#2095) F-ECT$ válasza Xaels (#2093) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont pont a HTC-nél volt belőle botrány, hogy a Desire nem kapott meg valami frissítést. Aztán, hogy ez tényleg így történt-e, vagy visszakoztak, azt már nem tudom.

Dive ever, work never.

(#2096) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#2095) üzenetére


F-ECT$
titán

18 hónapig lesz frissítés:

Ten of the most important Android partners in the world—Verizon, HTC, Samsung, Sprint (NYSE: S), Sony (NYSE: SNE) Ericsson (NSDQ: ERIC), LG (SEO: 066570), T-Mobile, Vodafone (NYSE: VOD), Motorola (NYSE: MMI) and AT&T—are joining together with Google to work on the problem, which helps contribute to Android fragmentation as well as frustration among consumers who don’t understand why they can’t run the cool new thing Google just announced. One goal has already been reached: the group has agreed that Android phones released after today by the partners will be eligible for software updates 18 months into the future: hardware permitting, of course.

Forrás

Bár a released after today nem tudom, hogy bekavar-e.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2097) Anulu79 válasza F-ECT$ (#2095) üzenetére


Anulu79
addikt

Azt hiszem, hogy a gingerbread miatt volt a "felháborodás" a tulajok részéről. Végül csinálják/megcsinálták arra is.

(#2098) szasz1 válasza Anulu79 (#2097) üzenetére


szasz1
tag

Nekem valami ötlet srácok?

(#2099) Tibi09


Tibi09
tag

[link]

ilyet rendelt már valaki?

(#2100) Anulu79 válasza szasz1 (#2098) üzenetére


Anulu79
addikt

Egyszer nekem is elment róla minden térerő egy pillanatra. Aztán pár másodperc után szépen lassan minden vissza állt a rendes helyére. Azóta semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
A holtjáték miatt meg kár aggódni szerintem. Vagy próbáld meg, hogy leveszed a hátlapot és megint vissza rakod. Mert lehet, hogy valami nem stimmelt és azért van. Én személy szerint a "kitámasztást" nem szeretem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.