Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) roxan válasza szasz1 (#2147) üzenetére


roxan
senior tag

megoldás: [link]

(#2152) szasz1 válasza roxan (#2151) üzenetére


szasz1
tag

Odaragasztottad a hátlaphoz?

(#2153) scapegt válasza csolaca68 (#2146) üzenetére


scapegt
senior tag

Az enyém speciel olyan, hogy a microusb csatlakozóval egy magasságban ha nyomkodom a kijelzőt szemből befelé, akkor csónakázik a hátlapban :) használat közben ez egyáltalán nem zavaró és nem is igazán érezhető, csak ha már kérdezted... :)

rizso: megnéztem egy általam készített videoval, 40-50 cm távolságból is tökéletesen látszik BÁRMILYEN szögből. Akárhogy fordítom, mindent tisztán látni a kijelzőn :)

[ Szerkesztve ]

(#2154) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!

Ma megyek átvenni a Sensationt, Desire-ről váltok.
Ha megvan a telefon, akkor SIM kártya be és lehet használni? A 8GB amit adnak hozzá az jó?
Most Desireben van egy 16GBos, amit még a Desire topikban ajánlottak. De ha ez a 8GB is jó és elég, akkor a Desiret a 16GB al adom el.
Szóval nem kell teljesen lemeríteni majd újra feltölteni?
Fóliát meg tokot ma szerintem nem fogok tudni venni, a kijelzője mennyire strapabíró?
Szóval mennyire kell rá fólia?
A Desire-hez van tokom, de nem tudom ,hogy az jó-e ehhez.

Van esetleg amire figyelnem kell? (pld mikor az akksit rakom be)

Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#2155) rizso válasza scapegt (#2153) üzenetére


rizso
addikt

Köszi! :R Igazából a netezés miatt lenne fontos a jól látható kijelző. Van, hogy lerakom az asztalra, nem támasztom meg semmivel, és ilyenkor nem szemből nézem. De ezek szerint ezzel nem lenne gond (mondjuk párom WaveII-je is nagyon szép képet produkál oldalról is - Defy viszont nem).

Amúgy azt veszem észre a hozzászólások alapján, hogy a HTC kicsit elszúrta ezt a fajta hátlap megoldást...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2156) roxan válasza szasz1 (#2152) üzenetére


roxan
senior tag

Kiszedtem a telót a hátlapból, és a kijelző jobb oldala közepe alá raktam szalagot.

Nem röhögni, sajnos fekete nem volt. De lagalább jól látszik, és működik.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2157) scapegt válasza rizso (#2155) üzenetére


scapegt
senior tag

A defyé valóban nem volt oldalról túl jó, ha jól emléxem kifehéredett. Ez szerencsére nem ilyen, szóval bocs a Defyhez való hasonlításomért :) ez sokkal jobb :)

(#2158) mumk1 válasza roxan (#2156) üzenetére


mumk1
addikt

Gondosan leföldelted! :DDD ;]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2159) rizso válasza roxan (#2156) üzenetére


rizso
addikt

Na ez a szomorú, hogy egy ilyen kaliberű/árú készüléknél ilyet kell csinálni...

scapegt: na végre egy ex-defy tulaj, aki beismeri, hogy a Defy kijelzője oldalról nem látható úgy, mint szemből. A nemrég megjelent Logout cikkben hányan próbáltak meggyőzni, hogy márpedig minden szögből tökéletes képet mutat - pedig írtam, hogy nekem is volt Defym, tudom milyen a kijelzője...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2160) szasz1 válasza rizso (#2159) üzenetére


szasz1
tag

Szerintem egy ilyen még elviselhetőbb mint az hogy ott az SGS2 és egy nagy határ műanyag az egész, a szappantartó különb anyagból van otthon.

(#2161) tipuka


tipuka
addikt

Egy kicsit érdekes kérdésem lenne a HTC használóktól :D
Hogyan szól kihangosítva ez a készülék?
Mert bemegyek az MM-be és nem igazán lehet ott "tombolni" vele sajnos :D
Építkezés miatt fontos, ami elég zajos munkahely :C

(#2162) roxan válasza mumk1 (#2158) üzenetére


roxan
senior tag

Pont, hogy nem. Nem ér csak műanyaghoz.

tipuka:
ezen akarsz kint zenét hallgatni? Nem félted?

[ Szerkesztve ]

(#2163) szasz1 válasza roxan (#2162) üzenetére


szasz1
tag

Amúgy én eredendően valami kis post-itre gondoltam, mint helykitöltő :)

(#2164) hdman válasza Tibi09 (#2106) üzenetére


hdman
őstag

Nekem ugyanez a pack van, csak gs2re :)

Sopron city :)

(#2165) Tibi09 válasza hdman (#2164) üzenetére


Tibi09
tag

Szuper.

Kérdés: Mennyire megbízható az autós tartó? Gondolok itt arra, hogy nem kell parázni, hogy leesik és összetörik a telefon és én az árokba hajtok bánatomban?

(#2166) roxan válasza szasz1 (#2163) üzenetére


roxan
senior tag

szerintem ugyanúgy megfelel, nekem ez volt közelebb. Azóta nem nyöszörög.

Más: ha csinálok egy mappát az egyik oldalon, és alkalmazásokat rakok bele, miért nem tudom tetszés szerint rendezni benne az ikonokat, mint az alap asztalon?

(#2167) szasz1 válasza roxan (#2166) üzenetére


szasz1
tag

Azt nemtudod, valahogy megoldható hogy a letöltött alkalmazások a lista legaljára kerüljenek? csakmert megszokom hogy pl hogy van az options, felteszek valami mást, aztán elcsúszik 1-2 helyet :D

(#2168) Nikk válasza tipuka (#2161) üzenetére


Nikk
senior tag

Szerintem nagyon jól szól... ;) Otthon is kihangosítva használom... ;)

DIGIC

(#2169) szasz1


szasz1
tag

Az emberek alkalmazást mi a franc indítja újra? mert mindig bezárom, a widgetet is kilőttem ami alapból kintvolt, nemvágom.

(#2170) roxan válasza szasz1 (#2167) üzenetére


roxan
senior tag

Az összes alkalmazásnál lehet 3 opció közül választani a menü gombbal:
- ABC
- időrendben növekvő
- időrendben csökkenő
Legutóbb használtak csak 20 ikon, d nem tudom, mi alapján rendezi.
Letöltötteket meg csak időrendben visszafelé.

(#2171) F-ECT$ válasza szasz1 (#2169) üzenetére


F-ECT$
titán

Vannak alkalmazások, amiket vagy törölsz vagy fagyasztasz, különben mindig újra fognak indulni.

Dive ever, work never.

(#2172) Anulu79


Anulu79
addikt

A néma üzemmódra létezik valami alkalmazás, widget, hogy ne kelljen mindig a menübe lépkedni?

(#2173) mumk1 válasza Anulu79 (#2172) üzenetére


mumk1
addikt

Hangerő gomb le le le és végén néma üzem vagy még egy le és néma üzem+rezgés. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2174) kokler


kokler
aktív tag

A fórumozók közül volt bárkinek képernyő feloldás problémája?
Ilyenre gondolok, amit az Androidpolice is bemutatott.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2175) rizso válasza Anulu79 (#2172) üzenetére


rizso
addikt

Van egy csomó widget, amikkel lehet állítani. Van külön rezgésnek, néma üzemmódnak, de van olyan is, ami hangos+néma+rezgő, meg még ki tudja milyen kombinációk. Defyn én is használtam ilyeneket. Sensation-nél a felső értesítősávot lehúzva nincs külön kapcsoló?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2176) F-ECT$ válasza Anulu79 (#2172) üzenetére


F-ECT$
titán

Elixir widget. Volt róla szó sgs2 topicban is :P

Dive ever, work never.

(#2177) Anulu79


Anulu79
addikt

Ezt a hangerős gombos dolgot nem is tudtam, hogy még rezgőbe is lehet tenni a készülék. Annyi eszem meg nem volt, hogy ki is próbáljam a gombot. :DDD

Az Elixir widgetet felraktam, de annyira nem vágom a dolgot ahogy elnézegettem, hogy mi micsoda. Persze csak ha jó dolgot szedtem le. :)

(#2178) Szerzs


Szerzs
csendes tag

Sziasztok!

5 napja erősítem a tábort...

Kíváncsi lennék, h véleményetek szerint reális elvárás-e a napi 18 óra üzemidő állandóan bekapcsolt mobilnet kapcsolattal és szinkronizációval, illetve napi kb. 2,5 órás kijelző használattal - csak netezés és kb. 1 óra telefonálás, nem nézek filmeket és nem játszom -
Jelenleg 8-10 órát bír a vas.

Spica után csúnyát üt :)

(#2179) mumk1 válasza kokler (#2174) üzenetére


mumk1
addikt

Az első romokkal, 1.27 1.28 csinált ilyeneket még a kezdetek kezdetén. (Nekem is) Az újabb romokkal már soha nem tapasztaltam.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2180) F-ECT$ válasza Szerzs (#2178) üzenetére


F-ECT$
titán

Necces, de beleférhet.

Dive ever, work never.

(#2181) Nikk válasza Szerzs (#2178) üzenetére


Nikk
senior tag

Azt kalkuláld bele, hogy attól is függ mekkora fényerőn használod a telót. ;)

DIGIC

(#2182) Szerzs válasza F-ECT$ (#2180) üzenetére


Szerzs
csendes tag

Bíztató :) ...az a 2,5 óra szerintem le fog menni 1,5-re, csak most még az "újdonság varázsa" miatt tapogatom annyit a képernyőt és a 16 órával is kiegyezem. A lényeg, h csak a nap végén kelljen töltőre rakni...

(#2183) Szerzs válasza Nikk (#2181) üzenetére


Szerzs
csendes tag

Automatára van állítva és többet vagyok fedett helyen, mint nyílt terepen.

(#2184) Xaels válasza Szerzs (#2182) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor nem kell a net akkor kapcsold ki, a 3G nagyon meríti, de ha kikapcsolod meg sem rebben órákig az akkumulátor töltöttsége.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2185) mumk1


mumk1
addikt

Aki szeretne spórolni az aksi idővel és persze a fényviszonyok is megengedik, az próbálja ki HardRic által javasolt sreen filter appot. Kiválóan lehet állítani a fényerőt és le lehet kapcsolni a gombok háttérvilágítását is. Nem kell root se hozzá.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2186) Szerzs válasza Xaels (#2184) üzenetére


Szerzs
csendes tag

Esetleg a wi-fi kevésbé meríti mint a 3g? ...csak azért kérdem, mert szeretném ha a telefon hívná fel a figyelmemet pl. egy új email érkezésére és nem nekem kellene frissítgetnem a klienst, mert ugye -többek között- ezért használunk okostelefont.

(#2187) Xaels válasza Szerzs (#2186) üzenetére


Xaels
félisten

Ha állandó a Wifi akkor igen és ha elérhető akkor kikapcsolja a telefon automatikusan a 3G-t. Tudom, hogy macerás én is 3 e-mail címet szinkronizálok a telefonnal és ezért állandóan megy a 3G amikor kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2188) Szerzs válasza Xaels (#2187) üzenetére


Szerzs
csendes tag

De jó! Nem is vettem észre ezt a 3g-ről wi-fi-re váltást. Köszi a segítséget!

(#2189) mumk1 válasza MerLinh (#2137) üzenetére


mumk1
addikt

Lee nagyon rácsavarodott a Sensationra. :) Nézted már a 1.2-es kernelt?

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2190) Xaels


Xaels
félisten

Arra gondoltam ideje lenne összehozni ide is egy 1. hozzászólást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2191) roxan válasza Xaels (#2187) üzenetére


roxan
senior tag

Szinkronizálással kapcsolatban egy kérdés:
be van állítva 5 fiók, hogy óránként szinkronizáljon, éjszaka mégsem szedi le a leveleket. Felkelek, és rá kell menjek az azonnali szinkron-ra, és akkor lejön mind. Pedig éjjel is megy a wifi otthon.
Wifi beállításoknál kipipálva, és a fiókoknál is a felső két sor.
Mind az 5 mailnál be van állítva a szinkronizálás.
Tipp?

(#2192) Xaels válasza roxan (#2191) üzenetére


Xaels
félisten

Az éjszakai szinkronizálási időt is beállítottad? Mert meglehet adni, hogy mettől-meddig milyen időközönként szinkronizálja őket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2193) Criton


Criton
veterán

Sziasztok!

Átvettem a Sensationt :) Bekapcsolás után rögtön leszedett és felrakott nekem egy 30mb os frissítést (1.35.101.1), ez mi?

Valamint egy olyan kérdés, hogy a telefont most teljesen le kell meríteni majd feltölteni?

[ Szerkesztve ]

(#2194) Xaels válasza Criton (#2193) üzenetére


Xaels
félisten

Meg ne próbáld csutkára meríteni mert a Li-Ion akkuk nem szeretik. Ha az OTA frissítés volt akkor a Beállítások / Telefon Névjegye alatt meg tudod lesni, hogy 1.35-ös SW-d van-e.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2195) Criton válasza Xaels (#2194) üzenetére


Criton
veterán

1.35.101.1 jött le. A szoftverszám alatt meg 1.35.401.1 szerepel. Szóval nem az ami lejött :F
Akkor töltsem és soha ne engedjem teljesen lemerülni?
Valamint első bekapcsolás után van a beállítás varázsló. Most nem találkoztam olyan opcióval ahol a szöveg bevitelt lehet "gyakorolni". Ez itt nincs? Vagy csak nálam nincs?

Alapból, hogy még semmi extra programot nem raktam fel van 1,08GB szabadon. Ez sok vagy ez a normál?

[ Szerkesztve ]

(#2196) Xaels válasza Criton (#2195) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor friss az SW-d és valószínűleg az :K Nem célszerű hagyni, hogy teljesen lemerüljön, romolhat az akku teljesítménye vagy meg is dögölhet rossz esetben.

Szövegbevitelt hamar megtanulod, adja magát és könnyű.

Az a normál ROM, oda telepíthetsz mindenfélét. Ami nagyobb helyigényű az általában az SD-re megy alapból.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2197) Criton válasza Xaels (#2196) üzenetére


Criton
veterán

Ok rendben köszi szépen :R

Eddig nagyon tetszik a telefon, kicsit szokatlan a magyar android, de jó :)

Update : most látom, hogy a Letöltések menű alatt ott van a rendszerfrissítés amit felrakott. Ezt utána lehet törölni?

[ Szerkesztve ]

(#2198) Xaels válasza Criton (#2197) üzenetére


Xaels
félisten

Ez jó kérdés, elvileg szerintem igen. Én még OTA előtt frissítettem RUU-val ott ilyen nincs.

Szokatlan a Magyar, annyira, hogy én kezdetektől Angolul használom :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2199) Xaels


Xaels
félisten

[link] Nektek mi a véleményetek erről? Szerintem igencsak pofás lett egyedül egy bajom van vele, mégpedig, hogy kicsi a kijelző :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2200) Nikk


Nikk
senior tag

Nálam 1.35.707.1-es szoftver van fent... Hmmm-hmmm... Mitől vannak ezek az eltérések vajon? Oo

DIGIC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.