Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) scapegt válasza szasz1 (#2250) üzenetére


scapegt
senior tag

szóval sokra nem mentél vele :D

(#2252) szasz1 válasza scapegt (#2251) üzenetére


szasz1
tag

Hát nem, egy próbát megér azért, megnézzük a T hogy kezeli a problémákat :D feltettem a supportról screenshotokat a telefonra, jól olvasható :d biztos ami biztos :D

(#2253) scapegt válasza szasz1 (#2252) üzenetére


scapegt
senior tag

Kíváncsi vagyok sikerrel jársz-e, az enyém is úszkál a hátlapban, bár nem figyeltem nyöszörög-e...bár én Vodás vagyok, de érdekelne segítenek-e a T-nél. Mikor viszed, ma?

(#2254) szasz1 válasza scapegt (#2253) üzenetére


szasz1
tag

Jah, szerintem ma meló után beviszem, este írok róla úgyis hogy mit sikerült kihozni a dologból.

(#2255) Criton


Criton
veterán

én most ezt a tokot találtam, ez sem olyan rossz, és az ára sem vészes.

(#2256) kokler válasza scapegt (#2245) üzenetére


kokler
aktív tag

Hmm, remegő kézzel fogom átvenni majd a telót és egy hétig tuti ezen fogok aggódni, hogy vajon nálam is előjön-e ez a probléma :F

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2257) Nikk


Nikk
senior tag

Érdekes probléma... Nekem meg se nyikkan... Oo
Próbáljátok meg valaki másnak a hátlapjával, hátha az használ és nem nyikorog tőle... Max cseréltek hátlapot egymással, ha a másikéval nem nyöszörög... :)

DIGIC

(#2258) szasz1 válasza Nikk (#2257) üzenetére


szasz1
tag

Én nekem a környezetemben senkinek nincs ilyen baja, ezért is kérdeztem tegnap van e valaki Székesfehérvár környékéről esetleg.

(#2259) Studiossrác válasza kokler (#2256) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Ahogy korábban írtam,jövő héten cserélik a telefonomat a korábban írt problémák miatt,Viszont a mostani telefonom, nekem is benyomódik a jobb alsó sarokban.Nem zavaró,normál használat mellett fel se tűnne a probléma,csak azért jöttem rá,mert itt olvastam.Jó, hogy kiderült, ùj telefon átvételekor, erre külön fogok figyelni. Amúgy én ùgy oldottam meg a problémát, hogy 1 vékonyrahajtott papítdarabot tettem a hátlap jobb alsó sarkába

(#2260) szasz1 válasza Studiossrác (#2259) üzenetére


szasz1
tag

Az oké hogy így meg lehet oldani, de azért ne kelljen már sufnituningolni egy ilyen árú cuccosnál :D

(#2261) F-ECT$ válasza szasz1 (#2260) üzenetére


F-ECT$
titán

Hiába írod, hogy "ne kelljen" ha kell. Sajnos (vagy szerencsére) már a prémium kategória is tömegtermelés, így előfordul az ilyen.

Dive ever, work never.

(#2262) Studiossrác válasza szasz1 (#2260) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Egyetértünk. Annyit azért hozzátennék, hogy ez nálam kategória független. Ilyen hibának nem szabadna előfordulnia egyetlen készüléknél sem, függetlenül az ártól. Illetve, ha becsúszik ez a hiba, illene orvosolniuk

(#2263) szasz1 válasza Studiossrác (#2262) üzenetére


szasz1
tag

Jah, de ha olvastad a supportos arc válaszait, egész jól kezelte, meg mondta hogy vigyem egyből be aztán szerintem cserélniük kellene, na majd meglássuk meló után mit mondanak az okos Tsek.

A screenshotokat feltettem a telóra is, ha kell megmutatom a Tseknek :D

[ Szerkesztve ]

(#2264) Nikk


Nikk
senior tag

Alul mindenkinek lebeg a teló szerintem. Ez tervezési málő, a zubbonynak köszönhetőn, bár engem spec nem zavar... :P sticky note megoldja... :D

Jah és a T-sek szervízéről annyit, hogy egyszer odaadtam nekik a telómat, mert kifagyott a teló végleg. Nem lehetett bekapcsolni. Retkesen adták vissza, ugyan úgy kifagyott, szétkarcolták a kijelzőt stb... A T-sek nem e-care-be küldik,hanem egy építési terület közepére a XIII.-ba...

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#2265) Xaels válasza Nikk (#2264) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem alul meg sem rebben a készülék és ha nem nyomom nagyon erősen akkor a jobb oldalánál sem, de ha irreálisan nekiesek akkor ott azért van egy pici mozgás, de szerintem amennyire nyomom annyitól minden teló jajgatna már.

Lehet valamelyik gyárban került valami kis hiba a gépezetbe és az onnan kijövő szériákat érinti ilyen hiba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2266) szasz1 válasza Xaels (#2265) üzenetére


szasz1
tag

Elhiheted hogy nem vadul nyomkodom tenyérrel :D nekem már attól nyöszörög ha törlőkendővel letörlöm az újlenyomatokat, ahhoz meg ugye elég minimális nyomás kell.

(#2267) kokler válasza Studiossrác (#2259) üzenetére


kokler
aktív tag

Hát most egyelőre csak ennyit tudok hozzáfűzni XDA olvasás után:

Petíció

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2268) Xaels válasza szasz1 (#2266) üzenetére


Xaels
félisten

Nem is mondtam, hogy ti vagytok a hibásak és nincs ilyen hiba. Csak annyit, hogy lehetnek rossz szériák amik ilyenek, de az eddigi hozzáállás alapján lehet cseréltetni őket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2269) szasz1 válasza Xaels (#2268) üzenetére


szasz1
tag

Tudom, hogy nem azt mondtad. Én is remélem hogy, jó érzésekkel fogok távozni a T-től miután felvázoltam a problémám :)

(#2270) Xaels válasza kokler (#2267) üzenetére


Xaels
félisten

Bocsi, de ezt tapasztalat híján nem írom alá. Amióta felraktam az 1.35-ös sw-t szinte tökéletes a telefon és nekem nem volt sok problémám ilyen téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2271) szasz1 válasza kokler (#2267) üzenetére


szasz1
tag

Nekem is az összes problémám, ez a nyöszörgés, ami remélem orvoslásra kerül hamarosan, ha másnem sufnituning módon.

(#2272) F-ECT$ válasza Xaels (#2270) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nincs problémád ne írd alá és örülj :) De mint látszik a hiba több embernél is jelentkezett már.

Dive ever, work never.

(#2273) kokler válasza F-ECT$ (#2272) üzenetére


kokler
aktív tag

Teljességgel megértem! Én sem írtam alá, mivel még készülékem sincs :B
Egyébként pedig az XDA fórumon a szavazás alapján 114 - nincs hiba, 48 - hiba jelentkezett az állás. Egy kicsit aggaszt a dolog egyelőre, de azért Sensation lesz :))

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2274) Nikk válasza Xaels (#2265) üzenetére


Nikk
senior tag

Nekem is csak akkor csinálja, ha nagyon a szélén direkt erővel kedem el nyomkodni, egyébként semmi lebegés nyöszörgés. Az teljesen természetes, hogy van egy kis holtjátéka a hátlapnak. Az még nem garis dolog...

DIGIC

(#2275) kokler


kokler
aktív tag

Megrendeltem a készüléket, így holnap déltől már én is tulajdonos leszek :))

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#2276) szasz1


szasz1
tag

Na voltam a Tnél, aztmondták hogy ők ott helyben semmit nemtudnak csinálni, merthogy 1 hete kapható náluk a telefon, nincs szervíztapasztalat, jó ha 10et eladtak belőle ott, maximum eltudják küldeni a HTCnek.

Méghozzá ide:

HTC MÁRKASZERVIZEK
E-Care Solutions Kft.
1102 Budapest, Szent László tér 20.
Telefon: +361-431-8120
Fax: +361-260-2337
email: e-care@e-care.hu

[ Szerkesztve ]

(#2277) Nikk


Nikk
senior tag

Az a baj, hogy a hátlap tervezési hibás, ergo javítani nem, max cserélni tudják, de a következő is valszínű nyöszögni fog hacsak htc nem gyártja azóta másként...

DIGIC

(#2278) szasz1 válasza Nikk (#2277) üzenetére


szasz1
tag

Holnap felhívom őket majd melóból, érdeklődök, hogy volt e már ilyennel probléma stb, főleg így hogy vidéki vagyok, nem úgy van hogy hipp hopp elviszem, és ha lehetne minnél hamarabb szeretném visszakapni a telót, namost ha a T intézi az legalább 2 hét :D

(#2279) Tibi09 válasza szasz1 (#2278) üzenetére


Tibi09
tag

A hero-mat 1 hét alatt megoldották, pedig Szekszárdon vittem be.

(#2280) szasz1 válasza Tibi09 (#2279) üzenetére


szasz1
tag

Mondjuk én lehet pont megyek pestre majd, szóval igazából be is vihetem :)

(#2281) szasz1 válasza Tibi09 (#2279) üzenetére


szasz1
tag

Mi volt a baja a Herodnak?

(#2282) Tibi09 válasza szasz1 (#2281) üzenetére


Tibi09
tag

mikrofon volt gyenge
nem ismerte fel a gép a telefont
trackball nem müködött

kicserélték az egész belsejét(fődarab csere), miki, usb csatlakozót és a mikrofont. Gyakorlatilag a kijelző, aksi, elő és hátlap maradt az eredeti.

(#2283) szasz1 válasza Tibi09 (#2282) üzenetére


szasz1
tag

Aha, kiváncsi vagyok nekem mit mondanak erre a "problémára" :d a live support mondta vigyem a retailerhez :D

(#2284) zonusz


zonusz
tag

Hello!
Arra tud valaki valamit, hogy egyes programok - Opera, Skype - ikonjai miért tűnnek el időnként a képernyőről is, meg a programok közül is, illetve egyes widgeteknél miért csíkozódik a képernyő? Frissített szoftver van fenn. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2285) szasz1 válasza zonusz (#2284) üzenetére


szasz1
tag

Jó kérdés, még nem találkoztam egyik problémával sem én.

(#2286) Criton


Criton
veterán

A szabad memória másnál is 90-120mb között van? Pedig alig használok valamit.
Valamint egy olyan kérdés, hogy aki még magyarul használja, létezik, hogy nem teljesen 100% szóval némelyik program félig magyar-angol, nálam a Facebook kliens ilyen pld.

(#2287) Xaels válasza Criton (#2286) üzenetére


Xaels
félisten

Az normális, átlagban mindenkinek annyi a szabadon álló memóriája. Ez azért van mert sok mindent előre betölt a rendszer, hogy gyorsan induljanak. Nem kell ettől félni, ha kevés akkor kilő a háttérben olyat amit nem használsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2288) Nikk válasza Xaels (#2287) üzenetére


Nikk
senior tag

Néha még sense-et is... :D Nem para... Ilyen... Majd jön még frissítés amúgy is, szal nem kell félni tőle, sokat lesz ez még optimalizálva... ;)

DIGIC

(#2289) wariror


wariror
tag

Hello.
Valaki segitsen pls. nekem a "revolutionary.exe" kis dos-os képernyöbe
jön be, vajon mitöl lehet ez? Pedig a windows-os verziot töltöttem le.
Lehet nem müködik 64-bites win alatt?

(#2290) MerLinh válasza wariror (#2289) üzenetére


MerLinh
senior tag

Az normális, mindenkinél, parancssorból vezérli.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2291) YikeSS


YikeSS
tag

Milyen navigáció támogatja a Sensation felbontását normálisan?

mergedes...

(#2292) Tibi09 válasza YikeSS (#2291) üzenetére


Tibi09
tag

Sygic

(#2293) wariror válasza MerLinh (#2290) üzenetére


wariror
tag

Segitenél akkor pontosan hogy kell csinálni?
Nekem még kinai ez az android dolog...... :)

[ Szerkesztve ]

(#2294) Criton válasza Nikk (#2288) üzenetére


Criton
veterán

Itt a frissítések egyébként már minden macera nélkül felmennek? Értem itt, hogy nem kell mentést meg ilyeneket csinálni? Felrakja a frissítést, telefon újra indul azt kész?
Nekem tegnap az utolsó rendszerfrissítésnél ezt csinálta.

Már csak fóliát meg jó tokot kéne találnom, akkor nyugodt lennék :U

Xaels: rendben, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#2295) MerLinh válasza wariror (#2293) üzenetére


MerLinh
senior tag

Megnyitod a revolutionary dolgot, megjelenik a konzolablak, ott kapsz majd egy sorozat számot, ahonnan letöltötted a csomagot, mikor rányomsz a letöltésre megjelenik alatta egy kis ablak amit ki kell töltened (telefon típus, hboot, verzió, és a sorozatszám ami megjelenik parancssorban zárójelben) és kapsz majd egy unlockodot amit be kell írnod a parancssorba és automatikusan megcsinál mindent.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2296) t.imi


t.imi
addikt

Urak.
Akkor most jó a sensation kamerája vagy nem? Ebbe a tesztben eléggé szapulják,Samsung Galaxy S II / LG Optimus 2X / HTC Sensation tesztben meg dicsérik. Mind a 2 ph-s teszt :F
Jó lenne eldönteni, pláne házon belül :(((

(#2297) MerLinh válasza t.imi (#2296) üzenetére


MerLinh
senior tag

Nyilván nem ezzel fogsz fotó versenyre menni =) elfogadható, persze hogy szapulják, de rá kellett jönni, hogy bizony a többiek-é vmivel rosszabb vagy nem, mindenki döntse el maga.
Direkt így írom nehogy flame wart inditsak el =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#2298) Nikk válasza t.imi (#2296) üzenetére


Nikk
senior tag

Szerintem jó a camja... Fotókat mêg sötétben is tud lámpafény mellett. A LED vaku brutál erős. Én vêgigfilmeztem vele egy tanfolyamot és zsír lett nagyon... Nem döcög röcög, mindenhol meg van a 30 frame... ;)

DIGIC

(#2299) Nikk


Nikk
senior tag

Ma este volt egy kis riadalom... Teló a tokján, közben töltőn, miközben torrent megyeget a háttérben + egy kis angry birds rio. Led elkezdett narancsand és zölden felváltva villogni. Utánaolvastam, hogy ilyenkor telókának nagyon melege van és akkut ilyenkor nem tölti, közben megnéztem hány fokos az akku és 48,1-et mutatott, vagyis a max hő amit a masina preferál az kb. 48 fok, úgyhogy erre tessék vigyázni. Töltéskor lehet célszerű a tokból kivenni, feltéve, hogy olyan anyagból készült (nálam, neoprén)...

Gondoltam megosztom veletek is hátha másnál is előjön ez az overhating notification... :)

DIGIC

(#2300) mumk1


mumk1
addikt

Kicsit off, de a minap járt nálam egy AR.DRONE, hát valami eszement jó kis cucc. Annyiban viszont ide is való, hogy az újabb firmwarekkal már működik Androidon is, többek között Sensationnal is hibátlan. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.