Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Greg-77 válasza gacsoi (#650) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Ohh köszi! Akkor ez az oka!

(#652) HKorn


HKorn
addikt

Bakker mai bringázás előtt megint eljátszotta a GPS update szopatást az óra. Épp 1 hete küzdöttem vele, hogy a futásra jó legyen, erre ma megint megszívatott. Szerencse hogy ilyenkor telón el tudom indítani az edzést. Nem is az a gond, hogy épp frissíteni kell a GPS-t, ha megnyitnám a Health appot 1-2 perc alatt lefrissítené oszt Go, de nem hiába nyitom meg várok sokkal többet is, ilyenkor nem talál már jelet egyáltalán. :((

Run&Ride

(#653) HKorn válasza HKorn (#652) üzenetére


HKorn
addikt

Ez normális, hogy tegnap óta nem bírok lelket verni a GPS-be, vagy az én órám megérett a garanciáztatásra? Hiába minden frissítés, újraindítás, hókuszpókusz, nem talál jelet.

Nálatok minden oké, ha megnyitjátok a Health appot, befrissül a GPS és megy is rendben?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#654) Cincinlovag válasza HKorn (#653) üzenetére


Cincinlovag
friss újonc

Nekem nincs ilyen probléma.
Ma kiírta az edzés indításnál, hogy frissítsem, de utána pár másodperc múlva el is indult és végig működött is.

(#655) HKorn válasza Cincinlovag (#654) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor valszeg enyém gariban javításos lesz. Utána adom el, Garmin jön majd helyette, meguntam a balfaszkodást.

Run&Ride

(#656) Babetta-X válasza HKorn (#653) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Szerintem egyszerűen a felhős idő szivat, nekem is sok idő volt ma reggel mire jelet talált.

(#657) Babetta-X válasza Orgi (#643) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Esetleg Polar Ignite?

(#658) Cincinlovag válasza HKorn (#655) üzenetére


Cincinlovag
friss újonc

Teljesen érthető, hogy felhúz és kiadod az útját, ha nem működik rendeltetésszerűen. Én egy Amazfit GTS-t likvidáltam a rendszeres szarakodás miatt.

(#659) Orgi válasza Babetta-X (#657) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi a tippet!

(#660) HKorn válasza Cincinlovag (#658) üzenetére


HKorn
addikt

Nem is csak ez miatt, hanem már változtak az igényeim az órát illetően. Rájöttem, hogy nem kell semmi csicsa, szinte csak sportra használom, azon belül is futásra, szóval alapvető értesítéskezelés, egyszerű transzreflektív kijelző, de fejlett sportfunkciók kellenek. Ezeket egy Garmin Forerunner bőven tudja. Igaz drágább, de hajlandó vagyok többet fizetni érte.

Run&Ride

(#661) Black_Raven válasza HKorn (#655) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Most csak a te kedvedért inditottam egy "edzést'. Még sosem használtam a GPS-t, szóval kb 15mp alatt talált jelet, az idő full felhős..Ime: ne nevess. :D [kép] Lehet a tieddel van gond vmi. Ja, és nem frissitett a gps(még soha)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#662) Ferenczi Áko válasza Black_Raven (#661) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hahahah, Veszprémi vagy? Én is 😈😅

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#663) Black_Raven válasza Ferenczi Áko (#662) üzenetére


Black_Raven
veterán

Haha. :N Nem. :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#664) HKorn válasza Black_Raven (#661) üzenetére


HKorn
addikt

Nem ezzel van a gond. Ha épp megy akkor nekem is hamar talál jelet, meg stabil. Azon borultam ki, hogy 2 hétalatt kétszer eljátszotta azt (nyilván edzés előtt), hogy frissíteni kell kell a GPS-t, app megnyit semmi nem történik, es utána kb 2 napig egyáltalán nem talál jelet, bármennyit várok vele. Ezt minden heten nem tudom elviselni, edzeni szeretnék nem jelre várni állandóan meg frissíteni.

Run&Ride

(#665) Black_Raven válasza HKorn (#664) üzenetére


Black_Raven
veterán

Persze, igazad van, eleve sportórát kellett volna venned. De valami akkor sem kerek az órával, főleg a nem csinál semmit és 2 napig nem talál jelet. Ez nem megfelelő működés még egy divatórától sem. Szervizbe mindenképp vidd el.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#666) HKorn válasza Black_Raven (#665) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, eddig nem is volt különösebb gondom vele, áprilisban vettem, kb szeptembertől kezdte ezt a GPS frissítés mizériát és azóta szívat. Előtte kb4 hónapig nem is láttam ezt a képernyőt, pedig heti 4x futottam vele akkor is.

Run&Ride

(#667) HKorn válasza HKorn (#666) üzenetére


HKorn
addikt

Most kimentem kültérre egy próbára, 10mp alatt talált jelet. 2 nap telt el pontosan. Már várom mikor jön a következő GPS frissítés üzenet, aztán megint 2 nap off.

Run&Ride

(#668) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Üdv! Holnap veszem át a Honor MagicWatch 2 46mm órámat, a jelenlegi két éves Amazfit Bipemet fogja váltani. Egyrészt mert elegánsabb, másrészt mert fontos lenne, hogy alkalmasint tudjak rajta hívást fogadni.
A kérdésem: Androidos Umidigi Power 3 telefonom van. Esélyes, hogy fogok tudni számlapot cserélni külső forrásból, vagy csak a gyárikat fogom tudni használni? Ha mégis lehetséges, ehhez az órához melyik alkalmazás(oka)t ajánljátok, illetve melyiket semmiképp, ha az óra összes funkcióját ki szeretném használni?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#669) xviktorx válasza gyemipapa (#668) üzenetére


xviktorx
tag

Minden tudását ki fogod tudni használni. A Huawei egsészég appot letöltöd, és azon belül találsz legalább 60 számlapot ami ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#670) gyemipapa válasza xviktorx (#669) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönöm. Vajon sportolás nélkül alvás- és pulzusfigyeléssel napi 10-15 értesítéssel, napi 1 perc telefonálással róla mennyit bír az akksija majd, mire számítsak?
Védőt [ilyet] rendeltem hozzá, remélem beválik, és a felrakást se rontom el.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#671) HKorn válasza gyemipapa (#670) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem így 10-12 napot elmegy kb

Run&Ride

(#672) HKorn válasza gyemipapa (#670) üzenetére


HKorn
addikt

Egy valami, amit még észrevettem, a lépésszámot túlméri az óra, 10%-kal biztos.

Run&Ride

(#673) gyemipapa válasza HKorn (#672) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Állítólag mert a teló alkalmazása is számolja, és valahogy összefésüli. De majd a Bip-emmel csekkolom, pár napig mindkét óra rajtam lesz, legalább az alvásfigyelést is össze tudom hasonlítani.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#674) HKorn válasza gyemipapa (#673) üzenetére


HKorn
addikt

Nem csak az appban mutat többet, hanem maga az óra is túlszámolja. De nem annyira vészes.

Run&Ride

(#675) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

A segítségeteket kérem:
Ma vettem át a Honor WM2-t. Egyenlőre playról Healt progi fel, párosítva, beregelve, szinkronizálva. Kérdéseim: 1. SPo2 menüt nem találom, elvileg nem kellene azt is mérnie?2. Az óra azt írja a névjegyekre, hogy a Health programból vehetők fel, de a programban nem találok ilyen menüpontot, hol keressem?3. A playról leszedett health helyett melyik verziót érdemes feltenni?4. Az óra firmware hogy frissíthető? Ilyen menüpontot sem találtam. Még az is fura, hogy a pontos tipus az enyém DA2 végződésű, máshol meg láttam, valakinek A32-re végződik.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#676) HKorn válasza gyemipapa (#675) üzenetére


HKorn
addikt

SpO2 egy későbbi frissítéssel került bele, frissítened kell az óra fw-t.

Névjegyek a Health appban az eszközök fülön az órára nyomva a kedven névjegyek menüben lesz. Itt lesz olyan is hogy firmware frissítés.

Run&Ride

(#677) gyemipapa válasza HKorn (#676) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönöm! Amúgy mik a tapasztalataid az órával kapcsolatban?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#678) ZABHERO


ZABHERO
tag

Sziasztok!
Nagyon szemezgetek ezzel az oraval, valaki megtenne hogy leirja a tapasztalatait vele?
Igazabol alap sporttevekenysegekre hasznalnam, bringazas, futas, uszas. Mennyire meri pontosan a dolgokat?
Elore is koszonom! :DD

(#679) Black_Raven válasza ZABHERO (#678) üzenetére


Black_Raven
veterán

&gyemipapa: ha pár oldalt visszaolvasnátok már lenne válasz is. ;)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#680) gyemipapa válasza Black_Raven (#679) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Megtörtént, köszönöm. csak gondoltam azóta is születtek tapasztalatok.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#681) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Hivatalosan, fizetős watchface-t hol, hogyan tudok találni, letölteni buherálás nélkül a Honor Magic Watch 2-re? Ha találok egy nekem megfelelőt, inkább fizetek érte párszáz forintot, nem vacakolgatok, mókolgatok..

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#682) Ferenczi Áko válasza gyemipapa (#681) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Egészség alkalmazásban.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#683) Black_Raven válasza gyemipapa (#681) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egyelőre az Egészség appban, kizárólag Huawei/Honor telefon esetén.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#684) gyemipapa válasza Black_Raven (#683) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönöm, tehát hivatalosan más telómárkáknál egyenlőre esélytelen.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#685) Black_Raven válasza gyemipapa (#684) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, nekünk marad a Taichi, amit én vagyok hajlandó fölrakni. A kínai ID-vel szoktam a kínai oldalról leszedni, párat ami tetszik.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#686) Black_Raven válasza gyemipapa (#684) üzenetére


Black_Raven
veterán

Viszont érdekességképpen, A kínai oldalon az első perctől fent voltak a fizetősek is. 3-5 jüanba kerül a legtöbb. Tehát valószínű hogy nálunk is be fogják vezetni, előbb-utóbb. Sőt ez 100%, mert azért csoportosították a listát, szerintem..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#687) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Na most melyik órának higgyek? Egyik kezemen az eddig hordott Amazfit Bip, a másikon a tegnap vásárolt Honor Magic Watch 2 46mm.
Reggel 5-től mostanáig vezettem, vásároltam, bevásárló kocsit toltam, mászkáltam. Jelenlegi lépésszám Bip-en 2205, Honoron 3974. Azért ez durva különbség.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#688) kekigyu


kekigyu
aktív tag

mobilcorner üzletet ismeri valaki? Mik a tapasztalatok? Igen jó árban van ott a 46mm-es óra.

(#689) HKorn válasza gyemipapa (#687) üzenetére


HKorn
addikt

Tippre valahol a kettő között lesz az igazság, Honor túlmér az tuti.

Run&Ride

(#690) soundman1 válasza gyemipapa (#670) üzenetére


soundman1
senior tag

Ez a védő üveglap és arra ragasztott műanyag keret? Nem látom a paraméterek között. Amit rendeltem arra azt írták: PET&PMMA, meg hogy soft film, tehát valami műanyag cucc lesz.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#691) gyemipapa válasza soundman1 (#690) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nem, ez egyetlen lekerekített műanyag, aminek a pereme a lünettának megfelelő szélességben szinezett, ezért látszik úgy, mint ha keret lenne.
Mivel az órának sincs fizikailag lünettája, csak az üvege alatt látszik úgy.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#692) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Szuperül működik, az Amazfit Bipem két szobával odébb már lebont, ez meg stabilan kapcsolódva marad.
Viszont észrevettem, hogy ha lekapcsolom a telefonon a BT-t, nem jelez az óra, pedig be van állítva a Healthban, hogy kapcsolat megszakadása esetén jelezzen..
Érdekelne, másoknál hogy van ez?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#693) gyemipapa válasza kekigyu (#688) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nem ismerem, de túl szép a menyasszony. Nekem mindíg problémás, ha nincs se székhely, se személyes átvételi lehetőség feltüntetve. A garancia érvényesítés is problémás. Mint ha Kínából rendelnék... Pont akkora a rizikó, bár ott legalább a paypal megvéd, itthon max a fogyasztóvédelem, pár éven belül... De nyilván mérlegelni kell, az ár valóban csábító.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#694) Ferenczi Áko válasza kekigyu (#688) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

[link] Szerintem vedd meg..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#695) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Vett mostanában valaki ezüst színű órát? Még mindig van a dobozban fekete szilikon szíj is? Melyik ház kényesebb karcokra a fekete vagy ezüst?

(#696) gyemipapa válasza pit450 (#695) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én 3 napja vettem ezüstöt. Igen, van benne fekete szilikon szíj is.
Arra pedig hogy melyik kényesebb a karcokra, hitelesen az tudna válaszolni, ha mindkét félét hordott volna pár hónapot.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#697) Black_Raven válasza pit450 (#695) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia, szerintem van benne. Karcoknál az nem mindegy, hogy a feketénél, ezüstösen csillog a karc, vagy nem. a Classic-on Nekem nem nagyon látszik, nagyítóval kellett észrevennem, pedig oda ütöttem párszor keményen. Azóta jobban is vigyázok rá.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#698) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok!Köszönöm az eddigi segítséget,eladásra került az órám.Esetleg ha valakit érdekel... [link]

(#699) soundman1 válasza Tacsilaci (#698) üzenetére


soundman1
senior tag

Lett utódja az órának?
Darabokban van eladó vagy csak szettben?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#700) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Tesztekben mintha olvastam volna AOD-ről, viszont sehogy sem sikerül folyamatos megjelenítésre bírni a kijelzőt! A legújabb WF-ből ezt kivették?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.