Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) tibike8


tibike8
őstag

Most éjszaka az én órám is furán figyelte az alvásomat. Szerinte 2x voltam fent jó 20 perceket. Hát lehet, hogy fent voltam, csak nem vettem észre mert biztos átaludtam :DDD
Ellenben a párom ezekben az időintervallumokban valóban fent volt...

(#2002) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy betenne képeket a gyárilag elérhető számlapokról?
Előre is köszönöm.

(#2003) Throme válasza g_g_g (#2002) üzenetére


Throme
veterán

Szerintem gyorsabb, ha megnézel egy yt review videót. Végig szokták pörgetni egyik-másikban

(#2004) scyllarus válasza g_g_g (#2002) üzenetére


scyllarus
veterán

510-ig számoltam, és nem értem a végére... És ezek csak az ingyenesek. Szóval szerintem nem fog senki képregényt csinálni ide:DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2005) Throme válasza scyllarus (#2004) üzenetére


Throme
veterán

.. szerintem a kérdező az alapból elérhetőkre gondolt, amik már rajta vannak az órán... persze a tévedés jogát fenntartom... ;)

(#2006) Probert75 válasza scyllarus (#2004) üzenetére


Probert75
addikt

Gyáriról beszél, ami az első bekapcsoláskor rajta van szerintem.

(#2007) g_g_g


g_g_g
őstag

Köszönöm mindenkinek.
Arra gondoltam amiket az appból lehetne feltölteni, de nem gondoltam, hogy ilyen sok van.
Analóg számlapot szeretne majd a delikvens az órára, de akkor biztosan lesz ilyenből is bőven.

(#2008) scyllarus válasza Probert75 (#2006) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor bocsánat. Ahhoz viszont új tulaj kellene, vagy olyan, aki nem nagyon rakott fel újakat/ törölt le belőlük.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2009) Probert75


Probert75
addikt

Ilyen lünetta védőt tud valaki hazai boltból ehez az órához?

(#2010) laczkaba válasza Probert75 (#2009) üzenetére


laczkaba
tag

Okosóra szilikon védő tok / keret - SZÜRKE - Szilikon előlapvédő is! - HUAWEI Honor MagicWatch 2 46mmÁr: 3999 Ft
ÁFA KULCS: 27% ÁFA TARTALOM: 850 FT
CIKKSZÁM: 173140
GYÁRTÓI CIKKSZÁM: ACC-173140
GYÁRTÓ: ACCMOBILE
GARANCIA: 6 hónap.Mobile Ász.

(#2011) Probert75 válasza laczkaba (#2010) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm!
Ilyet találtam én is, de nem eltakarni akarom az órát, hanem csak védeni a szélét, élét.

(#2012) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Úgy néz ki részemről eljött a váltás ideje, mennyiért lehet reálisan eladni egy jó állapotú, hibátlan fóliával használt HMW 2-őt?

(#2013) pajorgergo válasza Babetta-X (#2012) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

35-38ért simán ha szép állapotú, enyémet 40ért vitték 😁

(#2014) Babetta-X válasza pajorgergo (#2013) üzenetére


Babetta-X
senior tag

És mikor? Ahogy néztem most nem annyira kapós. Köszönöm az infót, megpróbálom meghirdetni.

(#2015) Dhampir válasza pajorgergo (#2013) üzenetére


Dhampir
félisten

Mi lett helyette? :)

(#2016) laczkaba


laczkaba
tag

Új firmware:1.0.10.76.Hibajavitások,mondjuk nálam minden jó volt.

(#2017) pajorgergo válasza Dhampir (#2015) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

GT2 Pro 😁

(#2018) pajorgergo válasza Babetta-X (#2014) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

3-4 hónapja

(#2019) scyllarus válasza laczkaba (#2016) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor még mindig nem kaptad meg a januári frissítést:Y

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2020) Probert75 válasza laczkaba (#2016) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem nem talál semmit!

(#2021) laczkaba


laczkaba
tag

Uraim!B39 típusról irtam,nem B19.

(#2022) scyllarus válasza laczkaba (#2021) üzenetére


scyllarus
veterán

És akkor nem kellene megkapnia a 2020. januári frissítést? Szerintem azzal kellett volna kijönnie...
Mindegy, én már nézegetem az Amazfit GTR 3-at :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2023) laczkaba válasza scyllarus (#2022) üzenetére


laczkaba
tag

Nem!A tiéd melyik tipus?

(#2024) scyllarus válasza laczkaba (#2023) üzenetére


scyllarus
veterán

B19. De pont azért, hardveresen ugyanaz a kettő, az újabb verzió akkor nem kapja meg a legfrissebb szoftvert? Tipikus Honor...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2025) scyllarus válasza scyllarus (#2022) üzenetére


scyllarus
veterán

Elírtam, természetesen a 2021. januárira gondoltam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2026) Probert75 válasza laczkaba (#2021) üzenetére


Probert75
addikt

MNS-B39 és nem kaptam meg.

(#2027) Throme válasza scyllarus (#2022) üzenetére


Throme
veterán

Nekem még mindig nagyon tetszik ez a HMW2, a frissítés hiánnyal/kimaradással együtt is.
:K
Nyilván nem akarlak, nem is tudlak lebeszélni egy esetleges váltásról, de most lesz egy GTR3-ad, tengernyi frissítéssel... mennyivel leszel előrébb?
Elmondhatod, hogy az órád a legfrissebb... egészen a GTR4-ig ....

(#2028) Babetta-X válasza pajorgergo (#2018) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi! Feltettem 35-ért dobozával karcmentesen, remélem rácsap valaki. Baromira sajnálom mert nagyon jó kis óra volt, de egy funkció hiányzik a lelki békémhez : D

(#2029) gyemipapa válasza Babetta-X (#2028) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Milyen funkció hiányzik?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#2030) Babetta-X válasza gyemipapa (#2029) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Kerékpározás közben az auto-stop funkció amit még a legalapabb garmin is tud, illetve az egyszerű strava szinkronizálhatóság.

(#2031) scyllarus válasza Throme (#2027) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem a frissítés hiánya miatt cserélem. Teljesen elégedett vagyok az órával.
Egyszerűen az a mániám, hogy egy gyártótól szerzem be a dolgaimat, ha lehet. Honor volt a telefon, óra, mérleg.
A frissítés hiánya miatt lecseréltem a telefont Xiaomira, így most minden megy utána.
Plusz előny, hogy pl. a légtisztítóim is vezérelhetők a Xiaomi óráról.
De semmi baja nincs a HMW2-nek, szuper a mai napig, frissítés nélkül is. Csak jellemző a Honorra, ahogy kezelik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2032) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!

Másnál is fenn áll a probléma, hogy Health-ban nem látja az óraszámlapokat? :O

(#2033) scyllarus válasza blizzrd (#2032) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, nálam minden rendben van velük. Időnként fordul elő, de az szerver probléma szokott lenni, pár perc múlva rendbejön.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2034) blizzrd válasza scyllarus (#2033) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Nálam két hete ilyen, párom alkalmazása szintén nem működik, neki pedig egy Band 6-osa van :/
Milyen verziószámú alkalmazásod van?

(#2035) scyllarus válasza blizzrd (#2034) üzenetére


scyllarus
veterán

12.0.10.305

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2036) Dhampir válasza pajorgergo (#2017) üzenetére


Dhampir
félisten

Gratulálok, nagyon szép óra. :)

(#2037) mayafree


mayafree
csendes tag

Sziasztok!
Valamelyik hírportálon olvastam és sajnos már nem emlékszek, hogy vagy a Huawei Watch GT2 vagy a Honor MagicWatch 2 hamarosan már nem kap több frissítést!
Nem tudjátok véletlenül, hogy ezen két okosóra közül melyik okosóra támogatása fog tovább tartani?
És hogy hol van pontosan erről konkrét hivatalos infó?
Előre is köszönöm!
Üdv.

(#2038) scyllarus válasza mayafree (#2037) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyet én nem olvastam. A GT2 a mai napig kap frissítéseket, a Honornál két, hardveresen megegyező változat van, a régi B19 január óta semmit sem kapott, az újabb B39 állítólag frissül.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2039) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! A Telekom oldalán most 35.000 ft a Honor GS Pro.. Szerintetek megéri lecserélni egy Magic Watch 2-t? A használt piaci ára majdnem annyi a MW2-nek mint az új Gs pro-nak.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2040) vlesi69 válasza Ferenczi Áko (#2039) üzenetére


vlesi69
senior tag

Az akkuja nagyobb 790 mah. a többi különbséget nem fedeztem fel. De 35-ért jó ár!

(#2041) vlesi69 válasza Ferenczi Áko (#2039) üzenetére


vlesi69
senior tag

Találtam egy tesztet róla. https://mobilarena.hu/teszt/honor_watch_gs_pro_teszt/kulso_uzemido_csomagolas.html

(#2042) Ferenczi Áko válasza vlesi69 (#2041) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen ezt olvastam én is, de a napi használatra vagy az esetleges plusz funkciókra lennék kíváncsi.. Elvileg vihar előtt ad riasztást, a légnyomás változás miatt..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2043) scyllarus válasza Ferenczi Áko (#2042) üzenetére


scyllarus
veterán

Van hazavezető funkció is benne. Viszont a megjelenése nagyon sportos, van, akinek ez előny, van, akinek hátrány. 35k nagyon jó ár, én Telekomos vagyok, ha nem váltanék gyártót, lehet, hogy cserélném.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2044) gyuri2008 válasza tsabeekaa (#1519) üzenetére


gyuri2008
veterán

A hivatalos számlapok között nincs fent?
Ha igen milyen néven?
Köszönöm előre is a választ

(#2045) pajorgergo válasza scyllarus (#2043) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Tudásra mint egy GT2 Pro csak ilyen masszív kialakításban

(#2046) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!

Valaki használja az órát Apple telefonnal?
Ha igen, akkor van app hozzá és rendesen csatlakozik?
Köszönöm a választ!

(#2047) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

No, megjött a GS Pro, íme a véleményem:
A Gs pro-nak a felső kerete fém és szerintem minden sérülés meglátszik rajta idővel, ellenben a MW2 teljes felülete üveg... Az óratok műanyag, de elég jó fajta.. A szövet szíja nekem bejön.. A szoftver frissebb, az időjárás része (nem szoktam használni) modernebb, és az értesítési ikonok is kaptak egy ráncfelvarrást.. A kijelző nyilván mind a kettőnél parádés, viszont úgy tűnik nekem, hogy a Magic watch 2 színei picit melegebbek, gondolom "fáradt" az amoled az idő múlása miatt.. Viszont összességében külsőleg a Magic watch 2 modernebb(nekem a fekete színű van), elegánsabb a fém tok miatt, a Gs pro meg sportosabb..De igazából megkaphatná a Gs pro szoftvert a mi óránk is szerintem, nem tudom miért fogják vissza.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2048) topyjo válasza Dimond G (#2046) üzenetére


topyjo
aktív tag

Teljesen jól működik. Számlap csak a gyàri, kicsit más a menű mint androiddal, de teszi a dolgát.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#2049) Dimond G válasza topyjo (#2048) üzenetére


Dimond G
senior tag

Csak gyári számlap? :Y
Nincs app hozzá?
Ha nincs net akkor is kapsz értesítést? Azért kérdem mert az Amazfit óráknál ez volt a gond!

(#2050) scyllarus válasza Dimond G (#2049) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha nincs net, akkor sehová sem kapsz értesítést. Azon jön a telóra, az küldi az órára.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.