Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Black_Raven válasza gacsoi (#100) üzenetére


Black_Raven
veterán

Melyik bétával csinálod?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#102) gacsoi válasza Black_Raven (#101) üzenetére


gacsoi
senior tag

Health_10.0.1.021-wearBeta

(#103) Black_Raven válasza gacsoi (#102) üzenetére


Black_Raven
veterán

Be vagy jelentkezve a kínai IDvel és angol a telefon nyelve+kínai a régió mielőtt hozzáadod, és gps be van kapcsolva??(gps csak addig amíg párosodik az órával utána off)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#104) gacsoi válasza Black_Raven (#103) üzenetére


gacsoi
senior tag

Igen.

(#105) Black_Raven válasza gacsoi (#104) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha kint az okosóra lista, ha föntről lefelé húzod az ujjad nem frissít rá a listára? mobilnettel is próbáltad?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#106) gacsoi válasza Black_Raven (#105) üzenetére


gacsoi
senior tag

igen. ezt is próbáltam

(#107) gacsoi válasza gacsoi (#106) üzenetére


gacsoi
senior tag

Most nézem az FB-s posztot, és amit nem figyeltem eddíg, hogy azt írja, hogy a Honor Magic Watch 2 -vel nem kompatibilis a módszer. Valakinek sikerűlt már?

(#108) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok !
Xiaomi redmi note 8 pro telefonnal használnám az órát. Android 10 es van rajta. Mit gondoltok menni fog az óra a telefonnal ? Most 60 ezer az extreme be.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#109) HKorn válasza snecizero (#108) üzenetére


HKorn
addikt

Szerintem kell, hogy menjen, én is Android 10-zel használom egy Samu készüléken.

Run&Ride

(#110) snecizero


snecizero
senior tag

Megjött az óra. Sokat vaciláltam hogy fekete vagy a barna ezüstös. Azt végülis nem bántam meg nagyon tetszik.

VO2MAX mérést hogyan tudom beállítani, hogy mérjen ?
Mindent le frissítettem és nem találom. Tudtok segíteni ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#111) HKorn válasza snecizero (#110) üzenetére


HKorn
addikt

Szép, bár én fekete párti vagyok.

Véroxigén mérést a menüből, felső gomb megnyomásával tudod kikeresni és elindítani, pulzusszám menü alatt lesz SpO2 néven.

Run&Ride

(#112) snecizero válasza HKorn (#111) üzenetére


snecizero
senior tag

Köszönöm megtaláltam, a frissítés után már berakta. Utána nem néztem, mert kétszer frissítet.

A fő számlapon nem jeleníti meg a (vo2max)mért adatot ! Ezt is külön be kell állítani ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#113) HKorn válasza snecizero (#112) üzenetére


HKorn
addikt

Be lehet állítani, a néhány számlapot lehet paraméterezni, a kis körök mit mutassanak, fogaskerék jelnél a számlapválasztó menüben, ugyanakkor nem sok értelmét látom, a VO2 adat ritkán változik nagyot, meg automatán nem méri, csak manuális méréssel lehet mérni.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#114) barm


barm
tag

Nektek is van olyan, hogy nem jelenik meg az összes számlap a galériában? Mint például nekem ma egész nap. Bíztam benne, hogy jön valami frissítés, szép új szamlapokkal, de azt hiszem, ez inkább valami hiba...

(#115) snecizero válasza barm (#114) üzenetére


snecizero
senior tag

Amúgy mennyi számlap van a galériában ? Kb nekem úgy pár órája csak 10-14 körül jött be. Most néztem és most sokkal több jön be. Legaláb 4x több.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#116) barm válasza snecizero (#115) üzenetére


barm
tag

Igen, annyi volt csak ma nekem is, egyébként sokkal több van (persze a 99 százaléka használhatatlan).
Aha, most már mind elérhető (100 db). Új megint nincs.
Vagyis akkor a 97 százaléka használhatatlan :)

[ Szerkesztve ]

(#117) snecizero


snecizero
senior tag

Vannak fizetős számlapok is ? Ha igen azok hol érhetőek el ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#118) barm


barm
tag

Az alkalmazasban a szamlapok között megjelent egy új opció, vásárolt szamlapok. De hol lehet vásárolni? Most még üres.

(#119) HKorn válasza barm (#118) üzenetére


HKorn
addikt

Ezt néztem én is, szerintem Huawei Gallery-ban lehet venni, de ez csak egy tipp.

Run&Ride

(#120) barm válasza HKorn (#119) üzenetére


barm
tag

Ott nem találok semmi ilyesmit. Más ötlet? Vagy majd egyszer lesz a szamlapok között pénzért több?

(#121) gacsoi


gacsoi
senior tag

Én igazából azt sem értem, hogy az óra tudná kezelni a kűlső számlapokat, és még sem lehet rá tölteni mókolás nélkűl. Vajon miért ?

(#122) HKorn válasza barm (#120) üzenetére


HKorn
addikt

Akkor nem tudom, lehet majd egyszer csak lesznek oda is feltöltve. Mondjuk nekem oké a gyári default WF is, de jó lenne ha lenne még 1-2 jófajta, igényes WF.

Run&Ride

(#123) snecizero


snecizero
senior tag

Ha lenne egy két jó számlap akkor adnék érte egy pár százast ! :)
Egy észrevételt közölnék, de lehet hogy már át lett rágva. Viszont azért megosztanám a tapasztalataimat. Olyan problémába ütköztem, hogy nem írta ki a hívó fél nevét az óra. (Csak a számot)
Gondoltam eladom a mobilom és veszek egy honort vagy huaweit. Hiába engedélyeztem mindent a huawei healt alkalmazásban csak nem akart működni. Azt ma meg világosodtam. :DDD A huawei mobile service alkalmazásban is megadtam minden engedélyt a telefon számára. Lás csodát most már ki írja a hívó fél nevét.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#124) barm válasza snecizero (#123) üzenetére


barm
tag

Az a hms core alkalmazás?
Nem csak azokat a kontaktokat írja ki, amiket az órában elmentesz? Max 10-et?

(#125) snecizero


snecizero
senior tag

Minden számot amit a telefon tartalmaz. Ki kell hogy jelezze az óra. A Huawei Mobile Service 4.0 is kell a healt alkalmazáshoz.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#126) barm válasza snecizero (#125) üzenetére


barm
tag

Abban hol kell engedélyezni ezt? Nekem csak a telefonszamot írja ki.

(#127) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok
Tegnap óta boldog tulajdonosa lettem egy 46mm-es csodának.
Egy kérdésem lenne. Az értesítés miért nem villan fel az óràn?

Köszönöm

"Hosszú és eredményes életet!"

(#128) Flexio


Flexio
csendes tag

Sziasztok. Nektek hogy alakul az akku idő a 46mm esen? Egy hete vettem és 7 nap alatt lement 25% ra folyamatos pulzus stressz és bluetooth kapcsolattal. 1 kültéri futás volt benne 18 perces. 1-2 fel perces hivassal.

(#129) GordonSamway válasza Flexio (#128) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Én tegnap vettem és este hat óra óta rajatm van most 89%, de AOD és minden finomság be van rajta kapcsolva. :)

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#130) HKorn válasza Flexio (#128) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem alvásmonitorozással, stresszméréssel, folyamatos intelligens pulzusméréssel, heti 2-3 óra GPS-es edzéssel, aránylag kevés értesítéssel kb napi 10%-ot merül. Tehát, mint nálad kb.

Run&Ride

(#131) snecizero


snecizero
senior tag

Beállítások/alkalmazások/alkalmazáskezelés/Huawei Mobile service/alkalmazásengedélyek vagy engedélyezés vagy hasonló és ott.

Viszont sajnos hívásnál nekem is csak a számot írja ki. Amikor először csatlakoztattam akkor ki írta a nevet is. Viszont most már csak a számot. Na ez miért van ki tudja rá a megoldást ?
Samsung galaxy watch órámon ilyen gond nem volt.

A hét napos üzemidő teljesen rendben van ha minden be van kapcsolva.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#132) barm


barm
tag

Üzemidő nekem 10-11 nap, mint másoknak is itt, szerintem az ok.
Másik kérdésem van: szerintetek melyik mér pontosabban? Óra vagy telefon (Mate 10 Pro). Teljesen mást mutat a kettő. A minap a telefonon 10 ezer lépésnél az órán kb 7500 volt. Az óra végig rajtam volt, a telefon majdnem végig nálam. Szóval a telefonnak kellett volna kevesebbet mutatnia. Miért nem működik a szinkronizálás oda-vissza? Az lenne jó, ha össze lenne hangolva a két adat, ahogy az óra atküldi a telefonra, ha azon kevesebb van.
Vagy csak kapcsoljam ki a telefonon a lépésszámlálót? Lehet olyat egyáltalán anélkül, hogy kikapcsolnám azt, hogy mutassa a kezdő képernyőn?

(#133) snecizero


snecizero
senior tag

Xiaomi redmi note 8 pro val használom az órát. Miért nem írja ki a hívó fél nevét ? Minden engedélyt megadok. Volt hogy működött és ki írta szépen a neveket. Még azokat is amik nincsenek bent az órán. Egyszer csak gondol egyet és már csak a számot írja ki. Nagyon bosszantó :W hihetetlen hogy egy vacak 10 e ft aktivitásmérő mindig ki írta. Ez meg nem. Na erre valami megoldást tud valaki ? :F

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#134) hematoma1 válasza snecizero (#133) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Nekem is kezdett ilyeneket csinálni az óra.Telefon s9+. Vissza vittem a boltba.

(#135) snecizero


snecizero
senior tag

Szevasztok csináltam egy gyors videót. Azok részére akiknél a hívásnál az óra csak számot ír ki. Beállítási segítség ! Hátha segít ez a videó és orvosolja a hibát !

A videó-------> [link]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#136) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok

Egy kérdésem lenne. Az értesítés miért nem villan fel az óràn? Nincsen ilyen funkciója csak ha felemelem a kezem?
Köszönöm

"Hosszú és eredményes életet!"

(#137) HKorn válasza GordonSamway (#136) üzenetére


HKorn
addikt

Csak kézfelemeléskor villan fel, mivel addig kikapcsolva van a képernyő, tehát nem a szemed előtt, szerintem nem is lenne sok értelme, hogy felvillanjon.

Run&Ride

(#138) GordonSamway válasza HKorn (#137) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Köszönöm
Csak azért érdekelt mert a Google Wear Os az felvillantotta és megszoktam... Szerintem baromi jó dolog :R

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#139) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, ebben van tartalék szíj a dobozban?

(#140) gacsoi válasza Jarod1 (#139) üzenetére


gacsoi
senior tag

Nekem a 46 milliméteresbe nem volt.

(#141) Herczi válasza gacsoi (#140) üzenetére


Herczi
senior tag

Nekem a barna bőr mellé adtak egy fekete szilikont.

(#142) gacsoi válasza Herczi (#141) üzenetére


gacsoi
senior tag

De az 42 miliméteres ?

(#143) HKorn válasza Jarod1 (#139) üzenetére


HKorn
addikt

46-os feketénél nincs, lehet csak a bőrszíjashoz adnak, nem tudom.

Run&Ride

(#144) Herczi válasza gacsoi (#142) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem.

(#145) snecizero válasza Jarod1 (#139) üzenetére


snecizero
senior tag

Nekem volt benne pót szíj. A feketéhez nem adnak csak az ezüsthöz.

Egy kérdés, ti is tapasztaljátok azt a ,,hibát" amikor felveszem az órán a hívást és kb 4-5 másodperc után hallanak csak.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#146) post


post
tag

Sziasztok.Gondolkozom egy 42mm-es óra vásárlásán az asszonynak.Ez magyar menüs?

(#147) gacsoi válasza post (#146) üzenetére


gacsoi
senior tag

igen

(#148) post válasza gacsoi (#147) üzenetére


post
tag

Köszönöm. :R

(#149) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, mi a különbség a honor m watc2 és a Huawei m watch2 között az árán kívül, tudtok irni vmi összehasonlító táblázatot? Thanx

(#150) HKorn válasza Jarod1 (#149) üzenetére


HKorn
addikt

Tulajdonképp apró design eltérések és néhány különböző watchface kivételével nemigen van különbség. GT2 1-gyel több Firstbeat edzéselemzés funkciót tud, ami teljesen elhanyagolható, főleg annak aki csak hobbi szinte sportol.

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.