Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Újszülöttnek minden vicc új

Segítenétek mi mit jelent itt:

Illetve merre találhatok Magyar nyelvű használati utasítást? már ha létezik ilyen.
Nem tudom miért, de számomra nem minden piktogram, jel egyértelmű.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#1152) pajorgergo válasza hódmaci (#1151) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Legfelső lépésszámláló, alatta hogy aznap az óra szerint mennyit edzettél (nqpi ajánlott 30 perc az óra szerint, pulzusból kalkulálja), legalubb pedig, hogy aznap óránként hányszor álltal fel kb.
De ha belépsz a menübe és ott a Tevékenység előzmények, ott pedig felhúzod és mész lefelé még több dolgot ki fog írni, valamint kis "i" betűvel további információt.

(#1153) hódmaci válasza pajorgergo (#1152) üzenetére


hódmaci
senior tag

Köszönöm.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#1154) jano_77 válasza Black_Raven (#1127) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez jelenleg nekem is a problémám - Samsung S10+ - apk rendben, de megkérdezhetem, hogy ki a Laci és mit tanácsolt? :F :U Köszi :R

Szerk. Annyit még, hogy Huawei Band 4 Pro esetén is működik a dolog?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1155) scyllarus válasza hódmaci (#1151) üzenetére


scyllarus
veterán

Az utolsó pontosabban: a javasolt óránkénti felállás hányszor történt meg, nem óránként hányszor álltál fel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1156) jano_77 válasza jano_77 (#1154) üzenetére


jano_77
nagyúr

Illetve ahogy nézem van fent egy tegnapi dátummal 11.0.3.510-es apk, gondolom akkor már inkább ezt ajánlott letölteni? :F
Illetve ez a dolog csak routolt telefonon működik?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1157) Balinov válasza scyllarus (#1155) üzenetére


Balinov
félisten

Irodai melónál, pláne home officeban különösen hasznos :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1158) scyllarus válasza jano_77 (#1156) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, csak a beállításokban engedélyezni kell a külső forrásból telepítést. Utána visszavonhatod az engedélyt. Root nem kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1159) scyllarus válasza Balinov (#1157) üzenetére


scyllarus
veterán

Szintén zenész, én is engedélyeztem a figyelést.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1160) jano_77


jano_77
nagyúr

Feltettem a legfrissebb apk-t, a listában meg is jelent a Huawei Band 4 Pro, viszont hiába van mindkettőn a BT bekapcsolva, nem látják egymást!? Úgy sem, hogy feleségem telefonján leválasztottuk a karkötőt. Mi lehet szerintetek a gond? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1161) scyllarus válasza jano_77 (#1160) üzenetére


scyllarus
veterán

Maga a telefon nem kapcsolódott rá? Mert ott is le kell választani akkor, csak a Healthben legyenek összerendelve.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1162) Black_Raven válasza jano_77 (#1160) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ő a Laci, és csinálj úgy mindent ahogy mondja.[link] De előtte töröld a BT kapcsolatot a telefonban az órával.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1163) jano_77 válasza Black_Raven (#1162) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel annyi a baj, hogy a BT kapcsolat a karkötővel létre sem jön, nem tudom törölni. És az appon belül mikor a párosításra nyomok nem látja a karkötőt. :U :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1164) Balinov válasza jano_77 (#1163) üzenetére


Balinov
félisten

Csak egy próba, de tedd a telot flight módba aztán vissza.

Egyszer segített ez a tipp egy régi mi banddel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1165) Black_Raven válasza jano_77 (#1163) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az órát inditsd újra, de a legjobb lenne egy reset. Utána próbáld, csak az appból csatlakoztatni, az én .apk verziómat. Mert a tied még nincs az AppGalleryben. :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1166) jano_77 válasza Black_Raven (#1165) üzenetére


jano_77
nagyúr

A Tiédet nyitottam meg és ott ajánlotta fel, hogy van már frissebb. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1167) Black_Raven válasza jano_77 (#1166) üzenetére


Black_Raven
veterán

Valamit akkor sem jól csináltál, mert normális esetben nagyon könnyen párosodik az app az órával. Ha tutira akarsz menni dobd fel a HMS-t.(Huawei Mobile Services) később bármikor törölheted..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1168) jano_77 válasza Black_Raven (#1167) üzenetére


jano_77
nagyúr

Lefutott a feleségem iPhone SE-n keresztül a frissítés, és miután szétkapcsoltam mind a Huawei Health, mind a telefonnal a párosítást, össze tudtam párosítani a S10+-al és rendben le is tudtam tölteni pár számlapot.
Köszönöm a segítségeket! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#1169) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Bocs hogy ide irok. de lenne vételre egy huawei watch gt a 16-mb-os verzió.Valaki megtudná mondani hogy mennyire simán megy a rendszere-nem akadozik.Azt tudom hogy az itteni óra az jól megy,de ebben dupla annyi mb van.

(#1170) Black_Raven válasza hematoma1 (#1169) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezt nem itt kéne kérdezned, mivel itt nem Watch GT tulajok vannak. De van egy ötletem::a saját topikja nem jobb lenne? :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1171) hematoma1 válasza Black_Raven (#1170) üzenetére


hematoma1
aktív tag

OK.

(#1172) pajorgergo válasza hematoma1 (#1169) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Nem akad, csak ugyan annyira röccen meg, mint ez óraszámlap váltáskor.

(#1173) embe


embe
nagyúr

Nem tudom valakit érdekel-e, de most jött meg a kijelző védőfólia. 2 db. van a csomagban. Nagyon jóminőségő, telón is ilyet használok. Csak attól tartok nem lesz hosszúéletű rajta, mivel a dzseki mindig dörzsöli a kijelző szélét amikor veszem le.
Hamar megjön 3-4 munkanap alatt itt van Németországból.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1174) Black_Raven válasza embe (#1173) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez üvegfólia vagy sima? Matt szinű, vagy mi akar lenni ez a tejüveghatás? ;]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1175) embe válasza Black_Raven (#1174) üzenetére


embe
nagyúr

Ez sima fólia. Csak olyan lágy, nem az a régi vékony nylon. De erős. Teljesen átlátszó. Hülye az a kép. Nézd meg a termék képgalériáját, ott mutatja hogy hogyan teszi fel telóra! Lényegében ez is ugyanaz....csak kicsiben.
Igazából amikor leszedtem a 3. füllel felrakás után a felső védőfóliát, azt hittem hogy nem tapadt rá, mert nem lehetett látni rajta. Csak amikor észrevettem 2-3 bubit a szélénél nyugodtam meg hogy rajta van.
Nekem a Samu S9-en is ilyen van, mert a hajlított széle miatt nem igazán lehetett normális üvegfóliát rátenni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1176) Ferenczi Áko válasza embe (#1173) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem jön le, nyugi. Ilyet használok én is 3 hónapja kb, kabát, pulóver, minden dörzsöli de nagyon jó minőségű. Pont addig ér ahonnan kezd hajlani az óra, így észrevehetetlen.. Egyébként a buborékok pár nap múlva el fognak tűnni :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1177) embe válasza Ferenczi Áko (#1176) üzenetére


embe
nagyúr

Remélem így lesz. Telón bevált. Sőt fényképezőgép lcd paneljére is innen rendeltem. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1178) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy értesitésnél milyen erős arezgés,és hangot belehet állitani rezgés mellé?

(#1179) tibike8 válasza hematoma1 (#1178) üzenetére


tibike8
őstag

Kinek mi az erős. Nekem speciel elég erős. Csak rezgőn használom és a mobil meg mindig néma. Az órán is külön le lehetett a hangot venni.

(#1180) hematoma1 válasza tibike8 (#1179) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Tehát az óra ad hangot ha beállitom értesítésre.

(#1181) tibike8 válasza hematoma1 (#1180) üzenetére


tibike8
őstag

Ha a telón állítasz be, akkor a teló ad értesítést. Az órán kell beállítani, hogy ha az órát szeretnéd, hogy jelezzen. Illetve attól függ mit szeretnél, hogy jelezzen az órán. A mobilon, ha jelez a naptár, jelez az óra is. Ha az ébresztő a telón jelez, akkor az óra nem jelez. Az ébresztőt az órára kell beállítani.

(#1182) hematoma1 válasza tibike8 (#1181) üzenetére


hematoma1
aktív tag

köszi.

(#1183) Flexio


Flexio
csendes tag

Sziasztok! Hátha valaki hallott már ilyet.
Májusban vettem az alzától egy Honor MW 2 t minden rendben volt 7 nap üzemidő simán jött utána úgy szeptember-október felé hirtelen leesett az üzemidő 4 napra azonos beállításokkal. Mondom visszaküldöm ha garanciás. eltelt 1 hónap jött az értesítés készülékcserét kapok meg is érkezett az új Honor MW2-m. Na végre mondom beüzemelem és ugyan úgy 4 nap az üzemidőm ezen is. Mondom lehet hogy akkor a telómmal van bibi újraraktam, androidot váltottam de semmi. Mostmár kezdek beletörődni hogy ennyi az annyi csak idegesítő hogy, többet is tudna.
a beállítások minden engedélyezve a pulzusfigyelés intelligensen. Huawei P20 al párosítva. :W :F

(#1184) scyllarus válasza Flexio (#1183) üzenetére


scyllarus
veterán

AOD-el ennyi? Mert nekem is minden engedélyezve van, még a hülye stresszfigyelés is, és simán megvan a 10 nap. A telefon beállításainak sok köze ehhez nem lehet szerintem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1185) Flexio válasza scyllarus (#1184) üzenetére


Flexio
csendes tag

Bocsánat AOD nélkül. Stressz , pulzus alvásfigyeléssel. ennyi.
Gyakorlatilag óránként merül 1 % ot.

[ Szerkesztve ]

(#1186) scyllarus válasza Flexio (#1185) üzenetére


scyllarus
veterán

Az nagyon-nagyon kevés szerintem, még akkor is, ha sok értesítést kapsz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1187) xviktorx


xviktorx
tag

Az enyém fél éves. 4-5 napot megy csak egy feltöltéssel, igaz egy-két telefonhívást is bonyolítok róla. Állandó stress és pilzus figyelés is be van állítva. Én megbékéltem ezzel az üzemidővel.

(#1188) scyllarus válasza xviktorx (#1187) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez nem jó hír. Akkor várható, hogy nekem is leesik az üzemidő? Még csak egy hónapos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1189) embe


embe
nagyúr

Nekem karácsony előtt hozta az előjézuska. Be vannak kapcsolva rajta amiket említettetek. Éjjel-nappal a kezemen. Illetve az újdonság varázsa miatt nyomkodom is.
Így nekem 10% / nap üzemidővel megy.

Illetve én Samu S9-el használom. És azt vettem észre, hogy a Healt nem meríti úgy a telót mint a korábbi óráim alkalmazásai.
Ha majd egyszer .... ;] elkezdek aktív életmódot folytatni, akkor kíváncsi leszek az akkori üzem idejére.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1190) scyllarus válasza embe (#1189) üzenetére


scyllarus
veterán

Pontról-pontra igaz minden, amit leírtál nálam is. De tényleg, minden egyes dolog.
(Kivéve az S9, de én is Samura váltottam)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1191) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Mindenki nyugodjon meg, az üzemidő nem fog leesni 4 napra. Június 8-án vettem az órát és simán megy 10 napot.Most éppen nekem, minden ki van kapcsolva, így 12-13 napig ketyeg. Ha mindent bekapcsolok 8-10nap. Egy dologról mindenki elfeledkezik, nem mindegy milyen óralap van éppen. A csilivili minden xart mutató kétszer annyit zabál mint egy sima.(sima=óra/dátum/pulzus/töltöttség/lépésszámláló). Viszont kb 2 hónapja az egyik frissités után csökkent az üzemidő 1-2 nappal szerintem, mert azonnal észrevettem..
Ja igen az Egészség app tegnapi zabálása 0,8% volt,(11 óra háttérben futással)természetesen Samu a71-el ami semmi..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1192) gyemipapa válasza Black_Raven (#1191) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én teljesen nyugodt vagyok. :DD
24 órában rajtam van, pulzus-alvás-stresszfigyelés, kézemelésre kijelző bekapcsol, automata fényerő, és 7 nap alatt 20%-ra merül, vasárnaponként szoktam tölteni. Ebben benne van, hogy naponta vezetek, és kormánymozdulatoknál is időnként bekapcsol a kijelző.
Ja és napi 6-8 értesítés is jön rá, napi 1-2 párperces telefonálás is benne van.
Sportra nem használom.
Szóval én elégedett vagyok ezzel az üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1193) Black_Raven válasza gyemipapa (#1192) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én is mindig vasárnap töltöm, kétszer felejtettem el eddig, de kibírta a másik vasárnapig is, igaz 2% volt már csak. :D bár mostanában időzavarban vagyok és összevissza töltöm, mert mindig elfelejtem mikor töltöttem utoljára, így 30-40%-nál felrakom.(ha eszembe jut)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1194) embe válasza Black_Raven (#1193) üzenetére


embe
nagyúr

A lítium akkuknak nem használ ha nagyon lemerül.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1195) topyjo


topyjo
aktív tag

Sziasztok!

Az olvasatlan értesítéseket hogyan jelzi?
Ha azt a pici kis rezgésen már túl van.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1196) Black_Raven válasza topyjo (#1195) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sehogy. megnézed az üzenetek listát. Jobban mondva van olyan óralap amin villog egy zöld led amig nem nézed meg.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1197) Ferenczi Áko válasza topyjo (#1195) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Vannak olyan óralapok, amiknél van külön értesítő, ha elmulasztott értesítésed van.. Kis ikon jelzi..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1198) topyjo válasza Ferenczi Áko (#1197) üzenetére


topyjo
aktív tag

Köszi, és a zárképernyőn?

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1199) Ferenczi Áko válasza topyjo (#1198) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szerintem ott nem mutatja..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1200) scyllarus válasza Black_Raven (#1191) üzenetére


scyllarus
veterán

Mondjuk én elég letisztult óralapot használok, sok feketével, az amolednél az takarékos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.