Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) gyuri2008 válasza scyllarus (#1300) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen,sikerült.

(#1302) ultio


ultio
senior tag

2020 decemberében volt már téma, hogy egyik kollégának nem megy az autójában a kihangosítás, ha nála van az óra, mert a telefon nem adja át a hangot az autónak, hanem az órára küldené.

Na én is belefutottam ebbe. Ha be van kapcsolva az óra, akkor nem tudok az autóm rendszerén telefonálni.
Ha kikapcsolom az órát, akkor minden ok.
Samsung Galaxy A51 telefonom van. 1-2 hete van ez, korábban tökéletesen működött.
Van erre valakinek megoldása?

rasti rusti

(#1303) scyllarus válasza ultio (#1302) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem Galaxy A20e-vel a bejövő hívást tökéletesen veszi az autó, viszont kimenő híváskor marad a telefonon a hang. Az órára egyik esetben sem kerül, de lehet, hogy ez zavar be. (Új az óra és a telefon is, és ritkán ülök autóba manapság) Majd le kell tesztelnem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1304) Black_Raven válasza scyllarus (#1303) üzenetére


Black_Raven
veterán

Autóban amikor rácsatlakozik a fejegységre, akkor lehúzod az érteditési sávot, katt a médiára és kijelölöd az autót a hangnál, utána már fo.[kép]gja tudni

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1305) scyllarus válasza Black_Raven (#1304) üzenetére


scyllarus
veterán

Nagyon köszönöm, kipróbálom! :R
Mivel állandóan home officeban vagyok, nagyon ritkán ülök autóba, de mindenképp ránézek!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1306) ultio válasza Black_Raven (#1304) üzenetére


ultio
senior tag

Köszi a tippet, de sajnos nem jelenik meg az általad mondott helyen az autó, azaz csak Ez a telefon választható ki hangkimenetnek és az óra se látszik.

De ha kikapcsolom az órát, rendben működik az autó kihangosítójával a telefon.

rasti rusti

(#1307) Black_Raven válasza ultio (#1306) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem kell kikapcsolni, elég ha ennyit csinálsz mint én [kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1308) embe válasza Black_Raven (#1307) üzenetére


embe
nagyúr

Samu S9, Focus Syn rendszer.
Nekem is így van beállítva, de ugyan ez a jelenség. Bejövő hívásnál ha fogadom a hívást, akkor az szól amelyiken fogadom. Ha a kormánykeréken lévő kapcsolóval akkor a kihangosító, ha az órán fogadom akkor az.
Viszont ha hívást kezdeményezek a telóról, csak a telóban szól - ez eddig működöt. Nekem is az óra kavarja meg.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1309) topyjo


topyjo
aktív tag

Sziasztok!
Karácsony óta használom, két napja duplán kapom meg az összes értesítést.
Nem változtattam, frissítettem, vagy állítottam semmit.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1310) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Most az ingyenes óralapok között van pár mocskosul szép analóg számlap.. Pl:

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1311) scyllarus válasza Ferenczi Áko (#1310) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, nekem is feltűnt, hogy becsúszott véletlenül pár szebb :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1312) tibike8


tibike8
őstag

Én meg váltásban vagy az S8+ -ról egy MI 10 5G-re és ezzel sem szeretik egymást az óra. Itt meg a whatsappot nem jelzi az óra. A messengert meg random jelzi, bár ez inkább az app hibája. A hívásokat, messages appot, vibert, hangoutot, skypeot meg jelzi. Illetve az ERSTE app értesítése sem jön az órára. A zenejátszást még nem próbáltam amivel nyűglődtem a samun. Szóval a sok éves samuval még mindig jobban együtt működik az óra mint az idei MI 10-el...

(#1313) soundman1 válasza tibike8 (#1312) üzenetére


soundman1
senior tag

A három pontos (auto. indulás ki, védetté helyezés és Miui akkuoptimalizálás ki) után is igy működnek?

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1314) kekigyu válasza soundman1 (#1313) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Whatsup nalam is hektikusan jelez Redmi Note 8 Pro-n. Én úgy tudtam eddig, hogy az automatikus indítást bekapcsolva kell hagyni, hogy ne lője ki memoriabol az appokat Xiaominal. Rosszul tudom? Illetve Xiaomin hogy teszek védetté egy appot?

(#1315) soundman1 válasza kekigyu (#1314) üzenetére


soundman1
senior tag

Az alkalmazásváltóban (négyzet ikon) látod kártyaként az app-ot. Ha jól emlékszem nyomva tartod az ujjad, majd feljön egy kis menü, és a nyitott lakatra böksz, hogy lezárja, védetté tegyed. Ha ki is lövöd manuálisan, akkor is futni fog elvileg a háttérben. Elvileg, mert az én Watch GT+9SE-m nem akart együtt működni így sem.
Minden szükséges appon kell (én legalábbis így tudom):
1. Az aut inditás, a teló bekapcsolása utáni azonnali indulás miatt kell.
2. Védetté azért teszed, hogy ha kézzel vagy a MiUI (rendszer) a memóriafelszabadítás miatt, értsd auto. ki akarja lőni, akkor ne tudja megtenni.
3. A MIUI akkuoptimalizáció kikapcsolásával az előző auto kikapcsolás listáról veszed le az appot.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1316) tibike8 válasza soundman1 (#1313) üzenetére


tibike8
őstag

Na most pont nem tudom fejből. AZt tudtam, hogy a MIUI-nál lesz trükközés, hogy menjen, de most éjszakás vagyok és még a samut használom amíg nem jön meg a hátlap is a MI 10-hez ami most így otthon van. Az akkuoptimalizálást azt biztos kikapcsoltam, az auto indulást is kapcsolgattam, de nem tudom már, hogy miben maradt, de a védetté helyezést azt hol is intézhetem. Most hogy írod, dereng, hogy olvastam én is erről régebben, de MIUI híján nem voltam érdekelve eddig a témában.

update:

Bocs, most olvastam tovább a kommenteket és majd próbálom az alapján holnap :)

[ Szerkesztve ]

(#1317) tibike8 válasza tibike8 (#1316) üzenetére


tibike8
őstag

Na most értem haza és játszottam ezzel az alkalmazás védetté tételével és most valóban jelez. Bár nincs minden védetté téve (viber, skype...) és mégis jelzi azokat...

(#1318) scyllarus válasza tibike8 (#1317) üzenetére


scyllarus
veterán

Nyilván alkalmazásfüggő is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1319) soundman1 válasza tibike8 (#1317) üzenetére


soundman1
senior tag

Akkor csak azon tedd meg, amivel problémád volt, a többit hagyd ki. De várj még pár napot, amig minden beáll a rendszerben, mert lehet, hogy a rendszer (Miui) memóriakezelése miatt még más futó appot is kilök a memóriából, igy azon is kell még állitanod, hogy bent maradjon és megkapd az értesítéseket.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1320) tibike8 válasza soundman1 (#1319) üzenetére


tibike8
őstag

Persze. Először az AOD-n sem akartak megjelenni az értesítések. Aztán egyszer csak kezdte mutatni azokat. Még nem ez a fő telóm. Várom, hogy megjöjjön a hátlap mert borzasztóan csúszik nélküle. Addig az S8+ -t használom.

(#1321) Energy32


Energy32
csendes újonc

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni! Megérhet egy ilyen óra használtan 30 ezret? 42 mm-es kb 7 hónapos,de sajna garancia nincs rá,mert külföldről rendelték.

[ Szerkesztve ]

(#1322) Ferenczi Áko válasza Energy32 (#1321) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Annyiért ki tudsz fogni 46 mm-est is, garival. Épp a napokban volt egy fent a Jófogáson

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1323) Energy32 válasza Ferenczi Áko (#1322) üzenetére


Energy32
csendes újonc

Akkor jól sejtettem. Köszi a választ,bár a 46-os már kicsit nagy nekem.

(#1324) vlesi69 válasza Ferenczi Áko (#1310) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szuper hogy az órához rengeteg számlap van, nem úgy mint az első változatához.

(#1325) embe


embe
nagyúr

2.-án voltam egy kiránduláson a Zemplénben. Akkor a telóról indítottam el a Healtban az Edzés pont alatt a "séta" -t, nem találtam az órán látható "hegyi túra"-t. Utána ezt frankón visszatudom nézni a telón, még egy kis zenét is kevert alá. Ezt viszont nem látom az órán.

Most szombaton egy másik túrán az óráról indítottam az edzés alatt a "hegyi túra"-t. Most viszont ezt nem látom a telón, nincs az a kis összefoglaló videó mint az előző esetben.

Nincs mód arra hogy ezt is feltöltse a telóra a Healtba? Szinkronizálás be van kapcsolva működik. A telefonon a Healtban 4 féle edzés van csak. Ez nem módosítható?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1326) soundman1 válasza embe (#1325) üzenetére


soundman1
senior tag

Ha az appban a Sétálás-t választod, majd a térképre böksz, megjelennek az edzéseid Sétálás néven. Nálam itt vannak egyben a Túrázás és a Séta a szabadban távjaim is. A fenti listában kérheted a Hegyi túrázást listázza, de ami benne van azt a Sétálás alatt is hozza. Szerintem csak csoportosítja fő edzés típusba a számos edzés fajtát. És még az is lehet, hogy a régi Watch GT-s edzéseimet csak így tudja rendezni.
Így sincs meg a túrázásod?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1327) embe válasza soundman1 (#1326) üzenetére


embe
nagyúr

Csak az az első túra van benne. Aznap az órán meglehetett tekinteni még, másnap már ott sem.
Az automatikus tevékenységfelismerés ki van pipálva neked?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1328) soundman1 válasza embe (#1327) üzenetére


soundman1
senior tag

A GT-n jártam én is így egyszer.
Nincs. Kizárólg órán, kézzel indítom el azt a párat, amikor mozgok.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1329) embe válasza soundman1 (#1328) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi az infót!
Majd próbálgatom még.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1330) vzoltan820


vzoltan820
friss újonc

Sziasztok, a fórum nagy segítségemre volt a típus kiválasztásakor, így gondoltam vásárlás után visszajelzek, hátha én is tudok más segítségére lenni.
Fitbit Ionic után választottam ezt a modellt, az előző 2,5 év után egyik pillanatról a másikra megadta magát.
Bár az Ionic már nem mai modell, de továbbra is a Fitbit egyik legnagyobb tudású modellje, melyet folyamatosan lát el frissítésekkel, így jó hasonlítási alap.
A két óra között ég és föld a különbség. A third party appok opcióján kívül (melynek hiánya abszolút nem rengetett meg) mindenben mérföldeket ver eddigi tapasztalataim alapján a HMW2 a korábbi órámra. Megbízható, olajozott működés, kiváló funkciók, részletes, letisztult appal megtámogatva, brutál üzemidővel. Az általam tesztelt edzések során ráadásul kitűnő pontosságú méréseket is tapasztaltam, eszméletlen jó ár-érték arány, egy gyönyörű designnal fűszerezve. Az utóbbi évek legjobb vétele részemről.

(#1331) tibike8 válasza tibike8 (#1320) üzenetére


tibike8
őstag

Na minap megjött minden és a MI 10-en használom az órát. Ezzel megszűnt az a gondom is, hogy nem lehetett normálisan használni a zeneirányítást az S8+ -on. Ezzel megy minden.

(#1332) embe


embe
nagyúr

Nektek mennyire könnyen talál a GPS jelet?
Nekem egy viszonylag nyitott udvaron 10 perce csak ezt mutatja:

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1333) tibike8 válasza embe (#1332) üzenetére


tibike8
őstag

Így nekem is, de ha azt mondom neki, hogy ne várjon a GPS jelre azaz kihagyás, akkor pár mp után megtalálja.

(#1334) embe válasza tibike8 (#1333) üzenetére


embe
nagyúr

Én azzal kezdtem most játszani, hogy a Samu S9 gps vevőjét kikapcsoltam, és így azonnal talált. Utána a telón visszakapcsoltam és akkor már tartotta a jelet.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1335) Tschubi válasza embe (#1332) üzenetére


Tschubi
tag

Nálam általában 3-4 mp-n belül jelet talál. De volt, hogy kb 1 hónapig nem használtam és akkor utána sokáig keresgélt nekem is.
(Klassz a szíjad! Megy az órához. :) )

(#1336) tibike8 válasza embe (#1334) üzenetére


tibike8
őstag

Tartani nálam is tartja, csak ha nem úgy csinálom ahogy írja, akkor legtöbbször nem csinál semmit, csak vár. Ha úgy csinálom ahogy írtam, akkor gyorsan megtalálja a jelet és tartja is. S8+ -on használtam eddig. Most egy MI 10 5G van, de ezzel még nem próbáltam az edzést.

(#1337) vlesi69 válasza embe (#1332) üzenetére


vlesi69
senior tag

Detto, de ha a telefon nálam van és párosítom akkor elindul, de volt hogy elindítottam telefon nélkül, és később a telefonnal párosítva visszanéztem és minden adat ott volt.

(#1338) vlesi69 válasza Black_Raven (#1304) üzenetére


vlesi69
senior tag

Legközelebb én is kipróbálom.

(#1339) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Szeretnék venni egy ilyen órát, de azt olvastam hogy a névjegyzéket nem szinkronizálja csak 10 kedvencet lehet megadni. A többi nevet pedig nem írja ki hívásnál. Igaz ez?

(#1340) xviktorx válasza kisdobos0111 (#1339) üzenetére


xviktorx
tag

Minden nevet kiír nekem.

(#1341) kisdobos0111 válasza xviktorx (#1340) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Köszönöm. Ez tartott vissza tőle. De így már befutó.

(#1342) Ferenczi Áko válasza kisdobos0111 (#1341) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Kiír minden nevet ha hívnak. Ha nincs benne a telefonkönyvben, akkor meg a számot..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1343) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Még annyit kérdeznék hogy az edzés kalauz az magyar nyelvű?

(#1344) scyllarus válasza kisdobos0111 (#1343) üzenetére


scyllarus
veterán

Magyarul írja, angolul mondja.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1345) kisdobos0111 válasza scyllarus (#1344) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Értem. Köszönöm.

(#1346) ultratti


ultratti
újonc

Sziasztok! Hátha előfordult már másnál is: ma reggel elindítottam az órán a zenelejátszót, de ezúttal nem írta ki a számok címét. Ürítettem a gyorsítótárakat, le- és visszacsatlakoztam a bluetooth-tal, újraindítottam a telefont és az órát stb., de a helyzet változatlan azóta is. Van valakinek ötlete, hogyan lehetne orvosolni a problémát?

(#1347) ultratti


ultratti
újonc

Na, a probléma a telefonos zenelejátszó-alkalmazással volt. Leszedtem a legutóbbi frissítést, és helyreállt rend - ha esetleg másnak is előjönne ez a hiba. Még jó, h előtte reseteltem az órát, 'szameg. :D

[ Szerkesztve ]

(#1348) Balinov


Balinov
félisten

Kis kozvelemenykutatas. 46mm-esen ki milyen 3rd party szijat hasznal? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1349) soundman1 válasza Balinov (#1348) üzenetére


soundman1
senior tag

Kinek mi jön be.
A gyári bőr szíjat használom, de izzadós lévén, ha nem válik be, akkor másik (lyukacsos) bőr vagy szövet szíj után kell néznem.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1350) scyllarus válasza Balinov (#1348) üzenetére


scyllarus
veterán

Én a gyárit használom. Van egy csomó még az egyesről, fém, szilikon, de maradtam a gyárinál.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.