Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Deck válasza gyu84 (#200) üzenetére


Deck
titán

Igen. (üvegfóliát). Semmivel se befolyásolja. Vékony nagyon, könnyű volt felrakni, lehetett állítani is. De a szélére kellett egy kis "White Edge Revising Liquid" hogy ne legyen levegős mert lekerekített ugye a széle. :))

PS5

(#202) gyu84


gyu84
tag

Köszi!
Esetleg a típusát vagy a linkjét megírnád?
Vagy simán amit Ali kereső kiad is jó :)

(#203) Deck válasza gyu84 (#202) üzenetére


Deck
titán

Itthonról rendeltem egy 3db-osat 5k-ért aranyáron amíg ideér az alis. Az is érdekel? Ali-ról meg a 10db-os csomagosból rendeltem kettőt :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#204) gyu84


gyu84
tag

Kicsit sokallom az itthoni árakat, közben rákerestem én is mik vannak. Sajnos marad Kína, EU raktárból ilyen apróságokat nem szállítanak.

(#205) HKorn


HKorn
addikt

Mi az új fw verziószáma? Ami kezeli a fényképezőgépet.

Run&Ride

(#206) barm válasza HKorn (#205) üzenetére


barm
tag

1.0.7.16
Nekem az a funkció nem jelent meg, nincs android 10 a telefonomra.

(#207) HKorn válasza barm (#206) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem android 10 fut a telón, de hiába keresk rá Health-ben óra fw frissítésre azt mondja 1.0.6 a legfrissebb.

Run&Ride

(#208) gacsoi válasza HKorn (#207) üzenetére


gacsoi
senior tag

Gondolom nem egyszerre kapja meg az összes óra. Nekem is most jött meg.

(#209) Deck válasza HKorn (#207) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#210) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok!
Lehet buta kérdés, de nem találtam eddig választ.
Tudom 10 db kedvenc névjegyet lehet tárolni az órán, de vajon a telefonon lévő összes névjegy nevét kiírja ha hívnak vagy csak annak a 10-nek ami az óra memóriájában van?
Más.....Sportrésznél ha elindítok egy kültéri edzést (GPS-el) és menet közben megállok akkor leállítja az időmérést az óra, azaz van "auto pause funkciója" vagy csak gombbal tehetem meg?

(#211) Deck válasza sonkamiki (#210) üzenetére


Deck
titán

Kiír mindenkit, aki nincs a 10-ben azt is.

PS5

(#212) sonkamiki válasza Deck (#211) üzenetére


sonkamiki
tag

Köszi

(#213) sonkamiki


sonkamiki
tag

Még egy kérdés , hogy ennek az órának is 32mb a belső memóriája mint a GT2-nek? Erről nem igazán láttam megbízható forrásból adatot. Volt ahol csak 16-ot írtak :F

(#214) ghiottone válasza sonkamiki (#213) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A belső memória? Az 4Gb.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#215) HKorn válasza sonkamiki (#213) üzenetére


HKorn
addikt

RAM 16Mb, ROM 4Gb

Run&Ride

(#216) sonkamiki válasza HKorn (#215) üzenetére


sonkamiki
tag

Akkor ennyiben más a GT2 abban 32 van.
Köszi az infót

(#217) Deck válasza HKorn (#207) üzenetére


Deck
titán

Most jött meg a frissítés. :))

PS5

(#218) HKorn válasza Deck (#217) üzenetére


HKorn
addikt

Ja, már telepítem, bár sok újdonság nem lesz benne, így, hogy a fényképezővezérléshez EMUI kell.

Run&Ride

(#219) Deck válasza HKorn (#218) üzenetére


Deck
titán

Öcsémnek EMUI van de Xiaomi.. :DDD
Új sport cuccokhoz kell a health app frissítése, jól tudom?

PS5

(#220) HKorn válasza Deck (#219) üzenetére


HKorn
addikt

Na kész is, remek, edzéseknél megjelent a hozzádás opció. Szerencse hogy csak bringázok meg futok vele, az meg eddig is volt.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#221) Deck válasza HKorn (#220) üzenetére


Deck
titán

Megnéztem, tényleg megjelentek. Én is csak futok vele, kondihoz nem veszem fel. A többinek meg nagy része felesleges :DDD

PS5

(#222) Deck válasza gyu84 (#204) üzenetére


Deck
titán

Végül az itthonról rendelt üvegfólia is buborékos lett hiába nyomtam a szélére azt amit adnak hozzá aliról.
Ezért, felszedtem az üveget, majd volt itthon még uv-s folyadékom (más telóhoz vett uv-s üvegfólia miatt) nyomtam rá picit, ráraktam az üvegfóliát majd uv-s lámpával rögzítettem. Na ez tökéletes és biztos, hogy nem válik fel.. :C

PS5

(#223) ghiottone válasza Deck (#222) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezek a fóliák átmérőre mekkorák? Nálam van korábbi rendelésekből 40 milis meg egy fossilra való de az óra csak holnap jön :W

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#224) Deck válasza ghiottone (#223) üzenetére


Deck
titán

3,8cm kb.

Aliról rendelhető olcsó üvegfólia, külön uv ragasztó és lámpa is. Itthon drágák ezek .

PS5

(#225) ghiottone válasza Deck (#224) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Köszönöm!
Az lesz, bár még eléggé hektikusak még a szállítási idők. Van olyan cuccom, ami 3 hónap alatt ért csak ide.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#226) Deck válasza ghiottone (#225) üzenetére


Deck
titán

Nekem múlt héten jött megy egy februári rendelés.. :DDD
De van ami gyorsan. És van függőben jó pár.. :))

PS5

(#227) Viragcserep


Viragcserep
friss újonc

Sziasztok!
Most keztem el használni a Honor Magicwatch 2 órámat. Letöltöttem a telefonomra a Huawei Health appot amivel sikeresen szinkronizált is, viszont úgy tűnik mintha duplán számolna a lépéseket. Valakinek volt már ilyen tapasztalata?
Köszi :)

(#228) SunyiMenyét


SunyiMenyét
csendes tag

Sziasztok!

Vásárlás előtt állók és sajnos nem tudok dönteni hogy Magic vagy GT2 legyen perpillanat Edigitálnál 10 ezer forint különbség van.

Véleményetek szerint melyik legyen ?

(#229) HKorn válasza SunyiMenyét (#228) üzenetére


HKorn
addikt

Ezt neked kell eldöntened melyik tetszik jobban, gyakorlatilag tudásban nincs különbség, designban is minimális. Nálam MW2 lett a befutó, mivel a tachymeter-es designt szebbnek találtam.

Run&Ride

(#230) Deck válasza HKorn (#229) üzenetére


Deck
titán

+1. Na meg mert, 35k-ért tudtam megvenni és a 2 szíj. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#231) HKorn válasza Deck (#230) üzenetére


HKorn
addikt

2 szíjat kaptál hozzá? Akkor neked nem fekete van ugye? Hol vetted 35-ért? Használt volt, vagy külföldi rendelés?

Run&Ride

(#232) Deck válasza HKorn (#231) üzenetére


Deck
titán

2 igen. Nekem nem a fekete van mert a fém része itt ezüst színű így jobban tetszett. Ez mellé kaptam a fekete szíjat is ami a feketén van (öcsémnek is ilyen van).
Faterom hosszabbított előfizetést és kapott készülék vásárlásra 25k kedvezményt. (mindenképp hosszabbított volna munka miatt kell neki) Így én jól jártam.. :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#233) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az alap 4db zárképernyős óra számlap (aktív kijelzős) a health béta appban is csak 4db? Nincs több benne?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#234) andras.t91


andras.t91
friss újonc

Sziasztok! Tudja valaki hogy lehet azt beállítani az órán, hogy a futásnál ne beszéljen? Annyira zavaró, hogy hangosan dumál edzés közben. A beállításokban bekapcsoltam a néma módot, de az erre nem vonatkozik ezek szerint.

(#235) HKorn válasza andras.t91 (#234) üzenetére


HKorn
addikt

Elindítasz egy edzést és a felső gombot megnyomod ott lesz a hangerő szabályzás és ott kell lenémítani.

Run&Ride

(#236) gacsoi


gacsoi
senior tag

Urak !
Kameravezérlést használja valaki?
Működik rendesen ?

(#237) andras.t91 válasza HKorn (#235) üzenetére


andras.t91
friss újonc

Köszi a gyors választ! Sikerült. Ez eszembe se jutott volna. :R

(#238) HKorn válasza andras.t91 (#237) üzenetére


HKorn
addikt

Igen először én is kerestem sokat, jól eldugták :)

Run&Ride

(#239) HKorn


HKorn
addikt

Nemrég vettem észre, hogy mostmár edzés alatt is vissza lehet lépni a zenelejátszóhoz, méghozzá a fő edzésképernyőn balra húzással. Ez gondolom a legutóbbi fw updattel jött, nem volt róla említés, de nagyon üdvözlendő dolog!

Run&Ride

(#240) snecizero


snecizero
senior tag

Ez az edzés közbeni némítás nem megy. Milyen felső gombot nyomjak ?

Oké megvan ! Amikor talál jelet akkor tudom állítani.

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#241) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Ma érkezett meg az óra,érdekelne hogy ,a beállítások/kijelző/haladó/ képernyő be
mit "takar" pontosan 5-10-15-20 perc, elsőre azt gondoltam hogy miután ránézek az órára utána annyi ideig lesz aktív a képernyője de nem mert most úgy számoltam hogy kb 5 másodperc után elmegy aludni :D
szóval ez a beállítás mit csinál voltaképp?

Nem tájékozódtam előre , azt hittem a képernyő mindíg aktív lesz és nem kell célirányosan emelgetni a kezem hogy felvillanjon,nyomkodásra meg azért na az gáz.
Záróképernyő ami sötét vagy olyan stílusok amit csak az órát mutatják :)) mert a másik pár adat megjelenítése már pusztítana az akksit ?
De mivel csak 2 órája nézegetem szóljatok ha ez mégsem így van és lehet olyat hogy folyamatosan a szép alap képet adja.
Mellesleg kb 4 frissítés érkezett rá ami telepítése kb 90 perc volt.

(#242) Black_Raven válasza pruzsi (#241) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Azzal a beállitással azt állitod be, hogy mennyi ideig világitson a kijelző, ha bekapcsolod a függönyről a Világos képernyő ikont. Az AOD-ot keresed azt látom, ami alapból felezi az üzemidőt, de te tudod..(persze van az is az van Zárképernyő alatt)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#243) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Dilemmában vagyok, mert az ezüst színű verzió barna szíjjal jobban tetszik mert elegáns.
Viszont néha jól jönne egy sportos kinézet, nyilván más szíjjal (fekete) amit nem tudom hogy mennyire mutatná jól amiatt hogy ezüst színű.
Szerintetek egy ezüst színű óra, fekete szíjjal sportos előlappal lehet sportos is?

(#244) Deck válasza droti25 (#243) üzenetére


Deck
titán

Persze! :K

(nekem is az ezüst van)

PS5

(#245) Black_Raven válasza droti25 (#243) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jól áll neki, ráadásul van a dobozában egy fekete szíj is, a barna mellé. :K nekem is ezüst van, de a barna szíjjal még nem is használtam. Ilyen a feketével.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#246) barm válasza droti25 (#243) üzenetére


barm
tag

Szerintem a fekete óra is elegáns bőr szíjjal (nekem is olyan van), és portos is lehet másikkal.
De ha ez így nem meggyőző, szerintem elegánsabb ez a megoldás, mint amennyire elmegy az ezüst óra feketével... Vagyis olyat még nem láttam, lehet, hogy nem is rossz.

(#247) droti25


droti25
őstag

Köszi az infókat.
Ezüst lett végül. Brutál jól néz ki fekete szíjjal is!

(#248) kásás


kásás
tag

Sziasztok!
Megtudnátok mondani a legnagyobbra becsatolt szíj esetén, az óra belső kerületét?
Megköszönném mindkét gyári szíj esetén.

[ Szerkesztve ]

(#249) barm válasza kásás (#248) üzenetére


barm
tag

Én a fekete szilikonnal 22cm-t mértem. Így az utolsó lyukban van a csat, a kis pántot alig lehet rátenni, szerintem le is csúszik róla könnyen.

(#250) kásás válasza barm (#249) üzenetére


kásás
tag

Köszönöm!
22cm nagyon határeset nekem. Szerintem rendelnem kell 2 fémcsattot és abból csinálni egyet.
A barna bőrt esetleg valaki megtudná mondani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.