Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) gyemipapa válasza Balinov (#1348) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Fémet, mágnesest, előző óráknál is bevált, könnyen tudom szorítani-lazítani, fürdéshez levenni (igen), nem izzadok alá és még jól is néz ki, ezüst tokhoz ezüst, előző fekete BIP-emhez fekete volt.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1352) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Most vettem az órát. Az lenne a kérdésem hogy nem lehet rá utólag hangrögzítő programot tenni?

(#1353) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok! Használja valaki Oneplus 7-es szériával ezt az órát? Ha igen, megosztaná a tapasztalatait? :R

(#1354) scyllarus válasza kisdobos0111 (#1352) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem. Semmilyen programot nem lehet rá utólag telepíteni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1355) HKorn válasza Balinov (#1348) üzenetére


HKorn
addikt

Csak a gyári nálam is, van pár színes szilikon sportszíj, de azok nem olyan kényelmesek, így 90%-ban gyári.

Run&Ride

(#1356) Balinov válasza HKorn (#1355) üzenetére


Balinov
félisten

Gyári nekem is bejon, de kéne 1 sportos és stílusos tartalekba, meg egy elegánsabb, amit majd az irodában is tudok hordani, ha vége lesz a lockdownnak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1357) tibike8 válasza Balinov (#1348) üzenetére


tibike8
őstag

Én meg egy bőr szíjjal használom.

(#1358) vlesi69 válasza Balinov (#1348) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én is a gyári bőr szíjat használom. Ha tönkre megy egyszer akkor egy fémszíjra cserélem.

(#1359) scyllarus válasza Balinov (#1356) üzenetére


scyllarus
veterán

A fémszíjat rakom fel, ha elegánsabb kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1360) HKorn válasza Balinov (#1356) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem a fekete van, szóval én a fekete gyári műanyag szíjat hordom, ehhez nem való a bőr se szerintem. Elegéns és sportos egyben :)

Run&Ride

(#1361) tibike8 válasza HKorn (#1360) üzenetére


tibike8
őstag

Ízlés kérdése, nekem szép, fekete bőrszíjjal tetszik. (Tudom, nincs ízlésem :P :DDD )

(#1362) HKorn válasza tibike8 (#1361) üzenetére


HKorn
addikt

Az is jó lehet, de én a sportosabb vonalat képviselem öltözködésben is, így nekem a bőrszíj nem jáccik. Néha kell kicsípnem magam munka/családi esemény miatt, arra meg van egy szép Fossil bőrszíjas elegáns órám.

Run&Ride

(#1363) vlesi69 válasza HKorn (#1362) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én is inkább a sportos, de szerintem passzol a stilushoz egy bőr szíjas, vagy még feket bőr szíjasat tudnék elképzelni, vagy fém.

(#1364) tibike8 válasza vlesi69 (#1363) üzenetére


tibike8
őstag

Úgyúgy. Nekem is a mindennapokban a fekete bőr van a fekete óra testhez és ha elegánsabbat akarok meg fekete fém szíj. :)

(#1365) vlesi69 válasza tibike8 (#1364) üzenetére


vlesi69
senior tag

Igen, mint írtam hogy fém szíjasat, de abból is a feketét mert az óra is az, de ha nem lenne festett fekete hanem ezüst akkor sima fém szíjat tudnék hozzá elképzelni.

(#1366) scyllarus válasza tibike8 (#1364) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is fekete fém szíj a váltó.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1367) hawkfoto


hawkfoto
tag

Sziasztok! A fekete fém szijat hol vettetek hozzá?

(#1368) scyllarus válasza hawkfoto (#1367) üzenetére


scyllarus
veterán

Én pl ebayen. De bárhol kapni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1369) tibike8 válasza hawkfoto (#1367) üzenetére


tibike8
őstag

Én meg a honorshop.hu -n.

(#1370) Sittes


Sittes
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
P30 pro telefonomhoz vasarolnek okos órát.
A watch gt 2 46mm és a magic watch 2 között gondolkodom.
Nyilván árban jobb a Honor.
Kérdésem az lenne hogy normálisan kapcsolódik a Huawei p30 pro- hoz?
Van komolyabb eltérés a két okos óra között minőségben és funkcióban ?

Köszönöm szépen :R

(#1371) skun76


skun76
csendes tag

Sziasztok
Honnan érdemes most ilyen órát rendelni?
Fekete színben érdekelne.
Túrom a netet de normális árban csak ezüst színben kapható.

Előre is köszönöm

(#1372) HKorn válasza Sittes (#1370) üzenetére


HKorn
addikt

Vedd nyugodtan a Honort, ugyanaz a 2 óra, és szerintem designban még jobb is az MW2.

Kapcsolódással nincs gond egyiknél sem.

Run&Ride

(#1373) Ferenczi Áko válasza Sittes (#1370) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én is Huawei p30 pro-val használom lassan fél éve, hibátlanul.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#1374) topyjo válasza skun76 (#1371) üzenetére


topyjo
aktív tag

Telekom 47000.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1375) gyuri2008 válasza topyjo (#1374) üzenetére


gyuri2008
veterán

Jelenleg nincs készleten.

(#1376) skun76 válasza topyjo (#1374) üzenetére


skun76
csendes tag

Köszönöm
De jelenleg náluk sincs készleten.

(#1377) topyjo válasza skun76 (#1376) üzenetére


topyjo
aktív tag

Weben nincs, de én besétáltam a legközelebbi szalonba, és levették a polcról.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1378) skun76 válasza topyjo (#1377) üzenetére


skun76
csendes tag

Köszönöm a tippet. Hétvégén beugrok hozzájuk. Hátha szerencsém lesz. :)

(#1379) Sittes


Sittes
csendes tag

Köszi szépen srácok a megerősítést :C
Már csak találnom kell egy eladót :) :) :)

(#1380) vlesi69 válasza Sittes (#1370) üzenetére


vlesi69
senior tag

A Huaweinek úgy tudom nagyobb az akkuja. Tökéletesen kapcsolódik és működik, nekem P30 Pro és Honor 2 óra, rengeteg óra számlap van hozzá bár a legtöbb fizetős de nem fogja a pénztárcát megterhelni.

(#1381) vlesi69 válasza skun76 (#1371) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én tavaly vettem az Edigitálnál bleck fridaykor 42000 ftért.

(#1382) resist


resist
tag

Én most vettem kb. fél órája a Telekomnál Székesfehérváron a plázában. 47e, nem tudom mennyi van még, online valóban nincs.
Meg most az edigital oldalon van, nem tudom meddig elérhető (én mondtam vissza :D ).

(#1383) scyllarus válasza vlesi69 (#1380) üzenetére


scyllarus
veterán

Mindkettőben 455mAh-ás van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1384) vlesi69 válasza scyllarus (#1383) üzenetére


vlesi69
senior tag

:R Akkor nincs különbség köztük.

(#1385) ZeRTaX


ZeRTaX
csendes tag

Sziasztok!
Pár órája én is tulajdonosa lettem egy órának és eddig nagyon tetszik :DD A topik első 550 hozzászólását átolvastam, de bevallom a többihez nem volt erőm :DDD Az elején láttam volt hiba azzal, hogy nem írta ki mindenkinek a nevet hívásnál, ez szerencsére nálam tökéletesen működik. Viszont nem találom az egészség appban hol tudom hozzáadni a telóhoz a 10 névjegyet, hogy hívni is tudjak?

A másik kérdésem, hogy az acél nevű számlapnál a HPA mutató felett a tengerszint feletti magasságot mutatná? Csak mert az nálam az első 2-3 órában 80-110 m között ingázott :F Jó... Azt hozzá kell tennem hogy nem kültéren, még nem tudtam kimozdulni a lakásból. Illetve az elmúlt 1 órában mintha beállt volna 101 m-re.

(#1386) gt4r4 válasza ZeRTaX (#1385) üzenetére


gt4r4
tag

Szia. A bekarikázot részben tudod hozzá adni

(#1387) resist


resist
tag

Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni. Még most ismerkedek én is az órával, de jól gondolom, hogy az Egészség alkalmazásnak folyamatosan futni kell a telefonon (Xiaomi Mi8), hogy az értesítések átmenjenek az órára? Ha kilövöm semmi. Előtte Stratosom volt, a Zepp nem ment (gondolom a háttérben valami azért futott).

(#1388) scyllarus válasza resist (#1387) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, így van. Feljebb már leírták, mit kell csinálni, sokan használják Xiaomival, keress rá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1389) resist válasza scyllarus (#1388) üzenetére


resist
tag

Köszi. Kerestem meg végig is olvastam vagy 700 hozzászólást, lehet rossz volt a kulcsszó :)

(#1390) topyjo válasza resist (#1389) üzenetére


topyjo
aktív tag

Nem ez az óra, de gondolom a szitu hasonló.
Leányom samu órát használ xiaomi telóval, és ott az appot le kellett lakatolni, tehát meggátolni, hogy a miui bezárja akkor is, ha mindenhol máshol engedélyezve van.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1391) ZeRTaX válasza gt4r4 (#1386) üzenetére


ZeRTaX
csendes tag

Köszönöm! Működik is :R

(#1392) tibike8 válasza resist (#1389) üzenetére


tibike8
őstag

Én Xiaomi MI 10--el használom a 46-os verziót. Nekem megy minden miután zároltam az appot meg a xiaomi akku kímélőt is kilőttem az app alól.

Illetve annyi még, hogy azzal, hogy zároltam az appot, akkor is megy minden, ha kézzel bezárom az alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#1393) skun76 válasza topyjo (#1377) üzenetére


skun76
csendes tag

És láss csodát. Pontosan úgy történt minden ahogy javasoltad. Bementem a legközelebbi T-be és volt. Fekete is és ezüst is. A mai naptól egy fekete tulajdonosa lettem én is. Még egyszer szeretném megköszönni a tippet és a segítséget.

(#1394) resist válasza tibike8 (#1392) üzenetére


resist
tag

Igen, ezt csináltam én is, app zárolva, akku kímélő ki és auto indítás be. Nekem a Health a 11.0.3.517 verzió, de simán ki tudom lőni, és akkor nem is jön semmi értesítés. Mindegy, ez van, majd megszokom :)

(#1395) tibike8 válasza resist (#1394) üzenetére


tibike8
őstag

Ez a MIUI nagyon egy szopacs valami. Én is sokat szívok vele. A Samun minden simán ment. De ahogy mondtam, a Xiaomin is megy... nálam legalábbis...

(#1396) embe


embe
nagyúr

Ma voltam egy Zempléni túrán. Telón kilőttem a bluetooth-ot, azonnal talált az óra gps jelet.
5 óra - 13 km. Frankón végig követte a túrát. Végezve telón bekapcsoltam a bluetooth-ot, szinkronizált, és minden ott van a telón.
Annyi hogy szerintem a magassági értékekkel kicsit tévedhetett.

A pihenő alatt ( kb. 20 perc. minimális mozgás ) leállt magától. Úgy indítottam el. Ha nem indítom el, akkor ha azt érzékeli hogy tovább megyek akkor automatikusan folytatja?

De így utólag az sem kizárt hogy benyomtam véletlenül a felső gombot, és emiatt szakította meg a túra rögzítését.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1397) embe válasza embe (#1396) üzenetére


embe
nagyúr

Csak jó a magasságmérés - rossz adatokat néztem tegnap.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1398) embe


embe
nagyúr

Frissült a Health.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1399) szukjozsef


szukjozsef
csendes tag

Ha a kézmozdulatra történő ébresztés be van kapcsolva akkor kb mennyi üzemidő jön össze a 46 mm-es változatnál?

(#1400) HKorn válasza embe (#1398) üzenetére


HKorn
addikt

Van valami új feature benne? Innen szoktad telepíteni? Nekem még a Play-es verzió van fent.

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.