Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) tibike8


tibike8
őstag

És teszteltem itthon az órámat az S10e-vel és ott megfelelően működik a zene vezérlés...

(#902) scyllarus válasza tibike8 (#901) üzenetére


scyllarus
veterán

Most üzemelem be a Samsungot én is, majd megírom, mi lett.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#903) Black_Raven válasza tibike8 (#899) üzenetére


Black_Raven
veterán

Töröld a Bluetooth gyorsitótárát az Alkalmazásokban. Majd nézd meg az órán hogy kéken világit e BT ikon. Inditsd a zenét a fülesen, majd az órán lapozz a lejátszóhoz, 1-2mp után már mutatnia kell a zene nevét.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#904) tibike8 válasza Black_Raven (#903) üzenetére


tibike8
őstag

Igen, így kellene működni és az s10e-n így is megy. Itt addig nem mutat semmit az óra míg meg nem nyitom a healthet.
Amúgy töröltem azért a gyorsítótárat.

[ Szerkesztve ]

(#905) Black_Raven válasza tibike8 (#904) üzenetére


Black_Raven
veterán

Töröld a Health-ét is,tanulja újra. Ha az órán nincs egyedi óralap esetleg csinálhatnál rajta egy gyári visszaállitást is.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#906) scyllarus válasza tibike8 (#904) üzenetére


scyllarus
veterán

Na, nekem még érdekesebb. Elindítom a zenét a telefonon, az órán a hangerőt tudom szabályozni, de mást nem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#907) Black_Raven válasza scyllarus (#906) üzenetére


Black_Raven
veterán

Milyen teló, melyik OneUI?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#908) scyllarus válasza Black_Raven (#907) üzenetére


scyllarus
veterán

A20e, 2.0
De semmit sem állítottam még be, csak párosítottam az órát és elindítottam a zenét (Google Zene)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#909) eladogeppc válasza eladogeppc (#898) üzenetére


eladogeppc
veterán

Oké, köszi !
De gondolom ikonokat is kirakja, hogy melyik melyik.
Valamennyi emoji-t tud az óra ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#910) Black_Raven válasza scyllarus (#908) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez régi verzió. 2.0>2.1>2.5>3.0(beta)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#911) tibike8 válasza Black_Raven (#905) üzenetére


tibike8
őstag

Azt még tegnap megcsináltam. Az órát is visszaállítottam alapba. Mindent mindennel elfelejtettem és újra beállítottam mindent.

És nem a samu launcherét használom, ha az számít. A novát használtam mindig. Bár az s10e-n is a nova van és ott jó minden.

[ Szerkesztve ]

(#912) Black_Raven válasza tibike8 (#911) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nincs közvetlen szinkron, egyértelmű azért kell belépni az appba. Valószínű a régebbi OneUI miatt van, vagy passz. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#913) tibike8 válasza Black_Raven (#912) üzenetére


tibike8
őstag

Na igen és ott vagyunk most ahol tegnap is. Régi a rendszer...

(#914) scyllarus válasza eladogeppc (#909) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, emojikat nem ismer.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#915) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Pedig azért nem lehetne ilyen. Mindegy legalább megpróbáltuk.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#916) tibike8 válasza eladogeppc (#909) üzenetére


tibike8
őstag

Az adott alkalmazás a saját ikonját az eredeti színével mutatja meg valamennyit esetleg az üzenetből. Azért esetleg mert a vibert sokszor csak annyit ír, hogy kitől jött új üzi, de a tartalmából semmi nem látszik.

(#917) eladogeppc válasza tibike8 (#916) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ajj de kár. Nekem most Samsung FIT-em van, de akkor nem leszek elölrébb evvel sem.
Én max Facebook Messenger és SMS-t szoktam nézegetni. Ami a FIT-re kifér, az is pár sor csak.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#918) scyllarus


scyllarus
veterán

Belefutottam egy rövid videóba, ami a GT2 új firmware-t mutatta be. Minő meglepetés, 1.0.10.8 :)
Ott azt írták, új AOD-ok jöttek, megnéztem, és tényleg, ezek újnak tűnnek.
(Én nem használom, nem ismerem az előzőeket, csak valaki mintha írt volna róla a topicban)
Az a zöld analóg kifejezetten szép.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#919) tibike8 válasza eladogeppc (#917) üzenetére


tibike8
őstag

Én meg ezeket nem használom így nem tudom, hogy mennyi látszana belőlük.

(#920) tibike8 válasza scyllarus (#918) üzenetére


tibike8
őstag

Ez a 4 AOD volt eddig is. Nekem még mindig az analóg ami játszik. Az még a leginkább óra külsejű nekem.
Amúgy semmi új dolgot nem vettem észre az új firmware-ben.

Ja, GT2...

[ Szerkesztve ]

(#921) scyllarus válasza tibike8 (#920) üzenetére


scyllarus
veterán

Csak hibajavításokat írtak, nem is vártam semmit, csak a YT tolta az arcomba a videót, és feltűnt az azonos verziószám.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#922) tibike8 válasza scyllarus (#921) üzenetére


tibike8
őstag

És most látom, földik vagyunk? :K

(#923) scyllarus válasza tibike8 (#922) üzenetére


scyllarus
veterán

Szeged?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#924) tibike8 válasza scyllarus (#923) üzenetére


tibike8
őstag

Logika: 5-ös :D

(#925) scyllarus válasza tibike8 (#924) üzenetére


scyllarus
veterán

Eredendően nem vagyok szegedi, azért kérdeztem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#926) tibike8 válasza scyllarus (#925) üzenetére


tibike8
őstag

Azt nem tudhatom. Csak az adatlapot látom. :K

(#927) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szeretném megkérdezni, hogy ez az óra a Watch GT2e illetve a Watch GT 2 között szoftveresen van egyáltalán különbség ? Frissítések, stb ?
Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#928) scyllarus válasza eladogeppc (#927) üzenetére


scyllarus
veterán

A GT 2e-ben nincs mikrofon, tehát szoftveresen minimum annyi kell, hogy legyen, hogy hívást nem lehet indítani/fogadni.
A GT2-vel még a firmware szám is egyezik, mint most kiderült.
Ami azért érdekes, mert a GT2/GT2e elvileg kap Harmony OS-t valamikor.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#929) jani70


jani70
aktív tag

Üdv! Érdeklődnék hogy iPhone on használom a Huawei healt appot, azon belül nem találok óraszám lapokat! Másnál is így van aki iPhonenal párosította?

(#930) scyllarus válasza jani70 (#929) üzenetére


scyllarus
veterán

Iphonenal nem megy a számlapcsere sajnos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#931) jani70 válasza scyllarus (#930) üzenetére


jani70
aktív tag

És van valami alternatív megoldás, esetleg AppStore-ban egy alkalmazás vagy valami?

(#932) scyllarus válasza jani70 (#931) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs. Kell egy droid. Ha a fizetőseket is el akarod érni, akkor egy Honor/Huawei.
Tegnapig használtam mindkét rendszert, így nekem nem volt gond. Keresel egy havert, akinek van 5 perce. Szerencsére elég sokat lehet rá felrakni egyszerre, szóval párosítod, letöltöd, ami kicsit is tetszik, aztán vissza az Iphonera. A letöltöttek természetesen megmaradnak az órán utána is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#933) jani70 válasza scyllarus (#932) üzenetére


jani70
aktív tag

Köszi az infót!

(#934) eladogeppc válasza jani70 (#933) üzenetére


eladogeppc
veterán

Jani70: Mennyire funkcionál iPhone-al a kütyü ?
iWatch nem bírja max 1-1,5 napig, Samsung W Active 2-ben gondolkodtam a smoothság miatt, meg ez lenne a kiszemelt áldozat.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#935) scyllarus válasza eladogeppc (#934) üzenetére


scyllarus
veterán

Kevesebb opciód van. A számlapokat ugye említették, nem tudod alkalmazásonként állítani, hogy jöjjön-e értesítés az órára. Ha jól emlékszem, ezek a különbségek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#936) Black_Raven


Black_Raven
veterán

A mai óralapot nem óvodás csinálta. Hűha.. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#937) scyllarus válasza Black_Raven (#936) üzenetére


scyllarus
veterán

A tegnapi kettőre gondolsz? :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#938) Black_Raven válasza scyllarus (#937) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehet mert tegnap nem néztem. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#939) gacsoi válasza Black_Raven (#938) üzenetére


gacsoi
senior tag

Az az orange miafranc ? :)
Hát igazán bámulatos. Kíváncsi vagyok mennyi munkaóra van benne :)

(#940) scyllarus válasza gacsoi (#939) üzenetére


scyllarus
veterán

A fizetősek között is vannak olyanok, amikért pofátlanság pénzt kérni szerintem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#941) gacsoi válasza scyllarus (#940) üzenetére


gacsoi
senior tag

Persze! Nem is kevés :)

(#942) Black_Raven válasza gacsoi (#939) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezt mondom,[kép] az órán nem is rossz.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#943) Tibiajax válasza Black_Raven (#942) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt nem értem csak meg, mi a francért nem lehet a custom óralapokat is beállítani always on-ra...hogy gebbednének meg
milyen őrületes nagy technikai akadálya van neki vajon

(#944) zsolt999


zsolt999
tag

Sziasztok, ma megjött az óra,Honor Watch Magic 2, iminden ok, csak az a kérdésem, hogy huawei P10 telefonnal nem látom a fizetős számlapokat, ez miért lehet?

(#945) scyllarus válasza zsolt999 (#944) üzenetére


scyllarus
veterán

Sajnos hallottam olyat, hogy régebbi telefonokra nem jött meg (még?) a számlapbolt, akkor sem, ha Huawei.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#946) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, múlt hét kedden kaptam meg, akkor feltöltöttem, most töltöttem másodszorra. 14%-on volt, a mai napot simán kihúzta volna, talán holnap estig is. És az első napokban állandóan b@sztattam, szóval elégedett vagyok az üzemidővel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#947) tibike8 válasza scyllarus (#946) üzenetére


tibike8
őstag

AOD nem ment, ugye?

(#948) tibike8 válasza scyllarus (#946) üzenetére


tibike8
őstag

A lejátszó vezérlés megoldódott?

Engem amúgy most hívtak a webshopból ahonnan bőrszíjat rendeltem és hétfőn hozza a futár :)

[ Szerkesztve ]

(#949) scyllarus válasza tibike8 (#947) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, nekem nem tetszik.
A lejátszó vezérlése sem szempont nekem, csak kipróbáltam neked.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#950) tibike8 válasza scyllarus (#949) üzenetére


tibike8
őstag

Akkor így jó is az üzemidő. Nekem AOD-val 4-5 nap. A zenevezérlés annyira engem sem zavar, csak nem szeretem, ha valami nem úgy működik ahogy elvileg kellene.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.