Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Balinov válasza Lathronos (#1849) üzenetére


Balinov
félisten

Valami anomalia lehet, reggel nem nyomtam updatet most meg már meg sem találja

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1852) Lathronos válasza scyllarus (#1850) üzenetére


Lathronos
őstag

Én sem értem miért ezt a régi firmware-t telepítette.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#1853) Asahi78


Asahi78
csendes tag

Sziasztok, infót/tanácsot szeretnék kérni.
Redmi Note 9 pro telefon mellé szeretnék okosórát venni.
A két kiszemelt:
* Huawei Watch GT2
* Honor Magic Watch 2
Kérdések:
* A gyári specifikáció szerinti tudásából mi nem működne a Xiaomi telefonnal (ugye nem Huawei készülék, pl fotó kioldás, előlap csere, zene rátöltés és hallgatás BT fülessel stb)
* Milyen tudásbeli különbség van a kettő között? Tud bármivel is többet a Huawei óra?
* Mindennapi használatban mennyire batár méret a 46 mm-es verzió, ha nem vagyok egy óriás? Bár tudom, ez szubjektív..
* Használ valaki hozzá akár időnként szilikon tokot? Mennyire egyszerű a fel-levétel egy nagyobb igénybevételű nap esetén?
Előre is köszi a segítséget!

(#1854) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
van valakinek elfekvőben kijelző védő fóliája? Sajnos ma lecsúszott a járólapra az óra, így a rajta lévő védelem megrepedt (szerencsére alatta nem).
A részleteket egyeztetjük.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1855) tibike8 válasza Asahi78 (#1853) üzenetére


tibike8
őstag

Szia, én MI 11 5G-vel használom.
A fotó kioldást kivéve minden megy ahogy tapasztaltam
Nekem a Honor van, de ahogy itt olvastam, a 2 óra kb ugyanaz.
Nekem eléggé vékony a csuklóm, de 186cm magas vagyok és a 46-os nem nagy szerintem. És csak abban van hívási lehetőség is BT-n.
Tokot nem használok. Csak egy shield up fólia lett rárakva.

(#1856) scyllarus válasza Asahi78 (#1853) üzenetére


scyllarus
veterán

Hardveresen tökugyanaz mind a kettő, sokáig szoftveresen is teljesen azonos volt (még a verziószám is stimmelt).
Viszont a Honor eladása óta erre nem jött frissítés, a Huaweire tudtommal több is + be lett nekik ígérve a Harmony OS is. Persze, nem kizárt, hogy mi is megkapjuk ezeket majd, de egyelőre nagy a csönd, hivatalos fórumon is "stay tuned" választ kaptam a frissítést firtató kérdésemre. Most a Huaweit venném emiatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1858) Lathronos válasza Asahi78 (#1853) üzenetére


Lathronos
őstag

Én Xiaomi MI 9T-vel használom, a Honor magic watch 2-t ami specifikációban megegyezik a Huawei watch GT2-vel. Vagyis mindegy melyiket választod. Szerintem nem nagy, pont ideàlis ha nem vagy nagyon sovány.

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#1859) Asahi78 válasza scyllarus (#1856) üzenetére


Asahi78
csendes tag

Köszi mindenkinek. A stabilabb, rendszeresebb frissítések miatt szerintem Huawei lesz majd. Ezüst bőr szíjjal, már csak keresni ekll majd hozzá fekete gyári szíjat állandó használatra. A Honor mondjuk adja mellé alapból....

Egyébként a Honor is megkapja elvileg e Harmony OS-t ez alapján:

https://www.huaweicentral.com/harmonyos-eligible-devices/

(#1860) roti86 válasza Asahi78 (#1859) üzenetére


roti86
őstag

Hol van ebben a Honor MagicWatch 2?

WEARABLES:
Huawei Watch GT 2 Pro
Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2e

Elszomorító, hogy ugyanaz az óra, de már a Honor frissítést sem kap, jó pár hónapja nem jött rá semmi :((

(#1861) Asahi78 válasza roti86 (#1860) üzenetére


Asahi78
csendes tag

Jogos, benéztem, a "Honor Magic 2" az telefon :-(

(#1862) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, workout-nal hogy tudom kikapcsolni, hogy ne lotyogjon (pl. ha a pulzus beesik X ertek ala, ha setalasnal elerem az 1km-t, ilyesmik)

Meg nagyon regen egyszer beallitottam, de most valahogy se az oran, se a Health appban nem talalom :B :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1863) Lathronos válasza Balinov (#1862) üzenetére


Lathronos
őstag

Kiválasztod az órán a sport fajtáját, majd fogaskerék. Itt Emlékeztet -> Intervallum -> Nincs.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#1864) Balinov válasza Lathronos (#1863) üzenetére


Balinov
félisten

És Bakker, :W hogy ezt hogy nem vettem észre. Köszi szépen

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1865) Balinov


Balinov
félisten

Udv Sracok, impulzus vasarlas kereteben rendeltem magamnak egy 22mm-es szijat, szombaton itt is lesz.

Mekkora turelment (level Xanax, ilyesmi) es kezugyesseget kivan a szijcsere? Utoljara ilyet kb 30 eve, Apam Poljot orajan csinaltam, ha jol remlik :)

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1866) Cyborg válasza Balinov (#1865) üzenetére


Cyborg
őstag

Kb. Pofonegyszerű.
A mostani szíjon is kell lennie kis karnak, amivel vissza lehet húzni a rugót, leveszed, visszarakod, kb. annyi az egész, ki tudod próbálni.
A lényeg, hogy sokkal könnyebb, mint 30 éve, és nem kell óráshoz vinni emiatt :)

(#1867) Balinov válasza Cyborg (#1866) üzenetére


Balinov
félisten

Ámen, köszi :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1868) scyllarus válasza Balinov (#1867) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha gyorszáras (standard) akkor átlagos kézügyességgel kb 5 másodperc/szíj. Kínai rendelésnél bele lehet futni sajnos gyorszár nélkülibe, ahhoz adnak szerszámot, azzal el lehet bíbelődni akár egy percig is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1869) Balinov válasza scyllarus (#1868) üzenetére


Balinov
félisten

Na megjott a szíj ma... Hmm tulgondoltam a dolgot, tényleg pár másodperc alatt ki lehet cserélni. Nekem 15 mp volt, abból 10, mire megtalaltam a szemüveget :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1870) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, van lényegi különbség a két óra között?

Melyiket éri meg megvenni?

Honor MagicWatch 2 / 49eFt
vs
Huawei Watch GT 2e / 40eFt

Köszönettel / Árpi

Jó lenne :
Always on
Korrekt Üzemidő
Jó kezelhetőség
Üzenet kezelés / mutatása (Gmail, messenger, SMS...)
Sok számlap ( digitális idő, akksi százalék és hőmérséklet)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1871) Balinov válasza padi68 (#1870) üzenetére


Balinov
félisten

Gte2t nem ismerem, de a többit szvsz kikpipalja a honor.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1872) padi68 válasza Balinov (#1871) üzenetére


padi68
senior tag

Köszönöm
Huawei P30 pro telefon lesz párosítva...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1873) scyllarus válasza padi68 (#1870) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanaz a kettő, leszámítva azt, hogy a Honorral tudsz bluetooth kapcsolaton hívást indítani/fogadni. A GT2e dizájnja inkább sportos, a Honoré elegánsabb, ízlés kérdése, melyik tetszik jobban.
Teljesen ugyanazokat a számlapokat használhatják, van pár száz.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1874) padi68 válasza scyllarus (#1873) üzenetére


padi68
senior tag

Köszönöm

A hívás fogadás / indítás kikapcsolható?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1875) scyllarus válasza padi68 (#1874) üzenetére


scyllarus
veterán

A GT2e is jelzi a hívást, de ott csak elutasítani tudod, felvenni nem. Ha jól rémlik, ezt nem lehet kikapcsolni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1876) pajorgergo válasza padi68 (#1874) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Kikapcsolható ha Bluetooth-nál kiveszed.
Pont írni akartam, hogy emagnál vettem GT2 Pro-t jó áron hétvégén (64k), de most nézem hogy (73k) a legolcsóbb is most :(

(#1877) scyllarus válasza pajorgergo (#1876) üzenetére


scyllarus
veterán

Ja tényleg, erre nem is gondoltam. Mindent a Healthben állítok, ott nem lehet, igaz, nem is kerestem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1878) pajorgergo válasza scyllarus (#1877) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Mégse lehet tiltani Bluetooth-nál most néztem. De szerintem inkább hasznos. Pl meetingen könnyebb órán kinyomni egy hívást mint előmatatni a telefont.

(#1879) scyllarus válasza pajorgergo (#1878) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezzel én is így vagyok, azért nem tudom, van-e rá lehetőség egyáltalán.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1880) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Méri a folyamatosan a véroxigént az óra?

(#1881) pajorgergo válasza gyuri2008 (#1880) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

csak a GT 2 Pro méri folyamatosan, a GT2 és a MagicWatch2 csak akkor méri ha manuálisan elindítod

(#1882) gyuri2008 válasza pajorgergo (#1881) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen a választ :R

(#1883) pajorgergo válasza gyuri2008 (#1882) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Ha ilyen vásárlásán gondolkozol akkor inkább egy GT 2 Pro-t ajánlok. kb 20-al kerül többe de sokkal több a funkció és nagyon prémium az óra maga (zafír üveg, titánház, kerámia hátlap)

(#1884) gyuri2008 válasza pajorgergo (#1883) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen de nagybb is.
Akinek veszem vékony a csuklója.

(#1885) pajorgergo válasza gyuri2008 (#1884) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

A 46mm-es MagicWatch 2-höz képest minimálisan vastagabb csak, nagyobbnak nem mondanám.
Ha hölgynek veszel akkor a 42mm-es verzióról van szó gondolom.

(#1886) gyuri2008 válasza pajorgergo (#1885) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen hölgynek. :K

(#1887) vlesi69 válasza pajorgergo (#1885) üzenetére


vlesi69
senior tag

De a 42 mm nem kihangosítható.

(#1888) scyllarus


scyllarus
veterán

:U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1889) soundman1 válasza scyllarus (#1888) üzenetére


soundman1
senior tag

Ja, így van, és tegnap megjött a huawei tesóra a 4. update.
Éedeklődtem és ezt a választ kaptam 10 napja a support@honorhelp.zendesk.com mail címről:
"17 Aug 2021, 13:15 CEST

Kedves Péter!

Köszönöm szépen a válaszát!
A G8.......1100455 sorozatszámú eszköz modell neve: Minos-B19V

Egyeztettem a technikus kollégákkal az elérhető frissítéseket illetően és szeretném tájékoztatni,
hogy a Honor MagicWatch 2 típusú készülékre a 1.0.11.20 verzió a legfrissebb.

Amint lesz frissebb verzió az eszközre, azt a rendszer jelezni fogja.

Amennyiben bármilyen további kérdései lennének, írjon nekünk bizalommal!

Üdvözlettel,
Vivien
Honor Magyarország
Ügyfélszolgálat"

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1890) topyjo válasza soundman1 (#1889) üzenetére


topyjo
aktív tag

Azért azt is jó lenne tudni, mit tartalmaznak a frissítések.
Ha csak javítás, akkor nem zavar, de ha új funkció, akkor gáz.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1891) soundman1 válasza topyjo (#1890) üzenetére


soundman1
senior tag

2 db optimalizáció és 1 extrém időjárás előrejelzés és az időjárás alk.-ba 1 holdfázis kijelzés (ha jól emlékszem) funkció érkezett. Azért ne becsüljük le az optimalizációt se, mert ezzel javítják az egyes teló típusokkal a kompatibiltást, illetve a meglévő funkciók javítása is fontos. A legutóbbi update 44 MB volt. Ekkora méretbe már jókora javítócsomag belefér.
Mellesleg ne várjon senki egetverő újdonságot, új funkciót. Ha arra vágysz, vedd meg az új órájukat. Legalábbis a gyártó így godolja. Ez van.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1892) scyllarus válasza soundman1 (#1891) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, már kint van a Honor Watch GS3 is, nyilván azt fogják nyomni. De a javítások sem lényegtelen, nekem hosszú ideig eldobálta minden 10-13. edzésemet, azt is javították már, rohadt idegesítő volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1893) Throme


Throme
veterán

Üdv Mindenkinek!
Mai nappal felcsatoltam a HMW2 órát.

Átböngésztem a fórumot. Hát majdnem visszamondtam a megrendelést :DDD

Még nagyon új az élmény.
Aktivitással nem próbálkoztam, de tesztelem az órát szép lassan.
Külsőre beváltotta a várakozásom.

Huawei Health verzió (goole play-ről): 10.1.1.312
Óra verzió: 1.0.10.32
Ahogy olvastam, Nektek már frissebb verziós rendszeretek van fent.

Nem tervezek felrakni fejlesztői, sem egyéb applikációt, sem innen-onnan való óralapot.

Garmin vivoactive 3 órám van, nem válok meg tőle,de most leváltom ezzel a honorral .
Kell nekem az amoled kijelző. Jellemzően beltérben vagyok és oda jobb egy ilyen rendszerű kijelző. Szabadban a garmin jó, mert tökéletesen látható, és AOD gyakorlatilag.
Ettől függtelenül a honor kijelzője szebb.

Remélem hosszú távon jól fog működni az új órám.
Olvasgatom továbbra is a fórumot!

(#1894) pajorgergo válasza Throme (#1893) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

AppGalery-t rakd fel és onnan a Health app legfrissebb verzióját.

(#1895) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mi a külömbség a Honor Magic Watch 2 Minos és Honor MagicWatch 2 között?

(#1896) soundman1 válasza gyuri2008 (#1895) üzenetére


soundman1
senior tag

Én se tudtam addig a Minos névről, míg az Ügyfélszolgálat nem írta meg az óra sorozatszáma alapján, hogy nekem olyan van (lásd fenti, 1889. hsz-ban válaszukat). Az óra magyarországi Telekomos, teló mellé adták.
Eddig úgy tudtuk, hogy van kínai és global verzió. Vagy ezek szerint van más is?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#1897) gyuri2008 válasza soundman1 (#1896) üzenetére


gyuri2008
veterán

Méri folyamatosan a véroxigént?

(#1898) scyllarus válasza gyuri2008 (#1895) üzenetére


scyllarus
veterán

A Minos a Honor MagicWatch 2 46mm-es vátozatának belső, Huawei kódneve. Ugyanígy a Honor MagicWatch 2 42mm-esé Hebe.
Tehát nincs különbség, változatot jelöl.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1899) gyuri2008 válasza scyllarus (#1898) üzenetére


gyuri2008
veterán

Tehát akkor méri a folyamatos véroxigént.

(#1900) scyllarus válasza gyuri2008 (#1899) üzenetére


scyllarus
veterán

Dehogy.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.