Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sziasztok!Egy olyan kérdésem volna hogy használja valaki az órát konditermi edzéshez?Ha igen mik a tapasztalatok?Én kb. egy hónapja vásároltam egy Honor Magic Watch 2-t.Gyönyörű meg minden,de edzéshez borzalmas!Nagyon alacsony pulzus eredményeket mér!Egyidőben próbáltam egy Fitbit Charge 3-mal. 20 -30 szívverés különbségek voltak!A szívem kalapált mint egy állat a Honor meg 110-120 között mért!A Fitbit 150-161!Szóval esetleg próbálta valaki súlyzós edzés közben?A válaszokat előre is köszönöm!

(#352) VMatuka1968


VMatuka1968
újonc

Sziasztok,

Samsung Galaxy S8 telefonon hogy csalogathatom elő az SPO2-t?
Aktuális verzió: 1.0.8.16
Android: 9

Köszönöm.

(#353) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok,
néhány napja kezdtem volna el használni a gps-funkcióját a órának, vagyis, hogy mérje le nekem a távolságot séta közben. Valamiért nem talált jelet, pedig bő fél órán át kerestettem, szabadtérben.
Csináltam gyári visszaállítást, majd újra párosítottam a Health appal, nem oldotta meg.

Mi lehet a gond/megoldás?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#354) doongoo válasza D@niel (#353) üzenetére


doongoo
addikt

simán előfordulhat, hogy kifogtál egy hibás példányt...

(#355) Jarod1 válasza D@niel (#353) üzenetére


Jarod1
addikt

Ezt ugye kint nézted szabad téren nem a lakásban? Gps t szoktam ki be kapcsolni v ujraindítom az órát.

(#356) D@niel válasza Jarod1 (#355) üzenetére


D@niel
addikt

Igen, kint néztem de a kép bent készült. Szabadtéren vártam bő fél órát.
Nektek mit ír ha kiválasztjátok a kültéri sétát? Nekem azt írja ami a képen van, viszont ha hosszan rá nyomok akkor elindul a számláló és mutatja a megtett távolságot.

Gpst hogy kapcsolod ki-be az órán? Úgy tudom nem lehet. Magától aktiválódik ha érzékeli, hogy mozgás történik.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#357) BaginZe válasza D@niel (#356) üzenetére


BaginZe
tag

A kepen harom csik van a gps-nel. Nem pont ez mutatja a jel erosseget?

(#358) D@niel válasza BaginZe (#357) üzenetére


D@niel
addikt

Az a három jel az folyamatosan mozog, keresi a jelet, tehát nem fixen ég.
Most vagy rosszul van ez a rész megoldva, tehát talál jelet - mert ha elindítom a programot akkor méri a távot - vagy nem talál jelet.
Amit kérek, hogy nézzétek meg nekem légyszives mi történik miután kiválasztjátok a szabadtéri séta programot, ugyanazt mutatja amit a képen?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#359) Tacsilaci válasza D@niel (#358) üzenetére


Tacsilaci
tag

Nekem a kertben ezt mutatta! Néhány másodperc elteltével

(#360) D@niel válasza Tacsilaci (#359) üzenetére


D@niel
addikt

Köszi! Jól gondoltam, hogy valami nem stimmel.
A gondom az, hogy mivel redditen, a hivatalos Honor csoportban nyertem az órát, így itthon nem tudják szervízelni, vissza kell küldenem Kínába, csak ott tudnak kezdeni vele valamit.

Melyik firmware van a tiéden? Nekem 1.0.8.16.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#361) Tacsilaci válasza D@niel (#360) üzenetére


Tacsilaci
tag

Ugyan ez!

(#362) PHARD válasza D@niel (#360) üzenetére


PHARD
tag

Ha jelet talál, átvált zöldre a három csík.
Kiprobáltam én is, ablaknál lakásba kb. 2 másodperc mire talál.

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#363) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Valaki töltött már föl zenét az órára? Belső tárhelyről próbáltam, a zene átment, de hibás fájlformátumra hivatkozva el sem indul az órán. Az .m4a-t nem látja az app sem, de az mp3/aac-re is hibás fájlformátumot dob. :F Help please

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#364) hawkfoto válasza Black_Raven (#363) üzenetére


hawkfoto
tag

Egy mp3-at most atmasoltam a telóról, de simán lejátszotta.

(#365) Black_Raven válasza hawkfoto (#364) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor még konvertálok mp3at. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#366) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok. Arra esetleg van valamilyen megoldás, hogy egy másik óráról/alkalmazásból áthozni az edzés, alvás, pulzus, kalória adatokat?
Konkrétan egy Amazfit Stratos-ról szeretném erre az órára.

(#367) Jarod1 válasza Old Gyfland (#366) üzenetére


Jarod1
addikt

Hát Xiaomi ból Huawei be konvertálni nem tudom lehet-e,

esetleg ha össze van szinkronizálva endomondo val vagy Runastic-al

(#368) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Szerintetek ezt érdemesebb venni, vagy a Huawei Watch GT 2e-t ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#369) Tacsilaci válasza eladogeppc (#368) üzenetére


Tacsilaci
tag

Én eredetileg egy Watch GT2e-t vettem(Lávavörös),de vissza vittem és lecseréltem egy Honor Magic Watch 2 feketére!Nem bántam meg!A frissítésekkel már ugyan azt tudja mint a Watch Gt2e!Sőt a telefonálás is gyakran jól jön! :K

[ Szerkesztve ]

(#370) Black_Raven válasza Tacsilaci (#369) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mi nem jött be rajta?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#371) Tacsilaci válasza Black_Raven (#370) üzenetére


Tacsilaci
tag

Igazából semmi, de úgy éreztem, hogy ugyan annyi pénzért többet kaptam! :K

(#372) eladogeppc válasza Tacsilaci (#369) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#373) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok!
42-esben itt is gyenge a rezgés?
Huawei-em van, de gyengének találom.

(#374) Viper26


Viper26
nagyúr

Ha minden jól megy holnap érkezik. :)

Pixel 7 | FR955

(#375) Deck válasza Viper26 (#374) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#376) Viper26


Viper26
nagyúr

Már meg is van, eddig nagyon tetszik. :)

Pixel 7 | FR955

(#377) eladogeppc válasza Viper26 (#376) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ismerős vagy

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#378) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Android 9-el (OnePlus 3) mennyire teljesértékű ez az óra?
Gondolok itt a vezérlésre, ha jól láttam lehet vele pl. a fényképezőt vezérelni?
Előre is köszi!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#379) HKorn válasza TomMusic (#378) üzenetére


HKorn
addikt

Fényképező vezérléshez EMUI 10 kell, tehátcsak Huawei/Honor telókkal kegy, amúgy androidon megy minden más.

Run&Ride

(#380) TomMusic válasza HKorn (#379) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszönöm a választ!
Ó a manóba, pedig ez lett volna a legértékesebb funkciója számomra. :U
Na mindegy, azért szerintem beújítok egyet, nagyon jókat írnak róla. :K
Szerk.: BT kapcsolat nélkül "offline" mennyire használható?

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#381) HKorn válasza TomMusic (#380) üzenetére


HKorn
addikt

BT kapcsolat nélkül nem jönnek át az értesítések :DDDAmúgy teljes értékűen használható.

Run&Ride

(#382) TomMusic válasza HKorn (#381) üzenetére


TomMusic
őstag

Azt gondoltam hogy az értesítések nem jönnek :P
De az azoktól független funkciók működnek-e (ezek szerint akkor igen :K ).
Illetve ez tényleg tud olyat, hogy külső BT hangszóróval játssza le a zenét? Mármnt nem telefonon keresztül, hanem direktbe csatlakozzon a BT hangszóróhoz.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#383) HKorn válasza TomMusic (#382) üzenetére


HKorn
addikt

Ezt még sosem próbáltam, de sok értelmét se látom, milyen helyzetben lenne szükség erre. BT fülessel szépen megy, gondolom akkor hangszórót is lehet csatlakoztatni.

Run&Ride

(#384) TomMusic válasza HKorn (#383) üzenetére


TomMusic
őstag

Többszörösen meghiúsult ez a project:
- elfogyott a Telekom raktárkészletéről
- bár elméletileg igénybe lehet venni rá a készülékkedvezményt (most mennék kártyásről előfizetésre), gyakorlatilag nem
Azért köszi az infókat :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#385) HKorn válasza TomMusic (#384) üzenetére


HKorn
addikt

Sajnálom, pedig tényleg szuper kis óra, ha teheted szerezz be egyet.

Run&Ride

(#386) Deck válasza HKorn (#385) üzenetére


Deck
titán

+1 :P

PS5

(#387) TrollfateeR


TrollfateeR
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy teszteltem pontosan méri-e a lépéseket az óra... teljesen reális értékeket mutat de a Huawei Health néha több százzal el van mászkálva ami kellemetlen mert hiába pontos az óra így konkrétan használhatatlan. :W

(#388) TrollfateeR


TrollfateeR
csendes tag

Javítanám amit előzőnek írtam: az óra is többet mér néha és csal. Van amikor 10-20 lépésnél is rá dob maga az óra is 5-10et ami szerintem sok. Elkezdtem nézni folyamatosan az órát és lépésekor szépen adta hozzá ahogy kell de mikor meg állok valamiért az órán a lépés még hozza adogat párat. Erre úgy lettem figyelmes, hogy felkeltem, elsétáltam buszmegállóba, (ami szó szerint fél perc séta) leszálltam melónál, (onnan kb. 2 perc séta) meló helyen annyit járkáltam míg csináltam kávét, leültem a helyemre és az óra szerint ez 3000 lépés volt ami kb 1.7km. :D Kicsit vicces adat.

(#389) D@niel válasza TrollfateeR (#388) üzenetére


D@niel
addikt

Maga a GPS is pontatlanul mér, kb 2-300 méterrel. Hivatásos sportolóknak nem ajánlott.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#390) TrollfateeR válasza D@niel (#389) üzenetére


TrollfateeR
csendes tag

Ezt is tudom de ez még szerintem a nagyjábóli értéket sem közelíti meg. Ennél az is pontosabb lenne ha én saccolnám meg. Jelez az óra 1,7 km közben szerintem nem volt az fele se. :D Ez elég nagy eltérés.

(#391) Viper26


Viper26
nagyúr

Watchface cserénél server error-t ír az app, erre van valami megoldás? Be sem tölti amiből választani lehet, csak ez az üzenet van ott.

Restart, stb volt már.

Pixel 7 | FR955

(#392) TrollfateeR


TrollfateeR
csendes tag

Az normális, hogy tegnap éjszaka vettem le töltő (23 óra felé) és már most 10 százalékot merültem? Nekem kicsit soknak tűnik. GPS se ment.

(#393) D@niel válasza TrollfateeR (#392) üzenetére


D@niel
addikt

Szerintem sok. Nálam 3-5%-ot merül ha nem kap feladatot.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#394) TomMusic


TomMusic
őstag

Na még nem tettem le róla :D
Viszont a kommenteket olvasva kicsit elbizonytalanodtam :B
Illetve még kérdésem, hogy napsütésben mennyire látható? Sőt, tűző napsütésben?
Főleg bringázáshoz (MTB, megyek árkon-bokron) használnám, és ami most van bár azt nagyon szeretem, de egy fém analóg Casio, ami terepen szétverné a csuklóm.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#395) Viper26 válasza Viper26 (#391) üzenetére


Viper26
nagyúr

Régió... :DDD

Pixel 7 | FR955

(#396) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Nézegetem az órát, van pár jó áron itt is.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha edzést indit valaki az órán, akkor az a telefonon is elindul-e, vagy csak az óra csinálja amit kell ? Bicikli, kültéri séta, stb esetén.

Illetve azt is szeretném megkérdezni, hogy alvás, üresjárat esetén méri a kalóriát ? Beleszámolja ? Úgy értem, hogy amikor az ember nem edz, csak úgy van, arra is számol kalóriát ?

Utolsó kérdésem, hogy az üzenetekből mennyi jelenik meg ? Gmail, Messenger ?

Köszönöm szépen !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#397) HKorn válasza eladogeppc (#396) üzenetére


HKorn
addikt

Telefonon nem indít edzést, csak az órán és fordítva is igaz.

Kalóriát lépésekkel is számolja, mindennel ami mozgás, szerintem nyugalmi helyzetben nem nagyon, max ha valamiért magas a pulzusod.

Mailra én nem használom, de abból úgy tudom nem a teljeset jeleníti meg, többi üzenetből viszont igen.

Run&Ride

(#398) eladogeppc válasza HKorn (#397) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm ! Akkor ő nem mér nyugalmi kalóriát. :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#399) #76500480


#76500480
törölt tag

21 nap alatt szervizelték az órát. Sajnos 60ezres készüléknél nekik jobban megérte, hogy alaplapot, alsó műanyag burkolatot, akksit cseréltek benne.

Hibák: 1 nap alatt lemerült, lépésszámláló, magától kikapcsolt az óra

[ Szerkesztve ]

(#400) TrollfateeR válasza #76500480 (#399) üzenetére


TrollfateeR
csendes tag

Sajnos az akksi nekem se olyan mint kéne. Egy nap alatt merül 20%-ot és GPS se megy. Oké ez még mindig nem olyan mint neked az egy nap de közel sem annyi mint amit mástól hallok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.