Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) aprokaroka87 válasza joey04 (#1298) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Amúgy én se.
De a 3-5% is akkor van meg ha megy a mobilnet.
Ha lekapcsolom már csak 1 vagy 2% max

(#1302) HarleyCustom válasza aprokaroka87 (#1301) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Milyen telefon?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1303) aprokaroka87 válasza HarleyCustom (#1302) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Meizu m6
Bár engem eleve hidegen hagy hogy mennyit merül éjszaka.
Nyilván ha 10% felett lenne az már lehet ok "aggódalomra"

[ Szerkesztve ]

(#1304) HarleyCustom válasza aprokaroka87 (#1303) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Volt nekem is... csak a Note verzió. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1305) Jegesmaci81 válasza HarleyCustom (#1304) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Fogalmam sincs, hogy nektek miért merül éjszaka a telefonotok! Az enyém éjjel mindig töltődik! :D

Herreløse: Nem konkrétan neked válaszoltam csak mellé klikkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#1306) csatoth79 válasza Blizzardking (#1294) üzenetére


csatoth79
tag

Tudom hiteltelen vagyok :D :D :D

Még szerencse hogy magamnak lefotóztam :D
Ezt úgy értem el,hogy ejfélkor vettem le töltőről és így bírta másnap este fél 7 mikor feltettem töltőre 16% körül volt

[ Szerkesztve ]

(#1307) Wesder válasza csatoth79 (#1306) üzenetére


Wesder
félisten

Ez XS vagy Max?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1308) csatoth79 válasza Wesder (#1307) üzenetére


csatoth79
tag

XS :)

(#1309) Wesder válasza csatoth79 (#1308) üzenetére


Wesder
félisten

Google 1h
Ez hogy jött össze?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1310) csatoth79 válasza Wesder (#1309) üzenetére


csatoth79
tag

Híreket olvasgattam rajt ugye amiket feldob érdeklődés szerint.
Mint írtam direkt nyüstöltem egész nap.

[ Szerkesztve ]

(#1311) kovbandi82 válasza csatoth79 (#1310) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Gondolom aki idáig hitetlenkedett, az most megkövet.
Mondjuk elég nagy szegénységi bizonyítvány ez a hozzáállás, hogy a fórumtárs szavának nem hiszünk....

(#1312) Wesder válasza kovbandi82 (#1311) üzenetére


Wesder
félisten

Elhiszem amít állít, csak nem értettem mi az a G 1óra. Most hogy mondta hogy híreket olvasott így tiszta.
Hol mondtam én olyat hogy kamillàzik?
Majd 3k-s 2658mah akkutól egyébként ez egy jó eredmény.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1313) Blizzardking válasza csatoth79 (#1306) üzenetére


Blizzardking
őstag

Köszönöm. Ez Iphone vonalon kiemelkedően szép eredmény, gratulálok hozzá.
Egy szóval nem írtam hogy hiteltelen vagy, de ez kéne legyen az alap mindenkinek hogy képet linkel. Ez így működik mindenhol. Ne legyél már paranoiás, még egy hajbókolós szmájlit is odabiggyesztettem a végére, pont hogy elkerüljem hogy ezt gondold.
Ez a kép különbözteti meg Rizsaország Propagandaminiszterének élménybeszámolóját a fizikai valóságtól, ha már mindenki szakmai topikot emleget. Esetleg ha navigálsz valamikor, küldhetnél egyet arról is, mert az szokott szippantani, illetve ha közben beszélsz is.

wesder - "Majd 3k-s 2658mah akkutól egyébként ez egy jó eredmény"
Szerintem is az, fáj látni, hogy mit tudna ez a gép egy 3500 körülivel, ami simán elfért volna benne.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1314) Wesder válasza Blizzardking (#1313) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy fért, màr ehez is L akkumulàtort hasznàltak. Vagy csak a Max-ban?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1315) kleinguru válasza Wesder (#1314) üzenetére


kleinguru
addikt

Pont csak az Xs-ben. A maxban két darabból van.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1316) joey04 válasza Wesder (#1314) üzenetére


joey04
titán

Már az első X-ben is L telep volt :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1317) Wesder válasza joey04 (#1316) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyobb kapacitàs miatt, vagy a komponensek miatt csak így oldhattàk meg

csatoth79
A Viber az csak pötyögés volt, vagy hívàs, esetleg vegyesen?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1318) Blizzardking válasza Wesder (#1314) üzenetére


Blizzardking
őstag

Már mindent kispóroltak belőle, jacket, a dual simet is e-simmel oldották meg. És a kamera kilóg a hátlap síkjához képest. Az L alakú telep marha jól hangzik hogy "mi mindent megteszünk", ez tény.

Egyébként számomra eléggé kirajzolódni látszik ennek a gépnek a fogyasztási karakterisztikája. Készenlétben, kis használat mellett oké (sőt több mint oké, nagyon jó), de ha process igényes dolgot csinál vele valaki akkor nyeletlen balta. Azoknak hoz kiemelkedő üzemidőt akik inkább passzívan használják.
A kis aksinál lehet trükközni az alapjárattal, de ha valaki tapossa a gázt akkor nincs mese, kellene a kraft.
Kiváncsi lennék például 20 perc videotelefonálásra. Vagy másfél óra navigálásra, közben random pár hívás.
Vagy fél óra process igényes játék mennyit eszik ki belőle. A sima telefonálás is tud fogyasztani, különösen ha szar a térerő. Ilyenkor a proci csíkszélessége rohadtul nem számít mert a rádiónak kell a nyers áram.
Ezért jobbak a nagy aksis telók, mert kiegyenlítettebben bírják sokáig, nincs olyan hogy az egyik júzernél 6 óra a másiknál meg 3.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1319) Wesder válasza Blizzardking (#1318) üzenetére


Wesder
félisten

Mi a baj az e-SIM-mel? Szerintem teljesen jó hogy így oldották meg. Az màs kérdés hogy itthon még eléggé limitàlt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1320) csatoth79 válasza Blizzardking (#1313) üzenetére


csatoth79
tag

Ne hülyéskedj én sem rád gondoltam,és érthető is.
Szerencsére volt egy fotóm róla.
Csinálok egy navigálós tesztet is ha lesz messzebb utam mennyit bír folyamatban úgy.
Én nem hinném,hogy csak akkor bírja,ha nem használom,mindegy ki mit mond az én tapasztalatom az,hogy bírja legalább úgy,mint az s9+ bírta, sőt!
P20 pro persze meg sem közelíti,de átlagosan használva és még átlag felett is kibír egy napot

[ Szerkesztve ]

(#1321) joey04 válasza csatoth79 (#1320) üzenetére


joey04
titán

Itt van olyan, ahol S9+-hoz is mérik. Döbbenet, mit ki nem hoztak ekkora telepből. :R

Ilyenkor látni, hogy mennyit számít az optimalizálás, meg hogy egy kézben van a hardver és a szoftver. Ezt nem tudja senki más a piacon.

btw multitasking tesztekben is veri a 6 gb-os androidos készülékeket, pedig ezekben (Xs, Xs Max) csak 4 van...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1322) mycsu29


mycsu29
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani vezeték nélküli gyorstöltőt?
Megbízhatót, de elérhető áron... 10 ezer környékén, ha van ilyen...

üdv

"...Pogánynak tartanak, mert nem tűröm a papok hatalmát..."

(#1323) #55517184 válasza joey04 (#1321) üzenetére


#55517184
törölt tag

+1 :K

(#1324) kleinguru válasza joey04 (#1316) üzenetére


kleinguru
addikt

Alakra max, de két külön darabból állt.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1325) Peat76 válasza mycsu29 (#1322) üzenetére


Peat76
őstag

Ez engem is érdekelne..A gyári vezetékes irtó lassú.. Bár olyat is olvasni, hogy a gyorstöltés nem tesz jót az aksiknak!?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1326) Peat76


Peat76
őstag

Hol tudom beállítani hogy a fotókat, videókat csak Wi-Fi kapcsolat estén töltse fel az ICloud-ba?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1327) Madwe válasza Peat76 (#1325) üzenetére


Madwe
nagyúr

A hőmérséklet nem tesz jót az aksinak, független a töltés milyensegetol. Az x elvileg jobban melegedett gyors töltés közben, sre csiszoltak elvileg ezen valamit.
Vezerek nélküliből en a samsung wireless gyorstoltojet hasznalom, állítható es van benne aktív hűtés is...

(#1328) #55517184 válasza Madwe (#1327) üzenetére


#55517184
törölt tag

Az ideit? Erre gondolsz?

(#1329) Madwe válasza #55517184 (#1328) üzenetére


Madwe
nagyúr

:K

(#1330) #55517184 válasza Madwe (#1329) üzenetére


#55517184
törölt tag

Mennyire gyorstöltő? Nekem anno az iX baromi lassú volt Spigennel..

(#1331) lugosi válasza Peat76 (#1326) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Beállítások / Fotók / Mobil adatforgalom, és itt kikapcsolod.

(#1332) csatoth79 válasza Wesder (#1317) üzenetére


csatoth79
tag

Pötyögés

(#1333) Peat76 válasza lugosi (#1331) üzenetére


Peat76
őstag

Köszönöm szépen, így utólag teljesen logikus, tudjuk be annak hogy nem ittam kávét..😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1334) nbukta77


nbukta77
addikt

Hi. Tegnap vissza valtottam note 9- rol. Mindig ra kell jojjek ez az en rendszerem. Elotte x volt. Most xs 256 giga lett.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1335) Jegesmaci81 válasza Blizzardking (#1318) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Teljesen hétköznapi használattal 4 óra aktív üzemidőt bír ki 1 nap. Ebben van kb 40perc navi, 40 perc telefonálás. 30 perc böngészés 20 perc video. A maradék idő eloszlása nagyon változó. Értesítések megnézése, 5-10 telepített alkalmazás használata emailek olvasása/válaszolása, játék.

Szerintem teljesen elég a 4 órányi használat 1 töltéssel. A baj akkor van ha mondjuk az ember valahol sokat várakozik és elkezdi nyomkodni vagy 1-1 túra alatt ahol kell a folyamatos navi. Ehhez elengedhetetlen a power bank.

(#1336) #55517184 válasza nbukta77 (#1334) üzenetére


#55517184
törölt tag

👍Grat.

Akkor most cserélsz mindent? Tab, Watch, stb? 🙃

(#1337) Madwe válasza #55517184 (#1330) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kb 50% gyorsabb mint a gyári 5w-os, az ipadesnél persze lassabb.

(#1338) syIex


syIex
veterán

Vezeték nélküli gyorstöltők terén melyik a legajánlottabb? Esetleg van olyan amelyikkel az órát is tudom tölteni egyszerre? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1339) nbukta77 válasza #55517184 (#1336) üzenetére


nbukta77
addikt

Az orat majd cserelem, ha kaphato lesz az acel series 4. Addig nem. A galaxy watch most mar majdnem teljesen egyutt mukodik ios- el. Mar lehet telefonalni rola kihangositve. Egyedul az uzenetekre nem lehet valaszolni, de azt nem szoktam amugy sem orarol. De minden ertesites jon. Olvashato es mindent mer. Nem rossz alternativa azoknak akiknek nem jon be az apple watch vagy olcsobb orat akar. En a note 9 melle vettem, de meg egy darabig marad.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1340) HarleyCustom válasza nbukta77 (#1334) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Grat!
Dettó én is így vagyok vele.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1341) #55517184 válasza Madwe (#1337) üzenetére


#55517184
törölt tag

:R

Belkint, mophie-t nézegetem mostanában, de mivel van itthon iPad töltő, annyira nem sürgős :N

Szerk.

meg ez a Logitech is jónak tűnik

[ Szerkesztve ]

(#1342) HarleyCustom válasza nbukta77 (#1334) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Note 9 milyen? Van valami komolyabb hiba,ami miatt vissza váltottál,vagy csak a rendszer?
Mert majdnem azt vettem az Xs helyett...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1343) #55517184 válasza syIex (#1338) üzenetére


#55517184
törölt tag

Vezeték nélküliből nem lesz ilyen szerintem :(

(#1344) syIex válasza #55517184 (#1343) üzenetére


syIex
veterán

Akkor majd az AirPower, ha valaha kijön végre...:DDD Addig marad a dockoló amit még a 6S-hez vettem..:C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1345) nbukta77 válasza HarleyCustom (#1342) üzenetére


nbukta77
addikt

Semmi baja. Nagyon jo keszulek. Csak is a rendszer miatt valtottam vissza.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1346) #55517184 válasza syIex (#1344) üzenetére


#55517184
törölt tag

Azt én is várom :K most, h így mondod írod, lehet addig nem is veszek mást

(#1345) nbukta77 abszolút megértelek. Feleségem - velem ellentétben - csak droidos telefonokat használ, volt is nálam belőle 1-2 (S7 edge, G6) de nem tudnám megszokni, megszeretni a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#1347) revolver válasza csatoth79 (#1306) üzenetére


revolver
aktív tag

Hasonlókat produkál az enyém is.
Jelenleg 33%-on van.

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#1348) csatoth79 válasza revolver (#1347) üzenetére


csatoth79
tag

Ezért nem is értem,hogy néhány embernél hogyan teljesít annyival rosszabbul...
Én észrevehetően jobban elvagyok az iphone xs-el,mint a samsung s9+-al.

(#1349) Peat76 válasza revolver (#1347) üzenetére


Peat76
őstag

Látom sokan használtok HereWeGo-t, ennyire jó? Jobb mint a Vaze?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1350) MasterMark válasza Peat76 (#1349) üzenetére


MasterMark
titán

Ez tud offline is, a Waze pedig nem.

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.