Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#51) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Ha valaki nagyon karcsúnak tartja az aksit, itt egy teszt róla. Tudom ez egy videó, na de mégis.......

kengyel

(#52) Herreløse

Herreløse
(PH! kedvence)

Mindenki fikázza,hogy drága. Joggal.! De ne felejtsétek el,van például Huawei Porsche Design is,ami ugyanez az árkategória. Pedig nem Apple.:)

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#53) wesder

wesder
(PH! kedvence)

+70k kiegészítőkre, azért az nem semmi.
Értem én hogy "Prémium" na de ennyire?

Herreløse
Igen, de az egy speciàlis kiadàs, ezért dràga. (bàr azt sem tudom hogy mitől. Porsche matrica talàn?) Az úgy lenne fair ha az Apple kiadna egy Lamborghini Editiont mondjuk.

[ Szerkesztve ]

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#54) Szakiii válasza janeszgol (#49) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

hát nem tudom azért ez nem az az ár amit a céges telónak tolnak, még egy legónál projektmanager se kap sima x-et se nem hogy ezt, rokonom dániában van kiküldetésen és 8asnál drágábbat ott se osztogatnak

semmi baj nincs azzal hogy valaki ezt veszi hisz ennyi az ára, a baj az hogy ennyi az ára.. :)

[ Szerkesztve ]

(#55) Herreløse válasza kengyel (#51) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Semmi gond az akkuval. Én nálam csak a 4000-res aksival szerelt androidos telefon bírta addig,(pl.:xiaomi,Mate10pro)mint például az X-Xs,vagy a sima i8.
:)

Volt egy pár telefonom már. A Spotify megmarja az üzemidőt. :D bluetooth-on,külső hangfallal 8 órán keresztül!
Az iPhone a legjobb! Nekem már bizonyított!

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#56) vasi89 válasza Herreløse (#52) üzenetére

vasi89
(PH! addikt)

ez azért nem túl jó összehasonlítás. A prosche design csak egy limitált kiadású valami. Ennek pedig a belépő ára 400e...

(#57) aujjobba válasza kaskader (#48) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

Megvan a véleményed azokról akik ezt megveszik, de ha lenne pénzed te is ezt vennéd.
Tehát a saját értékrended szerint te magad se vagy jobb.

(#50) DDA40X: mi a bajotok a wifi-vel, lemaradtam valamiről?

[ Szerkesztve ]

(#58) Herreløse válasza vasi89 (#56) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Szerintem meg de.!

(#59) Szakiii válasza vasi89 (#56) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

köze nincs a kettőnek egymáshoz, főleg összehasonlítás terén, már csak a méret miatt sem egy liga, a max-al kell összevetni minimum

[ Szerkesztve ]

(#60) ricshard444 válasza kengyel (#51) üzenetére

ricshard444
(PH! nagyúr)

Ez tény, hogy egyáltalán nem mindegy milyen chipek vannak az akksi mellett. A 4000-s Mate 8-m nem bírta ilyen jól, mint a 2700-s X-szem.

Vannak dolgok...

(#61) Herreløse válasza Szakiii (#59) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Dehogynem...

(#62) dorten válasza Herreløse (#55) üzenetére

dorten
(tag)

i8 -rol (sima, nem a plus) valtottam egy 4000 mah akkus androidos telefonra. Az i8 egy vicc, meg egy napot sem birt ki pedig nem nyomkodtam sokat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63) FIREBLADE78 válasza D1Rect (#13) üzenetére

FIREBLADE78
(PH! addikt)

:N :N Ezért vagyunk Urak! :K :K :K :K :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon ikx, Cube aim disc 26

(#64) Szakiii válasza Herreløse (#61) üzenetére

Szakiii
(PH! addikt)

várom az érveidet hogy miért is egy kategória :) egy dehogynem nagyon kevés egy "vita" fórumon

sylex1: első alkalom hogy egy tetszettig se jutott :)

[ Szerkesztve ]

(#65) sylex1

sylex1
(őstag)

Eléggé ismerős teszt lett, viszont értékelést nem látok a végén ami engem mindig érdekel.:C Egy "tetszett" címke sem került fel ez azért érdekes. :DDD Marad a X, majd talán jövőre váltás következhet.:K

[ Szerkesztve ]

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#66) blagolf

blagolf
(senior tag)

A kamera átlagos, az éjszakai felvételek viszont egyenesen nevetségesek az ismert ár mellett, az akkuról meg beszélni sem érdemes. Gratulálok annak aki erre dobja ki a pénzét. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#67) -secret- válasza dorten (#62) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Akkor az i8 nem a te telefonod. Skip.

[ Szerkesztve ]

(#68) vasi89 válasza Szakiii (#59) üzenetére

vasi89
(PH! addikt)

oké már semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69) sylex1 válasza blagolf (#66) üzenetére

sylex1
(őstag)

A pocsék eléggé erős szó azért. Nappal semmi különbség nincsen szinte egy P20 Pro mellett sem, éjszaka kijön, de azért összességében nézve eléggé helyén van a készülék! :K

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#70) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Jó cucc,de basszus fél milla??? Ne már..... ez már nem normális kategória:))

(#71) EclipseGT válasza Herreløse (#52) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Valóban, de mellette a teljes értékű nem PD Mate-et megkaptad bőven 300 alatt. Az csak egy spéci kiadás, míg a XS egy sima alap modell.
Itt 300-ért HD+ felbontású LCD verziót kapsz kevesebb rammal, kiherélt kamerával.
Szóval a kettő nem igazán egy kategória. :N

(#72) Norb79 válasza Szakiii (#54) üzenetére

Norb79
(fanatikus tag)

Deloitte magyar leányvállalatánál tavaly áttértek iPhone x-re céges telefonnak, a pályakezdőknek pl ez is nagyon csábító, szóval meglépték. Ennyire nincs aki dolgozzon, hogy már mindennel csábítják az embereket.

(#73) dorten válasza -secret- (#67) üzenetére

dorten
(tag)

Mar reg skippeltem, pedig 2g, 4s, 5, 5s, 6s megvolt elotte, szoval nem csak trollkodom. :U

(#74) -Skylake- válasza Herreløse (#58) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Akkor szimplan nem erted. Nincs ezzel baj, elofordul.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#75) blagolf válasza sylex1 (#69) üzenetére

blagolf
(senior tag)

Javítottam átlagosra, de az éjszakai felvételekre és az akkura ezt nem lehet elmondani.

Üdv, Zoli

(#76) kengyel válasza Herreløse (#55) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Nekem sincs vele gondom, jó erős napi használat mellett, simán kibírja a bő nap végét. Előtte Note 8-használtam, az is lemerült estére.

(#60) ricshard444

Végignézve a videót, meglepően jól állja a sarat.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#77) Herreløse válasza Szakiii (#64) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Az ár miatt.

(#78) Herreløse válasza -Skylake- (#74) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Mindent értek
Engem pl nem érdekel,hogy limitált... drága androidos telefon. Megjelent,kiadták. Innentől kezdve a piacon van,elérhető a mai napig. Szóval?
De mitől limitált? Lehet kapni.MM-ban is. Akkor?

[ Szerkesztve ]

(#79) zolomon17

zolomon17
(senior tag)

"a csomagoláson és a gyári háttérképen is fekete háttérrel rejtegetik a szenzorszigetet, mintha ott se lenne. Megszokott, hogy az S modellek esetén változtatnak a dobozon, de ezt a lépést nehéz félreérteni."

Örülök, hogy egy szakértő is végre leírta :C :R

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN - OnePlus 5 6/64 eladó!

(#80) agabe

agabe
(PH! kedvence)

A tesztben hibasan lett feltuntetve, higy az XR -nek rosszabb a ppi erteke mint az iphone 4-nek.
Ugyanannyi. Es ugyanannyi mint azota eddig minden nem pluszos iphone-nak. Iphone 8-nal sem panaszkodnak a tulajok massal osszevetve sem.
Sokan mondjak, hogy XR lesz a legjobban fogyo keszulek. El tudom kepzelni.
Tavalyi I8-asnal 50 dollarral dragabb, es ahhoz kepest ujdonsag.
Itthoni ar persze az arfolyam es a jo kis afa miatt durvabb.
Ja es azt is elfejeti mar evek ota mindenki, hogy a samu amoled kijelzok pentile elrendezesuek (irjak is a tesztben) amiben 458 ppi nem olyan eles mint egy ugyanolyan erteku rgb lcd panel.
Elesebb az x es xs kijelzonek kepe mint I8 es majd xr kepe, de nem akkora a kulonbseg mint a szamokbol gondolhato lenne.

[ Szerkesztve ]

(#81) Stabi83 válasza ricshard444 (#60) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Jó lenne egy tanulmány vagy megbízható teszt, hogy ezek a csúcs SOC-k mennyire vannak kihasználva és mennyi a pusztán marketing abban hogy minden évben valami erősebb kell. Tényleg az a tendencia hogy ma már a 2-3 éves eszközök is tökéletesek a mindennapi használatra ( persze akinek megér évente egy vagyont az a pár tized másodperces gyorsulás egy app megnyitásánál annak egészségére, én inkább a gyerekre költöm és várok 0,1másodpercel többet amíg megnyílik egy alkalmazás.

(#82) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

2 hete használom, igaz nekem max 256gb van. A teszt összegzésével teljesen egyetértek, nagyon jó teló, és akinek bevált az i-ökoszisztéma, annak tetszeni is fog. Nem fedi le a felhasználói szokások 100%-t, nem, még annyi pénzért sem. Arra ott az Android, értem, és megértem ha valakinek nem jön be a rendszer.
Én i7-ről jöttem, óriási a különbség, de már megszoktam, mint a home-gomb hiányát. 2-3 évig szerintem meg is tartom, tényleg nincs az a nyomás ami miatt évente cserélni kellene, részemről nem is baj. Imádom a mobilokat, de mióta iPhone-t használok kívülről szemlélem az egészet (pénztárcám is nyugodtabb😂), van működik, az én felhasználói szokásomat lefedi teljesen, pont. Csakúgy, mint előtte az i7. Tényleg csak azért váltottam, mert unatkoztam, tetszett.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#83) Mrpingvan válasza DDA40X (#50) üzenetére

Mrpingvan
(kvázi-tag)

Nem vagyok hater vagy pont, hogy fan túlságosan egyik oldalnak sem, de sajnos igazad van. Mindig összehasonlítják, hogy "bezzeg a Note 9/Mate 20/... majdnem ugyanannyi" (pedig nem), de akár a Samu, akár a Huawei, akár csak a droid fanok is megmondják, hogy drágák azok a készülékek is, nem csak az almások.

(#84) Herreløse válasza kbyte1024 (#70) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Egyetértek! :K

(#85) Herreløse válasza moleculez (#82) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

+1
(Xs 64gb)

(#86) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

Arra sem méltat ez a telefon hogy a tesztet elolvassam... de azért biztos "jól" sikerült.

(#87) #55517184

(törölt tag)

iX-ről váltottam, gondolkodtam a nagyobbik tesón, de az 5,8 hüvelykes kijelző szvsz pont ideális. Akku rendben, nem, nem kevés, másfél napot simán hozna, igaz, estére így is mindig töltőre teszem.

Nillkin 3D CP+ Max üvegfólia és a gyári szilkontok a Tíznél bevált, most is ezeket választottam 👍

400,000 Ft nem kevés pénz, de számomra az iOS megéri a felárat +azért remélhetőleg jó pár évig kiszolgál majd a készülék :)

(#88) aujjobba válasza #55517184 (#87) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

Jópár évig kiszolgál?
Gondolom ezt mondtad akkor is, amikor az iX-et megvetted.
Aztán egy év múlva lecserélted...
:)

(#89) *Mukeey*

*Mukeey*
(őstag)

Felesleges mindig az ár miatt lehúzni.Sajnos nálunk tényleg eszetlenül drága,de tőlünk nyugatra meg simán megveszi bárki.Nálunk státusz,máshol hétköznapi használati termék.
Amúgy teljesen megértem,aki szereti az ios-t,nagyon jó rendszer még mindig.

Oneplus 6t 8/128

(#90) zazenke válasza Herreløse (#55) üzenetére

zazenke
(senior tag)

hát pedig a szintetikus teszt ami a legmegbízhatóbb mert mentes a felhasználói szokásoktól-is mutatja hogy gyengécske az aksi [link]

(#91) Baggins86 válasza vasi89 (#42) üzenetére

Baggins86
(fanatikus tag)

És ez nem apple fikázás, nem véletlenül használtam sokáig az iost de az h az amoled kiejlző és a 18:9es képarányért fizessek annyit mint a bármelyik androidos csúcstelefonért az nálam már nem megy.

Mármint úgy érted, hogy bármelyik androidos csúcstelefonból kettőért? (jó, a Samsung nem játszik)

[ Szerkesztve ]

(#92) Stabi83 válasza agabe (#80) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Az i8 eladások fellendülését is el tudom képzelni hisz az SE megölése után az i8 marad az utolsó "kis méretű" készülék a kínálatban. Nekem is itthon van még az i7-em és néha amikor kiveszem a fiókból fáj is a szívem a kellemes méret és fogás miatt ( P20 Pro-t közel sem olyan kényelmes már fogni de van más ami kárpótol így azt hadználom már ).

(#93) Herreløse válasza zazenke (#90) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Nekem nem.Az én tesztemen jól vizsgázott.Jobban,mint a korábbi androidos telefonok. Más rendszer,más optimalizáció.

(#94) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Korrekt teszt! A kamera nekem sem tetszik... Annak tudom elképzelni jó ajánlatként aki be van rendezkedve iOS alkalmazásokkal, és hetes vagy régebbi generációs készüléke van.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#95) vasi89 válasza Baggins86 (#91) üzenetére

vasi89
(PH! addikt)

nem... hanem ha nem az évek óta elavult formatervet akarom nézni amit még a 8 is képvisel akkor ki kell fizessek 300at a tavalyi modellért ami már amoledes is. Androidból már idei csúcstelefonokat is megkapsz 300ért amiben minden szükséges újítás benne van.

(#96) Mrpingvan válasza Herreløse (#78) üzenetére

Mrpingvan
(kvázi-tag)

A Mate 9 Pro és Mate 9 Porsche teljesen ugyanaz. Egy kivétellel, hogy a Pro 128GB a max, a Porsche 256GB. És a Pro 195ezer. Ez a különbség. Ennek a szériának amúgy is a belépője a sima Mate 9. (Pontosabban a Mate 9 lite, de úgy tudom, azt nem lehetett itthon kapni). Szóval ezen a logikán lovagolva a sima Mate 9-t (150k) kellene az Xs 64GBhot hasonlítani (400K) ÉS a Mate 9 Porsche-t az Iphone XS MAX 512Gb-hoz.

Így lenne logikus.

(#97) wesder válasza mrThomi (#86) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)

Ha csuklóból lesz@rod, akkor szerintem kommenteli is felesleges nemde?:U

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#98) Herreløse válasza Mrpingvan (#96) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Arról nem tehetek,hogy van vagy 20 féle telefonja egy évben a Huaweinek..ki tudja már ezt követni.... Van drága telefonja és kész.Annyi,mint egy új iphone Xs kábé!

(#99) tomboy0013

tomboy0013
(PH! kedvence)

"visszafogottabb nitek mellett is könnyen előfordul, hogy 2-3 óra navigálás után már merülésre figyelmeztet a kütyü"

Szánalmas...

(#100) #55517184 válasza aujjobba (#88) üzenetére

(törölt tag)

Valóban ezt mondtam, maradt is volna 1-2 évig biztosan, de sajnos a sós tengervízzel való találkozást nem élte túl :( de most az IP68! ;]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.