Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#901) lolal válasza balzamon (#895) üzenetére

lolal
(senior tag)

Szerintem ennyi erővel tüzet is rakhatsz a konyha közepén, és sütögetheted nyárson a panel erkélyen felnevelt csirkéket. :U

Tudja, Pelikán elvtárs, egyszer majd kérni fogunk magától valamit.

(#902) bepe79 válasza DaveNo1 (#794) üzenetére

bepe79
(PH! addikt)

Meg az, hogy mindezek mellé a földön nálunk a legdrágább, és a nyugathoz viszonyítva nagyjából a béka feneke alatt vannak a bérek.

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#903) petymeg

petymeg
(PH! addikt)

Nem kell az áron keseregni, mert nem kötelező megvenni. Ahogy én sem teszem pont azért, mert lehúzás ez az ár. Pedig játszottam a gondolattal, hogy váltok IOS-re.
Annyi csak a gubanc, hogy a droidos vonal is beáll majd szép lassan az Apple mögé, és ők is tavalyi vackot fognak árulni, dupla áron.

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#904) petymeg válasza balzamon (#887) üzenetére

petymeg
(PH! addikt)

"Ergo kinézetben a felületes szemlélő számára kb. semmi különbség nincs."

Ja, de a spanok a telepen, meg a csajok a csehóban pontosan tudják, hogy ez a legújabb/legdrágább ájfon és Te vagy máris az isten.

Régen azt hittem Angelina Jolie-t lehet a legnehezebb lefektetni. Akkor még nem tudtam milyen egy felpörgött pizsamás hároméves.

(#905) balzamon válasza weberzolee (#900) üzenetére

balzamon
(kvázi-tag)

Hát pont ezaz, nem oldod fel, csak működik :)) . Ránézel (ugye a használatnak ez alap feltétele /az esetek nagy többségében/) és már fel is oldott.

Hát pont ez az. A képernyőzár feloldására használt megoldás a telefon használati értékéhez kb. semmit nem ad hozzá. Egy olyan funkciót tesz kényelmesebbé, amit akár ki is kapcsolhatsz. Meg ott volt helyette az ujjlenyomat olvasó. Te meg fizettél ezért a roppant hasznos funkcióért vagy 100 eFt-t. Szerintem rohadtul nem éri meg.
Ha olyan olyan funkciót raktak volna bele plussz (nem másik hasonló helyett!!!), mint a GPS, a fényképezőgép. Akkor azt mondanám, hogy a hasznos új funkció miatt elfogadható a magasabb ár. De ezért a semmiért? Ez egy vicc.

(#906) Madwe válasza balzamon (#905) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

A wap helyett is tök felesleges manapság mobilnetet használni s az edge helyett is a 4g-t mint ahogy a 320x240es felbontás is elég lenne mindenre, minek néznek emberek 4k-s tévéket, főleg oledet, mikor a crt is jó volt.. S még van olyan barom aki ezért fizet, röhej... Btw ott a 8, 8+ amin nincs face id, lehet olyat is venni, ha ennyire nem akarja az ember azt használni. További jó görcsölést :)

[ Szerkesztve ]

(#907) Famalac

Famalac
(senior tag)

Azon gondolkozom én itt csendben, hogy miért nem érzek ingerenciát arra, hogy átlépjek egy random sziamiau, samsung, topicba és írjak egy novellát a telefonomról... :F

[ Szerkesztve ]

(#908) wesder válasza Famalac (#907) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)

Van olyan hogy sziamiau?:Y

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#909) Jegesmaci81 válasza balzamon (#905) üzenetére

Jegesmaci81
(fanatikus tag)

Ezt rosszul gondold. A face id nagyon sokat ad hozzá a felhasználói élményhez. Konkrétan olyan mintha nem lenne zárva a telefon de mégse fér hozzá rajtad kívül senki.

(#910) -secret- válasza wesder (#908) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Xiaomi

(#911) weberzolee válasza balzamon (#905) üzenetére

weberzolee
(fanatikus tag)

10 éve nem éri meg lecserélni a telefonokat. Mutass új funkciót az érintőkijelző óta. Gondolom te is 10 éves telefont használsz. Miért is nem?

Te meg fizettél ezért a roppant hasznos funkcióért vagy 100 eFt-t.
Mihez képest és hogy jött ki a 100e?

[ Szerkesztve ]

(#912) 42 válasza petymeg (#904) üzenetére

42
(senior tag)

Ha ilyen egyszerű lenne, amennyit cserélgetem a telefonokat, minden hónapban új csajom lenne. ;]

Viszlát, és kösz a halakat!

(#913) szanyi20

szanyi20
(fanatikus tag)

Nem akartam beírni de egyszerűen ez már vicc ami itt folyik. Ma kíváncsi voltam, mi zajlik egy mezei androidot futtató flagship fórumon itt a M.A.-n. Egyszerűen nem tudtam találni olyan bejegyzést, ami olyanokról szólt volna, hogy: hol a lightning kábel? Hol az arc feloldás? Ez szar, mert nincs benne ilyen olyan funkció... Nincs semmi fröcsögés... Itt meg... Megjön a teszt, és az első majd 1000 hozzászólásból jó ha van 100-150 szakmai... Ezt egyszerűen nem értem, és még nekem kell megfontolnom, hogy beírjam az Xs fórumra, hogy vettem magamnak egy Xs-t, mert nem tudom, hogy mikor kapom azt, hogy isheep, meg apa megvette, meg azért vettem, mert villogni akarok a csajoknak, meg hitelből vettem, meg nincs mit ennie a gyereknek de van iphone... Mi történik itt az emberekkel? Na majd visszanézek pár száz kommenttel később beszélgetni Xs tulajokkal, vagy elmondani leendő tulajoknak, hogy mi a véleményem a telefonról...

[ Szerkesztve ]

(#914) Madwe válasza Jegesmaci81 (#909) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

+1 egyébként, tekintve h majd minden appom lockolt külön, elég macerás amúgy minden egyes banki, számlavezető, jegyzetelős stb appnál ujjadat oda oda rakosgatni... A vásárlásokról, jelszókitöltésekről nem is beszélve. Míg face-idval semmi dolgom, semmit nem csinálok s magától azonosít. Azaz megint az van, h aki használja, az tudja h miért jó s nem csak az unlockról szól a történet, a többiek meg jönnek tapasztalat nélkül fikázni, mert annak biztos több alapja van, mint a birkák véleményének... :W
S akkor arról ne is beszéljünk, h míg a note 8asomnál az esetek 5% minimum nem ismerte fel az ujjam mert rosszul tettem rá, addig az xs maxom eddig 100% azonosított mindig, ugyanolyan gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#915) balzamon válasza Jegesmaci81 (#909) üzenetére

balzamon
(kvázi-tag)

Hát kösz! Pont ezt akartam hallani.

(#916) 42 válasza Madwe (#914) üzenetére

42
(senior tag)

De gondolom fektetett módban nálad sem unlockol. :)

(#917) kovbandi82 válasza balzamon (#895) üzenetére

kovbandi82
(őstag)

Ne haragudj meg, de sok összevisszaságot olvastam már de ezek amiket írsz...
Meglennél okostelefon nélkül. Vennél GPS-t meg mp3 lejátszót mint írtad. Meg valamin böngészni is kellene, tehát egy PDA, kellene egy Nikon fényképező is. Szval cellukszold össze és voala: okostelefon!!!
Szval ki van meg nélküle, mert Te nem csak helyettesíted. Apám az megvan nélküle az tény....
Gondolom a hátlapi egyen kameraelrendezésre is van hasonló frappáns válaszod mint a kijelzőre! Az miért egyen az IX óta?
Mellesleg az Emui egy Miui majmolás, a Miui meg Ios majmolás, szval ha ajándék ha nem..
Vegyél egy régi 3310-es Nokiát, halgass kazettám Kadlott Karcsit, navigálj térképen, Google helyett helyiketől érdeklődj, és persze e-mailt csakis PC-n nézz, na akkor mind azt megvagy okostelefon nélkül.

(#918) Madwe válasza 42 (#916) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

De vizes ujjakkal igen ;]

(#919) Madwe válasza balzamon (#895) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

És ki mondta h kötelező iost használni, vagy okostelefont? te egyébként elmész projektoros topikokba is károgni, h minek veszel projektort, nekem otthon még tévém sincs? Elmész a házimozi topikba, h az micsoda baromság? Elmész random autos topikba, h minek vesznek, mikor te bkvzol?
Ki a francot érdekel? Az a te életed, te értékrended, te kereseted és te pénzed. Másnak más. Eszem megáll

(#920) kovbandi82 válasza petymeg (#904) üzenetére

kovbandi82
(őstag)

Ehhez elég egy 50k-s Huaweit vagy Xiaomit venni, mivel ugyanúgy néz ki arra is azt hiszik :D
Csak az IOS-t nem sikerül felhackelni nekik rá!

(#921) 42 válasza Madwe (#918) üzenetére

42
(senior tag)

Ennél már csak a Lumia 950-es írisz feloldása volt viccesebb. Nem sikerült a feloldás, azt írta ki "Lépjen közelebb". B+, a kezemben tartom a telefont (mint mindenki), hogy lépjek közelebb?

(#922) Lacy6

Lacy6
(senior tag)

Tény hogy az Iphone ár/érték aránya borzasztóan rossz, és szerintem ez az ami kiveri pár embernél a biztosítékot. Engem soha nem zavart az ilyen. Mondjuk ha kávézóba megvehetem a kávét 150 Ft-ért és árulnak mellette egy más fajta kávét 3500 Ft-ért akkor úgy vagyok vele, hogy aki megveszi az biztosan megteheti. Mondjuk ennél a példánál maradva biztos hogy rácsodálkoznék ha egy csöves előttem a 3500 Ft-os kávét kéri ki. Valójában ez az ami különböző érzelmi reakciókat vált ki az emberekből és megpróbálják elmagyarázni.

[ Szerkesztve ]

Mikor azt mondják: Nem éled túl a vihart, visszasúgom nekik mosolyogva: Én vagyok a vihar!

(#923) bepe79 válasza S e t h (#855) üzenetére

bepe79
(PH! addikt)

"but you wouldn't pay an arm and a leg for it"

:DD :C

Vesét, én a vesémet adnám érte. Is. :DDD

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#924) wesder válasza -secret- (#910) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)

Tudom, de én sem hívom az iPhone-t szifonnak.

(#925) balzamon válasza Madwe (#914) üzenetére

balzamon
(kvázi-tag)

tekintve h majd minden appom lockolt külön, elég macerás amúgy minden egyes banki, számlavezető, jegyzetelős stb appnál ujjadat oda oda rakosgatni... A vásárlásokról, jelszókitöltésekről nem is beszélve. Míg face-idval semmi dolgom, semmit nem csinálok s magától azonosít.
Erre még reagálok, aztán ejtem a topicot.
1. Ha zárolod a telefonod, minek zárolni minden alkalmazást?
2. Tényleg nagyon kényelmesnek tűnik, de belegondoltál már abba, hogy pl: ha valaki elkábít vagy elalszol, akkor a face ID-val a telefonodon bármihez hozzá lehet férni. Sőt ez se kell hozzá elég, ha elveszi/ellopja a telefonodat, és feléd fordítja. Ez aztán a szuper védelem!

(#926) szanyi20 válasza balzamon (#925) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

"Erre még reagálok, aztán ejtem a topicot."

Köszönjük! :K

[ Szerkesztve ]

(#927) Madwe válasza balzamon (#925) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

1. Azért, mert unlcokolt telefont szokás kiadni az ember kezéből. Azaz míg unlockolva szívesen gyakran elkéri a telefonom Pista, az ezer éves cimborám vagy Maris, gyermekeim anyja, addig vannak egyéb appok, amik olyan adatokat rejtenek, amiket semmiképp nem akarok neki engedélyezni. De persze ha 100% csak te használod a telefonod, akkor nem szóltam, neked mindegy :D Azt meg végképp visszásnak találom, h a 2. pontban biztonsági részeket vetsz fel, addig az első részben az extra biztonsági szinteket feleslegesnek tartod :D
2. Az ujjad szerintem könnyebben használják fel ájultan, mint a fejedet. Pláne h tekintetednek is rá kell néznie, a fejed nem elég, a tekinteted is kell. Azt nem tudom, h zárt szemet idegen által kifeszítve unlockolna e, lehet igen amugy :D De persze ha biometrikus azonosítás ellen vagy unblock, akkor nem szóltam. Egyébként akkor nyilván neked is 12+ karakteres a jelkódod mint nekem, különben hamarabb feltörik jóformán, minstem h a fejeddel unlockolnák... Na és ha unlockolták, utána még mindig ott vannak az extra lockolt tartalmak titkosítva, amik a lényeges adatokat rejtik, s amit feleslegesnek tituláltál az első pontban :D

[ Szerkesztve ]

(#928) bepe79 válasza viharhozo (#874) üzenetére

bepe79
(PH! addikt)

"150k-s felar az alma logoert"

Nekem volt eddig már pár alma-telefonom, 3G, 4, 5S, és most 6S, de eddig akárhány volt, mindegyikre csak olyan tokot szereztem be, aminek a hátulján nincsen kivágás. :) Már csak az ottani rész sérülékenysége, és a por bemenetele miatt is: )

(#929) weberzolee válasza balzamon (#925) üzenetére

weberzolee
(fanatikus tag)

Mielőtt lelépsz ezt még olvasd el:
1, A szemednek nyitva kell lenni FaceID -hez
2, Az ujjlenyomathoz elég a levágott ujjad is
3, Androidon elég a telefon és törhető (ha az adataid kellenek, ha nem akkor reset és már mehet is piacra)
4, A fegyver meg mindent felold
Nincs kivédhetetlen, de mindennél van jobb. Ennél is lesz, de még nincs.
Viszlát (ja nem)

(#930) -secret- válasza weberzolee (#929) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Kikapcsolható a "figyelem".

(#931) csatoth79 válasza Madwe (#914) üzenetére

csatoth79
(kvázi-tag)

Mivel/hogyan lockolod az appokat?
Szerettem volna én is megoldani,ha pl valakinek kölcsönadom a telefont pl ne tudjon belemászni,de nekem nem sikerült,míg android alatt ez simán ment ...

(#932) weberzolee válasza -secret- (#930) üzenetére

weberzolee
(fanatikus tag)

Sőt, a FaceID is, meg a Passcode is. De nem innen indultunk...Alap esetben miért tenne ilyet bárki?

(#933) wesder válasza weberzolee (#929) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)

Kivéve ha nem enged gyàri visszaàllítani passcode nélkül.

(#934) Peat76

Peat76
(senior tag)

Rendelek kamera védőt, nekem nincs szükségem 4 db-ra, ezért aki szeretne írjon privit! Minőségi, nem noname..

(#935) kovbandi82 válasza balzamon (#925) üzenetére

kovbandi82
(őstag)

Ennyi erővel szerinted akkor fényképpel is fellehet oldani? Most amit írtál viccnek szántad vagy komolyan?

(#936) Madwe válasza csatoth79 (#931) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

Jogos a kérdés: itt tudnia kell az appnak a lockolast. Szerencsére a legtöbb felhasználásra létezik olyan app ami lockolhato. De os szinten ez nem funkció, csak egy api...

(#937) lugosi válasza Herreløse (#867) üzenetére

lugosi
(PH! félisten)

Köszi!
Láttam hogy van köztük olyan ami ugyanonnan sima és tele is. Ez nekem nagyon hasznos volt! Egyértelműen kijön a tele használhatósága ha belenagyítok, részletekben.

(#938) Herreløse válasza lugosi (#937) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Örülök,hogy segíthettem!
:)

Innen már a Te döntésed.:) Azt tudnod kell,hogy mindig jobb lesz,ahogy csiszolgatják a szoftvert.

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#939) kengyel válasza Herreløse (#938) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Nekem is tetszenek, azért némi javítás ráfér. :)

kengyel

(#940) Herreløse válasza kengyel (#939) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Persze. Abból sosem elég. :)
A Tiéd is nagyon jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#941) kengyel válasza Herreløse (#940) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Valaki dobott fel éjszakai képeket, az viszont ........ :U Láttad ?

kengyel

(#942) lolal

lolal
(senior tag)

Na potenciális érdeklődőként kérdezem. Az öreg i6-omat már nyugdíjaznám. Nagyon nézegetem ezt az XS-t. De az XR is felkeltette a figyelmemet. Telekomnál vagyok elég nagy csomagban. Egy 2 éves szerződés hosszabítás keretében megérné e elhozni ? Ha igen szerintetek melyik típust ? Csak, hogy kicsit elindítsam a szakmiságot is a topicba. :K

Tudja, Pelikán elvtárs, egyszer majd kérni fogunk magától valamit.

(#943) revolver

revolver
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Kijelzővédő fóliát szeretnék rá venni,de olyat amin a notch nincs kivágva.Tudnátok adni linket.thx
(xprotector-tól az anti-shock-ot rendeltem de sajna annak ki van vágva...bár a kép nem ezt mutatta)

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#944) revolver válasza lolal (#942) üzenetére

revolver
(fanatikus tag)

Az i6 mérete megfelelő volt,akkor az xs. :K
Az xr-t nem ajánlanám, olvastam ,hogy nagyon lebutított verzió lesz.

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#945) wszvetozar

wszvetozar
(újonc)

androidos hittérítők lepték el a topikot. megint. nem lehetne szűrni? fárasztó átolvasni a felesleges 99%-ot. nade:az Xs Max akksija elég jól teljesít, tegnapi nagyon intenzív használat mellett (telefon ,waze, futóapp, böngészés, net, 4g, posztok, stb) 30%-ra merült estére. hátha valakinek ez döntő szempont. tudom, az android legalább kétszer ilyen jó, de én az ios-t szeretem.

(#946) wszvetozar válasza lolal (#942) üzenetére

wszvetozar
(újonc)

xs, xs max mindenképpen ajánlott. mindkettőt nagyon fogod szeretni i6 után :)

(#947) Jegesmaci81 válasza wszvetozar (#945) üzenetére

Jegesmaci81
(fanatikus tag)

Légyszi írd már meg hogy mennyi volt az össz képernyőidőd!

(#948) Gempas 70 válasza Jegesmaci81 (#947) üzenetére

Gempas 70
(fanatikus tag)

:C

(#949) wszvetozar válasza Jegesmaci81 (#947) üzenetére

wszvetozar
(újonc)

tegnap 6 óra 27 perc, ma 4 óra, ez a hét eddig 10 óra 48 perc

(#950) Jegesmaci81 válasza wszvetozar (#949) üzenetére

Jegesmaci81
(fanatikus tag)

Köszi! Tulajdonképpen bebizonyosodik hogy kicsit nyüstölve az Xs nél a realitás a 4 óra, maxnál pedig a 4,5-5! Ez bár nekem bőven elég de megértem a fanyalgókat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.