Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1201) ASRMartyn válasza Misi1979 (#1197) üzenetére

ASRMartyn
(kvázi-tag)

Attól, hogy a béta iOS-ben működik, nem jelenti azt, hogy a nagytöbbség azt használja, főleg nem jelenti azt, hogy a Telekomos ügyintézőnek tisztában kell lennie azzal, hogy már működik. Megkapják a hivatalos infót, amit kommunikálni kell. Nyilván van olyan ügyintéző is, akit jobban érdekel a dolog és/vagy iPhone felhasználó, ő jobban tudja, de ezek szerint akkor nem vele hozott össze a sors.

Örüljünk neki, hogy itt vagyunk, és megtudtuk, hogy működik. Ez a lényeg! :)

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#1202) joey04 válasza S e t h (#1200) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Elsőre normálisan kapott választ, utána már nem tehetek róla, hogy ilyen provokatív lett a beszélgetés, vagyis de mert rántott magával mindenkit, engem is. Ez van, ez hiba. De te megint csak az egyik szereplőt nézted ki magadnak. Na keress más játszótársat, szia!

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#1203) PreikeStoleN válasza joey04 (#1202) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Hagyd. Ne etesd és lekopik. :)

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#1204) joey04 válasza PreikeStoleN (#1203) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

:R

Bazinga!

(#1205) Fr3eWar

Fr3eWar
(őstag)

Tervezek venni egy sima XS-t a közeljövőben, már a fóliákat megrendeltem, ha azok megvannak, akkor jöhet a telefon is, 3éves 6S-t nyugalmazom majd vele.
A kérdésem, hogy a tulajok között van aki használ vezeték nélküli töltőt? Ha igen milyen típust? Illetve tokból ki kell venni, vagy vékonyabb polikarbonát (TPU+PU spigen ultra hybrid) tokon keresztül működik? Esetleg csak lassabban tölt de egy éjszaka alatt úgy is elég lehet neki?

Első körben IKEA-s töltő van megcélozva el, olcsó, és beépíthető bútorba, így az éjjeli szekrény tetejébe bele fogom vágni, legalább a gyerekek sem tudnak játszani vele rángatni lelökni a földre stb.

(#1206) PreikeStoleN válasza Fr3eWar (#1205) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Gyári szilikon tokban Baseus vezeték nélküli töltővel próbálgattam és töltött. Nem kell levenni a tokot hozzá és nem kell,hogy vékonyabb legyen. :)

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#1207) 42 válasza joey04 (#1194) üzenetére

42
(senior tag)

Mondjuk szájkarate helyett te is utánajárhattál volna....

Ettől függetlenül örömteli a hír. Azt lehet tudni, hogy hivatalosan mikor jön ki a 12.1?

[ Szerkesztve ]

Viszlát, és kösz a halakat!

(#1208) PreikeStoleN válasza 42 (#1207) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

3.bétánál tart. Sztem még 2hét kb.

(#1209) joey04 válasza 42 (#1207) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

én elkönyveltem, hogy kollégának ment, meg tudtam, hogy a huawei órával is megy. ő erősködött, hogy nem így van. hát de.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#1210) spawn21 válasza PreikeStoleN (#1206) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Használd már a fránya szerkesztés gombot, hamár egy prémium ájfon fórumban vagyunk. :U

"Note 9"

(#1211) PreikeStoleN válasza spawn21 (#1210) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Nem használom. Egyéb észrevétel?
Mi vagy Te? Valami önkéntes rendőr?

[ Szerkesztve ]

(#1212) Madwe válasza PreikeStoleN (#1208) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

Szerintem az új ipaddel jelenik majd meg, ha mar ahoz kapcsolódó dolgokat tartalmaz:) az a 2-3 hét stimmel is ehhez:)

[ Szerkesztve ]

(#1213) spawn21 válasza PreikeStoleN (#1211) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Fórum Szabályzat? :)
Nem tudom mikor lett ekkora az .......

De látom sikerült, ügyes vagy :K

[ Szerkesztve ]

"Note 9"

(#1214) csatoth79 válasza Fr3eWar (#1205) üzenetére

csatoth79
(kvázi-tag)

Én vettem ebay-en egyet ami gyorstöltésre is képes 1500ft-ért,viszont tegnap megláttam az aldiban[link]
és totál elégedett vagyok vele.
Fontos,nincs visszajelző fény rajta így éjjel semmi nem zavar a sokak által hiányolt (általam is) értesítési led a telefonon(nekem ez hiányzik a legjobban meg az AOD de ez talán későbbiekben lesz nem is értem)
Telefont csak rádobom és már tölt is vastag gyári bőr tok van rajt ez: [link]

(#1215) Fryskitt válasza collecting (#1149) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Így van.. én is vittem a Fordot gumishoz máshova, tuti nyomásszenzort ígértek, na kb 2 kilométerig működött, utána televisította az életem, hogy nincs adat vagy hibás. A vége az lett, hogy Ford márkaszerviz, szerencsére a másik volt olyan jó fej, hogy visszaadták a pénzt.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#1216) PreikeStoleN válasza spawn21 (#1213) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Te kezdted!Mi köze a két hsz-ednek a támához? Idejössz és beszólsz.Neked nagy az.... :U

(#1217) PreikeStoleN válasza spawn21 (#1213) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

:F

[ Szerkesztve ]

(#1218) #55517184 válasza csatoth79 (#1214) üzenetére

(törölt tag)

Modern asztali LED-lámpa :F ?

(#1219) spawn21 válasza PreikeStoleN (#1216) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Nem kezdtem.
Olvasd már el mit írtam. A szerkesztés gomb használata kötelező. Ennyi. Próbálj meg értelmes ember módjára reagálni, ne pedig okoskodni. Hogy Mi vagyok én. Lol

"Note 9"

(#1220) PreikeStoleN válasza spawn21 (#1219) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Mondtam...Nem tetszik?Perelj be. Nem érteni magyar? Vagy menj árulkodni a modiknak. amúgy meg ezért kárnak jöttél ide. Csak kötekedni tudsz Te is. Értelmes hozzászólás nem megy nálad sem látom.

Jövőben jobban figyelek a szerkesztésre.
De egyesek arra törekednek,hogy kitiltsanak minél több iphone usert. Folyamatosan provokálnak. Most én vagyok a célkeresztben.

[ Szerkesztve ]

(#1221) Lacy6 válasza PreikeStoleN (#1220) üzenetére

Lacy6
(senior tag)

Megkértek normálisan....
Miért nem lehet betartani a fórum szabályzatát?
:F
Furcsa egy természeted van...
Már nekem is szúrta a szemem csak úgy megjegyzem.

[ Szerkesztve ]

Mikor azt mondják: Nem éled túl a vihart, visszasúgom nekik mosolyogva: Én vagyok a vihar!

(#1222) Coyot válasza Lacy6 (#1221) üzenetére

Coyot
(őstag)

Mivel a modik nem jöttek trollírtásra 1000hsz-en keresztül nagyon érdekes lesz ha csak őt moderálják, és feltételezem erre is megy ki a játék.

HP gen8 microservert vennék

(#1223) S e t h

S e t h
(PH! kedvence)

Kezd unalmas lenni, hogy két ovis tönkreteszi mások szórakozását és csak ezzel találkozik a user ha benéz ide.
Nem lenne rossz a telefonról is többet olvasni az online kumite helyett.
Topikgazda vagy modi esetleg?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1224) HUTCHDB válasza Coyot (#1222) üzenetére

HUTCHDB
(PH! nagyúr)

Ő maga a legnagyobb "troll" itt.
Szándékosan köt bele mindenkibe, értelmetlen vitát generál, ferdít, torzít, mellébeszél, sőt egyenesen kiutasítva felszólítja a tőle ellenkező véleményen lévőket a topik elhagyására, mint ha az az övé lenne.
Ha valaki felhívja erre a figyelmét, még neki áll feljebb, egyből vádaskodásba megy át és álszerényen áldozatnak állítva be magát a másik feleket rágalmazza meg trollkodással...úgy látom, itt is jól működik a "legjobb védekezés a támadás" elv.

A dual sim képességét használó fórumtársak esetleg tudnak ezekre a kérdésekre válaszolni? [link]

[ Szerkesztve ]

IXSMD+IWS4

(#1225) Coyot válasza HUTCHDB (#1224) üzenetére

Coyot
(őstag)

Én szívem szerint takarítanám az egész szar topicot még a server biztonsági mentéseiből is. Itt nagyítóval kell keresni az értelmes infókat a telefonról és 1000hsz-en keresztül olvasgatni a trollok veszekedését akárkivel aki válaszolni mert nekik.

Nem mondom hogy egyertétek a viselkedéssel, de ha a Ph! modjai ennyire szarnak a topicra és élvezik a meddő vitagenerálás általi látogatottságot, nyugodtan maradthat részemről Herreløse sok hsz-e is, nem oszt nem szoroz.

HP gen8 microservert vennék

(#1226) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Aki szeretné növelni az üzemidőt,kikapcsolhatja a “képernyőidő” funkciót. Másik topikban javasolták. Próbát megér.

(#1227) lugosi válasza Madwe (#1212) üzenetére

lugosi
(PH! félisten)

Van már valami híretek az októberi eventről? A szokásos oldalon ahol nézni szoktam (wheniskeynote.com) még semmi infó nincs.

(#1228) kengyel válasza PreikeStoleN (#1226) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Tegnap kikapcsoltam a funkciót, majd meglátjuk mit csinál.

kengyel

(#1229) #55517184 válasza kengyel (#1228) üzenetére

(törölt tag)

Szintén.

(#1230) PreikeStoleN válasza kengyel (#1228) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Nekem be volt kapcsolva és úgy is tökéletes számomra,de most én is kikapcsoltam. Kiváncsi vagyok mennyivel lesz jobb. Mert egyébként egyedül az iPhone-t nem szoktam így babrálni. Mindig minden fut rajta,igyekszem kihasználni az okostelefon képességeit :)

(#1231) kengyel válasza PreikeStoleN (#1230) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Nekem is megy rajta minden, de teszek vele egy próbát. Amúgy sem használtam, így nincs belőle hátrányom.

kengyel

(#1232) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nos ahogy tegnap igértem megnéztem a készenléti fogyasztàst éjszaka bekapcsolt wifivel. 5% merült, mert jött egy pàr email. Appokat frissített, PH! értesítések és asszony is teleszorta a messengert vagy 20 üzenettel. Szerintem ez nem olyan rossz, bàr ugye az 1% alattinàl mindenféleképp rosszabb.

"I can't pretend that I am someone that I'm not. I live for me, myself You can't convince me that I'm wrong!"

(#1233) kleinguru válasza HUTCHDB (#1224) üzenetére

kleinguru
(PH! addikt)

Türelem kérem, türelem:R

Be kell még szereznem a céges sim kártyát és hát nem megy gyorsan nah :D:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1234) PreikeStoleN válasza wesder (#1232) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

:R
Teljesen jó!

[ Szerkesztve ]

(#1235) csatoth79 válasza #55517184 (#1218) üzenetére

csatoth79
(kvázi-tag)

Igen lámpa,amiben beépített vezeték nélküli töltés van .
Csak ráteszem a telót éjjel és szépen feltölti reggelre :)

(#1236) Giovan! válasza Coyot (#1225) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Hát ja, kb. 10-20 hsz van az 1000-ből ami tényleg a témához kapcsolódik. Gondolom még engedik pár hétig a modik, aztán ha már mindenki kitombolta magát, törölnek pár százat.

Amúgy mondták már hogy könnyű elfelejteni az avatarod? :DDD

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#1237) allein

allein
(PH! addikt)

Sziasztok. Max modellre lehet kapni valahol üvegfóliát?

(#1239) -secret- és tényleg :K köszönöm szépen.

(#1238) Madwe - köszi neked is.

[ Szerkesztve ]

(#1238) Madwe válasza allein (#1237) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

Sok helyen, napokban volt róla szó. Én magam részéről a mobile outfitters-t ajánlom, fóliát felraknak 6k-ért, skinnel együtt vagy 360 fokos matricát pedig 13kért... arena, westednben vannak

(#1239) -secret- válasza allein (#1237) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

(#1240) spawn21 válasza allein (#1237) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Az xprotekrot azt hiszem árul teljes felületre is. Viszonylag nromalsi áron. Olyasmi mint az iglass

"Note 9"

(#1241) sylex1

sylex1
(őstag)

Nekem megjött ma az eredeti szilikon tok is a Max-ra, de annyira megszerettem ezt a Spiegen Crystal-t, hogy lehet pihentetem még a felrakását.:D De azért kipróbálom milyen a fogása majd annak is! :U

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#1242) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Német MM-ban 330€ az XS Max 64GB
+ 66€ havonta. Amiben 40€ az előfizetés. T-mobilos.
Aprópénz én mondom.

"I can't pretend that I am someone that I'm not. I live for me, myself You can't convince me that I'm wrong!"

(#1243) revolver

revolver
(fanatikus tag)

Sokan panaszkodnak, hogy néha nem hallanak hívásközben.
Valaki tapasztalt már hasonlót?

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#1244) sylex1

sylex1
(őstag)

Végül egy ilyen fóliát sikerült beszereznem ma az apple4you-ba Debrecenben. Hat kiváncsi vagyok milyen lesz, de biztonságosabb, mint pucéran. :DDD

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#1245) kengyel válasza revolver (#1243) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Egy hete használom a telefont, napi 3-4.-óra aktív telefonálással, de még senki nem említette. Tudom ez neked nem vigasz, csak szerintem, nem típushiba. Vodafone hálózatot használok.

kengyel

(#1246) wesder válasza sylex1 (#1244) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

LoL 5990.
Azért reméljük kiszolgàlja majd az àràt.

(#1247) Misi1979 válasza HUTCHDB (#1224) üzenetére

Misi1979
(PH! addikt)

Üdv!

-hivasnal hogyan valaszthato, hogy melyikrol inditom el azt?
Alapértelmezett kártyát kell választani, de a hívásindító képernyőnél felül megjelenik egy (egyelőre elég kezdetleges) gomb, benne a default kártyával, ha rákattintasz, a következő hívás erejéig válthatsz hívásindító kártyát. (kipróbáltam, bezárás után visszaáll default kártyára)

-beallithato-e, hogy ha kulon nem valaszton ki, akkor allandoan egy adott kartyarol induljon a hivas? (Elsodleges kartya)
Igen, lásd fentebb

-sms-nel szinten kerdes annak elkudese elott a kartya kivalasztasa
Egyelőre nem találtam ilyet, hogy küldés előtt lehetne-e variálni, hogy miről is küldje.

Viszont mivel itt van még az Imessage/facetime kérdése, ezért megnéztem - menüből állítható az, hogy melyik "kártya" legyen az aktív ezekre a szolgáltatásokra. Egyszerre csak egy lehet aktív amúgy.
(szerintem ezen változtatni fognak amúgy, "technikailag" nem látom akadályát, hogy a másik kártyát is imessage/facetime-kompatibilisnek lássa, "párhuzamosan". Illetve igen, nem hülyeség az üzenetküldésre használt kártya kiválasztásának lehetősége - ez egyelőre nincsen. (beta3 amúgy a profil)

-csengohang, sms hang kulon kulon beallithato-e?
Egyelőre nem találtam erre lehetőséget. Szerintem később lesz csak, ez az első beta, ahol aktív ugye az ESIM.

Viszont a hívószámkijelzés és Handoff/handover állítható külön-külön, mindkét szám esetén.

-net hasznalatot hogyan tudom valtogatni a sim-ek kozott?
így:

Ami még nincs és kb nagyon hasznos lenne: vezérlőközpontból egyes vonalak kikapcsolásának lehetősége. Jelenleg ez csak a beállításokban, 3 menü rejtekében valósítható meg.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1248) gyuromoj válasza wesder (#1242) üzenetére

gyuromoj
(PH! kedvence)

Ez még itthon is több mint korrekt lenne. :K

Régi rendszerben: gyuromoj felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PSN: gyuromoj)

(#1249) revolver válasza kengyel (#1245) üzenetére

revolver
(fanatikus tag)

Remélem nem a telefonnal van vmi hanem a használójával ;] lassan 2 hete használom ,várok vele aztán meglátjuk :U

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#1250) Peat76 válasza revolver (#1243) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Az én Max-em ma 2 hetes, Telekom-os, direkt kérdeztem hívás után milyen a hang, eddig semmi panasz!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.