Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) GeneraL_XTX válasza Fr3eWar (#1397) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Fuhaa hat nem tudom a töltőn csak ennyi van:

(#1402) #55517184 válasza GeneraL_XTX (#1401) üzenetére


#55517184
törölt tag

18 wattos gyorstöltő jár a P20 Lite mellé

(#1403) szabogabor10 válasza kleinguru (#1396) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az Apple Pay-es témához annyit hozzátennék, hogy nálam a régi 6s sokszor nem ismerte fel elsőre az ujjlenyomatom, amikor az ujjammal a home gombon egyszerűen csak odaérintettem a terminálhoz a telót. Az se volt kellemes. Azt nem tudom, hogy a 7/8 olvasójánál is előfordul-e ilyen, de 6s-nél előfordult, főleg mikor izzadt volt az ujjam. Ezt leszámítva a X-től valóban körülményesebb lett a dolog, bár ha váltogatsz a kártyáid közt, akkor eleve át kell állítani vásárlás előtt mindenképpen a megfelelőre, és akkor már kvázi mindegy, hogy Face ID vagy Touch ID. Watch-on meg ugye mindenképpen kell a dupla katt a side gombon érintés előtt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1404) Fr3eWar válasza GeneraL_XTX (#1401) üzenetére


Fr3eWar
őstag

ez 5V-on 2A azaz 10W-os töltő, a gyári apple töltője 5W-os, szóval ahhoz képest dupla teljesítmény.

A diagramból a 7,5 és a 12 között van. (a diagramon apple által forgalmazott töltők teljesítménye van felsorolva azért van pl a 12W-os mert az az ipad töltője (nekem legalábbis 12W-os volt az ipad 4hez meg az air1-air2 höz is, lehet azóta nagyobb töltőt adnak ipad-hoz vagy esetleg ipad pro-hoz, de apple policy alapján maradtak a 12-esnél és vegyél nagyobbat külön :D )

(#1405) szabogabor10 válasza Fr3eWar (#1404) üzenetére


szabogabor10
veterán

12W-ost adnak a Prokhoz is. Nálam elérték a céljukat, vettem egy Apple 29W-os adaptert meg egy Lightning - USB-C kábelt, így már mindjárt jobb a helyzet. Sokkal. Az a 12W nagyon gáz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1406) Fr3eWar válasza szabogabor10 (#1405) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Hát igen, amíg nem váltasz lightning to USB-C-re addig nem fog menni a 14,5V-os "szuper" gyorstöltés, mert a 29W-os adapteren is csak 12W-ot fog lehívni a telefon (5V-2,4A).
Jó az USB-PD, de azért most még le lehet Apple szinten húzni miatta egy réteg bőrt a user-ekről. Pedig a gyártási költségbe beleférne az Lightning-USB-A helyett USB-C-s kábel, plusz akkor esetleg a 2018-as dobozos telefon kábelen is jó lenne a 2018-as MacBook line-up-al.

(#1407) kali válasza Madwe (#1398) üzenetére


kali
legenda

Dehogy ugyanaz, van ott (technológiai) különbség mindegyiknél a másikhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#1408) GeneraL_XTX válasza Fr3eWar (#1404) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Na faxa, akkor ez így jó is lesz nekem, köszi :)

Még egy kérdés. Azt jól olvastam, hogy az X tokok jók az Xs-ekre is? Van valami nagyon bevált, ajánlott tok rá?

(#1409) #55517184 válasza GeneraL_XTX (#1408) üzenetére


#55517184
törölt tag

"Azt jól olvastam, hogy az X tokok jók az Xs-ekre is?"

Nem.

(#1410) Misi1979 válasza #55517184 (#1409) üzenetére


Misi1979
őstag

80-90%-uk márpedig jó hozzájuk..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1411) HarleyCustom válasza Misi1979 (#1410) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A gyári tokok nem jók. Az utángyártott tokok közül biztosan van egy kettő. Amit én próbáltam rá,egyik sem volt jó. Ami körbe ér,ott a hangszóró,mikrofon és oldalt a gombok kivágása nem stimmelt. A gyári tok a kamera kivágásnál nem stimmel. Satöbbi...,
Ennek ellenére lehet van olyan,ami illeszkedik csak én nem találtam.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1412) szanyi20 válasza Misi1979 (#1410) üzenetére


szanyi20
tag

Azt én is meg tudom erősíteni, hogy nem jók az X tokok Xs-re. Én is marhasokat kipróbáltam, de mindenhol volt egy kis bibi. Egyedül azok az X tokok lehetnek jók, ahol teljes kivágás van lent a hangszóróknál/mikrofonnál, valamint a kamera kivágás nem a szoros illeszkedős fajta, hanem jóval bővebb.

[ Szerkesztve ]

(#1413) Drp81 válasza szanyi20 (#1412) üzenetére


Drp81
aktív tag

Én a phoneboxnál rendeltem tokot, és pedig jó rá. A kameránál nem szimmetrikus a “lóversenypálya”, ennyi a baja.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1414) szanyi20 válasza GeneraL_XTX (#1380) üzenetére


szanyi20
tag

Szia. Én 7-ről váltottam Xs-re, nekem nagyon bejön. Nyílván a hardver jóval erősebb, a kamera nagyságrendekkel jobb, én bírom, hogy az Xs-el még mindig közel vagyok az általab legjobban kezelhető kijelzőmérethez. Nagyon jó kis kompakt telefon, én átérem az egészet. Az akksira semmi panaszom nincs, van úgy, hogy egy kevésbé húzos napon este nem kell feltennem tölteni, mert még 60% van benne, de amikor meg nagyon használom (mobilnet, kamera, navigáció stb...) akkor a reggeli 100%-ból este 9-fél 10 felé van még 15-20%. Szerintem ez nagyon jó. A gesztusokat marha gyorsan megszokja az ember, nem is hiányzik az ujjlenyomat olvasó. Hát röviden ennyi.

(#1415) szanyi20 válasza Drp81 (#1413) üzenetére


szanyi20
tag

Én úgy voltam vele, hogy legyen rá tökéletesen illeszkedő tok, ez pedig a gyári szilikon. Na itt még az álalad említett "ennyi a baja" sem létezik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1416) Drp81 válasza szanyi20 (#1415) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nekem annyit megért ez a “baj”, hogy ötödannyiba kerüljön. :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1417) syIex válasza Drp81 (#1416) üzenetére


syIex
veterán

Kinek a pap, kinek a papné...:DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1418) #55517184 válasza Misi1979 (#1410) üzenetére


#55517184
törölt tag

Bullshit. 80-90%-uk biztos nem. Gyári tokok nem, ahogy az általam próbált egyéb utángyárott tokok sem. Tényleg elképzelhető, hogy találsz olyat, aminek "csak" annyi a baja, h nem illeszkedik tökéletesen, stb. de szvsz egy prémium 400 ezres telefonnál adjunk már erre......

(#1419) Drp81 válasza #55517184 (#1418) üzenetére


Drp81
aktív tag

Én még akkor rendeltem meg a tokot, amikor még nem lehetett rendelni gyári tokokat, vagyis szept. 21 előtt, hogy 28-ára legyen már tokom, amikor a telefont megkapom :). De mivel nekem így jó rá ez a tok, egyelőre marad.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1420) Drp81 válasza Drp81 (#1419) üzenetére


Drp81
aktív tag

(Szerk. lejárt)
Amúgy is utálom a gyári tokokat, mert nem zártak a telefon alján.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#1421) syIex válasza Drp81 (#1420) üzenetére


syIex
veterán

Igen ez az egy negatívum van az árán kívül a gyári tokoknak... Mondjuk én már megbékéltem ezzel a gyári szilikonnal most, jobb fogása van, mint a Spiegennek amit vettem mellé..:C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1422) bepe79 válasza szanyi20 (#1412) üzenetére


bepe79
addikt

Valószínűleg az Apple mérnökei tudatosan nagyon jól ügyeltek arra, hogy még csak véletlenül se legyen jó a régebbinek a tokja az újra: )

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1423) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Ocsmány ez a valami,föleg az a hátlap.Ennyi pénzért inkább veszek mást.Egyik ájfos se tetszett,de ez a legocsmányabb amit eddig láttam.

(#1424) joey04


joey04
titán

Használhatóak itthon is eSIM-mel az iPhone XS-ek

na egy újabb bizonyíték. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1425) Wesder válasza Massmurderer (#1423) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük az építő jellegű trollkodást hozzászólást.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1426) -secret- válasza Massmurderer (#1423) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tégy úgy! :)

(#1427) viera válasza Wesder (#1425) üzenetére


viera
őstag

Az ilyen beírásokat sosem értettem...

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1428) szabogabor10 válasza viera (#1427) üzenetére


szabogabor10
veterán

Főleg ekkora késéssel. Sok nap után végre kitisztult a topik, erre megint betrollkodnak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1429) HarleyCustom válasza Massmurderer (#1423) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ugye? Én is pont ezt szajkózom itt,de hiába,ezeket nem érdekli.
...
Amúgy mi van veled? Semmi?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1430) kengyel válasza joey04 (#1424) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem hittem volna, szépen működik.

kengyel

(#1431) nbukta77


nbukta77
addikt

Gyari iphonecx bortok nem tokeletes az xs- re. Nem volt mas veetem barna x tokot. Kamera resz nem fer bele teljesen. Alul gyuri a bort. Nem szimetrikus. Most varom az xs- re a hozza valot.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#1432) -secret- válasza nbukta77 (#1431) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Amióta kijött az XS erről beszélnek.

(Aláírásodban elírtad.)

(#1433) Lobeu


Lobeu
csendes tag

Srácok, a véleményeteket szeretném kérni.

Adott egy 256 gigás fekete sima X, aminek elég karcos a kijelzője, szegény sok mindent átélt már...

Kaptam egy ajánlatot, mely szerint újabb 2 év hűséggel, kihozhatnék egy 256-os arany színű XS Max-ot.
X előtt 7Plust, 6S Plust használtam, tehát a nagy mérettel szokva voltam, eleinte kicsinek is tűnt az X, de 1 év használat után megszoktam.
Szerintetek megérné a váltás? Kb havi 10k-val kerülne többe, mert az előfizu meg a telefon "részlete" is többe kerülne, mint amennyit az X-re fizettem. :F

Kéne megint új fólia, egy új tok... Plusz 30.000Ft kiadás alapból. Megnéztem, a kinyitható tok a közel 50.000Ft-os árával még Apple mércével is iszonyat durván pofátlan árazás bakker.... :(((

(#1434) HarleyCustom válasza Lobeu (#1433) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát ezt Te tudod. Neked kell eldönteni,hogy megéri-e a vásárlás.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1435) syIex válasza Lobeu (#1433) üzenetére


syIex
veterán

A telefon maga megéri, ha szereted a nagyobb kijelzőt. Gyorsabbnak nem sokkal gyorsabb, legalábbis a szemnek látható szempontból nem. Kamera kicsit jobb és szinte minden egy kicsit jobb..:U Havi 10 ezer azért két évnél már 240 ezer pluszba. Neked kell tudni, hogy a pénztárcád bírja-e vagy sem.:C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1436) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Sziasztok, nálatok előfordul hogy nem megy a mobilnet és újra kell indítani a telefont? Nálam másodszor csinálja és csak a ki/be kapcsolás segít.

(#1437) #55517184 válasza Jegesmaci81 (#1436) üzenetére


#55517184
törölt tag

Volt ilyen, igen. Nem tudom miért, mitől...

(#1438) csatoth79 válasza #55517184 (#1437) üzenetére


csatoth79
tag

Melyik szolgáltató?

(#1439) Jegesmaci81 válasza csatoth79 (#1438) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Telenor

(#1440) #55517184 válasza csatoth79 (#1438) üzenetére


#55517184
törölt tag

Telenor, szintén.

(#1441) lugosi válasza Lobeu (#1433) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha 240-ben jön ki a Xs Max önmagában (tehát nem ennyit fizetsz rá a X-re) akkor megéri. Ha ez a különbözet, akkor nem éri meg.
Ha önmagában a Xs Max 240 és el tudod adni a X-et (letelt hűség, ki van fizetve stb), akkor nagyon megéri.

(#1442) syIex válasza lugosi (#1441) üzenetére


syIex
veterán

Az túl jól hangzik. Ahogy én értelmezem ennyit kellene pluszba fizetnie a X-en felül..:U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1443) #55517184


#55517184
törölt tag

Most nézem az új Huawei mobilokat, azért sikerült egy "Képernyőidő" funkciót újítani ;] , mondjuk az EMUI-nál már nem oszt, nem szoroz...

[ Szerkesztve ]

(#1444) csatoth79


csatoth79
tag

(#1445) Lobeu válasza syIex (#1442) üzenetére


Lobeu
csendes tag

Igen, a mostani 16k-s előfizu lenne egy 10-essel több, igaz ebből kb 3k az a drágább díjcsomag, több net meg music+térkép pass, 7k a telefon, de az is kb 170k többlet, az X-hez képest. Ezért törpölök rajta, hogy meglépjem-e, de nagyon mozgatja a fantáziám a nagy képernyő. :U

(#1446) Wesder válasza csatoth79 (#1444) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom ki az akinek ez még fontos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1447) Tomeeka28


Tomeeka28
aktív tag

Egy hét gondolkodás után elcsábultam én is... 7-et küldtem nyugdíjba. Most költözöm. Silvert vettem, egy biztos, gyönyörű ez a telefon.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1448) syIex válasza Lobeu (#1445) üzenetére


syIex
veterán

Ha nincs bajod a két kézes használattal, biztosan nem fogod megbánni. Én ugye a X-et cseréltem le, de nem bánom egyáltalán. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1449) kali válasza joey04 (#1424) üzenetére


kali
legenda

Számomra - az általa korábban írtak szerint - eddig sem volt kérdéses, hogy a Telekomnál működik egy ideje az eSIM, ráadásul már az előfizetésemnél is felkínálja a rendszer, hogy eSIM-re válthatok online is:

[ Szerkesztve ]

(#1450) joey04 válasza kali (#1449) üzenetére


joey04
titán

számodra igen. de páran kételkedtek, sőt egyenesen hülyének nézték azokat, akik szerint működik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.