Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Peat76 válasza HarleyCustom (#1997) üzenetére


Peat76
őstag

Nekem 4G-n 3 de javarészt 4 vonás a térerő, ja és csak úgy rámértem a mobilnetre itt nálunk Soroksáron simán 150/50Mbps! Most is folyamatosan 4 vonás! Full, ja és egy hete Esim-et használok!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2002) Peat76


Peat76
őstag

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2003) syIex


syIex
veterán

Megjött ma végre a hátlapi fólia.:C Elég jónak tűnik a médiába rakattam fel, mert nem akartam elcseszni, ha már ennyit vártam rá.:DDD Szóval a kamera helyének a kivágása teljesen jó meg a minőség is az. Persze biztosan kínai gyártmány ez is, de a jobbak közé tartozik.😄 Szóval összeségében szerintem jó lesz, a X-en is ilyen volt és azzal nem volt gond. Mondjuk, ha esik akkor biztosan "gatya", de hátha nem leszek annyira béna. :DDD Lényeg a lényeg, lekerült a tok és eszméletlenül jó érzés a "naked" készüléket fogni. :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#2004) pauliboy23 válasza Ron Swanson (#1996) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Nekem a telenor mindig full 4g-n, igaz “csak” 6s.

(#2005) -secret- válasza pauliboy23 (#2004) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Oké, de a térerő is függ a környezeti tényezőktől, remélem ezt tudod. Egy fém telefontok is le tudja árnyékolni a térerőt.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Peat76


Peat76
őstag

Használ itt valaki Always on Display órát? Tudjátok AOD mint a Samu Oled finomsága!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2007) nbukta77 válasza B-L-A-C-K (#1999) üzenetére


nbukta77
addikt

Hallo black. Megint talalkozunk.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2008) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Sziasztok,

Egy kis információt szeretnék kérni. Ha az USA-ban veszek egy xs-t az gondolom itthon is hajlandó lesz LTE-t használni? Úgy rémlik mintha bizonyos telefonoknál ez régebben gond lett volna. Köszönöm a segítséget!

(#2009) pzstm válasza Ron Swanson (#1996) üzenetére


pzstm
titán

eSIM onlyval használom, mindig maxon vagyok pár kivételtől eltekintve

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2010) HarleyCustom válasza Peat76 (#2006) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Van ilyen?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2011) kleinguru válasza Dzsuri89 (#2000) üzenetére


kleinguru
addikt

Public beta 2 sem javította a hibát még mindig tudom reprodukálni.

Küldöm be a hibajelentést, ha lesz időm.

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2012) Peat76 válasza HarleyCustom (#2010) üzenetére


Peat76
őstag

Van bizony, irtózatosan gyors, egyébként is veszett jó LTE modem került az idei Iphone-kba! Mai napig ámulatba ejt ez a készülék!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2013) Peat76


Peat76
őstag

Csak azért is..😃 😃 😊
[link]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2014) kengyel válasza Peat76 (#2006) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt hol lehet megtalálni ?

kengyel

(#2015) Peat76 válasza kengyel (#2014) üzenetére


Peat76
őstag

Speedtest alkalmazás a store-ban!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2016) Fr3eWar válasza Peat76 (#2015) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ha nem tűnt volna fel, senki nem azt LTE sebességre kíváncsi, hanem 2006-os hozzászólásodra.
A nem létező "Always on Display órát" kutatnák.

(#2017) Peat76 válasza Fr3eWar (#2016) üzenetére


Peat76
őstag

[link]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2018) Peat76


Peat76
őstag

Myla - Always on clock
Egész jónak tűnik!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2019) kengyel válasza Peat76 (#2018) üzenetére


kengyel
nagyúr

Közben én is megtaláltam, nem drága alkalmazás, egy próbát lehet megérne. :)

kengyel

(#2020) Gombócka válasza HarleyCustom (#1997) üzenetére


Gombócka
csendes tag

Igen, én is ilyesmiben gondolkodom. A kísérletezésben már marhára elfáradtam, meg nincs is kedvem hozzá. Azért vettem egy vagon pénzért Iphone-t, hogy működjön a dual simes dolog. Elviszem az iStyle-ban és megmondom oldják meg, vagy adjanak egy másikat.

A baj az, hogy az Apple is csak találgat. Egyetlen dolgot nem csináltam még meg abból, amit tanácsoltak, azt hogy állítsam vissza gyári állapotra a készüléket és ne biztonsági mentésből indítsam újra. Ezt már nem volt energiám megcsinálni, de igazából nem is igen tudom mit segítene a dolog. Amennyiben tegyük fel gyári állapoton jó (bár nem hinném), akkor minden adatot, illetve beállítást egyesével állítsak be újra?! :(

Én arra gyanakszom egyszerűen, hogy valamiért nem tudja egyszerre kezelni a két kártyát. Külön megy, együtt nem.

[ Szerkesztve ]

(#2021) Gombócka válasza Ron Swanson (#1996) üzenetére


Gombócka
csendes tag

Nálam azért gyakran 1 egységen van az eSIM....Budapest belvárosban

(#2022) Peat76 válasza kengyel (#2019) üzenetére


Peat76
őstag

Mindenképpen..😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2023) HarleyCustom válasza Peat76 (#2018) üzenetére


HarleyCustom
veterán

OLEDX? Ez a neve?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2024) Peat76 válasza HarleyCustom (#2023) üzenetére


Peat76
őstag

Van ez és a Myla...2018!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2025) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Telenor, Bp külső kerület: annyira gyenge a 4G jel, hogy 3G-n vagyok...

(#2026) HarleyCustom válasza Ron Swanson (#2025) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az fincsi. Nálam is hasonló helyzetek szoktak lenni. Ahol sűrűbben vagyok,ott nincs gond,de vannak városok,faluk,ahol gyenge,vagy egyáltalán nincs 4g. Telenor nem a legjobb...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2027) HarleyCustom válasza Peat76 (#2024) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Megvan! :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2028) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Új nap, új érdekesség! :))
Teljesen véletlenszerűen szokta a rendszer kiírni, amikor hívást indítok. 3 éve használok iOS-t, de ilyet még nem láttam, csak az iPhone XS-en. Kiírja az üzenetet, rányomok a hívásra és legtöbb esetben újra tárcsázza már jól.

[ Szerkesztve ]

(#2029) B-L-A-C-K válasza Dzsuri89 (#2028) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még csak kedd óta használok XS-t, de ilyet nem tapasztaltam egyszer sem.

(#2030) HarleyCustom válasza Dzsuri89 (#2028) üzenetére


HarleyCustom
veterán

1 hónapja megvan a telefon.
Semmi ilyesmi.... :U

Más:
Tükröződés mentes full Tempered Glass-t tudtok valami jót javasolni link-el egybekötve? Most ami rajta van új kora óta, elég jó minőségű,de zavar,hogy nagyon tükröződik.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2031) joey04


joey04
titán

nálam is hibátlan eddig.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2032) B-L-A-C-K válasza HarleyCustom (#2030) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nillkin 3D CP+ MAX-ot vegyél, az olyan minőségű kb mint a gyári kijelző. Ha mattot akarsz szerintem ne vegyél, sokat ront a képminőségen.

(#2033) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#2032) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Köszi.
A sima X-zemen volt nagyon fasza glass,de már nem emlékszem a márkára.
Megnézem amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2034) nickedez89 válasza HarleyCustom (#2033) üzenetére


nickedez89
senior tag

A 3D CP+ Max tényleg nagyon jó üveg, asszonyka és a saját i7-esemre is azt tettem és nagyon bevált!

Most mondjuk az Xr-en Odzu márkájú van az alza-ból, ez is elég jó csak úgy veszem észre könnyen karcolódik!🤔

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#2035) rio92


rio92
csendes tag

Tudnátok ajánlani vezetékes illetve a nélküli gyorstöltőt ami biztosan kompatibilis az eszközzel? Ha nem vagyok túl mohó akkor link-kel együtt. :D
Nektek mik a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban, milyet használtok? Mennyire gyors a gyors? :D

PSN: RioBeast92

(#2036) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

A widgeteknél a képernyő idő az utolsó teljes feltöltés utáni tényleges képrenyő használatot mutatja?

(#2037) Lobeu válasza Dzsuri89 (#2028) üzenetére


Lobeu
csendes tag

2x kaptam meg én is ezt a hibakódot eddig, teljesen random. :F :U

(#2038) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Van valami beállítás arra, hogy telefonálás közben ha elveszed a füledtől a telefont, mikor kapcsoljon vissza a képernyő? Feleségem telefonján azonnal visszakapcsol ahogy elveszi, nekem meg minden alkalommal 5 másodperc mire "visszakapom" a képet.

(#2039) atirag válasza Peat76 (#2012) üzenetére


atirag
őstag

Igen ez nagyon szuper ,de manapság egy iphone-al folyamatosan telefonaálni telekom hálózaton egyre több idegeskedéssel jár. Iphone SE,7,X. Városban még nincs számottevő probléma viszont amint kimozdulsz egyre többet hálózati hiba vagy sima hívás szakadás van. Már hallom mikor el fog menu a térerő és megszakad. És már hívom vissza az illetőt.

(#2040) B-L-A-C-K válasza atirag (#2039) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vodánál szerencsére ilyen nincs.

(#2041) HarleyCustom válasza nickedez89 (#2034) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem egy Baseus van fenn. Erős,vastagabb,és egyáltalán nem karcolódik. :Y
Pedig átlagosan használom. Másfajta már ennyi idő alatt hajszál karcos volt.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2042) syIex válasza atirag (#2039) üzenetére


syIex
veterán

Én 2011 óta Telekom-os vagyok és egy kis városban élek, de sosem tapasztaltam ilyet. A 4G nem volt kiépítve sokáig, de ezen kívül semmi negatívumom nem volt soha bármerre jártam az országban, pedig elég sokat megyek..:DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#2043) kengyel válasza B-L-A-C-K (#2040) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerencsére nincs, én is a Vodafone.-t használom. Eddig, mindenhol tudtam telefonálni.

kengyel

(#2044) Dzsuri89 válasza Lobeu (#2037) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Te is Vodafone-os vagy?

(#2045) B-L-A-C-K válasza Dzsuri89 (#2044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Meglepne, szerintem T-s ő is.

(#2046) Lobeu válasza Dzsuri89 (#2044) üzenetére


Lobeu
csendes tag

Külföldön élek, Orange kártyám van. :)

(#2050) HarleyCustom válasza nickedez89 (#2034) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem kipróbàlom

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.