Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#2001) Peat76 válasza Herreløse (#1997) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Nekem 4G-n 3 de javarészt 4 vonás a térerő, ja és csak úgy rámértem a mobilnetre itt nálunk Soroksáron simán 150/50Mbps! Most is folyamatosan 4 vonás! Full, ja és egy hete Esim-et használok!

(#2002) Peat76

Peat76
(senior tag)

(#2003) sylex1

sylex1
(őstag)

Megjött ma végre a hátlapi fólia.:C Elég jónak tűnik a médiába rakattam fel, mert nem akartam elcseszni, ha már ennyit vártam rá.:DDD Szóval a kamera helyének a kivágása teljesen jó meg a minőség is az. Persze biztosan kínai gyártmány ez is, de a jobbak közé tartozik.😄 Szóval összeségében szerintem jó lesz, a X-en is ilyen volt és azzal nem volt gond. Mondjuk, ha esik akkor biztosan "gatya", de hátha nem leszek annyira béna. :DDD Lényeg a lényeg, lekerült a tok és eszméletlenül jó érzés a "naked" készüléket fogni. :))

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#2004) pauliboy23 válasza Trubad Úr (#1996) üzenetére

pauliboy23
(fanatikus tag)

Nekem a telenor mindig full 4g-n, igaz “csak” 6s.

| Welcome to Crystal Lake | Jason Voorhees |

(#2005) -secret- válasza pauliboy23 (#2004) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Oké, de a térerő is függ a környezeti tényezőktől, remélem ezt tudod. Egy fém telefontok is le tudja árnyékolni a térerőt.

[ Szerkesztve ]

(#2006) Peat76

Peat76
(senior tag)

Használ itt valaki Always on Display órát? Tudjátok AOD mint a Samu Oled finomsága!

(#2007) nbukta77 válasza B-L-A-C-K (#1999) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Hallo black. Megint talalkozunk.

Huawei mate 20pro, Ipad pro 11, Huawei watch gt classic, apple tv, iPod 6 gen, Airpods, Playstation 4 pro

(#2008) zsírsámán

zsírsámán
(őstag)

Sziasztok,

Egy kis információt szeretnék kérni. Ha az USA-ban veszek egy xs-t az gondolom itthon is hajlandó lesz LTE-t használni? Úgy rémlik mintha bizonyos telefonoknál ez régebben gond lett volna. Köszönöm a segítséget!

(#2009) pzstm válasza Trubad Úr (#1996) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

eSIM onlyval használom, mindig maxon vagyok pár kivételtől eltekintve

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2010) Herreløse válasza Peat76 (#2006) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Van ilyen?

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#2011) kleinguru válasza Dzsuri89 (#2000) üzenetére

kleinguru
(PH! addikt)

Public beta 2 sem javította a hibát még mindig tudom reprodukálni.

Küldöm be a hibajelentést, ha lesz időm.

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2012) Peat76 válasza Herreløse (#2010) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Van bizony, irtózatosan gyors, egyébként is veszett jó LTE modem került az idei Iphone-kba! Mai napig ámulatba ejt ez a készülék!

(#2013) Peat76

Peat76
(senior tag)

Csak azért is..😃 😃 😊
[link]

(#2014) kengyel válasza Peat76 (#2006) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Ezt hol lehet megtalálni ?

kengyel

(#2015) Peat76 válasza kengyel (#2014) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Speedtest alkalmazás a store-ban!

(#2016) Fr3eWar válasza Peat76 (#2015) üzenetére

Fr3eWar
(őstag)

Ha nem tűnt volna fel, senki nem azt LTE sebességre kíváncsi, hanem 2006-os hozzászólásodra.
A nem létező "Always on Display órát" kutatnák.

Az ember lassan öregszik meg: először az élethez és az emberekhez való kedve öregszik

(#2017) Peat76 válasza Fr3eWar (#2016) üzenetére

Peat76
(senior tag)

(#2018) Peat76

Peat76
(senior tag)

Myla - Always on clock
Egész jónak tűnik!

(#2019) kengyel válasza Peat76 (#2018) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Közben én is megtaláltam, nem drága alkalmazás, egy próbát lehet megérne. :)

kengyel

(#2020) Gombócka válasza Herreløse (#1997) üzenetére

Gombócka
(újonc)

Igen, én is ilyesmiben gondolkodom. A kísérletezésben már marhára elfáradtam, meg nincs is kedvem hozzá. Azért vettem egy vagon pénzért Iphone-t, hogy működjön a dual simes dolog. Elviszem az iStyle-ban és megmondom oldják meg, vagy adjanak egy másikat.

A baj az, hogy az Apple is csak találgat. Egyetlen dolgot nem csináltam még meg abból, amit tanácsoltak, azt hogy állítsam vissza gyári állapotra a készüléket és ne biztonsági mentésből indítsam újra. Ezt már nem volt energiám megcsinálni, de igazából nem is igen tudom mit segítene a dolog. Amennyiben tegyük fel gyári állapoton jó (bár nem hinném), akkor minden adatot, illetve beállítást egyesével állítsak be újra?! :(

Én arra gyanakszom egyszerűen, hogy valamiért nem tudja egyszerre kezelni a két kártyát. Külön megy, együtt nem.

[ Szerkesztve ]

(#2021) Gombócka válasza Trubad Úr (#1996) üzenetére

Gombócka
(újonc)

Nálam azért gyakran 1 egységen van az eSIM....Budapest belvárosban

(#2022) Peat76 válasza kengyel (#2019) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Mindenképpen..😃

(#2023) Herreløse válasza Peat76 (#2018) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

OLEDX? Ez a neve?

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#2024) Peat76 válasza Herreløse (#2023) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Van ez és a Myla...2018!

(#2025) Trubad Úr

Trubad Úr
(fanatikus tag)

Telenor, Bp külső kerület: annyira gyenge a 4G jel, hogy 3G-n vagyok...

 iPhone XR | Coffee Lake Hackintosh 

(#2026) Herreløse válasza Trubad Úr (#2025) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Az fincsi. Nálam is hasonló helyzetek szoktak lenni. Ahol sűrűbben vagyok,ott nincs gond,de vannak városok,faluk,ahol gyenge,vagy egyáltalán nincs 4g. Telenor nem a legjobb...

(#2027) Herreløse válasza Peat76 (#2024) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Megvan! :D

[ Szerkesztve ]

(#2028) Dzsuri89

Dzsuri89
(őstag)

Új nap, új érdekesség! :))
Teljesen véletlenszerűen szokta a rendszer kiírni, amikor hívást indítok. 3 éve használok iOS-t, de ilyet még nem láttam, csak az iPhone XS-en. Kiírja az üzenetet, rányomok a hívásra és legtöbb esetben újra tárcsázza már jól.

[ Szerkesztve ]

XBOX Gamertag: Dzsurii

(#2029) B-L-A-C-K válasza Dzsuri89 (#2028) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Még csak kedd óta használok XS-t, de ilyet nem tapasztaltam egyszer sem.

(#2030) Herreløse válasza Dzsuri89 (#2028) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

1 hónapja megvan a telefon.
Semmi ilyesmi.... :U

Más:
Tükröződés mentes full Tempered Glass-t tudtok valami jót javasolni link-el egybekötve? Most ami rajta van új kora óta, elég jó minőségű,de zavar,hogy nagyon tükröződik.

[ Szerkesztve ]

(#2031) joey04

joey04
(Jómunkásember)

nálam is hibátlan eddig.

Bazinga!

(#2032) B-L-A-C-K válasza Herreløse (#2030) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Nillkin 3D CP+ MAX-ot vegyél, az olyan minőségű kb mint a gyári kijelző. Ha mattot akarsz szerintem ne vegyél, sokat ront a képminőségen.

(#2033) Herreløse válasza B-L-A-C-K (#2032) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Köszi.
A sima X-zemen volt nagyon fasza glass,de már nem emlékszem a márkára.
Megnézem amit mondasz.

[ Szerkesztve ]

(#2034) nickedez89 válasza Herreløse (#2033) üzenetére

nickedez89
(senior tag)

A 3D CP+ Max tényleg nagyon jó üveg, asszonyka és a saját i7-esemre is azt tettem és nagyon bevált!

Most mondjuk az Xr-en Odzu márkájú van az alza-ból, ez is elég jó csak úgy veszem észre könnyen karcolódik!🤔

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#2035) rio92

rio92
(újonc)

Tudnátok ajánlani vezetékes illetve a nélküli gyorstöltőt ami biztosan kompatibilis az eszközzel? Ha nem vagyok túl mohó akkor link-kel együtt. :D
Nektek mik a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban, milyet használtok? Mennyire gyors a gyors? :D

PSN: RioBeast92

(#2036) B-L-A-C-K

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

A widgeteknél a képernyő idő az utolsó teljes feltöltés utáni tényleges képrenyő használatot mutatja?

(#2037) Lobeu válasza Dzsuri89 (#2028) üzenetére

Lobeu
(lelkes újonc)

2x kaptam meg én is ezt a hibakódot eddig, teljesen random. :F :U

(#2038) Fr3eWar

Fr3eWar
(őstag)

Van valami beállítás arra, hogy telefonálás közben ha elveszed a füledtől a telefont, mikor kapcsoljon vissza a képernyő? Feleségem telefonján azonnal visszakapcsol ahogy elveszi, nekem meg minden alkalommal 5 másodperc mire "visszakapom" a képet.

Az ember lassan öregszik meg: először az élethez és az emberekhez való kedve öregszik

(#2039) atirag válasza Peat76 (#2012) üzenetére

atirag
(őstag)

Igen ez nagyon szuper ,de manapság egy iphone-al folyamatosan telefonaálni telekom hálózaton egyre több idegeskedéssel jár. Iphone SE,7,X. Városban még nincs számottevő probléma viszont amint kimozdulsz egyre többet hálózati hiba vagy sima hívás szakadás van. Már hallom mikor el fog menu a térerő és megszakad. És már hívom vissza az illetőt.

(#2040) B-L-A-C-K válasza atirag (#2039) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Vodánál szerencsére ilyen nincs.

(#2041) Herreløse válasza nickedez89 (#2034) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Nekem egy Baseus van fenn. Erős,vastagabb,és egyáltalán nem karcolódik. :Y
Pedig átlagosan használom. Másfajta már ennyi idő alatt hajszál karcos volt.

(#2042) sylex1 válasza atirag (#2039) üzenetére

sylex1
(őstag)

Én 2011 óta Telekom-os vagyok és egy kis városban élek, de sosem tapasztaltam ilyet. A 4G nem volt kiépítve sokáig, de ezen kívül semmi negatívumom nem volt soha bármerre jártam az országban, pedig elég sokat megyek..:DDD

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#2043) kengyel válasza B-L-A-C-K (#2040) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Szerencsére nincs, én is a Vodafone.-t használom. Eddig, mindenhol tudtam telefonálni.

kengyel

(#2044) Dzsuri89 válasza Lobeu (#2037) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Te is Vodafone-os vagy?

XBOX Gamertag: Dzsurii

(#2045) B-L-A-C-K válasza Dzsuri89 (#2044) üzenetére

B-L-A-C-K
(Jómunkásember)

Meglepne, szerintem T-s ő is.

(#2046) Lobeu válasza Dzsuri89 (#2044) üzenetére

Lobeu
(lelkes újonc)

Külföldön élek, Orange kártyám van. :)

(#2050) Herreløse válasza nickedez89 (#2034) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Szerintem kipróbàlom

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.