Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) HarleyCustom válasza Graphics (#544) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hogy melyik csoportba? iPhone Xs user csoportba! És azt hiszem abban a topikban vagyok. Te? :D Megmondó? Esetleg...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#552) HarleyCustom válasza Pirosász (#549) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#553) syIex válasza tomson67 (#545) üzenetére


syIex
veterán

Milyen X után a Xs max? Csak, hogy valami értelmes is legyen a fórumban. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#554) HarleyCustom válasza Graphics (#547) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Na végre. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#555) Graphics válasza HarleyCustom (#551) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

Nem mondhatod, hogy trollkodtam... Normálisan foglaltam állást a készülékkel kapcsolatban is. Szóval rám ne panaszkodj :) Sőt megmondassal se vádolhatsz, mert nem hoztam fel se más gyártót, se az ár, semmi...

Ha mindenképp kell valaki, akinek be szeretnél szólni, görgess fentebb :DDD

Szerk: így kerek, és látod béke van így is :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#556) tomson67 válasza Graphics (#547) üzenetére


tomson67
tag

Az én időm eljött, legyen az androidos, vagy akár IOS a rendszer. Mindkettő tetszik!
Felső kategóriában nem lehet mellényúlni.
A "finom" célzásodat értem, gondolj, amit akarsz.
( Azért ez a topik az iPone Xs miatt jött létre, ezt tiszteletben kellene tartani...)
Tok, fólia, átalakító kijött egy tizesből. Nem fáj.

[ Szerkesztve ]

I was trojan...

(#557) dilajoska1 válasza tomson67 (#556) üzenetére


dilajoska1
őstag

Mondjuk ez a Tok, fólia dolog szerintem is hülyeség mert nem csak drága tokot lehet találni hozzá. Tudi kell azt hogy hol kell keresni!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#558) HarleyCustom válasza Graphics (#555) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

Nem is mondtam semmit rád csak kérdeztem tőled. De tudod,hogy csak viccelek. :D. Te is bekérdeztél nekem. Akkor én miért is ne? :D

De azért vissza olvasok. Csekkolom,kinek szóltál be. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#559) Graphics válasza tomson67 (#556) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondom, nem firtattam az árakat. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#560) NemMo


NemMo
őstag

Sokan elmondták már, de az a probléma az apple árazásával, hogy a többi gyártó ebben is megy utána és emelkednek a droidos árak is és ez bizony érinti azt is, aki nem venne ilyen olyan okokból szifont. Ezt leszámítva engem hidegen hagy ki mennyiért vesz telefont, ha boldoggá teszi

(#561) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Lefrissült a telefon! 12.0.1
Gyorsabb,jobb,szebb,üzemidő végtelen és olcsóbb is lett!
Jót tett neki!
:D
Ti hogy látjátok user-ek?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#562) SEB111


SEB111
csendes tag

Köszönjük a tesztet :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#563) kovbandi82 válasza Jegesmaci81 (#521) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Még a Nissanba is :D

(#541) syn7h37ic
Ami megnyugtat, hogy az utolsó 2 megnyilvánulásodnál már nincs lentebb :D

(#560) NemMo

Mennének azok felé is csak nem mernek! Mert akkor átpártolnak az userek, mert kismillió meg egy droidos gyártó van.

Ami tény, ha holnap kihúzná a Google a talajt az Android alól, akkor a Samsungot kivéve mind menne a levesbe. És ez a szomorú.

Amúgy ki milyen telefont vesz és mennyiért magánügy. Jelen pillanatban megveszem, mert ez tetszik. Megveszem, mert IOS van rajta, és ezt nem tudja senki más.
A feleségemnek most rendeltünk 10 perce egy Victoria's Secret táskát. Megtenné neki a szabadkai utánzat is, vagy jó lenne a 2 hónapos Amnesia, de tetszik neki, megvettük. Én így vagyok sokmindennel. Ha már dolgozok, és megkeresem az árát, ameddig a családom nem érzi kárát, megveszem amit akarok.

[ Szerkesztve ]

(#564) SEB111


SEB111
csendes tag

2 hete használok egyet , de eddig minden tekintetben elégedett vagyok, bár nagyon várom a Mate 20 pro-t :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#565) Stabi83 válasza HarleyCustom (#561) üzenetére


Stabi83
senior tag

Amíg nem termel annyi áramot hogy töltsem a Teslámat amíg megkávézok addig nem érdekel, pedig már kezdtem reménykedni :DDD

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#566) Giovan! válasza Graphics (#544) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha jól emlékszem, ő a legritkább csoportba tartozik ebben a topikban: tényleg ezt a készüléket használja :(((

#560 NemMo
Kérdem én, erről ki tehet?

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#567) kovbandi82 válasza Giovan! (#566) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

És még tetszik is neki, szemben azokkal, akiknek nincs, de szerintük szar.

(#568) tomboy0013 válasza revolver (#508) üzenetére


tomboy0013
veterán

4-5 év múlva is telefon marad :D Maximum vezetékes.

(#569) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Esti olvasmány, hogy a topic témájánál maradjunk.

(#570) NemMo válasza Giovan! (#566) üzenetére


NemMo
őstag

Lennének ötleteim, de abból csak feszültség lenne ezért inkább azt írom, hogy ki nem. Azok biztos nem akik nem akarnak 2-3 vagy még több százezret kifizetni egy telefonért. Amúgy az a gond, hogy látják a többiek, hogy ennyiért is veszik az emberek így kisebb mértékben, de a többi gyártó is emelget. Előre félek, hogy hol lesz a felső határ akár droid, akár szifonéknál.

[ Szerkesztve ]

(#571) Giovan! válasza NemMo (#570) üzenetére


Giovan!
addikt

Értem. Az Apple az égig emeli az árakat, erre pár droidos gyártó megpróbálja ezt (is) lekoppintani, és ők is drágítani kezdenek. Tehát ki a hibás? Persze hogy az köcsög Apple. Zseniális. :C

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#572) HarleyCustom válasza Stabi83 (#565) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem termel annyit? Adom is el. :D
i3-mat feltölti,de akkor nem cserélem le Teslára,pedig most akartam váltani. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#573) HarleyCustom válasza kovbandi82 (#569) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Bakker! Magyarul nincs? :D
Így nem esti,hanem heti olvasmány lesz. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#574) Mik76


Mik76
senior tag

Uj iphone teszt, majd 600 komment fel nap alatt... Nem semmi. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#575) kovbandi82 válasza HarleyCustom (#573) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Érdekes a kijelző miatt, másnem Google lefordítja. Bár ha az itteni fórumtársak dolgoznának ott, lehet csak annyi lenne odaírva, szarapple szarapple szarapple.

(#570) NemMo
És persze csupán emberbaráti szeretetből nem emelik az egekbe az árakat szerinted?
Nem tehetik meg, csupán mehetnek az Apple után desigben és árakban is, hogy elcsípjenek pár usert. Ha egyszer elérnék azt, őket másolja mindenki, akkor ugyanúgy felmennének az árakkal. De ahhoz jóval több energiát kell belefektetni a termékbe, ami pénzbe kerül. Inkább a bevállt recepteket használják.
Ha a Samsung felverné az egekbe a Note árait, akkor a Huawei MATE sorozathoz mennének az emberek, ha a P20 árait verné fel a Huawei, akkor a Samsung S széria felé mennének az userek, ha olcsóbb. És mellette nézniük kell a többi gyártó árait is, nehogy valaki a fejükre nőjjöm, mint a Xiaomi.
De az Apple, mint monopolium azt csinál amit akar, mert tudja, megy utána a többi gyártó, és az IOS miatt megvan a felhasználói táboruk.
(És mindeközben a feketepiacon kezd lemenni a vese ára a sok új XS miatt. )

[ Szerkesztve ]

(#576) HarleyCustom válasza kovbandi82 (#575) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Viccőtem’ :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#577) #40359168 válasza tomboy0013 (#568) üzenetére


#40359168
törölt tag

Igen. Az 5s is szar. Oh wait... lécci mutass egy hasonlóan használható ötéves készüléket a legfrissebb oprendszerrel, köszi.

#541: szuggeSZCió, az. Ha már megmondóemberkedsz és idegen szavakkal dobálózol, legalább írd le őket normálisan, ezt mindenféle nyelvtannáciskodás nélkül javaslom. Így csak égeted magad.

[ Szerkesztve ]

(#578) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Beírom mégegyszer a kérdésemet, mert a sok száz értelmetlen és ismétlődő fikázás totál elveszi az értelmes hosszászólásokról a figyelmet...

Van köztetek olyan, aki 8 Plus-ról váltott XS-re?
Akkumulátor idő tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert rohadtul sandít nekem ez a gyenge üzemidő...

[ Szerkesztve ]

(#579) Wesder


Wesder
félisten

Majd 600 komment, és csak a szarakodàs megy úgy làtom.
Akik itt fikàzzàk az àr miatt azok irigyek hogy 400-ról indul egy szifon vagy mi a tosz? Nincs benne lightning-jack adapter? Na és akkor mi van? Majd vesz a user hivatalosan 8$-ért. Nekem sem tetszik az àra, inkàbb évente cserélgetem a Redmi Note-ot, és a Redmi Note 11-12-nél màr egàlba is leszek àrral. Ugyan ott vagyok, csak így HW+SW is friss lesz. (remélhetőleg) Ettől függetlenül nem szar, csak szokàsos Apple. Mivel nincs màs aki iOS-t adna, ezért annyiért adja, amennyiért akarja.
Szokd meg, vagy vegyél fel Providentet csak szakadjunk màr le az Apple-ről könyörgöm.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#580) Jegesmaci81 válasza Dzsuri89 (#578) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Üzemidő tapasztalat: kb 3,5-4 óra aktív használatot bír. Reggel 6 kor vettem le a töltőről és este 18-ra lemerült 15% alá. Nálam ez nagyon extrém eset volt. Egy átlagos napon 1 óra használat van és este még 60%-on áll.
El kell ismerni, hogy készenlétben alig fogyaszt. Magam szemszögéből nézve teljesen korrekt üzemidő. Nálam nem igen fog lemerülni 1 nap alatt.

(#581) Graphics válasza #40359168 (#577) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen rendben van a helyesírása úgy is....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#582) HarleyCustom válasza Wesder (#579) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#583) HarleyCustom válasza SEB111 (#564) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Váltanál rá?
Nekem M10Pro volt egy rövid ideig,de külsőre tetszett nagyon. Belsőre már kevésbé.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#584) Szakiii válasza Wesder (#579) üzenetére


Szakiii
addikt

Aki szerint a 400k sok az irigy? Nekem ez pont egy havi fizum es sirva de ki tudnam fizetni de hogy egy honap fizeteset erre koltsem az vicc. Nem vagyok irigy egyaltalan de az h 400k egy premium termek aminel mar a csomagolas tehat elso talalkozasnal csalodas mert gyakorlatilag mindent kisporolnak az egy vicc. 3 eves s7emhez nem higy gyorsrolto jart hanem egy gyari otg is ami aprosag de egybol eg es fold ehhez a hozzaallashoz kepest... nem irigyek itt az emberek csak racionalisak.

De abban egyetertunk higy azt senki se mondta hogy a telefon rossz lenne.

[ Szerkesztve ]

(#585) HarleyCustom válasza Wesder (#579) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Esélytelen,szélmalom harc.
Pedig jó hsz.!
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#586) S e t h válasza HarleyCustom (#585) üzenetére


S e t h
nagyúr

Neked ezzel amúgy mi a célod? Mármint az unatkozáson kívül.
Hergelés, provokáció, flame? Panaszkodsz a tartalomra, aztán provokálod azokat, akik amúgy is kikopnának idővel.
Inkább frissíts le, fel, alá, fölé, rá, plusz legyen szélmalomharc a szélmalom harc helyett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#587) Dzsuri89 válasza Jegesmaci81 (#580) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszönöm! :R

(#588) tomboy0013 válasza #40359168 (#577) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Igen. Az 5s is szar."

Hát ha te mondod. :B

(#589) noPublicFG válasza Dzsuri89 (#578) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Vegyél powerbankot. Nem viccelek! Bár, ha 8 volt, akkor kb hasonló üzemidőre számíthatsz. Ha használod, akkor meg töltőtől töltőig.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#590) csatoth79


csatoth79
tag

Samsung s9+-ról váltottam Iphone xs-re.
Lényeg miért?
A kisebb méret,mégis minőségi kamera,gyors rendszer és macbookom van.
Nagyon féltem az akksi üzemidőtől,de kellemes meglepetés.
Tényleg estétől reggelig készenlétben 100% ugyanez androidon nem így volt.
Én nem mondanám,hogy jobb,rosszabb,inkább hogy más.
Van amiben a samsung volt a jobb.
Amúgy ismerős a helyzet,kocsik esetében is hallgattam,hogy hülye vagy bmw-t veszel?
Magas a fenntartása és drága :)
Én nem az áron vitáznék senkivel,mert ha nem vennék ennyiért,nem adnák ennyiért kínálat - kereslet
Más az üzletpolitika egy android gyártónál,aki pár hónap után csökkenti az árat,hogy jobban vigyék,addig az iphone 1 évig bizony ennyibe fog hivatalosan kerülni.
Volt huawei p20 pro-m is ,abban lévő kamera veri ezt DE kizárólag fotózásban ott is inkább esti sötétedés után.
De az a telefon arra készült DXO mark is a 3x zoom miatt adott több pontot neki.
Ez viszont úgy ahogy van egyben egy jó telefon.
Használom aztán lehet váltok vissza androidra.
Aki nem használta sosem ,az honnan tudja,hogy nem ér annyit?
Én nem hallottam még ,hogy vettem egy iphone xs-t és nagyon nem érte meg,szeretném eladni.
(bár aki megvette is védi ha igaz ha nem,ha már annyit kiadott érte)
Én egyenlőre védem,utoljára az iphone 7-nél váltottam IOS-re,ott kb 1 hét után el akartam adni,nem tetszett,itt nem érzem ezt egyenlőre.
Ártól eltekintve jó telefon,az meg hogy kinek ér ennyit? Pl így nekem is,mert méretben már durva leírni ,de ez egy kompakt méret pl huawei p20 mérete de nem korlátozásokkal mint az.
Jön a huawei mate 20 pro? Brutál lesz DE nekem nagy
és akkor már inkább adok ezért ennyit ,de nekem fontos hogy ne legyen óriás.
P20 simán megfelelne nekem,de ott meg már butít a huawei is...

(#591) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

400k a telefon és nincs értesítési led? :F :(

;]

Xr

(#592) tomboy0013 válasza csatoth79 (#590) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ennyi erővel vehettél volna sima S9-et is :D

(#593) #40359168 válasza tomboy0013 (#588) üzenetére


#40359168
törölt tag

Én mondom, hogy a mai napig jól használható, pörgős, a nagy átlagnak bőven elég és az anyaghasználata, összerakottsága példaértékű. A megjelenéskor egyébként ez is baromi drága volt.

(#594) Ijk válasza csatoth79 (#590) üzenetére


Ijk
nagyúr

Xs aztán nem kicsi szerintem, tucatnyi hasonló méretű telefon van a piacon.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#595) Dzsuri89 válasza noPublicFG (#589) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Jelenleg egy 8 Plus-t nyúzok, este lefekvés előtt lehúzom töltőről, majd egy munkás napom végén este 8-ra maximum 50%-ra merül. Nem hinném így láttatlanba, hogy ne bírna ki ennyit etetés nélkül.
Nyílván, ha navi meg fotó és videó lenne non-stop a 8 Plust is tölthetném 3-4 óránként.

(#596) HarleyCustom válasza S e t h (#586) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És neked ezzel? Gondolom unatkozol. Nehogy már még nekem kelljen magyarázkodni...

Szél malomharc.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#597) HarleyCustom válasza Hunt3r22 (#591) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Nem fért bele ennyiért.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#598) S e t h válasza HarleyCustom (#596) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem kell.
Biztos sokan kedvet kapnak a telefonhoz a szakmai hozzászólásaidtól.
Inkább a tapasztalatokat oszd meg a készülékről az infantilizmus helyett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#599) #55517184 válasza Jegesmaci81 (#496) üzenetére


#55517184
törölt tag

Teljesen korrekt fülhallgató szvsz van gyártó aki jobbat csomagol, van aki rosszabbat..

(#499) szanyi20 +1

(#600) MasterMark válasza #55517184 (#599) üzenetére


MasterMark
titán

Meg van aki egyáltalán nem is ad fülhallgatót...

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.