Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) kengyel válasza Ron Swanson (#1900) üzenetére


kengyel
nagyúr

Kipróbáltad az XR-t is ? Azért nem bánom hogy ezt vettem, csak egy újabb készülék. Egy darabig 8Pluszt használtam, ez nem kicsit ráver.

kengyel

(#1902) B-L-A-C-K válasza kengyel (#1899) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem hiszem van, de ezt 300ért vettem használtan, karcmentes állapotban, gyári XS bőrtokkal. X-et is vehettem volna, de ami sok garis vagy uj az 250-260, szóval ezt a kis difit szerintem megérte.

(#1903) kengyel válasza B-L-A-C-K (#1902) üzenetére


kengyel
nagyúr

Annyiért jó vétel volt, baráti áron vetted.

kengyel

(#1904) Ron Swanson válasza kengyel (#1901) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Igen, sajnos megvettem az XR-t bolti áron. :D Nagyon tetszett a piros szín és gondoltam jobb lesz, mint az X (jobb proci, kicsit nagyobb méret, stb..) De 2 nap után rájöttem, hogy az OLED után az LCD felejtős... :(
Viszont az XS nagyon jó, ezt már tuti nem cserélem le. :) Maximum a Space Grayt elcserélném Goldra, de nem akarok sokat ráfizetni... :(

(#1905) joey04 válasza B-L-A-C-K (#1902) üzenetére


joey04
titán

le tudtál még alkudni egy tízest? :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1906) kengyel válasza Ron Swanson (#1904) üzenetére


kengyel
nagyúr

A Gold nekem nem tetszik, nem is volt még olyan telefonom. Én a sötét szín híve vagyok, mindig ilyet veszek. :)

kengyel

(#1907) CharlieDrop válasza B-L-A-C-K (#1895) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Pacsi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1908) syIex válasza kengyel (#1906) üzenetére


syIex
veterán

Én 5S óta akarok már Gold színűt, de valahogy sosem jött össze a Max-ig. Most viszont nem cserélném el semmiért! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1909) HarleyCustom válasza kengyel (#1906) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én is így vagyok vele,de ez az első szín,ami tetszik. Ez a Gold el lett találva,de nem cserélem le a Space-t.:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1910) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nekem is csak fekete a favorit, bár ez a szín szerintem abból a szempontból szinte majdnem mind1, mivel gondolom tokozza mindenki úgy is.

(#1911) HarleyCustom válasza B-L-A-C-K (#1910) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ja. Bár az alja látszik,gyári tokban. :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1912) adamssss


adamssss
veterán

"Rendkívül kényelmes dolog iPhone-t használni, a megfelelő ökoszisztémában tényleg kérdés nélkül működnek a dolgok"

Na ez az ami már baromira nincs így. Gyakorlatilag már itt is vagy működik vagy nem. Pl AirDrop. Soha nem fogok rájönni, hogy valakivel miért megy valakivel meg miért nem. Úgyhogy az Apple kicsit visszafoghatná az árazást mert ezek már sem technikailag sem szoftveresen nincsenek ott a toppon mint mondjuk anno egy i4 (leszámítva az antennagate-et).

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1913) szanyi20 válasza adamssss (#1912) üzenetére


szanyi20
tag

Érdekes, mert én pont ezért szeretem nagyon, mert jól együttműködik: Az airpod - apple TV - iPad - iphone - iwatch marha jól múködnek egymással, airdroppal meg még soha nem volt gondom...

(#1914) syIex válasza szanyi20 (#1913) üzenetére


syIex
veterán

Én is így vagyok, minden tökéletesen működik, pedig a MacBook már nem a legújabb, hanem a 2015-ös mid modell.:K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1915) adamssss válasza szanyi20 (#1913) üzenetére


adamssss
veterán

Alapvetően nekem sem gyakran de pont tegnap nem működött a húgommal még anyám telefonjával igen pedig ugyanolyan mind a kettő. Egyébként tény, hogy még így is üstökösként ragyog megbízhatóságban a platform a "többi" fölött.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1916) kengyel válasza HarleyCustom (#1909) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én sem tudnám ezt a színt lecserélni, a sötét színek tetszenek. Biztos jó a többiben is, na de mégis. :D

kengyel

(#1917) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Sziaszok! Tud valaki esetleg olyan uvegfoliat sima XS-re ami az teljes elolapot lefedi (tehat csak a hangszoronal van kivagas, nem az egesz notch-nal), de nincs korbe fekete keret rajta?
Ma erkezett meg az uveg amit rendeltem, nagyon rendben van minosegre, de sajnos a fekete keret korbe kitakar par mm reszt a kijelzobol (majdnem XR szintu..nehogymar :D ).
Ezt a Spigent talaltam aminel vekonyabb a keret (legalabbis kepen), de ez iPhone X-hez van ajanlva.
Koszi!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#1918) Dzsuri89 válasza Stimpy001 (#1917) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nillkin 3D CP+Max

Egyébként jó az XS-re az összes X-es fólia, tokoknál nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#1919) Stimpy001 válasza Dzsuri89 (#1918) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Koszi, es van aki tenylegesen hasznalja is? Latszolag ugyanolyan vastag fekete keret van rajta mint ami nekem is van most.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#1920) Dzsuri89 válasza Stimpy001 (#1919) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én ezt használom gyári Apple bőrtokkal meg Nillkin Liquid Silicone Case-sel is és teljesen korrekt. Nem veszem észre, hogy kitakarna valamit a kijelzőből.

Ha nem lenne jó, akkor az iPhone X topik első Hsz-ben nem lenne ott a "Milyen üvegfóliát vegyek?" kérdésnél válaszként.

[ Szerkesztve ]

(#1921) B-L-A-C-K válasza Dzsuri89 (#1918) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem volt itthon egy Pitaka X tok, az nagyon passzos, de felmegy szépen XS-re is.

(#1922) Tomeeka28 válasza Stimpy001 (#1917) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Én ilyet használok, noch nincs kivágva és szépen kiér a szélekig, és ami lényeg szépen fel is tapad. Még az ára sem vészes.

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#1923) Misi1979


Misi1979
őstag

Mindig csodálkozom azon, amikor valakinek nem megy az airdrop. Nekem mindig ment, sőt, a többi apple-szolgáltatással sem volt eddig komolyabb problémám.. ha volt olyan, hogy nem tudtam airdropon küldeni valakinek cuccost, ott mindig a másik fél beállításaival volt gond.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1924) atirag válasza Misi1979 (#1923) üzenetére


atirag
őstag

Pedig nem jó a visszajelzése. Ha pár képet küldesz akkor jó a sebessége,de ha több képet egyben akkor nagyon sokáig vár mire bármit is mutatna magáról. Értem ezt úgy,hogy kiválasztod a képeket megnyomod az airdrop ikon-t és semmi sem történik. Ezért egy idő után ujra megnyomod amivel lekapcsolod ami a háttérben fut. És ezt sokan nem bírják megvárni(sokáig én sem) és nyomkodják a gombot.

(#1925) madgie válasza adamssss (#1912) üzenetére


madgie
titán

Naponta használom az AirDrop-ot, telefonok között, Macek között, iPad-ek között, kábé mindig működik. Be kell kapcsolni mindenütt a láthatóságnál, hogy 'Mindenki" és akkor menni fog.

(#1926) MrSenki


MrSenki
csendes tag

Sziasztok!
Csatlakoztam én is egy iphone xs-el, s8ról váltottam, és nem bántam meg a váltást.
XS után az s8-ot kézben fogva jobban feltűnik mennyit laggol a rendszer.
Azt nem értem hogy lehet az, hogy valakinek 380e pontot ad az antutu, nekem meg csak 345e pont körül?
Ez vajon mitől függ?

(#1927) B-L-A-C-K válasza MrSenki (#1926) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat!

Egy kulcsa van csak, az pedig a hideg. Én akkor kint csináltam ilyen 5 fokban, tedd be a fagyóba várj 5 percet, és indisd el, de hagyd benne míg lefut a teszt. Lehet 390et is fog dobni. Illetve ne félj nem lesz baja ha berakod a fagyóba ennyi kis időre.

[ Szerkesztve ]

(#1928) kengyel válasza B-L-A-C-K (#1927) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez most komoly ? A hidegben több pontot ad ?

kengyel

(#1929) nickedez89 válasza kengyel (#1928) üzenetére


nickedez89
senior tag

Persze, mivel még véletlenül sincs throttling!😆

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#1930) madgie válasza kengyel (#1928) üzenetére


madgie
titán

Szerinted miért tuningolnak folyékony nitrogénnel? :) (már nem telefont persze, de a lényeg ugyanez)

(#1931) B-L-A-C-K válasza kengyel (#1928) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Próbáld ki, eddig az összes telefonom alatt ez volt a tapsztalat.

(#1932) kengyel válasza B-L-A-C-K (#1931) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ok, én elhiszem, csak még sosem próbáltam. De így ezek után, csinálok egy ilyen tesztet.

kengyel

(#1933) szanyi20


szanyi20
tag

Lehet, hogy ez mindenkinek magától értetődő, de én meglepődtem rajta: más az Antutu eredmény különböző akksi töltöttségnél: 30%-nál lefutva 340-körül, 20% alatt futtatva épp hogy eléri a 300-at, 100%-nál futtatva meg 380. Gondolom valami energia takarékosság...

(#1934) bepe79 válasza szanyi20 (#1933) üzenetére


bepe79
addikt

Akkor ezért is szór ennyire az iPhone is a geekbench meg antutu tesztekben valszeg, függ az akksi korától, függ az akksi töltöttségétől, és függ a hőmérséklettől, meg a nagymama szeme színétől is.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1935) B-L-A-C-K válasza szanyi20 (#1933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem nem befolyásolta a töltöttség soha, csak a hőmérséklet.

(#1936) HarleyCustom válasza MrSenki (#1926) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv!
Használd sokáig! :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1937) HarleyCustom válasza kengyel (#1916) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igen,de a Gold most részemre nagyon el lett találva,kimondottan tetszik. Ha esetleg valakinek kellene egy Space,elcserélném. De csak szigorúan 1:1-ben...:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1938) syIex válasza HarleyCustom (#1937) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem is, én nem adnám másik színért. :C Na jó az ezüst is ott van, de valamiért a Space annyira nem jön át pedig majdnem egy évig megvolt a X abban a színben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1939) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

De most őszintén, ki nem sz@rja le az Antutu meg Geekbench meg akármilyen e-penis méregetéseket? Ne menjük már át droidosba... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1940) Ron Swanson válasza HarleyCustom (#1937) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Pont most fogom elcserélni a space grayt goldra. :D igaz nem 1:1-ben, egy pár ezret rádobok, de úgy érzem muszáj, brutál jó szín :) (tok nélkül használom)

(#1941) syIex válasza bLaCkDoGoNe (#1939) üzenetére


syIex
veterán

Senkit nem érdekel, de azért jó tudni alapon nézegetik itt is az emberek. :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1942) B-L-A-C-K válasza bLaCkDoGoNe (#1939) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom semmi értelme, de engem érdekelt/érdekel mindig is mit tud egy telefon, és nem pöcsméregetés céljából. Kis egyszerű alap teszt videókat is szoktam összedobni, és van olyan amit 130 ezer feletti nézetséget is hozott, szoval igény van rá, nem csak nálam.

(#1943) syIex válasza Ron Swanson (#1940) üzenetére


syIex
veterán

Tok nélkül fogod? Nekem ma jön a hátsó uvegfolia és én is veszem le a tokot végre. :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1944) Ron Swanson válasza syIex (#1943) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Ja hát esetleg hátsó tempered glass szóba jöhet. De nem szeretem a tokokat amúgy. Főleg az i X/XS-nél az üveg + stainless steel kombót kifejezetten jó érzés fogdosni. :D

(#1945) syIex válasza Ron Swanson (#1944) üzenetére


syIex
veterán

X nekem is úgy volt a Max meg eddig tokban, de csak jöjjön meg az a hátsó üveg és végre pucéran használom majd én is! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1946) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

Lehet már egy sokat vitatott kérdésre térnék ki de mivel még nem volt Iphone-om és szeretnék venni egy XS Max telefont így a garanciáról kérdeznék. Megtudnátok mondani mikortól érvényes a garancia? Amikor kicsomagolom a bontatlan dobozból, bekapcsolom és aktiválom vagy a vásárlás pillanatától? Ez azért is lényeg mert pl mi van ha veszel egy telefont és 1-2 hónapig még nem csomagolod ki, nem kapcsolod be, nem aktiválod....akkor már 2 hónappal kevesebb lesz a garanciális idő?

Előre is köszönöm a válaszotokat.

(#1947) HarleyCustom válasza oxide83 (#1946) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szia!
A gyári Apple garancia Aktiválástól ketyeg!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1948) oxide83 válasza HarleyCustom (#1947) üzenetére


oxide83
aktív tag

Ez biztos :)? Mert akkor ez előnyös, hiszen sokkal olcsóbban vásárolhatsz új bontatlan telefont sufni boltokból is ahol "ÁFA játékot űznek" de az Apple 1 év garancia ugyanúgy érvényes lesz aktiválástól. Jól gondolom?

(#1949) B-L-A-C-K válasza oxide83 (#1948) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, a telefon sorozatszámával itt tudod csekkolni meddig érvényes.

Viszont annyi van, ha hivatalos helyen veszed, akkor van rá +1 év szavatosság, ami majdnem hogy garinak felel meg, azaz 2 éved lesz rá, és ha esetleg cserélik hiba miatt újra is indul a gari. De ha máshol veszed, vagy hivatalos helyen de cégre akkor 1 éved lesz rá, és csere után nem indul újra a gari, hanem marad a régi.

[ Szerkesztve ]

(#1950) Gombócka


Gombócka
csendes tag

Sziasztok! Iphone XS-t használok és valahogyan nem akar tisztességesen működni ez a dual simes megoldás. Van vlkinek ezzel tapasztalata? A fizikai SIM számom nem működik stabilan. Egyszer működik, egyszer nem. Már hívtam Apple-t is, és amit mondtak megcsináltam, de sajnos nem segített :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.