Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1751) Peat76

Peat76
(senior tag)

Használ itt valaki UAG tokot? Hogy a pic***a tudom könnyen leszedni? Mert egy agyrém!

(#1752) Fr3eWar válasza Peat76 (#1750) üzenetére

Fr3eWar
(őstag)

Kuka, hogy mi lesz vele ha bent hagyod passz. Mivel kuka miért hagynád benne? De ha kipróbálod beírhatod, hogy mi lett a vége :)

(#1753) Peat76 válasza Fr3eWar (#1752) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Mert ezt a mocsok UAG tokot agyrém leszedni, és mikrokarcot kreál a krómozott kereten! Van erre valami ügyes praktika.?

(#1754) Tibee86 válasza Peat76 (#1753) üzenetére

Tibee86
(PH! kedvence)

Fólia a keretre, vagy a tok kukázása.

(#1755) buci30

buci30
(PH! addikt)

Esim ha van és hívás jön rá vagy a sima sim-re akkor kicsorog simán vagy egyszerre egyik él csak, és váltogatni kell?
S ugyan ez kérdés sms miatt is.

iPhone XS MAX, iPad Air2, Macbook PRO, Apple Watch 42mm

(#1756) felsál válasza Peat76 (#1753) üzenetére

felsál
(fanatikus tag)

Az ilyen! Ne szedd le! :D

(#1757) bLaCkDoGoNe válasza csatoth79 (#1727) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Gyorstöltővel (Apple 87W adapter + Apple USB-C/Lightning kábel) a töltés kb. 2 óra. (PhoneArena cikk)

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#1758) szanyi20 válasza buci30 (#1755) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

Kicsörög símán. Most próbáltam, hívták a fizikai sim-et aztán az esimet is és szépen tette a dolgát mindkét esetben. Semmit nem kellett váltogatni.

[ Szerkesztve ]

(#1759) pzstm válasza szanyi20 (#1758) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

igy van. Csak ha épp beszélsz egyiken akkor a másik nem él.

dual stand-by a neve ennek ha jól rémlik

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1760) szanyi20 válasza pzstm (#1759) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

Nekem így is teljesen jó, legalább már nem kell állandóan két telefont hordani magammal.

(#1761) whitezo88

whitezo88
(PH! nagyúr)

Azért elmehet a búsba az Apple, hivatalosan az X és XS dimenziói megegyeznek, a X tok nem megy fel XS-re mert a kamera pont annyival van arrébb hogy akadjon. Gyári bőrtok amúgy, választék miatt volt gond, végül mást tudtam elhozni színben.

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#1762) PreikeStoleN válasza whitezo88 (#1761) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

+1

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#1763) felsál

felsál
(fanatikus tag)

Szóval bemegyek a T-hez kérek egy E-simet és működik? Mennyibe kerül ez nekünk előfizetőknek?

(#1764) -secret- válasza felsál (#1763) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Gondolom ingyenes.

(#1765) szanyi20 válasza felsál (#1763) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

Semennyibe. Be se kell menni. Én ma online csináltam meg, teljesen rendben működik.

(#1766) buci30 válasza szanyi20 (#1758) üzenetére

buci30
(PH! addikt)

Köszi :R

(#1767) pzstm válasza felsál (#1763) üzenetére

pzstm
(Jómunkásember)

nem kell bemenned. Online belépove saját fiókodba is megy a dolog.

Használhatóak itthon is eSIM-mel az iPhone XS-ek

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1768) Peat76 válasza Tibee86 (#1754) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Milyen fóliát lehet a keretre tenni? Van ilyen?

(#1769) Fr3eWar válasza Peat76 (#1768) üzenetére

Fr3eWar
(őstag)

Pl slickwraps (btw abból van egy állati custom design, ebben a youtube videóban bemutatja a srác, írtam is az ifixit-nek, hogy legyenek szívesek küldeni nekem egy highres képet XS leszedett kijelzőről, de még megy a levelezés jogi bla bla.)

(#1770) Gascoigne74

Gascoigne74
(lelkes újonc)

Csatlakozok a klubhoz egy Xs Max-el. Galaxy S8+-ról jövök. Igazából azzal sem volt problémám csak már régóta terveztem, hogy visszatérek IOS-re. Eddigi tapasztalataim: a méretével nincs gondom, az előző sem volt kis telefon. A kijelző kevésbé szaturált mind a Samsungé, cserébe színhelyesebb a kép. Ami hiányzik és egy nagyon kényelmes funkció volt az az érintéses fizetés. Amitől kicsit féltem az akkumulátor, mivel kisebb mint az S8+ban. De annyira jó az optimalizáció androidhoz képest, hogy majdnem kétszer annyi kijelző időt produkál. 5 és fél, 6 óra között jön ki nagyjából ugyanazokkal a felhasználói szokásokkal 3 és fél óra helyett. Egyszerűen nem tudom lemeríteni nap végéig. A kamera nagyon jó, talán az esti, éjszakai képeknél kellene egy kis előrelépés. A telefont élvezet használni sehol egy akadás, reccenés. Szóval eddig elég pozitív az összkép.

[ Szerkesztve ]

(#1771) PreikeStoleN válasza Gascoigne74 (#1770) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Üdv!
:C :K

CharlieDrop.
Neked is Üdv! :DDD

[ Szerkesztve ]

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#1772) CharlieDrop

CharlieDrop
(PH! kedvence)

Uhh...
Hát eldöntöttem a tegnap pofára ejtett 6S pontot tett a döntésképtelenségemnek és bevállaltam egy XS-t. Egy részről nem olyan nagy, de a képernyője, uuuuuhhhh, naaagyon durva. Majd meglátom milyen lesz.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#1773) #35852032 válasza Gascoigne74 (#1770) üzenetére

(törölt tag)

Gyűlünk szépen lassan.

(#1774) PreikeStoleN válasza #35852032 (#1773) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Dübörög a gazdaság...van itt lóvé... ;] :DDD

(#1775) kengyel válasza CharlieDrop (#1772) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Jó választás volt, hibátlan kijelző, hibátlan telefon.😀

kengyel

(#1776) whitezo88 válasza PreikeStoleN (#1774) üzenetére

whitezo88
(PH! nagyúr)

Hitelre megy úgyis mind ;]

(#1777) Peat76

Peat76
(senior tag)

Nem tudom aktiválni az Esim-et! Be olvasom a QR kódot és nem megy, már kétszer próbáltam! Vegyem ki előtte a fizikai SIM-et?

(#1778) #35852032

(törölt tag)

🤣 azt' hóvégére marad a zsíroskenyér!

(#1779) CharlieDrop válasza whitezo88 (#1776) üzenetére

CharlieDrop
(PH! kedvence)

:))

Majdnem

(#1780) szanyi20 válasza Peat76 (#1777) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

Nekem egy másik telóban benne volt a telekom fizikai sim, de repülő módba tettem. A regisztrációkor az Xs-ben a dán sim kártyám volt. Wifi mindenképp kell (mobilnet nem jó, mert az inaktiválódik rögtön, de persze ha már eleve egy nem telekomos sim van, azon az is mehet) az aktiváláshoz, amikor a barcode-ot beolvasod!

[ Szerkesztve ]

(#1781) PreikeStoleN válasza #35852032 (#1778) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Zsíros kenyér pirospaprikával,hagymával,forró tea hozzá. Ennél jobb nem kell. :D
Télen,korcsolyázás közben ez ment a 80-as években gyerekkoromban. Hú de jó volt...
Legjobb! Nincsenek benne E betűs cuccok. :D

(#1782) PreikeStoleN válasza whitezo88 (#1776) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Hagy menjen...jovanaz’ :D

(#1783) pzstm

pzstm
(Jómunkásember)

Telekom facebook oldal - Dual SIM és eSIM az iPhone XS, XS Max és XR készülékeknél

(#1784) Memphis

Memphis
(fanatikus tag)

Valóban nem olcsó egy iPhone, de pl en 10 éve vagyok Apple használó. Ez alatt 2 telefont cseréltem. 3GS-rol 5s-re es most fogok 5srol xs-re. Közben az ismerőseim vagy 8 telefont elhasználtak. Nyilvan ha csúcskategóriás androidot veszel az is jol bírja, de annak az ára nem sokkal marad el az iPhone-tol. Mindenesetre nagyon kivancsi vagyok. 5s utan ez egészen más dimenzió lesz. Kedden érkezik :)

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#1785) Peat76 válasza szanyi20 (#1780) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Siker,fizikai sim kivesz és telefon újraindítás után minden pöpec! Nincs sim és minden ok, közben UAG tok levesz, most már az is tiszta hogy a legkönnyebb, hajszálkarcok acélkereten kicsi polírozással eltűntek, jó ez a tok de szinte roncsolt levételnél eddig!

(#1786) #35852032 válasza Memphis (#1784) üzenetére

(törölt tag)

"Nyilvan ha csúcskategóriás androidot veszel az is jol bírja"

Sajnos nem, többször próbálkoztam.

(#1781) Herreløse :D

(#1787) szanyi20 válasza Peat76 (#1785) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

:C

A tokhoz annyit fűznék hozzá, hogy én vásárlás óta gyári szilikon tokot használok, többször is került már le róla, meg raktam vissza, semmi karc sehol, én nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#1788) csatoth79 válasza szanyi20 (#1787) üzenetére

csatoth79
(kvázi-tag)

Állítólag a silver ami kényes,nekem semmi karc nincs rajt,pedig többféle tokkal is használom.
Asztroszürke a szín.

(#1789) Peat76 válasza szanyi20 (#1787) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Na ma délelőtt beszereztem én is egy gyári szilikon tokot, de azt a Jézuska hozza..😃 😃 😊 addig hagyom az UAG-ot! Jó ez az UAG, de legalább egy rohadt fecnit dobhatnának a dobozba, hogy vedd le hogy tedd fel! Mert ez bizony képes nyomot hagyni a gyönyörű króm kereten!

(#1790) szanyi20 válasza Peat76 (#1789) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

Óhh karácsonyig még sokat kell várni. :D

[ Szerkesztve ]

(#1791) #35852032 válasza csatoth79 (#1788) üzenetére

(törölt tag)

Nekem az iX Silver volt, most az XS Space Grey, mindkettőt gyári szilikontokkal használtam, ill. használom most is, nem vettem észre, hogy az ezüst sérülékenyebb lenne, mindkettő makulátlan.

(#1792) Memphis válasza #35852032 (#1791) üzenetére

Memphis
(fanatikus tag)

Akkor jo mert nekem silver van megrendelve

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#1793) timelord1987

timelord1987
(senior tag)

Sziasztok!
Nálatok sem indult újra a telefon iOS 12.1-re való frissítésnél?

(#1794) Peat76 válasza szanyi20 (#1790) üzenetére

Peat76
(senior tag)

Addig pedig az UAG marad és nem is szedem le...😃!

(#1795) buci30

buci30
(PH! addikt)

Valaki használ vezeték nélküli töltött Max-hez? Érdemes és ha igen milyen az ajánlott?

(#1796) whitezo88

whitezo88
(PH! nagyúr)

Lehet animojit direktben fb Messenger appban kuldeni vagy csak ugy hogy imessageben kuldeni akar magamnak es ugy shareelni? Ahogy nezem az egesz egy qt video.

(#1797) Memphis válasza buci30 (#1795) üzenetére

Memphis
(fanatikus tag)

Ez engem is érdekelne. Eleg széles skálán láttam az árakat

(#1798) CharlieDrop válasza bLaCkDoGoNe (#1757) üzenetére

CharlieDrop
(PH! kedvence)

azon agyalok, hogy ez milyen brutál töltő, mikor a MBP-m csak 60W-os :)

(#1799) Tom Sawyer válasza buci30 (#1795) üzenetére

Tom Sawyer
(újonc)

Belkin boost up dokkoló (nem a pad), kb 25% tölt óránként, olyat keress ami tudja a 7.5w-t, azt használja gyorstöltéshez az iphone.

(#1800) Zozzy94 válasza buci30 (#1795) üzenetére

Zozzy94
(tag)

Nekem a Samsung vezeték nélküli töltőm van, ami variálható, hogy fektetett, vagy állítható módban legyen, gondoltam mivel az S9+-hoz is jó volt ezért a Max-hoz is jó lesz, persze nem tölti olyan gyorsan mint a Samsung-ot. Bár nem nagyon vennék mást, ez az ami nekem tetszik. Voltak valami kupon napok és sokkal olcsóbban kifogtam, egyébként 20 körül van ha jól emlékszem. Bátran ajánlom. :)

iPhone Xs Max 256 GB & iPad Pro 10.5" 256 GB & MacBook Pro Touch Bar 256 GB & Airpods & HP Omen 15

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.