Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) HarleyCustom válasza kengyel (#1092) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1152) Wesder válasza Misi1979 (#1150) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor elnézést.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1153) kengyel válasza HarleyCustom (#1151) üzenetére


kengyel
nagyúr

Csak arra voltam kíváncsi, melyik böngésző eszik kevesebbet az aksiból. Safari, vagy Chrome ? De úgy vettem észre, a Safari kevesebbet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1154) HarleyCustom válasza Lacy6 (#1117) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Felzárkózott? :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1155) HarleyCustom válasza AttilaNokia (#1140) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Figyu!
Nem unod még?
Szerintem nagyon fárasztó vagy. Kinek vagy a sokadik reg.-je?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1156) HarleyCustom válasza kengyel (#1153) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó kérdés....
Kipróbálom majd.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1157) HarleyCustom válasza Misi1979 (#1146) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv! Használd egészséggel! :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1158) HarleyCustom válasza collecting (#1149) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Milyen gumi? Milyen autó?
Mivan???? Hol vagyok?
:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1159) judas13 válasza HarleyCustom (#1082) üzenetére


judas13
addikt

Egyes robotosok meg éppen rázúdítják az újdonságokat mostanság (OPPO, Vivo stb) Alma meg akkor csepegtet...De ettül függetlenül is ő aratja le mint tudjuk a mobil piaci haszon 90 plusz %-át....
Én már az értesítési LED kérdésén is túlléptem rég pedig milyen fasza lett volna az ujjlenyomat érzékelő gomb közepén egy kis fény...remélem mihamarabb meglépik a képernyőbe integrált érzékelőt vagy a Type-C is bekerül netán egységesítve a mobilpiacot ezen a téren legalább - de ebbe valójában már nem nagyon hiszek ha az idén ezt nem lépték meg akkor tán már nem is fogják...

Meglátjuk.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1160) #55517184 válasza syIex (#966) üzenetére


#55517184
törölt tag

"X után kicsit nehéz vissza szokni erre a Max méretre" Sikerült?

Aksi nálad milyen?

(#1161) Halkow.


Halkow.
senior tag

Hmmm, 8 pont audióra és 8 pont kamerára ez vicces egy elborult értékelés. Drága jó hazánk 27%-os és Artisjus majomfa..om adóköteléke által generált 400.000-578.000Ft-os árcímke csak idehaza sok.

Apple diktálja a trendet és a jövőt ezt kár vitatni és annyit kér el amennyit nem sajnál.

(#1162) komi77


komi77
senior tag

Kedves kollégák. Rengeteg mindent leírtatok már itt ezen a fórumon. Ezért kíváncsi voltam a valóságra és találkoztam egy vérbeli iPhone-os haverommal akinek már van egy Xs készüléke. Annyit magamról, hogy egyszerű telefon használó vagyok. Nekem a telefon az telefon, max fénykép videó rögzítés. Kezembe vettem ezt a masinát és azóta szándékomban áll egy ilyen beszerzése. Először is - ez szubjektív - a design szerintem iparművészeti alkotás. Az arányok, az anyagérzet, a minőség kb olyan, hogy van a szép a még szebb és ez. A használat még nekem is egyszerű, pedig itt az én véleményem a legszakmaitlanabb. Az összhatás? Más gyártóktól megnéztem, fogtam a top masinákat, le a kalappal. Azokról ennyi jutott eszembe. Ez a masina viszont egy más dimenzió. Mivel szeretem a minőségi vörösbort egy boros hasonlattal élnék. Sokáig max 2000 Ft-os palack borokat ittam abban a hitben, hogy ennyiért már jó borokat lehet kapni. Egy ismerősnél kóstoltam előszőr 10000 Ft-os palackáru bort. Akkor jöttem rá, hogy előtte még nem is ittam jó bort. Ami ennél is borzasztóbb, hogy ezt még lehet fokozni. Na ezzel a készülékkel is így vagyok. Eddig már volt a kezemben jó teló de ez valami más történet. A véleményem szubjektív nem kell egyetértés a támadásokat meg hagyjuk, hiszen ez csak egy vélemény. :) Mindenkinek ajánlok egy próbát. Aztán döntsön :K

Szegény ember kézzel nőz.

(#1163) Wesder válasza Halkow. (#1161) üzenetére


Wesder
félisten

Azért én ezt nem nevezném diktàlàsnak, inkàbb hozza a kötelezőt.
Na jó, így talàn màr jobban fog terjedni az e-SIM, mert a Googke hiàba rakta bele a Pixel 2-be, nem lett több e-SIM-es telefon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1164) Lacy6 válasza HarleyCustom (#1154) üzenetére


Lacy6
senior tag

Igen, felzárkózott.
Mi ezzel a probléma?
Üzemidőbe és fénykép minőségbe le voltak maradva.
Amennyiben nem így gondolod, ne írd le kérlek...csak nézz utána.
Köszönöm, hogy megkímélsz a vitától, amennyiben tájékozódsz. :R

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1165) Jegesmaci81 válasza komi77 (#1162) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Amiben biztos lehetsz hogy android után nagyon könnyű megszokni az IOS-t. 1-1 eldugott beállítással elbajlódtam de a hétköznapi használat sokkal egyszerűbb mint androidon. Én sem vagyok telefon megszállott, vagy függő de elengedhetetlen a munkámhoz.

A borról pedig annyit hogy valóban kiváló 10ezer Ft-os borok vannak de 50ezer felett egyre több az ihatatlan! :D

Lacy6: 4 óránál több aktív időt én nem tudok kisajtolni belőle hogy ne essen 15%-alá. (XS)

[ Szerkesztve ]

(#1166) #55517184 válasza Halkow. (#1161) üzenetére


#55517184
törölt tag

Főleg azért lehet érdekes a 8 pontos audio, mert tavaly az iX 10 pontot kapott, azóta meg - ha nem is sokkal - de tovább javult a dolog..

(#1167) komi77 válasza Jegesmaci81 (#1165) üzenetére


komi77
senior tag

Igazad van a boros példánál az 50000+ árkategóriában. Ezt szándékosan nem akartam megemlíteni nehogy képzettársítsanak a telefonra. Droidról átálásnál szinte mindenki hasonló véleményen van a használhatóság terén. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#1168) kovbandi82 válasza Wesder (#1163) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Lehet nem diktál, mégis követik a gyártók. Kivéve a Samsung persze!

(#1169) Madwe válasza Jegesmaci81 (#1165) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bár ez a tipp droidra is igaz, de a beállításos részhez hozzátenném, h tessék használni a keresőt, azért van :D persze nem baj ha tudja az ember mit merre keressen, de szvsz mindig gyorsabb a keresővel odajutni ahova akarsz. Kivéve talán az első setup, akkor érdemes végigmenni rajta :)
Mégegy settingses, karbantartási tipp: annak függvényében h mennyi appot töltesz le, időközönként érdemes a background app refresh részen újra s újra végigszaladni s aminek tök felesleges (az appok 99% kb) ott kikapcsolni :D

(#1170) Wesder válasza kovbandi82 (#1168) üzenetére


Wesder
félisten

Na igen, és ez elég szomorú.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1171) Lacy6 válasza Jegesmaci81 (#1165) üzenetére


Lacy6
senior tag

Hát szerintem az annyira nem rossz.
Nyilván vannak jobb üzemidővel bíró telefonok, de hozza az elvártat ami kell a csúcskategóriába. :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#1172) kleinguru


kleinguru
addikt

Volt itt egy kis “hiszti” az e-sim kapcsán. Írtam is korábban, hogy elhajtottak, majd talán év vége felé...

Szerencsére Spidee fórumtárs megosztotta siker élményét, hogy neki megy a Telekomos e-sim. Írtam neki privátban és segített (ez úton is hálásan köszönöm:R ).

Lényeg: már nekem is működik, kivettem a fizikai simet és mégis tudok telefonálni:DDD

Amik kellenek hozzá:
iXs vagy iXs Max
Telekom előfizetés
iOS 12.1 béta
Telekom fiók

Aztán lépésről lépésre (mindenki saját felelősségére);
Telekom honlapon bejelentkezés
Menüben Előfizetéseim —> Beállítások —> Alapadatok (a többi egyértelmű)
Telefonon Beállítások —> Mobilhálózat —> Mobil-előfizetés hozzáadása

Lehet örülni:D

Feldob egy értesítést, hogy a szolgáltató még nem támogatott, a készülék jobban merülhet, ezt tudomásul kell venni, le kell OKézni.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1173) Jegesmaci81 válasza komi77 (#1167) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ha bármit számít a véleményem és ma 1 hétnyi használat, akkor elmondhatom hogy nagyon meg vagyok elégedve az XS-el.

3 dolgot kell lenyelni: Füles anyagminősége, tartozék töltő ami szégyen (közel 3,5h feltölteni), kiegészítők ára!

Ja és ami nekem csalódás: Az Icloud. A Microsoft onedrive-ja százszor jobb.

Lacy6: Nekem elég bőven az akku, de semmivel se jobb mint bármelyik másik csúcskészülék.

Madwe: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1174) Wesder válasza kleinguru (#1172) üzenetére


Wesder
félisten

Helyedben bemennék a T-hez és az orruk alà tolnàm hogy nesze barom működik.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1175) kengyel válasza Jegesmaci81 (#1173) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem holnap egy hete hogy megvan, ès nekem is nagyon bejött. Viszont a töltőhöz annyit, 20%- ról, 100- ra, nálam 2-óra 15. perc volt. Tudom, mert direkt mèrtem.

kengyel

(#1176) komi77 válasza Jegesmaci81 (#1173) üzenetére


komi77
senior tag

Köszönöm a segítő infókat! Igazán pozitív, hogy egy sima vélemény nyilvánitásra segítő szándék a válasz. :R

Szegény ember kézzel nőz.

(#1177) Jegesmaci81 válasza kengyel (#1175) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Vásárlás után mértem de hétvégén lemérem újra.

(#1178) Misi1979 válasza kleinguru (#1172) üzenetére


Misi1979
őstag

és tényleg, működik, köszönöm!

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1179) kengyel válasza Jegesmaci81 (#1177) üzenetére


kengyel
nagyúr

Èn tegnap este mèrtem, nem közvetlen a vásárlás után.

kengyel

(#1180) lugosi válasza Misi1979 (#1178) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A V és S mit jelölnek? V a virtuális sim? Melyik az elsődleges, melyik a másodlagos a kettő közül?

(#1181) Misi1979 válasza lugosi (#1180) üzenetére


Misi1979
őstag

Megadhatsz nekik cimkéket, az első betűjük lesz az, amit ott látsz (jelen esetben személyes és vállalkozás), te választod ki, hogy melyik elsődleges stb.

Híváslistában (és csörgéskor) ezt a pici betűt jeleníti meg (ezt remélem kicsengéskor javítják, nagyobb is lehetne)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1182) kleinguru válasza Misi1979 (#1178) üzenetére


kleinguru
addikt

Örülök, hogy segíthettem.

wesser gondoltam rá :D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1183) HUTCHDB válasza kleinguru (#1172) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na, koszonjuk a jo hirt!
Lehet en nem fogtam fel, de akkor az esimhez nem is kell semmi QR kodbeolvasos muvelet, hanem csak a weboldalon kell az altalad leirtakat elvegezni?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1184) csatoth79


csatoth79
tag

Sziasztok!
A tartozékokhoz szolnék hozzá,hátha segítő szándék is lesz benne sokaknak amire ez a fórum talán elindult :)
Ebay-en vettem egy gyorstöltőt pontosan megnéztem most 2400ft-ért.
2 kimenet van rajta
egy usb c gyorstöltő ami tud 5v 3A és 9v 3A és 12v 2,5A és 15V 2A
ezt még nem használtam az usb C kábel nem érkezett még meg.
Viszont a másik sima USB 5V 2,4A ebbe dugva a sima töltőkábelt jó kétszeres gyorsasággal tölt.
Azt hittem hogy a gyári kábellel nem megy a gyorstöltés,de itt pikk pakk belenyom pár perc alatt 10%-ot ha gyorsan kell.
Szóval aki nem akar vagyonokat beruházni elég egy minőségi gyorstöltő.

(#1185) kleinguru válasza HUTCHDB (#1183) üzenetére


kleinguru
addikt

A weboldal generálja a qr kódot, telefonon a művelet beolvassa:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1186) HUTCHDB válasza kleinguru (#1185) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Aha, ertem, igy tiszta! :R

Ehhez tartozoan:
Ha vodas, vagy telenoros az xs (ugye azok fuggoek) azok engedik a telekomos esimet hasznalni?
Ez hogy mukodik, nem tudjatok?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1187) HUTCHDB válasza kleinguru (#1185) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Napi hasznalattal osszefuggo kerdeseim lennenek a dual sim kezelese kapcsan:

-hivasnal hogyan valaszthato, hogy melyikrol inditom el azt?
-beallithato-e, hogy ha kulon nem valaszton ki, akkor allandoan egy adott kartyarol induljon a hivas? (Elsodleges kartya)
-sms-nel szinten kerdes annak elkudese elott a kartya kivalasztasa
-csengohang, sms hang kulon kulon beallithato-e?
-net hasznalatot hogyan tudom valtogatni a sim-ek kozott?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1188) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy az xs max.ben van esim!Telekomnál mikor lesz aktív,hogy azzal működjön?

(#1189) bepe79 válasza kisjimy (#1188) üzenetére


bepe79
addikt

GOTO 1172

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1190) HarleyCustom válasza Lacy6 (#1164) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem meg nem. De nem vitázom!
És nekem nem kell tájékozódnom,mert elég sok telefonom volt,szóval tapasztalatom van. :R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1191) HarleyCustom válasza kleinguru (#1172) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó hír! :)
Köszi az infót! :R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1192) HarleyCustom válasza komi77 (#1162) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Korrekt vélemény,korrekt megfogalmazàs. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1193) HarleyCustom válasza Misi1979 (#1178) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:Y
Az igen!

Valahol valaki vitázott oldalakon keresztül,hogy nem működik és nem is fog egy darabig,meghogy a Telekom nem tud erről. :) Ahhoz képest ez igen csak más helyzet.
Jó tudni,mert nekem is két kártyám van.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1194) joey04 válasza HUTCHDB (#1183) üzenetére


joey04
titán

több napnyi hisztit spórolhattál volna meg, ha te magad írtál volna az illetőnek... főleg, hogy te pörögtél a témán, téged érdekelt.

Ja, mellesleg hatalmasat tévedtél, pedig nagyon mondtad, hogy mindenki helikopter...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1195) HarleyCustom válasza joey04 (#1194) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1196) Giovan! válasza joey04 (#1194) üzenetére


Giovan!
addikt

Volt itt valaki aki állította, hogy ha egy random telekomos ügyintéző nem tud az e-simről, akkor az nincs is. És tényleg :Y

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1197) Misi1979 válasza Giovan! (#1196) üzenetére


Misi1979
őstag

Az hagyján, én ma személyesen kaptam ilyen infót ügyintézőtől, hogy talán majd év végére.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1198) S e t h válasza joey04 (#1194) üzenetére


S e t h
nagyúr

De jó hogy már nyugalom volt és te jöttél provokálni, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1199) joey04 válasza S e t h (#1198) üzenetére


joey04
titán

Az érzelmes búcsú csak a másik topikra érvényes? :(

Én azért elköszönök itt is, szia! :R
btw nekem 2 fizikai kártyát kezelő telefonom van, mégis jobban képben voltam az esim és telekom témában...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1200) S e t h válasza joey04 (#1199) üzenetére


S e t h
nagyúr

Így könnyű jómunkástrollá válni. Bár nekem lenne ennyi időm online élve kötekedni.

By the way, ha ennyire ász vagy e-simben, akkor nem lehetett volna kevésbé provokatívan megnyilvánulni? Most jobb?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.