Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Langsam válasza sethi (#3000) üzenetére


Langsam
aktív tag

Igen, köszönöm, mind be van kapcsolva.
Ki be kapcsoltam, most azt csinálja, hogy az egész napos feladatokat hajlandó beszinkronizálni az iCloudba, a pontos időhöz kötött programokat (pld 16 óra 30 perchez írt) pedig a gmail-es fiókba teszi - oda meg nem írja az egész napos feladatokat. :DD
Bekapcsoltam az iPhonon a gmail-es fiókot is, mert csak úgy tudtam átvinni a telefonra a samus naptár bejegyzéseimet.
Próbaképpen kikapcsoltam a gmail szinkronizációnál a naptárat, erre az összeset kitörölte a telefonról, :Y ijedtemben visszakapcsoltam, de vissza is jött. :D
Nem szinkronizálhat egyszerre két fiókot is?
Üdv

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#3002) sethi válasza Langsam (#3001) üzenetére


sethi
senior tag

Sajnos nem. Csak egy helyre szinkronizál. Ez nálam is probléma.

(#3003) Lazika válasza entoni1989 (#2993) üzenetére


Lazika
senior tag

Szerintem nem fogod megbánni. Gyors, jó az akksi idő is. Képekben is az egyik legjobbat csinálja. Én szeretem. :)

(#3004) ckaresz122


ckaresz122
tag

Sziasztok

Mediamarktban vasarolt xs maxra most mennyi a gari? Mi az hogy 1+1 év? Köszi.

(#3005) -secret- válasza ckaresz122 (#3004) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1 év gari + ha magánszemély vásárlás akkor jár + 1 év szavatosság is (fogyasztóvédelmi törvény).

[ Szerkesztve ]

(#3006) ckaresz122 válasza -secret- (#3005) üzenetére


ckaresz122
tag

Szavatosság alatt mit ertünk? (Bocsi)

[ Szerkesztve ]

(#3007) -secret- válasza ckaresz122 (#3006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mint ha megegy ev garid lenne amit a szamlaval a vasarlas helyen ervenyesithetsz 1 even felul.

(#3008) Langsam válasza sethi (#3002) üzenetére


Langsam
aktív tag

Köszönöm szépen. Üdv

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#3009) bLaCkDoGoNe válasza -secret- (#3007) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem pontosan, a bizonyítási kötelezettség eltérő. Jótállásnál a vállalkozásnak, míg a szavatosság első 6 hónapjában a vállalkozásnak, azt követően viszont a vásárlónak van bizonyítási kötelezettsége, ha jól emlékszem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3010) ckaresz122


ckaresz122
tag

Még egy kérdés:

Ha valamira kamerázás közben fixen ráállítom a fókuszt.
Utána hogy a jó francba állítom vissza felvétel közben úgy, hogy autofocus legyen ismét? :)
Köszi...

(#3011) ckaresz122 válasza -secret- (#3007) üzenetére


ckaresz122
tag

Köszönöm

(#3012) B-L-A-C-K válasza ckaresz122 (#3010) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ráböksz a kijelzőre.

(#3013) ckaresz122 válasza B-L-A-C-K (#3012) üzenetére


ckaresz122
tag

Pont ezt nem értem, mert ugye ahová bökök, oda fókuszál.
Hogy állítom vissza autofocusra?

(#3014) B-L-A-C-K válasza ckaresz122 (#3013) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bocs rosszul mondtam, ha fix fókuszon van, akkor a fix fókusz négyzetébe bökj bele, és utána visszamegy autóra.

(#3015) ckaresz122


ckaresz122
tag

Vettem egy gyári szilikontokot az XS Max-ra. Ez szerencsére kintebb áll ugye, mint a lencse, tehát védi azt, ha lerakom sík asztalra. Viszont megfigyeltem, hogy egy hangyafülnyi játéka a jobb - bal saroknak van. Tehát nem teljesen fekszik tökéletesen fel a sík asztalra. Ez nálatok is ilyen? :) Ha teljesen sík asztalra teszitek gyári szilikontokban?
Köszi...

(#3016) ckaresz122 válasza B-L-A-C-K (#3014) üzenetére


ckaresz122
tag

Nem műxik :)
Bocs, lehet béna vagyok. Ha a négyzetbe belenyomok is ugyanaz a helyzet. Marad fix fókuszon

(#3017) csabiks válasza ckaresz122 (#3016) üzenetére


csabiks
senior tag

bezarod a kamerat es megnyitod ujra...

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#3018) royslade válasza ckaresz122 (#3016) üzenetére


royslade
tag

Mozdítok a kamerán és nálam visszakapcsol autofókuszba... szerintem ez az elvárt viselkedés... XS egyébként.

(#3019) bLaCkDoGoNe válasza ckaresz122 (#3015) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem teljesen sík.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3020) HarleyCustom válasza royslade (#3018) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ott a pont.
Nálam is így van.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3021) HarleyCustom válasza ckaresz122 (#3015) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hol vetted és mennyibe került??

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3022) ckaresz122 válasza HarleyCustom (#3021) üzenetére


ckaresz122
tag

10 ért egy gsm boltba. Eredetinek tűnik :), de sose lehet tudni...

(#3023) ckaresz122


ckaresz122
tag

Egy utolsó dolgot nézzetek már meg nekem pls, bármennyire is idiótának tűnök :)))

XS Max-osoknál, ha úgymond tok nélkül kicsit "megcsavarod" a telefont, értsd az aljánál és a tetejénél a kezeddel finoman ellentétes irányban mozgatod oda-vissza, akkor a közepe táján hallasz ilyen tompa, halk, nyekergő szerű hangot. Mintha a hátlap felül az akksi tájáról jönne.

Ez ilyen, vagy valami összeszerelési hiba nálam???

Tényleg nagyon köszönöm előre is...

(#3024) HarleyCustom válasza ckaresz122 (#3023) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Most komoly?:)
Miért tekergeted?
Csodálkozol,ha nyekereg?
Te is nyekeregnél,ha megtekerne valaki.:D

#3022:
Sok a kamu tok a piacon. Nekem volt és a gyáritól messze volt minőségben és méretben is.Itt-ott nem passzolt,bár tized miliméterekről van szó,de simán észrevehető. A gyári mindenhol illeszkedik rendesen azért általában.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3025) ckaresz122 válasza HarleyCustom (#3024) üzenetére


ckaresz122
tag

Igen. Komoly. Ne erős tekergetésre gondolj. Minimális. A kamera felől hallom talán. Annak kapcsán tűnt fel, hogy a tok nem sík, vagy a telefon összeszerelésével van gond.

(#3026) Tibee86 válasza ckaresz122 (#3022) üzenetére


Tibee86
veterán

A gyári jóval többe kerül, így nagy eséllyel egy pár dolláros kínait adtak el neked eredetinek. Azoknál pedig nem kell csodálkozni semmin.

(#3027) HarleyCustom válasza ckaresz122 (#3025) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát azért ezeket már rendesen összerakják.Legalábbis i6s óta nem volt a tulajdonomban gagyi minőségű iPhone.
Lehet szerencsém volt:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3028) ckaresz122 válasza HarleyCustom (#3027) üzenetére


ckaresz122
tag

De megnéznéd, hogy nyekereg-e? :-)))

(#3029) Gigicuci válasza HarleyCustom (#3024) üzenetére


Gigicuci
senior tag

"Te is nyekeregnél,ha megtekerne valaki"

:D :D

vagy zörögne mint a kamerája ha megrázogatnák.

(#3030) lugosi válasza ckaresz122 (#3028) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A te telefonodat bátran csavargatjuk szerintem bármikor ha gondolod! 😀

(#3031) HarleyCustom válasza ckaresz122 (#3028) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem sima XS van,de naharagudj,nem fogom nyekeregtetni:D
Eszembe nem jutna egyébként sem.
Van más dolog is,amire használod a telót?Kacsázni vele a vizen esetleg,vagy teherautó rámpának...satöbbi:DDD

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3032) davidsz válasza ckaresz122 (#3023) üzenetére


davidsz
őstag

“Nyekereg” nem kell hozzá nagyon tekergetni. Viszont hallgatózni hozzá annál inkább. Ezen semmi meglepő nincs. Nem egy vaslap. A telefon összeszerelésével semmi gond nincs.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#3033) m_dawe


m_dawe
senior tag

Aki használja a Tiny Scanner prémium verzióját dobna egy pm-et? :)

(#3034) B-L-A-C-K válasza m_dawe (#3033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én, de ide is felteheted a kérdést nyugodtan.

(#3035) szanyi20 válasza ckaresz122 (#3025) üzenetére


szanyi20
tag

Hát én már fél órája tekergetem, de semmit nem hallok... Amúgy Xs....

(#3036) m_dawe válasza B-L-A-C-K (#3034) üzenetére


m_dawe
senior tag

Na sikerült is megoldani, de leírom ide is, hátha jól jön majd valakinek.
Az alaphelyzet az volt, hogy a program nem engedte menteni a fotókba az elkészített képet, hanem folyamatosan crashelt, amikor rányomtam, hogy mentse el. A beállításokban sehol nem találtam tárhely engedélyre utaló beállítást így csak vakartam a fejemet :D
Aztán amikor manuálisan szerettem volna képet megnyitni a programmal, akkor kérdezett rá, hogy engedélyezem-e neki a hozzáférést és azóta szuperül működik.
Már csak az bosszant, hogy erre nem jöttem rá 4 nap alatt :DDD

(#3037) B-L-A-C-K válasza m_dawe (#3036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez nem a te hibád volt, ha menteni akartad feljöhetett volna egy engedélyezed vagy nem sztori...

(#3038) Lazika


Lazika
senior tag

Hali! Bétzázik itt valaki? Feltoltam a legfrissebb bétát, valami brutális gyors a telefon, pedig előtte is az volt. Kiváncsi leszek az akksi időre. Ha szar lesz, megy vissza a stabil.

(#3039) kleinguru válasza Lazika (#3038) üzenetére


kleinguru
addikt

Semmit nem vettem észre, azon kívül, hogy a zárolt képernyőn még mindig az akku %-ot látom a dátum helyett. A fantom billentyű akadások a kezdőképernyőn lapozáskor nem tűntek el... A többi dolog működik (legalább is, amit használok).

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#3040) 600700 válasza ckaresz122 (#3023) üzenetére


600700
senior tag

Nekem volt ilyen problemam, gyari hibas volt a telefon. Csereltek garanciaban. Vmit nem jol ragasztottak bele.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#3041) HarleyCustom válasza Lazika (#3038) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem bétáztam soha.Azt sem tudom hogyan kell.:D
Garira nincs veszéllyel?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3042) Szajbee27


Szajbee27
csendes újonc

Üdvözlet fórumozók :R

Valaki tett a kamerára védő üveget? [link] Erre gondoltam, egészet takarja, állítólag a képminőséget nem befolyásolja.

A mindennapokban eléggé ingergazdag környezetben dolgozok, van esély a karcokra, így gondoltam levédem a telefonomat (XS) ahol tudom. Kinéztem még a NILLKIN 3D CP+ MAX-ot előlre, viszont találtam egy ilyet is: [link] Inkább vegyem előre a Nillkinnt és hátra egy ilyet: [link]

Mindezeket beletenném egy UAG tokba: [link]

AppleKingről amúgy rendelt már valaki?

Szemezgettem egy Pitaka MagCase-el és autós vezeték nélküli mágneses Pitaka töltővel is, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy a szuper budapesti utakon fent tudna maradni a tokban a mágnesekkel. Lehet sírva fakadnék, hogy ha leesne :D Valaki használ ilyet? Nekem függőleges a ventilátor beömlő, nem tudom, hogy lehet-e ezt dönteni kicsit hátrafelé. Esetleg még ez a Kenu töltőben látok fantáziát [link]

(#3043) talamasca válasza Szajbee27 (#3042) üzenetére


talamasca
senior tag

Jesszus! Te aztán túl spilázod ezt a kérdést rendesen.
Vedd a "tank" UAG tokot és kész.
😎

[ Szerkesztve ]

“Black as midnight on a moonless night.”

(#3044) CharlieDrop válasza talamasca (#3043) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Hehe. Én meg pőrén maradtam. Szétesett a 3 részes tokom. Most vadászok vmi vékonyabbat.

Tudtok vmi jót ajánlani?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#3045) lugosi válasza Szajbee27 (#3042) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Szemezgettem egy Pitaka MagCase-el és autós vezeték nélküli mágneses Pitaka töltővel is, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy a szuper budapesti utakon fent tudna maradni a tokban a mágnesekkel.“

Én ezt használom, az elmúlt években nem sikerült olyan úton járnom, hogy megmozduljon (6s Plus óta használom).

(#3046) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Akit esetleg érint üvegfólia téma:

Berendeltem egy új fajta Nillkin üvegfóliát. Ugye eddig a best a CP+ MAX volt, ennek XD+ MAX a neve. Elvileg jobban rásimul a kijelzőre, és a por nem megy be alá. Kíváncsi leszek.

(#3047) atirag válasza B-L-A-C-K (#3046) üzenetére


atirag
őstag

Mennyi idő míg megkapod? Mert nekem az a nilkin hamar törött lett és nem is tetszett igazán mert mintha nem passzolt volna olyan jól. Az xprotector sokkal jobb és tartósabb volt.De múlt héten leesett😊és most semmi nincs rajta.

Kár,hogy nem lehet így mert sokkal jobb érzés így fólia nélkül:( És hiába csak 0.3mm,de akkor is érezhetően vékonyabb így.

(#3048) sethi válasza atirag (#3047) üzenetére


sethi
senior tag

Miért ne lehetne fólia nélkül? Még soha nem volt egy telefonomon sem. Gyári tok (bár most az xs-en nillkin pure flex) és ennyi. Ahogy a kommenteket olvasom néhányan túlmisztifikáljáknezt a kérdést

(#3049) atirag válasza sethi (#3048) üzenetére


atirag
őstag

Mert akkor ha leesik akkor félő,hogy reped a kijelző. Persze azt tudni kell,hogy azt a tokot amitől vastagabb lesz a készülék. Jelenleg egy pitaka tok van ami nem öleli körbe. Viszont nem lesz nagyon vastag tőle a készülék.Így is a határon mozog a használhatóságban. Nemhogy még ha vastag tok is van rajta:)

(#3050) B-L-A-C-K válasza atirag (#3047) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Passz, gondolom szokásos 2-3-4 hét. Nem tudom milyet vettél előtte, de a Nillkin 3D CP+ MAX a legjobb ár/érték aranyú fólia ezekre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.