Hirdetés

2019. február 16., szombat

Gyorskeresés

(#651) Herreløse válasza Fryskitt (#648) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Köszi.:). Valamit majd veszek.

(Fostaszolgálat:D ez tetszik)

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#652) sylex1

sylex1
(őstag)

Xs Max-ra milyen tokot és uvgefoliat érdemes használni? Megéri az iGlass Pro azt a brutális 40 ezret? :U

[ Szerkesztve ]

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#653) Herreløse válasza sylex1 (#652) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Mit tud az a fólia 40 ezerért?

Gyári szilikon tokot használok.

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#654) Herreløse válasza Dzsuri89 (#649) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Egyáltalán nem “gyászos”. Nálam ez a jelző a Samsungot illeti meg.S8-S9-Note 8 széria

(#655) sylex1 válasza Herreløse (#653) üzenetére

sylex1
(őstag)

Biztosítást tartalmaz, hogyha be rottyanna a kijelző álljak a cserét és azon felül 10% plusz egy új fólia...Ezért kerül ennyibe, a kérdés az, hogy megér e ennyit. :DDD

Nekem a X-en bor tok volt, de az eléggé vastag lett. A szilikon vékonyabb? :U

(#656) Herreløse válasza sylex1 (#655) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Hát azt neked kell akkor eldöntened,hogy megéri-e. Egyébként nézegettem én is,de nem szántam rá magam. Jobban körül kellene járni a témát,hogy van-e “apróbetűs” rész.

A szilikon tok is ugyanolyan vastagságú,mint a bőr tok.

[ Szerkesztve ]

(#657) Fryskitt válasza sylex1 (#655) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

És bármelyik országban? És bárhol cserélsz, küldöd a számlát? Vagy hogy működik ez?

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#658) sylex1 válasza Herreløse (#656) üzenetére

sylex1
(őstag)

X-en bevált amúgy, de azon “csak” 15 ezerbe fajt a fólia. :DD
A tok pedig csak fogasra különbözik egyébként, ha vastagságra olyan? :))

(#659) Herreløse válasza sylex1 (#658) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Fogásra biztosabb,tapad a kézben.A bőr nekem csúszkált a kezemben.

(#660) Herreløse válasza Fryskitt (#657) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Szerintem a cserét a iglass “cég” intézi.

(#661) sylex1 válasza Fryskitt (#657) üzenetére

sylex1
(őstag)

Igen az iGlass intézi. A rendelés vagy a blokk száma kell hozza. Nekem fólia csere volt már és azt is ingyen csináltak és adtak másikat helyette. Persze nem kijelző, de az is így menne elvileg. :)

(#662) Fryskitt válasza Herreløse (#660) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Azért szívesen hallanék egy sikeres esetet. Anno kötöttem DAS biztosítást, hogy milyen jó lesz nekem, semmit nem kell csinálni, még a seggemet is más törli ki, ha kell. Na ehhez képest évi sok tízezer forintért egy kib. nagy nulla az egész cég. Csak kifogások mennek, segítség nulla, egy kupac szar. (Mondjuk ha olvassák ezért gondolom beperelnek, bár ez meg magánvélemény, azt meg lehet, szóval kapják be). De én nem hiszek senkinek azóta.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#663) Madwe válasza EclipseGT (#646) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

Nyilván használatfüggő, de az én esetemben pl az Xs Max sokkal jobban bírja akkuval, mint a Note8-am (új korához képest is, nem csak most 1 évesen...) igaz nekem sok a standby és a kijelzőidő az általában lightos task, üzenetek, hírek olvasása stb, de 2 napot s 6-7 óra sot-t röhögve összehozok...

(#664) sylex1 válasza Madwe (#663) üzenetére

sylex1
(őstag)

Nálam lehet rossz megszokás, de mikor 60% körül van a telefon már szedulok és teszem toltore..:DDD

(#665) Madwe válasza sylex1 (#664) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

Normál használat nekem is más: ált 80%ig van töltőn és 60%ig hagyom merülni. Lévén irodában fix helyem van s ott is van wireless töltő, ezért ez könnyen összehozható. Viszont néha, kb évente 2x megtúráztatom a telefonjaim, h kiderüljön mit bírnak :D Olyankor 100% indulunk és nap végén csak akkor töltöm ha muszáj :D

[ Szerkesztve ]

(#666) judas13 válasza ak76 (#506) üzenetére

judas13
(őstag)

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#667) aujjobba válasza ak76 (#506) üzenetére

aujjobba
(senior tag)

Első kérdésre: Nem.
Másodikra: Igen.

Ha komplexusod van menj orvoshoz, nem szégyen.
Honnan ez a mély gyűlölet, gyerekkorodban elvette a játékodat egy Apple felhasználó?

[ Szerkesztve ]

(#668) ΞΔGLΞ

ΞΔGLΞ
(PH! nagyúr)

Én, mint "őskövület" apple (nem csak mobil) felhasználó (is), csak nekem tűnik úgy, hogy ez a forma egyre buzisabb lesz férfi szemmel nézve? Legalább a kijelzőt ne oválba nyomják már. A végén kör alakú lesz a kijelző csesszék már meg. Az a sony mellette sokkal szebb külalakra, ettől függetlenül le a kalappal, de ez manapság szinte most a csúcs mindenben.

Az ár meg olyan, amilyen. Szerintem, nem sok érte, amilyen tudással bír. De nyilván azért fél milla tájékán és 2019 derekán, ne legyen már olyan kurva nagy szó, hogy most már 4Gb ram van benne.. Nyilván jövőre lesz 5, vagy esetleg 6 is netán, na az mekkora durranás lesz? :)

[ Szerkesztve ]

(#669) lugosi válasza Herreløse (#627) üzenetére

lugosi
(PH! félisten)

Olyan képeket tegyél már fel légyszi amit másik topikban beszéltünk, hogy ugyanonnan készült, sima obival és telével is. Azért kérem mert nekem még olyan a telefonom ami csak 1 kamerás, és nagyon kiváncsi lennék a különbségre.
Igazából egy kicsit a Xs és a Xr között gondolkozok, árban az r sokkal szimpatikusabb lenne, és kiváncsi lennék rá hogy mit veszítenék a kamera terén, elég sokat fényképezek telefonnal.

(#670) judas13

judas13
(őstag)

Képernyő idő nagyon karcsú (3-3,5 óra), ahogy fent olvasni több helyen.
Egy vastagabb aksi és még a kamera sem állt volna ki úgy már hátul, na az faszergányos lett volna. Remélem jövőre meglépik ezt ahogy a noccsot is elhajtják majd a náthásba.

ΞΔGLΞ

Buzisabb szerintem is, de ennyiért ne várj többet. Érdemes megnézni Legend- Zsolt videóját az ár kapcsán ahogy az agya hamar leveri az ékszíjat:)

[ Szerkesztve ]

(#671) Hitch válasza judas13 (#670) üzenetére

Hitch
(fanatikus tag)

A kirohanását nem értem a videóban.
Senki ne vegye magára de azt tanították nekem, hogy a birkák azért vannak, hogy megnyírják őket.

Jól csinálja, hogy folyamatosan emel, amíg megteheti tegye is. Nem jótékonysági szervezet.

S mindenki arra költi a pénzét amire szeretné mielőtt valaki magára veszi a birkás hasonlatot.

(#672) domos válasza sylex1 (#652) üzenetére

domos
(senior tag)
LOGOUT blog

Én UAG Monarch-ot használok az X-en, az új XS Max-ra is azt vettem. Nekem nagyon bejön. Fólia viszont nem kell.

Akinek nincs rendes asztala, az használjon laptopot.

(#673) sylex1 válasza domos (#672) üzenetére

sylex1
(őstag)

Milyen a X után a max? :)

(#674) d@vee

d@vee
(fanatikus tag)

Elolvastam, jó teszt lett, köszönjük :R
A telóhoz meg annyit, hogy 2-3 éve várok egy normális, az igényeimet kielégítő Iphone-ra. Gyakorlatilag a kezdetek óta droidos vagyok (volt pár hónap félrelépésem egy almás 3GS-el), de úgy érzem kipróbálnám az ios-t.
Viszont ez még mindig nem az igazi. Nem annyira az ár izgat, hanem az érte kapott, vagyis NEM kapott dolog. A jack hiányát még egy átalakítóval elintézném (ne mellékeljünk semmit a telóhoz, ha kell neki úgyis megveszi a hülyéje), de a lassú töltés azért szúrja a szemem, mert fél milláért kapok egy darab, egy napi használatot alig kibíró fost kb. Ezt legalább egy gyorstötléssel ellensúlyozhatták volna, de nem, minek az. Mobil készülék, van a munkahelyen és otthol is konnektor, de akkor is, ez szégyen. Jelenleg egy anno 50 rugós xiaomim van, átmeneti telóként vettem, de a mobilnet+wifi 8 órában két napon keresztül simán kibíró üzemidő miatt még nem tudtam rávenni magam a váltásra. A formaterv bejön, a villámgyors működés ebben a kategóriában elvárt, a kamera is rendben van. De az apró, vagy egy-két nagy hiányosság miatt még mindig úgy érzem, hogy ha megvenném, azzal csak erősíteném az Apple saját felhasználóira vonatkozó titkos véleményét, miszerint ha almát látnak, az elvakult fanboyság győz a józan ész helyett.

[ Szerkesztve ]

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#675) MasterMark válasza d@vee (#674) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Csak hogy tiszta legyen, tud gyorstölteni a telefon (Power Delivery), csak a hozzá adott töltő nem olyan.

Illetve ennek nem 70 ezer a költsége ahogy a tesztben van. Egy eredeti Apple Lightning - USB-C kábel 7 ezer + Blitzwolf PD töltő 5 ezer...

[ Szerkesztve ]

(#676) csatoth79 válasza judas13 (#670) üzenetére

csatoth79
(kvázi-tag)

Megcáfolnám!
Nekem simán 4,5-5 órás képernyő kijön.
Mint írtam már bírja úgy,mint a samsung s9-s9+ arról váltottam.
Amit nem ver meg az a huawei p20 pro,de az meg ugye nagyobb méretben.

(#677) domos válasza sylex1 (#673) üzenetére

domos
(senior tag)
LOGOUT blog

Végre újra nagy. :)) X előtt 8 Plus volt, illetve van "mellékállásban" egy Note 8, és az X nekem egy kicsit kicsi, illetve érzetre az XS Max gyorsabb is egy picit, főleg feloldásnál. Egyéb különbség nincs szvsz, sima XS-re nem érdemes váltani X-ről.

(#678) sylex1 válasza domos (#677) üzenetére

sylex1
(őstag)

Ma rendeltem meg a Maxot, hat kiváncsi leszek. :) Azt hittem nagy lesz, de voltam médiába aztán mégsem olyan nagy az. :DD

(#679) domos válasza sylex1 (#678) üzenetére

domos
(senior tag)
LOGOUT blog

Szinte pont akkora mint egy 8 Plus, csak tiszta kijelző. A régi 8 Plus-om tokját hekkeltem rá ideiglenesen amíg megjött az UAG. :DDD

(#680) sylex1 válasza domos (#679) üzenetére

sylex1
(őstag)

Azt mégis hogyan?! 😂😂😂

(#681) domos válasza sylex1 (#680) üzenetére

domos
(senior tag)
LOGOUT blog

Kivágtam a kamerának a helyet hátul, ennyi. :DDD Majd otthonról rakok fel képet, nagyon maszek.

(#682) #55517184 válasza sylex1 (#632) üzenetére

(törölt tag)

Kicsit jobb kamera, kicsivel jobb sztereó hangzás, a gyakorlatban alig észrevehető különbségek. Nekem elég volt a 3GB RAM a Tíznél, most van 4, OK! X-ről XS-re váltani szvsz felesleges, nem éri meg, Max, ha kell a nagyobb kijelző, de át kell gondolni.

Szerk.

Közben látom, h te már át is gondoltad ;)

[ Szerkesztve ]

(#683) sylex1 válasza #55517184 (#682) üzenetére

sylex1
(őstag)

Amióta kijött filozom rajta. Gondolkoztam, hogy veszek egy új MacBook Pro-t, de 800-at mégsem adok ki érte mivel naponta maximum két órát tudnék ele ülni és az már top.. Inkbb úgy döntöttem mivel a telefont úgyis mindig magamnal tartom és rengeteget nyomom lecserelem a nagyobb kijelzőre és veszek egy olcsóbb MacBookot is ami itthon netezésre vagy filmezesre elég lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#684) #55517184 válasza sylex1 (#683) üzenetére

(törölt tag)

Nekem nem kell megmagyaráznod, én is gondolkodtam a Max-en, de annyira megvoltam elégedve az 5,8-cal a X-nél, hogy nem tudtam rávenni magam, hogy fölé menjek +van egy 6. generációs iPadem, ha nagyobb kijelzőre vágynék.. :D

(#685) joey04 válasza Herreløse (#596) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Ő ezt játszotta el tavaly is, hogy aikor kirobban egy flame, vita, akkor nem száll be, ellenben a végén szigorúan mindig az egyik oldalon kévőt vagy lévőket leoltja. jellemzően az iPhone tulajokat. ő ilyen csendes troll. :DDD

A másik fórumozó meg belinkel egy külsős cég által saját szakállra készített felpimpelt 15000 dolláros iPhone-t , hogy az Apple-nek is van olyan mint a PD Mate, ami ugye netto baromság, de az látod rendben van szerinte.

624: teljesen mindegy, hogy készülék, launcher, vagy programhiba miatt, de ilyen előfordulhat androidon. ez nem hülyeség. mellesleg tapasztaltam is, nem csak beszélek róla.

645: semmi értelme ezeknek. nálam is minden telefon jóval kevesebb ideig bírja, mint amilyen átlagokat ovasok. az, hogy "nekem elmegy 5-6 órát", nem mond semmit. fényerő, bt, wifi, melyik alkalmazás, milyen a környéken a vétel, stb, stb.

670: veri a note 9-et is pedig.

675: így van.

Bazinga!

(#686) S e t h válasza judas13 (#670) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

Hol nézhető meg a videó?

joey, ne égesd már magad megint, fórum hozzászólás számláló kisiparos, akit folyton cáfolnak mindenhol, de jellemzően még olyan telefonja sincs, amelyik témákban okoskodik.

Látom nagyon tudod mikor kell beszállni a sértődöttséged okán, ovi style. :D

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#687) bepe79 válasza tothjozsi96 (#493) üzenetére

bepe79
(PH! addikt)

Az Apple-nek ez az üzlet, mert vehetsz új készüléket. Ezért nem veszünk gyári tokot, hanem jó (vagy még a gyárinál is jobb) minőségű Spigen vagy Nillkin-t.

Samsung Galaxy A5 2017 Black SIM free @ Android 8.0.0 Oreo | Must have games for Android:Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#688) joey04 válasza S e t h (#686) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

nem vagyok megsértődve. kimondottan jó a kedvem, most ébredtem fel, kávézgatok, közben böngészem a netet.

Bazinga!

(#689) wesder válasza bepe79 (#687) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)

Minden Apple tokon van jutalék, még a Nilkinen is.

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#690) judas13 válasza Hitch (#671) üzenetére

judas13
(őstag)

Én viszont értem és elfogadom - legyen az bármilyen márkai is amúgy - amire ő is célzott a szövegben...Remélem akkor jövőre v utána az egy gurigás határt is átlépi majd. Ezt a világon ugyanis tudjuk egy márka teheti meg büntetlenül, és tényleg ha megveszik miért is ne tenné majd meg?
,,,,,,

csatoth79

Értem, az már tényleg nem rossz.

,,,,,,

S e t h

[Apple iPhone XS Max teszt | Amerikai Horror Story]

[ Szerkesztve ]

(#691) kovbandi82 válasza S e t h (#686) üzenetére

kovbandi82
(őstag)

de jellemzően még olyan telefonja sincs, amelyik témákban okoskodik.

Mondjuk ezzel nincs egyedül ugye. De senki nem szól ha valaki az Applet szidja :D Nem igazán olvastam egetverő marhaságokat az irományaiban, nem úgy mint némelyik emberkének.

(#692) d@vee válasza MasterMark (#675) üzenetére

d@vee
(fanatikus tag)

Ma is tanultam valamit.
Viszont adja magát a hozzá tartozó hiányérzet, fél millás telóhoz egy pár ezres töltőt ajándékba kellene adni. Nyilván van pénze az embernek egy ilyen töltőre, ha telóra is van, de ez megint plusz dolog, ami miatt hiányos számomra a telefon.

"Kétségtelen, hogy kemény vagy. Amikor leérsz a terembe, megdöglenek a kismacskák és vér folyik a falból akkor is, ha lány vagy. Az edzést pedig nem neked kell bírni, hanem a gépeknek"

(#693) MasterMark válasza d@vee (#692) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Igen, ezt kifogásolják sokan, a cikk is. Ha elolvastad volna.

(#694) Stabi83 válasza kengyel (#637) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Mondhatnám hogy mennyivel jobb képeket csinál a Huawei P20 Pro-m de nem teljesen fedné az igazságot. Teljesen korrekt képeket a masina! ( Na most lehet trollkodni velem! ).

Este is csináltál képeket? Mik a tapasztalatok? Az az igazság hogy jobban hiszek egy felhasználónak mint bármelyik tesztírónak...

(#695) kengyel válasza Stabi83 (#694) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Nekem tetszenek a képek, de nem az igaziak. Teljes méretben tökéletesek, viszont a nagyításnál, már nem teljesen jók. A szélek alaposan mosottak, néha olyan mintha nem lenne fókusz, a színek a helyén vannak. Csak reménykedem a 12.1-verzióban, hogy ezt orvosolni fogják szoftveresen. Persze, nem szokás nagyítani, de itt a fórumon ez a " divat ". Este még nem csináltam vele képeket, így nem tudok nyilatkozni. Most baromi őszintén, többet vártam tőle, és a külföldi oldalakon megjelent tesztképek, nekem kérdőjelesek.
Egy biztos, a témáim is semmitmondóak voltak, jobban kell még tesztelni.

Hirtelen egy mai kép.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#696) HUTCHDB

HUTCHDB
(PH! nagyúr)

Én ismét a DUAL SIM-en "lovagolok".
Most olvastam a tesztet, és abban sincs semmilyen információ e téren, csak kb. annyi, hogy hurrá, itt van a dual sim-es iphone! :Y
Hol, hogyan, mivel?
A mobilaréna sem tud kicsikarni egy eSIM-et sehonnan, hogy kipróbálja?
Én már jártam bent a telekomnál, és a telenornál is (ennek a két szolgáltatónak a kártyáit használom) és NULLA, azaz nulla infójuk van.
Ez kérem nem dual sim, hanem kamu...legalábbis a jelenlegi állás szerint itt, hazánkban.
Lehet létezik "ELVILEG" eSIM, de maga a telekom ügyintéző, és az általa megkérdezett főnöke sem tudott semmit, pedig évek óta ők forgalmazzák... :F
Ez az egyik dolog, a másik pedig az, ha és amennyiben ez az eSIM lenne is, akkor hogyan működik ez a telefonon használat közben?

Kínában már van FIZIKAI dual simes xs (max) nem tudjátok?

[ Szerkesztve ]

XMM3

(#697) joey04 válasza HUTCHDB (#696) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

nem elérhető még sehol a világon hovatalosan. valaki rta, hogy 12.1 bétával próbáltam és megy telekommal. btw pont így fog működni. Mi ebben a kamu? :F

Kínában már van FIZIKAI dual simes xs (max) nem tudjátok?

persze

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#698) Stabi83 válasza kengyel (#695) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Belenagyítva minden mai mobil moslék képet csinál ezen nem is kell csodálkozni. A P20 Pro megvételét nálam a jó esti képek indokolták ( ezeket gyakran lövöldözöm ) és az akkuidő, de így nappal simán egy ligában van az XS képe a P20 Pro képeivel, aki bármelyik oldalon azzal trollkodik hogy egyik jobb mint a másik az elmehet a fenébe ( nappal legalábbis ). Azért szeretem jobban a felhasználók által elövöldözött nem beállított képeket alapul venni mert sokkal közelebb állnak a mindennapi felhasználáshoz.

(#699) joey04 válasza HUTCHDB (#696) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Na előkerestem. Nem tudom neked miért nem adtak felvilágosítást, másnak sikerült: [link]

Aztán csak itt a topikban kellett volna rákeresni (nem is visszaolvasni): [link]

végül pedig ha a tonnaszámra elérhető yt videók nem lennének elegek a működés bemutatására, elég lenne beírni a google keresőbe, hogy iphone xs dual sim, és az első találta ez lenne: [link]

Bazinga!

(#700) Stabi83 válasza HUTCHDB (#696) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Használat közben semmi különbség nincsen a sim+sim és az e-sim+sim között. Az hogy E-sim csak annyit jelent hogy magában a készülékbe nvannak tárolva azok az azonosítók amik a normál sim-en lennének. Hátránya hogy pl nem tudod olyan könnyen kicserélni a számot.

A második kérdésedre az a válasz hogy IGEN a kínaiak kapták meg a valódi két sim-es XS-t és XS MAX-ot.
Elvileg semmi akadája annak hogy egy kínai XS-t vagy XS Max-ot itthon használj, a világgari meg itt is működik ( elvileg )

Azért az több mint vicces, hogy a kínai iPhone az igaz Dual SIM az összes többi meg a kamu Dual SIM! :C

Milyen jót lehet majd ezen torllkodni?!

-A te iPhone XS-ed kínai???
-Nem
-Akkor kamu!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.