Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Stabi83 válasza Drp81 (#800) üzenetére


Stabi83
senior tag

Bocsi nem akartam neked támadni.

Viszont megkérnélek hogy lovasd ismét el azt a hozzászólásomat és próbált helyén kezelni ezt a mondatot.
Arra akartam rávilágítani hogy ha kimaradt volna ennek a ténynek a megemlítése akkor abból komoly háború lett volna pár fanatikus miatt. Az egész előzménye az volt hogy nem tesztelték a Dual SIM funkciókat.

Szerintem azon kívül hogy félreértettük egymást semmi gond ezzel.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#802) HarleyCustom válasza HUTCHDB (#720) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De most mit vagy a plafonon? Tök normálisan írtam,minden hátsó szándék nélkül. Erre nekem támadsz,hogy miva’? Lehüjézeee’?
Dehogy...:D
Semmi ilyen nem volt az írásomban.
Nyugi ...Relax! :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#803) Stabi83


Stabi83
senior tag

Szerintem egy kicsit túltoltuk ezt az e-SIM témát már. Max egy fél év és a szolgáltatóknál is tisztázódnak a dolgok. Még ők sem tudják mi hogy és mikor lesz, nem csoda hogy ennyi egymásnak ellentmondó híresztelés kering.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#804) defymoto


defymoto
senior tag

Ez a 12.0.1 egyszerűen borzalom.
Eddig remek volt a 12 .0.0 a töltési probléma kivételével. Most már tölt a telefon, cserébe nem bír ki az akkumulátora egy napot sem.
Mikor lesz olyan, hogy egy normális, alapvető funkciókat nem érintő hiba nélküli szoftvert kapunk a több százezres telefonunkra?
Várom a válaszodat kedves Tim.

(#805) Wesder válasza defymoto (#804) üzenetére


Wesder
félisten

Tökéletes a telefon, csak még nem vetted fel a szemüveged, amit a telefon mellé csomagoltak.;]

Viccelek csak, nem kell komolyan venni. Az én Xiaomi szemüvegem rendesen működik.:))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#806) szabogabor10 válasza defymoto (#804) üzenetére


szabogabor10
veterán

Frissítés után szokott jobban merülni egy ideig, pár nap után meg kéne szűnnie. Én a X-nél mondjuk nem vettem észre gyorsabb merülést.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#807) joey04 válasza defymoto (#804) üzenetére


joey04
titán

én se pozitv se negatív változást nem érzékelek. mondjuk korai is lenne még. ha nem változik: tcook@apple.com

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#808) judas13 válasza HarleyCustom (#709) üzenetére


judas13
addikt

Sok kollegánál meg nem. Saját elmondásuk szerint. Felhasználói szokások egyebek. Nálad rendben ez a lényeg.

Nem csak ő mérges emiatt ez viszont biztos. De csak annyiért adják amennyiért megveszik.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#809) HarleyCustom válasza judas13 (#808) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De most attól jobb neki,hogy ilyenen mérgelődik?
Attól nem lesz olcsóbb! Viszont az egészsége rámegy szegénykének. :D

Orvos megkérdezi tőle,hogy milyen trauma érte uram,hogy intenzív osztályon kötött ki szívinfarktussal? Válasz: Drága az Apple iPhone. :D

Az üzemidő meg:
0%-kot merült most éjszaka is. Hát ez nekem még soha nem sikerült androidos telefonnál. Ha kikapcsoltam,még akkor is merült pár százalékot.
Szóval itt az egyik nagy előnye az iOS-nek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#810) HarleyCustom válasza defymoto (#804) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nálam jó az üzemidő. Sőt! Mintha tovább bírná. Este 79%-kal tértem haza. :Y

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#811) judas13 válasza HarleyCustom (#809) üzenetére


judas13
addikt

Kiadja a mérgét ne maradjon magában, ne tartsa bent így nem kell orvos. :K
Nem semmi - viszont a nullánál már tuti nem lesz jobb még ha kikapcsolod sem, oda értél ;) :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#812) 7Heads Drago válasza Fryskitt (#636) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A ventis tutti jó. Legalább lesz ami majd kerepel. :))
Nem tartom épp előnyös megoldásnak, hogy az ágy mellett valami zúgjon. Szerencsére megvagyik vezetékmentes töltés nélkül is.
De most tényleg ennyire melegszik wireless töltés alatt?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#813) S e t h válasza HarleyCustom (#809) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez csak annak nagy előny, aki infarktust akar kapni az éjszakai merülés mértékétől.
Viszont ha valóban csak 3-4 óra sot-ra képes, akkor kicsit sovány mérvű kompenzáció a készenléti időben történő alig fogyasztás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#814) 7Heads Drago válasza HarleyCustom (#809) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az üzemidő meg:
0%-kot merült most éjszaka is. Hát ez nekem még soha nem sikerült androidos telefonnál. Ha kikapcsoltam,még akkor is merült pár százalékot.
Szóval itt az egyik nagy előnye az iOS-nek.

Csak így tovább :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#815) spawn21 válasza HUTCHDB (#781) üzenetére


spawn21
veterán

No....

Tegnap kettő telefonba nos voltam, hogy szeretnék egy okoswatchot e-simmel.
Erre: what? :DDD

Nem lehet kapni, értelmes választ nem kaptam rá. Úgyhogy röhögve kijöttem ;]
Nem tudom mi lehet a halódik oka, lehet nem kedvelnek se Téged sem engem :DDD

iPhone 13p

(#816) Madwe válasza defymoto (#804) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem meg mindig napi 30-40% körül merül 4-5 óra sot-vel...

(#817) atok666 válasza jozsi252 (#734) üzenetére


atok666
őstag

Utolso mondat - lol :D

Atok

(#818) Blizzardking válasza S e t h (#813) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nézegetni kell ezt, nem használni. Minden jel erre vall. :DDD

szerk - atok666 - mondom én :DDD

Hutchdb - Miért nem veszed vel a kapcsolatot innen a fórumról valakivel aki saját állítása szerint megoldotta, és kérdezed meg tőle hogy csinálta? Szerintem ez vinne előre, nem?

Mindenkinek - ha van két fizikai sim slot, amikben úgy cserélgetem a simkártyákat ahogy akarom, 3 másodperc alatt, és van az e-sim, ami egy slot elhagyásával jár, de ebből semmi előnyt nem kovácsolnak, például nem raknak aksit a helyére, és pain in the ass procedúra e-sim-et cserélni, akkor én mint felhasználó miért ne az elsőt válasszam gondolkodás nélkül?

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#819) HarleyCustom válasza S e t h (#813) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nálam több A SOT

De szerintem lényegtelen,mert mindenki máshogy használja.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#820) HarleyCustom válasza 7Heads Drago (#814) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Neked hogy szuperál az Xs?
Mennyit merül? :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#821) HarleyCustom válasza judas13 (#811) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jaja... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#822) spawn21 válasza HarleyCustom (#819) üzenetére


spawn21
veterán

Szoktam figyelni ezeket a telefonon. Mármint amióta az ajtón tudja. Nem kifejezetten reális a mérés.
Ahogy használni szoktam szerintem maximum az s9 szintjét hozza a sima x , gondolom az xs fél órával több ;]

iPhone 13p

(#823) No.01


No.01
őstag

Elferne itt mar egy jo kis takaritas... omlik a hulyeseg, olyanoktol is akik elvileg hasznaljak.

Mellesleg PH Addikt ranggal a szerkesztes gombot szvsz minimum ajanlott lenne hasznalni :U

Hogy ON is legyek:
S9-rol valtottam Xs-re, de van mellete egy ceges 8-as es elotte szinte megjelenes ota hasznaltam cegeskent egy SE-t.

Egyaltalan nem vagyok sem IOS sem Android parti, de a cegemnel amolyan policy, h BB vagy iphone. Mindkettonek van elonye es hatranya. Ennyi es nem tobb!

Ami leginkabb pozitiv szamomra az a meret. Meg kenyelmesen hasznalhato es a kijelzo szamomra az S9-nel is jobb. Akksiban ugyszinten kellemes, sot megkockaztatom, h lenyegesen jobb, mint a Samsung volt. (Ott nemcsak keszenletben voltak erdekes fogyasztasok)
Kijelzoido ott atlagban 3ora volt vagy neha picit tobb itt az siman megvan, sot a 4 ora sem eselytelen, annal tobbet viszont en nemigen hinnem, h ossze lehetne hozni.
Nalam nincs mobilnet szinte soha reven mindnehol wifire kapcsolodom. BT allandoan megy.
A fenykepek minimum olyanok, mint az S9-en voltak vagy talan meg jobb is. Video is jo bar azzal korabban sem volt problemam.

Meg talan annyit megemlitenek, h a sima 8-hoz kepest is van kulonbseg pozitiv iranyba... es ugy, h nem vagyok teszt/pont huszar, de a kulonbseg eszreveheto: sebessegben, akksiban, mindenben.

Meg annyit irnek, amit itt v.ki nagyon talaloan megfogalmazott, h itt kulfoldon ez az "ajfonosdi" egyaltalan nem a kivagyisagrol szol. Ez itt egy telefon nem pedig statuszszimbolum! Persze tudom jol mi megy otthon, a sok hitelre megvevos, lampanal villantani akaros mellet sokan akarnak ezzel kitunni. Ami mar onmagaban egy erdekes dolog mert ugye mitol lennek en jobb vagy rosszabb csak azert mert ilyen vagy olyan telefonom van?

[ Szerkesztve ]

(#824) danielsah


danielsah
újonc

Nagyon aranyosak a hozzászólások, hogy mindenki az ár miatt sír.

A megjelenés napján Ausztriában a t-mobilnál 550 eurért (176.000Ft) hoztam el el XS Max-ot.

Eredeti ára a szolgáltatónál 850 euró, beszámították 300 euróért a két éves iPhone 7-esemet, amit két éve 360 euróért vettem.

Nekem bejön, hogy tartja az árát és ezzel a kondícióval 2 évente nagyon jó telefonhoz lehet jutni.

A Note9 megjelenéskor kb. 900 eurónál indult, ma már (kevesebb mint 2 hónappal (!) a megjelenés után)) 600 körül kapható.

Én személy szerint iOS párti vagyok, a technikai dolgokba, hogy az XS mellé kirakott Note9 minden feloldáskor akadozott, már nem megyek bele, a többségnek úgy is csak az fontos, hogy olcsó legyen.

(#825) -secret- válasza danielsah (#824) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A megjelenés napján Ausztriában a t-mobilnál 550 eurért (176.000Ft) hoztam el el XS Max-ot.

Gondolom előfizetés mellé.

[ Szerkesztve ]

(#826) bepe79 válasza Drp81 (#625) üzenetére


bepe79
addikt

Ezt soha nem értettem iPhone/iOS topikban, hogy valaki miért írja le, hogy a Google Maps meg a Gmail hiányozna neki... miért? elveszne? vagy miért hiányozna? iPhone-on - tudtommal - ugyanúgy lehet Google Maps-et telepíteni, és a mailhez akár a natív klienst beállítani a Gmail-el vagy akár a Gmail app-ot telepíteni a Gmail címedhez, mint Android alatt.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#827) HarleyCustom válasza -secret- (#825) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor is jó ár,meg hogy beszámították a régi telefonját. :K

Szolgáltató beszámít? Na az milyen? Szerintem eléggé jó dolog.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#828) spawn21 válasza danielsah (#824) üzenetére


spawn21
veterán

Mi még mindig itthon élünk.
Kint ez másképp megy. 3 éve egy 20 eurós előfizetéshez kaptam ajándékba egy nexus 6P-t.

iPhone 13p

(#829) bepe79 válasza dilajoska1 (#628) üzenetére


bepe79
addikt

Egyébként jól tudom, hogy ami a taszk listában van (iOS-en dupla nyomás a home-on a régi iPhone-okon, Andoidnál pedig taszkváltó gomb/érintés), az nem minden esetben a még a memóriában lévő és futó appok listája, hanem abból sok csak screenshot (ami mutatja, hogy az is használva volt)? Mert én sokszor tapasztaltam azt, hogy azt az app-ot is újratölti a telefon, ami a taszkváltó listában ott figyel és a telefon úgy mutatja, mintha az futna.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#830) aujjobba válasza bepe79 (#829) üzenetére


aujjobba
addikt

Jól tudod.

(#831) dilajoska1 válasza bepe79 (#829) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen. Vannak olyan 3rd appok is amik ott maradnak a háttérben de a recent apps listában már nincs. Ilyen pl. a viber. De azokat álltalában nem érdemes kilövöldözni.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#832) bepe79 válasza hmb (#641) üzenetére


bepe79
addikt

"ha hasznalhato telefont amit nem kell kukazni ket ev mulva mert a szoftverfrissitessel tudatisan lassitjak akkor meg droidit"

:C

Ezt remélem, csak viccnek szántad.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#833) kengyel


kengyel
nagyúr

Éjszakára melyik a jobb megoldás ? A ne zavarjanak funkció, vagy a repülő mód ?

kengyel

(#834) HarleyCustom válasza spawn21 (#828) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nyugaton minden jobb.:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#835) -secret- válasza kengyel (#833) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne zavarjanak. Ha valami gáz van akkor repülő módnál nem tudnak hívni.

S automatice, repülő módot meg csak kézzel tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

(#836) HarleyCustom válasza kengyel (#833) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én a “ne zavarjanak”
használom. Nem kell kapcsolgatni. Be van állítva tól ig és annyi. :)
Kényelmesebb

(Megelőztek)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#837) kengyel válasza -secret- (#835) üzenetére


kengyel
nagyúr

A ne zavarjanak, a hívás kicsörög ? Mert csak a családtól kellene, idegen számról nem, és értesítések sem.
Köszi !

kengyel

(#838) HarleyCustom válasza kengyel (#837) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Meg lehet adni,kitől engeded meg a hívást.
A menüpont alatt beállítható.
Nekem a “kedvencek” csoportba beraktam fontos számokat,akik elérhetnek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#839) -secret- válasza kengyel (#837) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tedd be a kedvencekbe őket és a kedvenceknek engedélyezd a hívást!

(#840) kengyel válasza HarleyCustom (#838) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor ez a megoldás jó, köszönöm nektek.

kengyel

(#841) Parallaxis


Parallaxis
addikt

A drága árhoz:

- Kis hazánkban a világon a legdrágább az iPhone és ez nem az Apple érdeme.

- Az Apple 4-5 évig támogatja a készülékeket, míg a droidos gyártók jó esetben csak 1-2 évig. Ha a támogatási idő után váltasz csak (ami a jelenlegi vasak ereje mellett nem képtelenség), akkor mire az iPhone "elavul", addigra már két-három droidos készüléket is vásároltál. Máris többe került a robotos készülék használatod.

- Eladáskor egy iPhone még 2-3 évesen is képvisel értéket és van rá kereslet, míg egy hasonló korú egykori flagship droidnak sincs túl sok értéke és nem is könnyen eladható.

- Az Apple célpiacain főleg szolgáltatói konstrukcióban veszik az iPhone-okat és így akár egy gyerek is meg tudja spórolni 1-2 hónap alatt az árát a zsebpénzéből.

Végezetül egy diagram, hogy az adott ország átlagfizetéseit figyelembe véve hány napot kell dolgozni egy iPhone X-ért:

Ezek után elkönyvelhetjük, hogy nekünk valóban drága az iPhone... másoknak meg...

[ Szerkesztve ]

(#842) dilajoska1 válasza Parallaxis (#841) üzenetére


dilajoska1
őstag

Erről volt is riport a Tv-ben valamelyik nap.

Budapesten jó esetben 50 nap!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#843) Drp81


Drp81
aktív tag

Sziasztok, volt szó itt éjszakai fotók minőségéről, feltöltöttem pár éjszakai képet én is, tegnap este csak úgy a zsebemből elővéve csináltam.
[link]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#844) spawn21 válasza Parallaxis (#841) üzenetére


spawn21
veterán

Ez így van, viszont szerintem az 50 nap kevés.
Nem tudom milyen fizetéshez mérik, mondjuk ha napfényből nyered ki az energiát.
De attól függetlenül igaz

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#845) Drp81 válasza bepe79 (#826) üzenetére


Drp81
aktív tag

Ha visszaolvasol, ezt arra írtam, hogy mi lenne, ha teljesen google-mentesíteném az életem.

Valamint, a natív email appal használom a gmail-emet és tudom, hogy a gmaps-et is fel lehet telepíteni, ennyi sütnivalóm azért van, ha nem is vagyok IT-head.

847: valóban belenagyítva elég festményes, de koromsötét volt gyakorlatilag, világosított rajta a szoftver.

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#846) HarleyCustom válasza Parallaxis (#841) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát igen...
Páran tudjuk,jópáran meg nem akarják megérteni.
Mennyiszer le volt már ez írva... :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#847) dorten válasza Drp81 (#843) üzenetére


dorten
tag

Ez nem valami jo. :(

(#848) #55517184 válasza spawn21 (#844) üzenetére


#55517184
törölt tag

Nettó 219 ezer forint volt az átlagkereset júniusban, ez alapján reális lehet az 50 nap.

Szerk.

ha a fizetésed 100%-át a telefonra költöd, ami hülyeség, de a diagram ebből indul ki..

[ Szerkesztve ]

(#849) FіkuszKukіsz válasza Parallaxis (#841) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Az, hogy egy 2-3 éves iphone-t mennyiért tudsz eladni sok mindentől függ. De az értékvesztés ebben a korban nagyjából megegyezik a droidos flagshipekével. A hirdetésekben szereplő árak nem mérvadóak, mert az egy dolog, hogy valaki mennyiért hirdeti, az számít mennyiért tudja eladni.

A diagramon városok vannak. Budapest pl. átlagkeresetben kiemelkedik a hazai mezőnyből, de azért megnéznék egy olyan kimutatást, hogy pl. egy nyíregyházinak mennyit kell dolgozni egy új X-ért.

Romanes eunt domus

(#850) atike válasza FіkuszKukіsz (#849) üzenetére


atike
nagyúr

Az adott ország átlagfizetését vették figyelembe - Budapest "csak" a főváros - bár az jogos, hogy miért nem az országot írták akkor... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.