Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) kengyel


kengyel
nagyúr

A dobozban lévő gyári töltőre visszatérve, ma 20%-ról, 2.-óra 15.-perc alatt töltött fel, 100%-ra. Ez éppen nem kevés idő, de nem és vészes. XS-készülékről van szó.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#952) judas13


judas13
addikt

"Egy egyszerű és szemléletes példával élve tételezzük fel, hogy Magyarországon csak M. Lőrinc él és jómagam. M.Lőrinc vagyona 2016-ban 100 milliárd forinttal nőtt, az enyém nullával. Ebből az következik, hogy átlagosan 50 milliárd forinttal gyarapodtunk (átlagos vagyonnövekedés = [100 milliárd + 0] / 2). Most már csak az a kérdés, hogy én tudok-e örülni a rám eső 50 milliárdos átlagnak, amikor valójában nulla forinttal lettem gazdagabb?"
(Büttler F)

Átlagbér ide citálása és abból kinyilatkoztatni, hogy ki mennyi idő alatt is keresi meg a szifon xs-re a rá valót az nettó hazugság,parasztvakítás, önbecsapás....
Tény kurva drága. Tény sokan megveszik,részletre több éves szolgáltatói rabszolgaságot alírva, vagy csak simán kivágják cashbe mert megtehetik. Így lesz ez jövőre is ahogy így volt már tavaly is meg azelőtt.

"Egy társadalom kereseti és egyéb viszonyairól akkor kapunk pontos képet, ha ismerjük az eloszlást, azaz esetünkben a társadalmi tizedekre (esetleg ötödökre) jellemző átlagkereseteket. Ilyen statisztikát nem találunk..."

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#953) Wesder válasza Jegesmaci81 (#947) üzenetére


Wesder
félisten

Külön kiírja màr a SoT-ot?
Eddig beleszàmolt mindent a töltőről lehúzàs utàn. Viszont így ez egy klassz dolog ha külön menüpontban kiírja.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#954) Blizzardking válasza Tibee86 (#862) üzenetére


Blizzardking
őstag

Tudod mit? Tegye fel a kezét, aki ájfónt használ és nincs power bankja. De őszintén!

sylex1 - "Majd rá vágják, hogy fotosoppppp"
Esetében meglepődnék, hogy valamibe energiát fektet...

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#955) kovbandi82 válasza Blizzardking (#954) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nekem van. Még Xiaomim volt amikor vettem, mert mindig lemerült. :(
Mondjuk IOS-nél kiszámítható: ameddig bírta tegnap, addig ma is fogja. Androidnál mondjuk nem volt az feltétlen.
Viszont ne felejtsük el mekkor aksival bírja a 4 óra SOT-ot.

[ Szerkesztve ]

(#956) Blizzardking válasza kovbandi82 (#955) üzenetére


Blizzardking
őstag

Pont a sziamiaúk tudnak ilyen 10+ sotokat.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#957) kovbandi82 válasza Blizzardking (#956) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Volt pár Nekem nem jött össze egyiken se. Mindig bebaszott a heti frissítés....
És ha kérdeznéd: Mi2s, Redmi 1s, Redmi2, Redmi Note 2, Redmi Note 3 SD, Mi5, Mi4c, de ide számolhatjuk a HTC HD2-t MIUI rommal (hivatalos)

[ Szerkesztve ]

(#958) csatoth79 válasza Jegesmaci81 (#950) üzenetére


csatoth79
tag

Ismét cáfolnám és leírom,hogy s9+-ról váltottam xs-re és sima ügy az 5 óra képernyő,inkább picit több.
Így megy el estig simán gond nélkül.

(#959) wszvetozar válasza Jegesmaci81 (#950) üzenetére


wszvetozar
újonc

nem. ennél többet.

(#960) Giovan! válasza #82595328 (#887) üzenetére


Giovan!
addikt

A Honor Lite-odon sosem lesz iOS. Ha valakinek nem telik XS-re, de iOS-t akar, vesz olcsóbb iPhonet (pl. egy iPhone 7 szerintem simán elég a legtöbb embernek). Miért kényszerülne androidot használni, ha egyszer nem azt akar? Nem értem miért hiszik azt az emberek, hogy azért mert bemutatott egy új készüléket az Apple, a régieket rögtön kivonta a forgalomból és bezúzatta. Most is kapni régebbi iPhoneokat, azok olcsóbbak, cserébe szarabbak is mint az XS, ahogy Honor 7 lite is olcsóbb mint mondjuk a Honor 10, és cserébe (most jön a meglepetés) szarabb is.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#961) kovbandi82 válasza csatoth79 (#958) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Vigyázz, azt mondják majd kamu!
#960:
Vagy veszel inkább Iphone copyt.
Ha egy meg nem nevezett kínai gyártó telefonja van nálad, találsz nem kevés IOS-es témát is hozzá Almás boot animációval!

[ Szerkesztve ]

(#962) Jegesmaci81 válasza csatoth79 (#958) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Hogy jön ide az S9? Nyilván ki lehet sajtolni belőle 5 órát ha nem kellenek nagyobb erőforrások. Gondolom az is számít hogy valaki megy egész nap mint én vagy csak ül egy irodában WiFi-t csatlakozva. Szerintem hagyjuk ezt a vitát mert mindenki csak a saját igazát hajtja.

(#963) Móci


Móci
addikt

Betyáros ára lett ahhoz képest, ami benne van.
Szép és jó az iOS, én is kedvelem, s szívesen használom nap mint nap, de ilyen árak láttán nem érzem úgy, hogy cserélném a mostani készülékem, hiába engedhetem meg magamnak.
Az X még tetszett (kivéve a hátlapból kikandikáló kamerák, elég nevetséges ez a 'design'), de ez így köszi nem.
Ezzel az akksi idővel meg menjenek már valahova...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#964) kovbandi82 válasza Jegesmaci81 (#962) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nekem mindegy milyen telefonom van, max 4-5 óra volt a SOT-om. Persze volt kevesebb is. 2 óra volt a negatív csúcs egy 3000-es aksival,5.5-ös HD kijelzővel.

(#965) #55517184 válasza Blizzardking (#954) üzenetére


#55517184
törölt tag

Feltettem, de őszintén! i6s-nél még gondolkodtam rajta, az tényleg gyász volt, de azóta nem éreztem szükségét egyszer sem.

(#966) syIex válasza Blizzardking (#954) üzenetére


syIex
veterán

Android melle nem kell ezek szerint PB..:DDD Mondjuk én magammal sehova nem vittem sosem pedig már megvan vagy 3-4 éve. Arra használom, hogy mivel az ágyam mellett nincsen konnektor arra teszem rá esténként. :C

Témába vágó dolog viszont, hogy X után kicsit nehéz vissza szokni erre a Max méretre, de amint ez megvan nem lesz semmilyen negatívum amit tudnék mondani. Persze az ár az már nem említésre méltó ugyanis az 1000 kommentbol 6-700 tuti említette. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#967) kovbandi82 válasza syIex (#966) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

A Power Bankot kimondottan az Iphine userok miatt találták ki.
Én nem tudom, a feleségem S8-a is mindig töltőre kerül estére, enyém is. Gondolom nem nyomkodja többet mint én.

(#968) UnA válasza kovbandi82 (#967) üzenetére


UnA
Korrektor

"A Power Bankot kimondottan az Iphine userok miatt találták ki."

Nem. A mobilfüggők miatt :P

(#969) Blizzardking válasza kovbandi82 (#967) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én már csak azt nem értem, hogy ha a felhasználási szokások ilyen szórást mutatnak, és az Apple évről évre a legjobb telefont akarja letenni az asztalra, akkor miért nem egy pesszimistább számításból indulnak ki, és tesznek bele 3500 mAh-s akkut? Ez egyáltalán nem számít extrém nagynak méretileg, és ha valóban takarékos a soc, akkor egy ilyen (droidos berkekben átlagosnak számító) aksival világverő lenne. Miért nem akar +15 dollárért letarolni minden telefont? Így egy nyolcvan rongyos Lenovo P2-ről kétszer feltöltöd, és utána még elmész vele dolgozni. Ha Steve maximalista volt, akkor miért nem maximalisták most is? Ez olyan támadási felület, amit ekkora tőkével és árréssel a zsebükben balkézzel félálomban kivédhettek volna, erre mindenki erről csámcsog. Mintha egy 300 lóerős autóban 20 literes tank lenne, mondván hogy alapjáraton alig fogyaszt, és különbenis mennyi benziknút van már.
Lehet hogy a fanatikusoknak mindegy, de vajon hány embert vesztenek amiatt, hogy az akkuidőn hezitálnak, és végül vesznek egy Huaweit ami kétszer ennyit bír?

szerk - nem beszélve arról, hogy ha valaki egy aksit 30-85% közt használ, akkor sokkal tovább bírja az évek során. Ugyanakkor vészhelyzetben ott a kraft. Egy 2600-as aksit ki a fene tud 30-90% közt használni akár? Tuti ez is szarrá fog menni egy-másfél éven belül mert csutkára van filézve minden nap. Választhat a júzer, hogy vagy naponta többször etetgeti, vezetékes telefont csinálva a félmilliós cuccából, vagy mobiltelefonként használja, és egy év múlva kocok aksit cserélni.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#970) UnA válasza Blizzardking (#969) üzenetére


UnA
Korrektor

Mert az Apple a design felől közelített mindig, és kerülik a féltégla megjelenést. :)

(#971) kovbandi82 válasza Blizzardking (#969) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Látod ezt passzolom. Biztos mondanának rá valami szokásos marhaságot, mint minden gyártó ha kellemetlen kérdést raknak fel.

(#972) Giovan! válasza Blizzardking (#969) üzenetére


Giovan!
addikt

Megveszik így is, az Applenél meg spórolnak 15$-t. Most nem ironizálok, sajnos tényleg így van :(

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#973) ASRMartyn válasza Blizzardking (#969) üzenetére


ASRMartyn
tag

nem beszélve arról, hogy ha valaki egy aksit 30-85% közt használ, akkor sokkal tovább bírja az évek során. Ugyanakkor vészhelyzetben ott a kraft. Egy 2600-as aksit ki a fene tud 30-90% közt használni akár? Tuti ez is szarrá fog menni egy-másfél éven belül mert csutkára van filézve minden nap. Választhat a júzer, hogy vagy naponta többször etetgeti, vezetékes telefont csinálva a félmilliós cuccából, vagy mobiltelefonként használja, és egy év múlva kocok aksit cserélni.

Hát igen, én is pont így használom általában. 28-a óta van meg az Xs-em, 4ó50p volt a legtöbb, amit ki tudtam sajtolni belőle. Holnap el is állok tőle, hála az online 14 napnak, és jöhet majd a Max. Nem akartam a nagyot, habár előtte 7 Plust használtam, de az akksi miatt muszáj lesz.

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#974) Madwe válasza Blizzardking (#969) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert nyipvan egy 40% nagyobb akku fizikailag ugyanakkora es simán elférne ebben a hazban:) az mas kérdés, h ki választana vastagabb hazat nagyobb akkuval de szvsz akkor mar jobb az akkubank ami opcionalis ha igényli az ember... komolyan nem ertem mit feszül ezen ennyi ember, kevés az akku s gyakran vagy úton akkor vegyél akkubankot, mindegy mennyi sotja van a telefonodnak...

(#975) HarleyCustom válasza revolver (#943) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Bp.Árkád iStyle alatt egy szintel lejjebb stand. Én ott rakattam fel,nem tudom mi a márkája.Nocs nincs kivágva.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#976) csatoth79 válasza Jegesmaci81 (#962) üzenetére


csatoth79
tag

S9+ úgy jön ide,hogy kb hasonló üzemidőt produkál az iphone xs.
Persze nem mindegy,én úton vagyok és nem max fényerőn használom,hanem ahogy nekem kényelmes,inkább filmezés stbén csak a tapasztalatomat írom le,hogy első nap vettem meg és simán ment az 5 órás képernyő mindig.Biztos olyan játékokkal gps stb le lehet előbb is meríteni,de összehasonlítva pl s9+ ugyanezt az üzemidőt hozta.A p20 pro is használtam az viszont üzemidőben sokkal jobb,viszont írhatnak bármit a kaemrájáról sajnos tapasztalat szerint fotózásban nagyon jó,főleg este,de videóban meg sajnos nem az igazi...
Utóbbi időben használtam Honor 10 üzemidőben iphone alatt volt
huawei p20 sima talan egy nagyon picit jobb ,de ott tényleg nagyon érdekes az lcd panel miatt.
Én csak azt mondom ,hogy nem rosszabb az üzemidő,mint egy átlag szóval kár ezen lovagolni.
(nekem is van power bankom én pl azt az S8 telefonhoz vettem)

(#977) HUTCHDB válasza csatoth79 (#976) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En nem tudom, hogy az xs mennyit tud, de az s9 plus 6-7 orat, ez tuti.
A SIMA s9 szerintem, ami pariban van az xs-sel, es nem az s9 plus.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#978) HarleyCustom válasza HUTCHDB (#977) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az S9 pariban ezzel? :N
Szerinted.
Az S9 ehhez képest egy gyenge fos.!
Az összes Samsung megvolt! Az S széria minden darabja! Szóval....

S9 plus van ezzel pariban. Csak megsúgom!
Az Iphone plus verziók meg verik az összeset. Fel sem érnek hozzá!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#979) HUTCHDB válasza HarleyCustom (#978) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En nem tudok erre erdemi valaszt adni, hiszen nincs xs-em, de ma epp itt a gsm arena akkutesztet tettek kozze, ami szamomra egalt mutat az s9-cel, raadasul tobb xs felhasznalo 4, max 5 ora kijelzoidorol ir.
Ezt az s9 tudja, az s9 plus pedig minimum 1 oraval, de inkabb 1,5-2 vel tobbet.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#980) Niarn válasza Madwe (#974) üzenetére


Niarn
tag

amikor kitették a tesztet, követtem a kommenteket, leginkább "perverzióból" kíváncsi voltam milyen osztás lesz. kíváncsi vagyok a telefont használok tapasztalataira, ezért olvasom most is.
meego, WP, bb10 után mit vehet az ember? próbáltam iphone-t is, droidot is. akkuidő miatt az utóbbit használom, bár a zártság, a frissítési morál az előbbi felé húz. ettől még mind a 2 menő platformot utálom..
de az árképzés, az valami brutál. én csak lesek, mennyi pénzért adnak el egy tárgyat, ami lassan teljesen átveszi az uralmat az ember élete felett. és nem csak az almáról beszélek.. még szerencse, hogy nincs nyalós app, mert sokan a wc papír használatáról is leszoknának..
végül egy 65k-s telefon mellett döntöttem, mert nem vagyok hajlandó ennél magasabb összeget kiadni egy ilyen dologért. feltettem rá egy google mentes LOS rom-ot, így 3 nap után 40%-on felteszem tölteni, mert 4.nap nem akarok vele szórakozni. játék nuku, átalakítottam a felhasználási szokásaimat (csak a számomra fontos dolgokat telepítem fel - előtte tele volt olyan programmal, amit jó, ha havonta egyszer benyomtam), töredék időt töltök a telefonon lógva, inkább a gyerekeimmel töltöm azt az időt. és igen, jelentem van élet a google és az telefon után..
és valljuk be, egyik gyártó sem találta fel a spanyol viaszt, ha ebbe tettek volna egy 3000es akksit, puff, kész A tökéletes telefon, ki a fene venne másikat? mondjuk az új iphone-t.. fogyasztói társadalomban élünk, nem érdekük..
és megértem az iphone tulajokat is. ha van előző modelled, amit jelentős áresés nélkül eladsz, rá vagy állva a platformra, simán megéri. én is vennék, ha nem b.szna szét az ideg, ha leesik, az nagyon fog fájni :D

(#981) HarleyCustom válasza HUTCHDB (#979) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát nem!
Nálam az S8 S9 többször megfordult. Egy hulladék mind üzemidőben! Azért adtam el mindet,de adtam nekik esélyt pár hónappal később és nem! Egy rakás szar!
Az S8 plus egy picit jobb,az S9 plus is egy picit jobb,mint a sima. Az iphone-jaim rommá verték ezeket a hulladékokat üzemidőben. Az iphone 7 és 8 plus verhetetlen,köröket vert rá ezekre a Samsungokra. A iX és a iXs, S9 plus S7 edge szinten van,de mivel a készenléti fogyasztása 0%,azaz nulla az iphone-nak,ezért még annyival jobb is.!!!!
Elmondanám,hogy ez nekem egy negatív tapasztalatom a rohadt Samsunggal! Mindig rábasztam mindegyikkel,mert újra és újra kaptak esélyt. Hogy miért? Mert szeretem a márkát...de egyszerűen egy rakás kaki az optimalizáció ezekben!
Elegem lett belőlük.
Talán a Note 9 az már tud valamit.

Az LG G6 és G7 és V30+ is alázta ezeket! Ezek is megvoltak!

A Samsung az egyik legszarabb üzemidejű telefon! Mondhat nekem bárki bármit!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#982) Madwe válasza HUTCHDB (#979) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most pl 4:16 sot-m van 46% xs maxnál... minden sot mas, nagyon helyzet függő... mindenesetre a note8amnal tovabbra is érezhetően többet bír sokkal az iphoneom...

(#983) HarleyCustom válasza Madwe (#982) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A note 8?
Na az még egy fos!
Komolyan mondom,forintot nem adnék értük soha többet!
Egyikért sem!
A note 9 en gondolkodtam ,de egyszerűen nem merem megvenni,mert na....

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#984) HUTCHDB válasza HarleyCustom (#981) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ismet beled kotok...
Latszik, hogy csak irsz, tudas nelkul.
A note 9 detto ugyanaz, mint az s9 plus.
Parszaz mah-val nagyobb az akku, de kb. mindenben ugyanaz.

Az s9 nagysagrendileg 20-30%-kal gyengebb uzemidoben, mint az s9 plus.
A fiamnak i7plus-sza van, a nagyobbik lanyomnak 6S, a kisebbik lanyomnak meg sima i6.
Szoval tudom, mi a velemenyuk es en is fel-fel kapom a telefonjukat...
Nekem jelenleg s9 plus-szom vam, ami minden szinten kenterbe viri a fiam i7 plus-szat.
Mind uzemidoben, mind gyorsasagban, mindenben.
Ezek a "szar", "hulladek" szavak mar nem menok nalunk, a fiam pl. palyazik az en s9 plus-szomra, de lehet a vejem (akinek i6S-e van) o kapja meg, ha ez a dual sim dolog tisztazodik az xs max eseten, es benevezek egyre.
En teljesen elegedett vagyok egyebkent pl. az s9 plusszal, ma szinte nulla, azaz nulla fogyasztasa volt keszenletben.
Reggel vettem le a toltorol, es du. 4 kor 89%-nal allt, ami detto ua., mint az iphone keszenleti fogyasztasa.
En igazi kulonbseget nem latok mar az ios es az android kozott.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#985) Wesder válasza HarleyCustom (#981) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan nincs hogy egy eszköznek 0% a fogyasztàsi értéke alvó àllapotban. Esetleg ha kikapcsolod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#986) Giovan! válasza Wesder (#985) üzenetére


Giovan!
addikt

E pur si muove :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#987) joey04 válasza Jegesmaci81 (#852) üzenetére


joey04
titán

ja, kemény 200 dollárral drágább...

871: helyes, vidd. btw azért jönnek ki több órás különbségek, mert mással terhelik. egy pubg teszt nyilván hamarabb megeszi, mint a szokásos 1 óra videó, 1 óra fb, stb, stb.

872: nálad kb 6 esetleg 7 lenne szvsz.

895: akkor bírd.

913: hát ez ilyen 11 éve :D

922: szerintem meg nem tény. kényelmesebb mint a droid. nekem.

926: +1

950: de lehet ezzel a felhasználással egy s9 csak 3 órát tud...

955: +1 xiaomi mellé vettem. igaz nem azért mert lemerült, hanem hogy bírja a 2,5 napos buszos túrákat is a telefon, ha meccsre megyünk.

970: így van. mondom ezt úgy, hogy nekem jobban bejönne ha picit vastagabb lenne, nagyobb teleppel.

972: nem, ez Ive baromsága sajnos.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#988) Jegesmaci81 válasza HarleyCustom (#983) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ezzel a sok fosozással meg 0% fogyasztással széttrollkodod a topikot. El sem tudom képzelni hogy mi a véleményed egy SamuJ3-ról vagy egy Huawei Y5-ről.
Kicsit magas lovon ülsz.

joey04: 200 dollár azért elég nagy különbség. Egy jó belépő telefon ára.

(#989) HarleyCustom válasza HUTCHDB (#984) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A note 9 nem ugyanaz,mint az S9 plus. Ugyanis 4000 mAh akku van a note 9 ben,tehát jobbnak kell lennie az üzemidőnek! De ha elolvastad volna az írásom,akkor láthattad volna,hogy azt írtam: hogy talán tud valamit! Tehát jobbnak gondolom.

Nekem Te ne magyarázd már meg légyszives,hogy mit tudok,meg mit nem. Note 9-cen kívül minden megvolt!

Nekem Ne!

Te meg szerintem fáradj át máshova,ha nincs Xs-ed,mert csak itt okoskodsz,nulla tapasztalattal.
És ne kötekedj!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#990) S e t h válasza HarleyCustom (#981) üzenetére


S e t h
nagyúr

Összefoglalnám.
- hulladék
- rakás szar
- hulladékok
- rohadt
- rábasztam
- rakás kaki
- legszarabb.
Mindez 13 felkiáltójellel.
Tehetséges vagy, tesztelhetnél mobilokat a napközi után.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#991) Peat76


Peat76
őstag

Egy új telefonnál is sokat számít akkumulátor merülés szempontjából a szoftver környezet, használati mód, töltés, stb... Lehet ám naponta tölteni a 4000-es aksikat is, de hát ki mint vet úgy arat....😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#992) HarleyCustom válasza S e t h (#990) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Most ezt megkaptam. Kiírtad mit írtam? Nagyon tehetséges ovodás vagy.

Rád is vonatkozik.
Van ilyen telefonod?
Ha nincs,akkor minek kell itt trollkodnod?
Menj tovább és ne itt játszd az agyadat.

Semmi közötök a mobilokhoz. Volt egy-kettő és már azt hiszitek,hogy mindent tudtok mindegyikről. Még hozzá olvassátok a teszteket és kész a tapasztalat szerzés. Gondoljátok Ti.
Majd ide jöttök kötekedni.

Kicsit Te is magadba nézhetnél.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#993) HarleyCustom válasza Wesder (#985) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó.
nincs.
:N

És a Xs-ed mennyit fogyaszt akkor?
Mert az enyém nem merül éjszaka.

Lehet a Tiédben beakadt egy alkalmazás?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#994) HarleyCustom válasza Peat76 (#991) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Trolloknak magyarázhatsz. Nem érdekli mit mondasz. Csak azért járnak ide,hogy gyűjtsék a hsz-t,kötekedjenek.
Ide hánynak szemetelnek.

Szerintem ne etessük és elhúznak

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#995) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Kezd eldurvulni a helyzet nem gondoljátok?
Most az senki nem hiszi el, hogy az IOS merül mint a nyeletlen fejsze, az Android meg lassan termeli az áramot, de fordítva is hihetetlen. Amennyivel az Xs kevesebbet produkál üzemidőben, az kb. a kisebb akkumulátorral magyarázható.
Szerintem le lehetne akadni a témáról, mert nem hogy csúnya vége lesz, már az van.
Mindkettő félnek el kellene fogadni, más szokások mellett más-más üzemidők vannak.
Esetleg, és kiemelném esetleg, annyi előnye van az IOS-nek, hogy kisebb az esélye annak, hogy beragad egy app, így kiszámíthatóbb az üzemideje, de lehet tévedek.
Egy Gapps nélküli LOS tényleg bírná napokig, vagy tiltani kell a Google Play szolgáltatásoknak a Felébresztést/Ébren tartást, LOS-ban van erre opció.

[ Szerkesztve ]

(#996) HarleyCustom válasza kovbandi82 (#995) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Én befejeztem a velük való komunikálást. Csak kötekedni tudnak és beszólogatni oldalakon keresztül. Nincs is ilyen telefonjuk,nem is akarnak venni és itt Trollkodnak.
Teli a hócipőm,hogy nem lehet éttelmesen beszélgetni a felhasználóknak a saját topikjukban,mert folyamatosan valamelyik itt van és kötekszik. :N

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#997) kovbandi82 válasza HarleyCustom (#996) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Igazad van valahol persze de az alpári stílus se kell. Azért lefosozni a Samsung csúcsmodelljeit erős túlzás. Régen a Samu TW felülete tényleg egy energiazabálló valami volt, de ez sokat változott, látom a feleségem telefonján na meg a 2 Samu tabletek is itthon.
Persze, azt mondják az Xs-re is hogy húdenemjó, de az legyen annak az embernek a szegénységi bizonyítványa.
Legyen boldog, és ne vegyél tudomást róla.

[ Szerkesztve ]

(#998) HUTCHDB válasza HarleyCustom (#989) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Te elolvasod egyaltalan a sajat kommentjeidet?
Mert az egyertelmu, hogy amit mas ir, azt nem, de ugy latom a sajat irasaidat sem.

Osszevissza magyarazod pl. az "ellenoldal" keszulekeit, ha erre felhivja valaki a figyelmedet, az ebbol a szempontbol is troll lesz.

A masik dolog pedig az, hogy akinek nincs ilyen telefonja, az huzzon innen...
Micsoda?
Erre te mi jogon szolitasz fel barkit is?

En pontencialis vevo vagyok, mint ahogyan azt mar tobbszor is irtam itt, igy (e miatt is) engedtessek mar meg, hogy jelen legyek ebben a topikban is.

Az meg evidens, hogy tenybeli tevedesedre (s9 plus vs. Note 9) meg reagalni fogok.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#999) kovbandi82 válasza HUTCHDB (#998) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Mi lenne ha tiszta lappal kezdene mindenki? Tényleg semmi értelme ennek a topicnak így!

(#1000) HarleyCustom válasza kovbandi82 (#997) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De már sokadszorra? Szerinted?
Amikor oldalakon keresztül a baromságokat olvasom tőlük?
Egyébként meg csak az üzemidőre írtam azt a szép jelzőt.
Akkor nem fos,hanem gyenge. :)
De nem mentem át a topikjába és ott. Ezek ide járnak és itt szarozzák le az iphone-t folyamatosan,amikor Samsungja van az egyiknek.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.