Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) lolal


lolal
senior tag

+1 Seth
A kolléga online f*sz méregetés és flame keltés helyett inkább tapasztalatokat írhatna. Helyette egyszer elhencegte, hogy neki Xs van, azóta nem sok szakmaiságot tett hozzá.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#602) madgie válasza #55517184 (#599) üzenetére


madgie
titán

Semmi baj nincs azzal a fülessel, nekem az S8 AKG fülese a fiókba van vágva, mert marad meg a fülemben, az EarPods-szal meg tök jól elvagyok, sőt, a számítógépből is az csüng ki, míg a Superlux füles az Audiotrak DAC-vel szintén a fiókban van. Igénytelen lennék? Szerintem csak kényelmes és tényleg rengeteget vágok a gépen, baromi kényelmes az Apple füles.

[ Szerkesztve ]

(#603) spawn21 válasza HarleyCustom (#596) üzenetére


spawn21
veterán

Látom megittad reggel a gyógyszert :))

Itt mindenkinek igaza van, szerintem ;]

iPhone 13p

(#604) NemMo válasza Giovan! (#571) üzenetére


NemMo
őstag

Nem csak az apple a hibás, hanem a droid gyártók is és őszintén szólva kicsit azok is benne vannak, akik 600ezerért megveszik (mondjuk a vásárlókat nincs jogom kritizálni)

(#605) Jegesmaci81 válasza #55517184 (#599) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Korrekt fülhallgató egy 80 ezres telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#606) csatoth79 válasza tomboy0013 (#592) üzenetére


csatoth79
tag

S9 -ben normál kamera van nem dupla,így a2x zoom bokeh effekt stb sincsen rendesen megoldva.
Illetve itt már azért az akksi is gyengébb,előtte használtam a sima s8-at.

(#607) csatoth79 válasza Ijk (#594) üzenetére


csatoth79
tag

Tucatnyi ,pl huawei p20 gyengített kamera rendszerrel,s9 szintén 2 helyett 1 kamera stb,illetve a kínai gyártók telefonjai,viszont a csúcs hardvert mindenki a legnagyobb "pro" verzióba teszi bele,anno az apple is lásd még az iphone 8 vs iphone 8 plus nekem a kamera a fontos és a telefon mérete,és talán ezzel vagyunkk még így páran.
Gondolkodtam a huawei mate 20 pro-n is nagyon nagyon ,viszont a mérete miatt sajnos nem.
Tavaly megvettem a mate 10 pro-t ami szintén nagy volt,de a kamera miatt kipróbáltam,majd 2 hónap után adtam el,főleg a gyatra videók miatt,kritikán aluli volt,ezen csiszolgattak,de a huawei p20 pro is gyenge videóban mindegy mit írnak a tesztek használtam azt is,a mate 20 pro -ban ha javítják ,akkor az egy jó telefon lesz,de közel 7 colos!

(#608) HarleyCustom válasza spawn21 (#603) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#609) HarleyCustom válasza S e t h (#598) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:N

Nekem Te ne.!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#610) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Számítógépen visszanézve a képek szerintem jók! Legalábbis amiket én csináltam.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#611) szanyi20 válasza HarleyCustom (#610) üzenetére


szanyi20
tag

A képekkel én is meg vagyok elégedve. Nekem nagyon bejött ez a portré mód. A kamerája tényleg jobb mint az i7... Persze a hétvégén elmentem DSLR-el kicsit fényképezgetni, felcsaptam a fix 85-ös portré obit, F1.8-al... Na szóval rájöttem miért van DSLR-em még mindig... :D De amúgy marha jó az irány...

(#612) Fryskitt válasza HarleyCustom (#610) üzenetére


Fryskitt
addikt

Muti...

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#613) kengyel válasza HarleyCustom (#610) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem is tetszik, csak nagyitásnál nem a legjobb. Mondjuk, nem kell nagyítani. :)

kengyel

(#614) <Lacy85> válasza lolal (#601) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nincs itt semmi különös. Nézd meg az Apple stílusát, meg a fanok stílusát. Nem sok különbséget fogsz találni.

(#615) #40359168 válasza <Lacy85> (#614) üzenetére


#40359168
törölt tag

Mert a másik oldal faszább ám. Nemrég a Napidroidon észérvekkel megtámogatva leírtam, hogy miért használok még mindig 5s-t (iPhone-ról szóló cikk alatt, egy téves infókat közlő kommentre írva). Olyan válaszokat kaptam ordenáré, bicskanyitogató, személyeskedő stílusban, hogy ihaj, és meg nekem kellett volna begyöpösödött csicskagyásznak éreznem magam.

[ Szerkesztve ]

(#616) <Lacy85> válasza #40359168 (#615) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A hülyéket zárjuk ki az egyenletből. Velük úgyse tudsz mit kezdeni. :D

(#617) kutyek válasza Madwe (#320) üzenetére


kutyek
senior tag

Most olvastam a linkelt cikket. Pont az ellenkezőjét állítja, mint amit mondasz - a cikk végső megállapítása (és teljes érvelése) pont az, hogy az Apple is csak szavakban nagy védelmezője a privacy-nak, a gyakorlatban ugyanolyan gyenge eszközei vannak erre a célra, mint a Google-nek vagy a Facebooknak...

[ Szerkesztve ]

(#618) Drp81 válasza Dzsuri89 (#578) üzenetére


Drp81
aktív tag

Szia, én i7plus-sal tudom csak összehasonlítani. Azt kell mondjam, hogy az i7pluson jobb az üzemidő mint iXS-en, pedig az már két éves (párom használja). Bár azt is hozzá kell tegyem, hogy az újdonság-effekt miatt elég sokat is van nyomogatva az iXS :), de ennél érzésre sem lesz meg a 2 nap üzemidő, a 7plusnál a 2 es fel nap is megvolt újkorában.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#619) #40359168 válasza <Lacy85> (#616) üzenetére


#40359168
törölt tag

Ott abban a szálban csak hülyék voltak, de legalább megtudtam, hogy közel negyven évesen, egy 35.000 forintos 5s-től is lehetek divatb*zi - merthogy ezt a jelzőt is pikk-pakk megkaptam. :DDD

(#620) Madwe válasza kutyek (#617) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem :) Azt soha sehol nem állítottam, h bármit csinálsz az iosen, az maga a privacy menyország s semmiképp nem kerülnek ki az adataid...
Pont azért linkeltem egy tipikusan apple kritikus cikket, h még az is elfogadja az apple alapvetően rendben van privacy szempontjából, a telepíthető appok nem... A cikk végig arról szól, hogy az apple komolyan veszi a privacyt a maga szintjén, de a telepíthető appokra nincs ráhatással és ezért szar. Itt nem tudom mit gondolt a szerző amúgy, tiltsák ki a facebookokat meg a google-öket az appstoreból :D?

De én se állítottam mást sehol - ezer meg egy olyan appot feltehetsz, amivel bukod a privacyt. Sőt, ha defaulton hagyod a safari keresőjét, ami eleve a google, akkor is, pl. Az az egyetlen dolog amugy amibe belekötnék apple részére, hiszen szaros 9milliárd dollárért :D a googlet tették be idén is... jövőre már 12 milliárdot kérnek érte szóbeszéd szeritn... Tavaly elég volt nekik 3... Szép összegek ezek az biztos :)

Sőt, ha icloud backupot használsz, országok hatóságainak ki tudják adni az adataidat. Ha nem használsz backupot, de egyébként icloud szolgáltatásokat igen (fotó, imessages stb) akkor viszont nem is tudják kiadni a hatóságoknak... (Backupok esetén tárolni kell a kulcsot is a szerveren, h ha abból állítod vissza a telefont, átmenjenek a titkosított adatok s fel is tudja oldani... de lehet lokálisan is backupolni szerencsére :D)

De eleve ha nem használsz vpnt, a netszolgáltatód úgyis ezer meg egy dolgot gyűjt rólad és árul, amire os szinten nem is lehet ráhatásod...

[ Szerkesztve ]

(#621) Drp81 válasza Madwe (#620) üzenetére


Drp81
aktív tag

“tiltsák ki a facebookokat meg a google-öket az appstoreból :D?”

Én speciel örülnék neki...

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#622) Madwe válasza Drp81 (#621) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerencsére nem kötelező használni :D
Egyébként az egyetlen google termék amitől féltem h hiányozni fog az a maps, de szerencsére teljesen használható lett az apple maps manapság... sőt, órával szvsz sokkal jobb is turn by turn navival...
Az egyetlen fb cucc ami hiányzik az az event-ek, amikre ott hívnának, de szépen lassan mindenki megszokja, h ha látni akar, akkor szól, h mi s hol lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#623) <Lacy85> válasza #40359168 (#619) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Na akkor az komoly eszmecsere lehetett :D

(#624) -Skylake- válasza joey04 (#539) üzenetére


-Skylake-
addikt

Azert az igencsak nem semmi, hogy te beszelsz faszsagot de a vegen meg elered azt, hogy toled kerjenek bocsanatot. Jo politikus lennel.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#625) Drp81 válasza Madwe (#622) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nekem a gmail címem hiányozna, mert kb 15 éve az az emailem :)
Engem az zavar, mint pl a P9-emben is van, hogy a google szarjait nem lehet letörölni róla, csak inaktiválni vagy mi, legalábbis nekem nem sikerült. Meg a “Kilövés”-től kapok még agybajt, gyakorlatilag semmit nem csinál ha rányomok, ugyanúgy a memóriában van. Lehet én vagyok balf..., sőt biztos, ez az első droidom a gingerbread óta, szóval... :)

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#626) 7Heads Drago válasza HarleyCustom (#543) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ebben mi a vicces?
Ha van iponed, nézz már bele hogy mit kaptál.
A PD-hez legalább mindent megkapsz abban az árban. Ettől függetlenül számomra egy porszemmel se ér többet, mint a sima Mate.
De felőlem játszhatod az értetlent.
De az is lehet, hogy ez valami "i" kór.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#627) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Srácok!
Fototrend-re hamarosan feltolom :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#628) dilajoska1 válasza Drp81 (#625) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ha letiltod akkor az kb olyan mint ha nem is lenne a telefonodon. Én is mindig mindet tiltok amit lehet a Playen kívül. Ami a memóriában marad azt pedig nem érdemes kilőni.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#629) syIex


syIex
veterán

Párszor már kérdeztem én is, de a flame hegyek miatt válasz nem volt rá. Szóval van olyan aki X-ről váltott Xs Max-ra? Ha igen akkor mik a tapasztalatok? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#630) HarleyCustom válasza HarleyCustom (#627) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De a korábbiak is jók! Sz.gépen nézve...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#631) #55517184 válasza syIex (#629) üzenetére


#55517184
törölt tag

Nagyobb ;] bocs.

(#632) syIex válasza #55517184 (#631) üzenetére


syIex
veterán

Hahahaha...:) És úgy látom aláírásodban, hogy X-ről Xs-re váltottál. Erről esetleg pár értelmes szó? :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#633) Volkov


Volkov
aktív tag

1 hete használok egy Xs-t, SE-ről váltottam.
Aksi idő nekem az SE-hez képest elég karcsúnak tűnik, 3 óránál (ez képernyő idő) többet nem sikerült összehozni.

Másoknál is ennyi az annyi?

:)

(#634) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jóféle wireless charger kellene. Van aki használ esetleg?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#635) HarleyCustom válasza Volkov (#633) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nálam egész jó. De ez felhasználó függő.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#636) Fryskitt válasza HarleyCustom (#634) üzenetére


Fryskitt
addikt

Choetech ventillátoros egységet használok. Nem melegszik fel a telefon és 15 EUR volt az Amazonon.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#637) kengyel válasza HarleyCustom (#627) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mai képeket raksz fel ?

kengyel

(#638) Jegesmaci81 válasza Volkov (#633) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Igen nálam is 3 3 és fél óra

(#639) Wesder válasza Szakiii (#584) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy sok, de majd a piac eldőnti. Felesleges ezt szajkózni. Làthatólag süket fülekre talàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#640) kengyel válasza Jegesmaci81 (#638) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos, nálam sem több, ez van.

kengyel

(#641) hmb válasza -secret- (#32) üzenetére


hmb
aktív tag

Evekkel kesobb eljutottak oda ahonna a bb10 indult...mostmar csak azt kene megoldaniuk,hogy ne lehyen minden frissitesnel szarabb olyan alap dolgok mint messenger uzenetkuldes,bongeszes 4 g kapcsolat minden frissitesnel rosszabb lett nalam.fotoban mar nem ok a legjobbak,akksiidoben sem,es az meg vegkepp hidegen hagy ogy otthon statuszimbolum.ha villogni akarok akkor egy orat veszek,ha hasznalhato telefont amit nem kell kukazni ket ev mulva mert a szoftverfrissitessel tudatisan lassitjak akkor meg droidit ha oedig egy jol jasznalhato oprendszert akarok es lemondok a messengerrol akkor meg bb10.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#642) HarleyCustom válasza Fryskitt (#636) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mennyi idő alatt jött meg?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#643) HarleyCustom válasza kengyel (#637) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ma elég sok dolgom van,de holnap mennek a képek. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#644) DJosef válasza hmb (#641) üzenetére


DJosef
őstag

Én is használtam BB10 rendszerű telefont (Z10) szerettem is nagyon de ha most kéne használnom akkor nem csak a Messenger-ről(amit amúgy sem használok mert nem vagyok fent Facebook-on.) kéne lemondanom. Gyakorlatilag a sima böngészést is siralmas állapotba hozták, BBM is ki lett herélve, az alkalmazásbolt még a "csúcson" sem volt teljes értékű a mostani állapotot meg inkább hagyjuk. Sok régi BB-s váltott iOS-re (én is) mert még mindig ez a rendszer áll a legközelebb a BB10-hez. Akik meg androidra váltottak azok a fizikai billentyűs Berry-ket választották.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#645) #12681728 válasza kengyel (#640) üzenetére


#12681728
törölt tag

Azert az eleg kevesnek tunik.. Nekem a i8-al atlag 5 ora 10 perc az elmult 10 napban es meg ezt is kevesnek erzem.

(#646) <Lacy85> válasza Jegesmaci81 (#638) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Engem igazából ez az egy dolog tart vissza, és ezért nem szánom rá magam iPhone vásárlásra.
A zártsága totál hidegen hagy, mert eddig se csináltam olyat a telóval, amit almánál ne lehetett volna.
Viszont ez az üzemidő nagyon gyászos... :(
Ritkán kell bírnia a strapát egész nap a telónak, de pl. egy ilyen napot
szerintem ki sem bírt volna...

(#647) Dzsuri89 válasza Drp81 (#618) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszönöm Neked is a választ!
Szerintem simán megleszek vele egy napot bőven, de majd írok egy rövidebb élménybeszámolót iPhone 8 Plus-hoz képest. A 8 Plus-t aksiját is minden este megetettem, még ha 50%-60% is maradt benne.

(#648) Fryskitt válasza HarleyCustom (#642) üzenetére


Fryskitt
addikt

Sajnos itthonra ez tök változó, 3-15 nap között jön meg, nem tudom mitől függ. Akkor, amikor vettem, épp Münchenben voltam, délben rendeltem, délután ötkor ott volt. (Van hova fejlődni a Magyar Királyi Fostaszolgálatnak.)

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#649) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Találtam egy ilyen aksi összehasonlító tesztet YouTubon, ez alapján nem olyan gyászos... :)

VIDEO

(#650) Hitch válasza Dzsuri89 (#649) üzenetére


Hitch
aktív tag

Teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.