Hirdetés

2019. február 18., hétfő

Gyorskeresés

(#601) lolal

lolal
(senior tag)

+1 Seth
A kolléga online f*sz méregetés és flame keltés helyett inkább tapasztalatokat írhatna. Helyette egyszer elhencegte, hogy neki Xs van, azóta nem sok szakmaiságot tett hozzá.

[ Szerkesztve ]

Tudja, Pelikán elvtárs, egyszer majd kérni fogunk magától valamit.

(#602) madgie válasza #55517184 (#599) üzenetére

madgie
(Jómunkásember)

Semmi baj nincs azzal a fülessel, nekem az S8 AKG fülese a fiókba van vágva, mert marad meg a fülemben, az EarPods-szal meg tök jól elvagyok, sőt, a számítógépből is az csüng ki, míg a Superlux füles az Audiotrak DAC-vel szintén a fiókban van. Igénytelen lennék? Szerintem csak kényelmes és tényleg rengeteget vágok a gépen, baromi kényelmes az Apple füles.

[ Szerkesztve ]

Fujinon XF 56/1.2 eladó!

(#603) spawn21 válasza Herreløse (#596) üzenetére

spawn21
(PH! kedvence)

Látom megittad reggel a gyógyszert :))

Itt mindenkinek igaza van, szerintem ;]

"pixel 3"

(#604) NemMo válasza Giovan! (#571) üzenetére

NemMo
(fanatikus tag)

Nem csak az apple a hibás, hanem a droid gyártók is és őszintén szólva kicsit azok is benne vannak, akik 600ezerért megveszik (mondjuk a vásárlókat nincs jogom kritizálni)

(#605) Jegesmaci81 válasza #55517184 (#599) üzenetére

Jegesmaci81
(fanatikus tag)

Korrekt fülhallgató egy 80 ezres telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

(#606) csatoth79 válasza tomboy0013 (#592) üzenetére

csatoth79
(kvázi-tag)

S9 -ben normál kamera van nem dupla,így a2x zoom bokeh effekt stb sincsen rendesen megoldva.
Illetve itt már azért az akksi is gyengébb,előtte használtam a sima s8-at.

(#607) csatoth79 válasza Ijk (#594) üzenetére

csatoth79
(kvázi-tag)

Tucatnyi ,pl huawei p20 gyengített kamera rendszerrel,s9 szintén 2 helyett 1 kamera stb,illetve a kínai gyártók telefonjai,viszont a csúcs hardvert mindenki a legnagyobb "pro" verzióba teszi bele,anno az apple is lásd még az iphone 8 vs iphone 8 plus nekem a kamera a fontos és a telefon mérete,és talán ezzel vagyunkk még így páran.
Gondolkodtam a huawei mate 20 pro-n is nagyon nagyon ,viszont a mérete miatt sajnos nem.
Tavaly megvettem a mate 10 pro-t ami szintén nagy volt,de a kamera miatt kipróbáltam,majd 2 hónap után adtam el,főleg a gyatra videók miatt,kritikán aluli volt,ezen csiszolgattak,de a huawei p20 pro is gyenge videóban mindegy mit írnak a tesztek használtam azt is,a mate 20 pro -ban ha javítják ,akkor az egy jó telefon lesz,de közel 7 colos!

(#608) Herreløse válasza spawn21 (#603) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

:D

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#609) Herreløse válasza S e t h (#598) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

:N

Nekem Te ne.!

[ Szerkesztve ]

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#610) Herreløse

Herreløse
(PH! kedvence)

Számítógépen visszanézve a képek szerintem jók! Legalábbis amiket én csináltam.

(#611) szanyi20 válasza Herreløse (#610) üzenetére

szanyi20
(fanatikus tag)

A képekkel én is meg vagyok elégedve. Nekem nagyon bejött ez a portré mód. A kamerája tényleg jobb mint az i7... Persze a hétvégén elmentem DSLR-el kicsit fényképezgetni, felcsaptam a fix 85-ös portré obit, F1.8-al... Na szóval rájöttem miért van DSLR-em még mindig... :D De amúgy marha jó az irány...

(#612) Fryskitt válasza Herreløse (#610) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Muti...

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#613) kengyel válasza Herreløse (#610) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Nekem is tetszik, csak nagyitásnál nem a legjobb. Mondjuk, nem kell nagyítani. :)

kengyel

(#614) EclipseGT válasza lolal (#601) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Nincs itt semmi különös. Nézd meg az Apple stílusát, meg a fanok stílusát. Nem sok különbséget fogsz találni.

(#615) skitter válasza EclipseGT (#614) üzenetére

skitter
(senior tag)

Mert a másik oldal faszább ám. Nemrég a Napidroidon észérvekkel megtámogatva leírtam, hogy miért használok még mindig 5s-t (iPhone-ról szóló cikk alatt, egy téves infókat közlő kommentre írva). Olyan válaszokat kaptam ordenáré, bicskanyitogató, személyeskedő stílusban, hogy ihaj, és meg nekem kellett volna begyöpösödött csicskagyásznak éreznem magam.

[ Szerkesztve ]

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#616) EclipseGT válasza skitter (#615) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

A hülyéket zárjuk ki az egyenletből. Velük úgyse tudsz mit kezdeni. :D

(#617) kutyek válasza Madwe (#320) üzenetére

kutyek
(tag)

Most olvastam a linkelt cikket. Pont az ellenkezőjét állítja, mint amit mondasz - a cikk végső megállapítása (és teljes érvelése) pont az, hogy az Apple is csak szavakban nagy védelmezője a privacy-nak, a gyakorlatban ugyanolyan gyenge eszközei vannak erre a célra, mint a Google-nek vagy a Facebooknak...

[ Szerkesztve ]

(#618) Drp81 válasza Dzsuri89 (#578) üzenetére

Drp81
(tag)

Szia, én i7plus-sal tudom csak összehasonlítani. Azt kell mondjam, hogy az i7pluson jobb az üzemidő mint iXS-en, pedig az már két éves (párom használja). Bár azt is hozzá kell tegyem, hogy az újdonság-effekt miatt elég sokat is van nyomogatva az iXS :), de ennél érzésre sem lesz meg a 2 nap üzemidő, a 7plusnál a 2 es fel nap is megvolt újkorában.

(#619) skitter válasza EclipseGT (#616) üzenetére

skitter
(senior tag)

Ott abban a szálban csak hülyék voltak, de legalább megtudtam, hogy közel negyven évesen, egy 35.000 forintos 5s-től is lehetek divatb*zi - merthogy ezt a jelzőt is pikk-pakk megkaptam. :DDD

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#620) Madwe válasza kutyek (#617) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

Nem :) Azt soha sehol nem állítottam, h bármit csinálsz az iosen, az maga a privacy menyország s semmiképp nem kerülnek ki az adataid...
Pont azért linkeltem egy tipikusan apple kritikus cikket, h még az is elfogadja az apple alapvetően rendben van privacy szempontjából, a telepíthető appok nem... A cikk végig arról szól, hogy az apple komolyan veszi a privacyt a maga szintjén, de a telepíthető appokra nincs ráhatással és ezért szar. Itt nem tudom mit gondolt a szerző amúgy, tiltsák ki a facebookokat meg a google-öket az appstoreból :D?

De én se állítottam mást sehol - ezer meg egy olyan appot feltehetsz, amivel bukod a privacyt. Sőt, ha defaulton hagyod a safari keresőjét, ami eleve a google, akkor is, pl. Az az egyetlen dolog amugy amibe belekötnék apple részére, hiszen szaros 9milliárd dollárért :D a googlet tették be idén is... jövőre már 12 milliárdot kérnek érte szóbeszéd szeritn... Tavaly elég volt nekik 3... Szép összegek ezek az biztos :)

Sőt, ha icloud backupot használsz, országok hatóságainak ki tudják adni az adataidat. Ha nem használsz backupot, de egyébként icloud szolgáltatásokat igen (fotó, imessages stb) akkor viszont nem is tudják kiadni a hatóságoknak... (Backupok esetén tárolni kell a kulcsot is a szerveren, h ha abból állítod vissza a telefont, átmenjenek a titkosított adatok s fel is tudja oldani... de lehet lokálisan is backupolni szerencsére :D)

De eleve ha nem használsz vpnt, a netszolgáltatód úgyis ezer meg egy dolgot gyűjt rólad és árul, amire os szinten nem is lehet ráhatásod...

[ Szerkesztve ]

(#621) Drp81 válasza Madwe (#620) üzenetére

Drp81
(tag)

“tiltsák ki a facebookokat meg a google-öket az appstoreból :D?”

Én speciel örülnék neki...

(#622) Madwe válasza Drp81 (#621) üzenetére

Madwe
(PH! nagyúr)

Szerencsére nem kötelező használni :D
Egyébként az egyetlen google termék amitől féltem h hiányozni fog az a maps, de szerencsére teljesen használható lett az apple maps manapság... sőt, órával szvsz sokkal jobb is turn by turn navival...
Az egyetlen fb cucc ami hiányzik az az event-ek, amikre ott hívnának, de szépen lassan mindenki megszokja, h ha látni akar, akkor szól, h mi s hol lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#623) EclipseGT válasza skitter (#619) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Na akkor az komoly eszmecsere lehetett :D

(#624) -Skylake- válasza joey04 (#539) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Azert az igencsak nem semmi, hogy te beszelsz faszsagot de a vegen meg elered azt, hogy toled kerjenek bocsanatot. Jo politikus lennel.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#625) Drp81 válasza Madwe (#622) üzenetére

Drp81
(tag)

Nekem a gmail címem hiányozna, mert kb 15 éve az az emailem :)
Engem az zavar, mint pl a P9-emben is van, hogy a google szarjait nem lehet letörölni róla, csak inaktiválni vagy mi, legalábbis nekem nem sikerült. Meg a “Kilövés”-től kapok még agybajt, gyakorlatilag semmit nem csinál ha rányomok, ugyanúgy a memóriában van. Lehet én vagyok balf..., sőt biztos, ez az első droidom a gingerbread óta, szóval... :)

(#626) 7Heads Drago válasza Herreløse (#543) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ebben mi a vicces?
Ha van iponed, nézz már bele hogy mit kaptál.
A PD-hez legalább mindent megkapsz abban az árban. Ettől függetlenül számomra egy porszemmel se ér többet, mint a sima Mate.
De felőlem játszhatod az értetlent.
De az is lehet, hogy ez valami "i" kór.

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#627) Herreløse

Herreløse
(PH! kedvence)

Srácok!
Fototrend-re hamarosan feltolom :)

(#628) dilajoska1 válasza Drp81 (#625) üzenetére

dilajoska1
(őstag)

Ha letiltod akkor az kb olyan mint ha nem is lenne a telefonodon. Én is mindig mindet tiltok amit lehet a Playen kívül. Ami a memóriában marad azt pedig nem érdemes kilőni.

(#629) sylex1

sylex1
(őstag)

Párszor már kérdeztem én is, de a flame hegyek miatt válasz nem volt rá. Szóval van olyan aki X-ről váltott Xs Max-ra? Ha igen akkor mik a tapasztalatok? :U

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#630) Herreløse válasza Herreløse (#627) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

De a korábbiak is jók! Sz.gépen nézve...

(#631) #55517184 válasza sylex1 (#629) üzenetére

(törölt tag)

Nagyobb ;] bocs.

(#632) sylex1 válasza #55517184 (#631) üzenetére

sylex1
(őstag)

Hahahaha...:) És úgy látom aláírásodban, hogy X-ről Xs-re váltottál. Erről esetleg pár értelmes szó? :DDD

"Just because you shot Jesse James, don't make you Jesse James..."

(#633) Volkov

Volkov
(senior tag)

1 hete használok egy Xs-t, SE-ről váltottam.
Aksi idő nekem az SE-hez képest elég karcsúnak tűnik, 3 óránál (ez képernyő idő) többet nem sikerült összehozni.

Másoknál is ennyi az annyi?

:)

(#634) Herreløse

Herreløse
(PH! kedvence)

Jóféle wireless charger kellene. Van aki használ esetleg?

(#635) Herreløse válasza Volkov (#633) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Nálam egész jó. De ez felhasználó függő.

(#636) Fryskitt válasza Herreløse (#634) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Choetech ventillátoros egységet használok. Nem melegszik fel a telefon és 15 EUR volt az Amazonon.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#637) kengyel válasza Herreløse (#627) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Mai képeket raksz fel ?

kengyel

(#638) Jegesmaci81 válasza Volkov (#633) üzenetére

Jegesmaci81
(fanatikus tag)

Igen nálam is 3 3 és fél óra

(#639) wesder válasza Szakiii (#584) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)

Persze hogy sok, de majd a piac eldőnti. Felesleges ezt szajkózni. Làthatólag süket fülekre talàl.

"Minden, aminek kezdete van véget is ér Neo."

(#640) kengyel válasza Jegesmaci81 (#638) üzenetére

kengyel
(PH! nagyúr)

Sajnos, nálam sem több, ez van.

kengyel

(#641) hmb válasza -secret- (#32) üzenetére

hmb
(tag)

Evekkel kesobb eljutottak oda ahonna a bb10 indult...mostmar csak azt kene megoldaniuk,hogy ne lehyen minden frissitesnel szarabb olyan alap dolgok mint messenger uzenetkuldes,bongeszes 4 g kapcsolat minden frissitesnel rosszabb lett nalam.fotoban mar nem ok a legjobbak,akksiidoben sem,es az meg vegkepp hidegen hagy ogy otthon statuszimbolum.ha villogni akarok akkor egy orat veszek,ha hasznalhato telefont amit nem kell kukazni ket ev mulva mert a szoftverfrissitessel tudatisan lassitjak akkor meg droidit ha oedig egy jol jasznalhato oprendszert akarok es lemondok a messengerrol akkor meg bb10.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#642) Herreløse válasza Fryskitt (#636) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Mennyi idő alatt jött meg?

(#643) Herreløse válasza kengyel (#637) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

Ma elég sok dolgom van,de holnap mennek a képek. :)

(#644) DJosef válasza hmb (#641) üzenetére

DJosef
(őstag)

Én is használtam BB10 rendszerű telefont (Z10) szerettem is nagyon de ha most kéne használnom akkor nem csak a Messenger-ről(amit amúgy sem használok mert nem vagyok fent Facebook-on.) kéne lemondanom. Gyakorlatilag a sima böngészést is siralmas állapotba hozták, BBM is ki lett herélve, az alkalmazásbolt még a "csúcson" sem volt teljes értékű a mostani állapotot meg inkább hagyjuk. Sok régi BB-s váltott iOS-re (én is) mert még mindig ez a rendszer áll a legközelebb a BB10-hez. Akik meg androidra váltottak azok a fizikai billentyűs Berry-ket választották.

[ Szerkesztve ]

(#645) plerix válasza kengyel (#640) üzenetére

plerix
(tag)

Azert az eleg kevesnek tunik.. Nekem a i8-al atlag 5 ora 10 perc az elmult 10 napban es meg ezt is kevesnek erzem.

Régi apró 89 pozitív, 0 negatív!

(#646) EclipseGT válasza Jegesmaci81 (#638) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Engem igazából ez az egy dolog tart vissza, és ezért nem szánom rá magam iPhone vásárlásra.
A zártsága totál hidegen hagy, mert eddig se csináltam olyat a telóval, amit almánál ne lehetett volna.
Viszont ez az üzemidő nagyon gyászos... :(
Ritkán kell bírnia a strapát egész nap a telónak, de pl. egy ilyen napot
szerintem ki sem bírt volna...

(#647) Dzsuri89 válasza Drp81 (#618) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Köszönöm Neked is a választ!
Szerintem simán megleszek vele egy napot bőven, de majd írok egy rövidebb élménybeszámolót iPhone 8 Plus-hoz képest. A 8 Plus-t aksiját is minden este megetettem, még ha 50%-60% is maradt benne.

XBOX Gamertag: Dzsurii

(#648) Fryskitt válasza Herreløse (#642) üzenetére

Fryskitt
(PH! addikt)

Sajnos itthonra ez tök változó, 3-15 nap között jön meg, nem tudom mitől függ. Akkor, amikor vettem, épp Münchenben voltam, délben rendeltem, délután ötkor ott volt. (Van hova fejlődni a Magyar Királyi Fostaszolgálatnak.)

[ Szerkesztve ]

(#649) Dzsuri89

Dzsuri89
(őstag)

Találtam egy ilyen aksi összehasonlító tesztet YouTubon, ez alapján nem olyan gyászos... :)

VIDEO

XBOX Gamertag: Dzsurii

(#650) Hitch válasza Dzsuri89 (#649) üzenetére

Hitch
(fanatikus tag)

Teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.