Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) HarleyCustom válasza Kerio (#1650) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Semmi gond. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1652) lugosi válasza HarleyCustom (#1648) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én ugyanígy állok, ugyanezt tervezem.
Telenor fizikai sim, telekom esim.

(#1653) buci30


buci30
addikt

Én még mindig nem találtam XS MAX-re olyan tokot ami átlátszó és a kijelzőt védi azaz kijjebb lóg és a hátulja ha műanyag akkor ott is, hogy ne karcolódjon.
Valaki esetleg? :F

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1654) kengyel válasza Peat76 (#1647) üzenetére


kengyel
nagyúr

Egy Telekom, és egy Vodafone, nálam is működni fog. :)

kengyel

(#1655) HarleyCustom válasza lugosi (#1652) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Dettó ugyanez a felállás nálam is.
Várjuk szeretettel a frissítést :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1656) kleinguru


kleinguru
addikt

Uborka szezon van látom, mindenki várja a frissítést:D

Hétfő óta használom a saját számom és a cégeset (fizikai sim) együtt. Féltem tőle, hogy az üzemidőt hogyan befolyásolja a 2 szám, de nem vettem észre semmi jelentős változást.

Az elvártak szerint működik, két alkalommal az e-simet ki illetve vissza kellett kapcsolnom, mert nem tudtak hívni. Ezt nem tudom azért van-e, mert bekapcsoltattam az VoLTE-t még aznap mikor elkezdtem együtt használni őket, vagy valami más bug.

Annyi megjegyzés még, hogy valamiért azt gondoltam a céges kártya vodás, de telekomos az is végül.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1657) HarleyCustom válasza kleinguru (#1656) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szoftveres gond lehet,ha ki/be kapcsolás megoldotta. :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1658) kleinguru válasza HarleyCustom (#1657) üzenetére


kleinguru
addikt

Arra gondolok, hogy nálam van-e a gond vagy a szolgáltatónál, mert bár elmondta az ügyintéző, hogy a szolgáltatás (VoLTE) tökéletesen működik, de “megsúgta”, ha mégsem érnek el, akkor az újraindítás segíthet:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1659) Peat76


Peat76
őstag

Jó ez az UAG tok, De egyszerűen alig bírom leszedni, ma levettem kicsit megtakarítottam és a krómos acélkeret körbe mikro karcos,nagyon erős fényben látható, de zavaró! A felrakás egyszerű, de levenni egyszerűen alig bírom! Valami trükk?!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1660) HarleyCustom válasza kleinguru (#1658) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Akkor szolgáltató,egyértelmű. Volt nyáron,hogy egy-két hétig is szünetelt a VoLTE szolgáltatás,mert hiba volt a rendszerben. :)
Hívtam a Telekomot és mondták,hogy türelem,javítás alatt.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1661) lugosi válasza HarleyCustom (#1655) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerinted be lehet majd állítani, hogy a személyes hotspot melyik előfizetésről menjen? Ez lenne nekem nagyon fontos.

(#1662) totj80


totj80
tag

Sziasztok
Vettem egy Xs-t. De nem tudom, tovább adjam e, vagy használjam. Igazából tok nélkül szeretném, de full para hogy karcos lesz vagy törik.
Ja és 5s van jelenleg. Ami már azért nem egy gyors jószág. Csak az 5s re nem kell vigyázni, igy nyugodtabban használom.
Mindent olvastam, itt is meg máshol, de egylőre hirdetem és nem tudom maradjon e. De szép telo, a párom X e is tetszik. Na még pár nap és ha nem megy el akkor marad használatra.

Amugy meg sok értelmes és segitőkész hozzászólás van itt, köszi értük

(#1663) whitezo88 válasza totj80 (#1662) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Minek vettél, ha nem akarod megtartani? Lehet tok nélkül vigyázni kell rá. De ha autót veszel, akkor azzal se nagyon jársz, nehogy valami legyen?

(#1664) kengyel válasza totj80 (#1662) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez nekem most magas labda. :) Vettél egy xs.-t, és már el is adod ?

kengyel

(#1665) totj80 válasza whitezo88 (#1663) üzenetére


totj80
tag

Jó árban vettem, csak azért lett. Azért persze akartam is, de nem tudom maradjon e.
Az autós példa meg szerintem nem ide való, az azért van, hogy menjek vele. De arra is vigyázok.

Kengyel Igen vettem és már árulom is, ki sem bontottam. Akár magas labda, akár nem. Olyan árban volt. Ennyi, semmi extra

[ Szerkesztve ]

(#1666) Tibee86 válasza kengyel (#1664) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez volt a reklám helye, már több mint 1 hete hirdeti.

[ Szerkesztve ]

(#1667) totj80 válasza Tibee86 (#1666) üzenetére


totj80
tag

nem reklám.

[ Szerkesztve ]

(#1668) syIex válasza buci30 (#1653) üzenetére


syIex
veterán

Nekem olyan van rajta. Spiegen Liquid Crystal.:K

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1669) icecave


icecave
nagyúr

Aki a Shop Stop MM-ba készül készüléket tapizni, erre készüljön. Élmény így kipróbálni (XS-en csak egy gyorskötöző volt, Max-on kettő): [link]

(#1670) MasterMark válasza icecave (#1669) üzenetére


MasterMark
titán

Ez komoly? LoL.

Switch Tax

(#1671) bok92 válasza icecave (#1669) üzenetére


bok92
addikt

Fő a biztonság. :D

(#1672) HarleyCustom válasza lugosi (#1661) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Reméljük be lehet

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1673) Peat76


Peat76
őstag

1659-valaki? Ki használ még UAG tokot?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1674) Fr3eWar válasza buci30 (#1653) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Spiegen Liquid Ultra vagy Ultra Hybrid. A liquid sima TPU szilikontok rugalmas mindene, az Ultra Hybrid egy hibrid tok, oldala rugalmas TPU a hátlap viszont kemény polikarbonát szerűség. Mindkettőből van totál clear verzió, és egy csomó youtube video is, amiben felrakják XS MAX-ra.
Mi is azokat használjuk most régebbi iphone-okra, ha megjönnek az XS-ek akkor is ilyet veszünk.

(#1675) Fr3eWar válasza Fr3eWar (#1674) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ami lemaradt, a Hybrid hátulján van a négy sarkon '"távtartó" hogy ne a műanyag kacolódjon, így sík felületen nem ér le a hátlap.

(#1676) HarleyCustom válasza Peat76 (#1673) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerintem semmi trükk nincsen.Nehéz leszedni,mert passzos.

Lehet inkább Otterbox-ot veszek a gyári mellé pluszba

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1677) Misi1979 válasza lugosi (#1661) üzenetére


Misi1979
őstag

"Szerinted be lehet majd állítani, hogy a személyes hotspot melyik előfizetésről menjen? Ez lenne nekem nagyon fontos."

Én ahogy tapasztalom, azt lehet, hogy kijelölöd, melyik az a kártya, amelyen aktív a mobilneted és arról mehet a hotspot is. Tehát azt nem lehet, hogy mindkét kártyán van mobilneted, egyikről a készülék táplálkozik, másokat meg "kiszórod" az éterbe a netmorzsákat.

Illetve még egy beállítási lehetőség van, mintha fentebb érintette is volna egy kérdés ezt: be lehet kapcsolni, hogy hívás közben a másik kártya adatcsomagja legyen-e aktív vagy sem. Ezt a dolgot én nem annyira értem, mert hívás közben simán tudom használni azt a mobilnetet, ami a hívást indító kártyához tartozik..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1678) buci30 válasza Fr3eWar (#1674) üzenetére


buci30
addikt

Nagyon jó márka!
Az Ultra Hybrid használtam X-re de kb 3 hét és sargul.
Tény dohányzom lehet azért előbb, de párom nem és neki is.
Ezek azért nem tetszenek őszintén 😞

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1679) buci30


buci30
addikt

Ezzel szemezek mondjuk a fekete kamera resz nem tudom mennyire lesz szép 🤔

[link]

Vagy ez mert most is ez van az X-én és i7-en is ez volt sokáig.
Annyi h ezt nem átlátszó.

[link]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1680) felsál


felsál
tag

Ez lesz. Vélemény?

Spigen

[ Szerkesztve ]

(#1681) syIex válasza felsál (#1680) üzenetére


syIex
veterán

Ugyan ezt vettem. Én folyamatosan cserélgetem az eredeti szilikonnal mikor mihez van kedvem. Egyébként szerintem jó kis tok nagyon. :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1682) Kerio válasza Peat76 (#1659) üzenetére


Kerio
őstag

Ezért plüss a gyári tok belseje. Az X-hez is csak azt vettem, és semmiféle karc nem keletkezett a kereten.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#1683) lugosi válasza Misi1979 (#1677) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, érdekes megoldásnak tűnik így de tulajdonképpen logikus is. Nekem így is teljesen jó lenne, akkor viszont az egyik mobilnetemet lemondom majd.

(#1684) Peat76 válasza Kerio (#1682) üzenetére


Peat76
őstag

Igen a plüss réteg óvja a krómozott felületet a karcoktól, erős fényben látható mikrokarcok keletkeznek szerintem az összes nem gyári toktól. Vajon esés ellen azért véd valamit, mondjuk kiesik a betonra a derék magasságból?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1685) Peat76


Peat76
őstag

Nektek nem keletkezett erős fényben látható mikrokarc a krómozott kereten?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1686) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Csatlakozom a klubhoz.

6s-ről illetve 7-ről váltunk.

(#1687) Peat76


Peat76
őstag

Üdv a klubban!..😃 😃 jól látom az egyik Max?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#1688) HarleyCustom válasza Fr3eWar (#1686) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Üdv.
Mindkettő “sima”? Jól látom?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1689) HarleyCustom válasza Peat76 (#1684) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem is gyári tok van,de nem próbálom ki a betonra ejtést. :D
Az biztos,hogy Zack tok nélkül ejtegette le töbször,és nem tört össze.
Szerintem ez is tompítana rajta bőven.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1690) -secret- válasza Fr3eWar (#1686) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Grat!

(#1691) kengyel válasza Fr3eWar (#1686) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szép páros !😀

kengyel

(#1692) #35852032 válasza Fr3eWar (#1686) üzenetére


#35852032
törölt tag

Szép! Grat.

(#1693) Fr3eWar válasza HarleyCustom (#1688) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszi mindenkinek!

Igen mindkettő sima xs, 256-os független.

(#1694) syIex válasza Fr3eWar (#1693) üzenetére


syIex
veterán

Grat hozzájuk! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1695) csatoth79


csatoth79
tag

Valahol látni lehet iphone esetében ha gyorstöltéssel töltjük? (mint pl a samsung esetében kiírja hogy gyorstöltés)

(#1696) -secret- válasza csatoth79 (#1695) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem.

(#1697) csatoth79 válasza -secret- (#1696) üzenetére


csatoth79
tag

Csak mert megjött a gyorstöltő és nemigen veszek észre különbséget ha a gyorstötő fej gyári kábel gyorstöltőfej usb-c gyorstöltő kábel esetén pedig elvileg ott is duplázódik majdnem a töltés,de majd mérek egyet teljesen lemerülve...

(#1698) MasterMark válasza csatoth79 (#1697) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen töltő, milyen kábel?

Switch Tax

(#1699) Misi1979 válasza csatoth79 (#1697) üzenetére


Misi1979
őstag

a gyorstöltő alacsony töltöttségi szintnél nyomja durván a delejt a készülékbe. Nekem van egy 87W-os macbook és egy ipadtöltőm, előbbi saccra 20 perc alatt nulláról feltölti 50%-ra. De lehet még annyi idő sem kell neki.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#1700) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Megjött a telefon, beüzemeltem, most nem írom le mégegyszer hogy gyors, szép a képe, masszív, ezeket mindenki tudja. Hatalmas dolog nekem viszont hogy végre hangos a hangszórója! 7nél valamiért marha halk volt, sokszor alig értettem a másikat, utcán meg pláne. Itt meg vissza is kellett vennem olyan jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.