Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Wesder válasza MasterMark (#198) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk az vicces volt hogy 3 éve csàvó frissen vett 4S-t mellettem adta be a GSM-be, mert a Samsungjàra nem tudod BT-on àtküldeni valamit aztàn pislogott hogy 35k-t adtak volna érte. 8 vagy 16-os volt azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#202) Stabi83 válasza raskolnikoff (#199) üzenetére


Stabi83
senior tag

Szerencsére ott a középkategória ebben az esetben ami az igények 90%-át bőven kielégíti, kompromisszumok nélkül.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#203) moleculez válasza Navaren (#180) üzenetére


moleculez
veterán

+1
Engedd el, tényleg ennyit tudok mondani, egy korábbi hsz-ben erre írtam, hogy néha rendesen magyarázkodnom kell miért van olyan telóm, amilyen. Talán kell hozzá némi intelligencia, vagy fel kell nőni ahhoz, hogy az ember ne kritizálja élből azt, amivel nem tud azonosulni. Talán inkább az utolsó, fiatalabb koromban én is utáltam mindent amivel nem értettem egyet. Ma, ha látok akár egy rózsaszín Range Rovert, elengedem, nekem nem árt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#204) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

"külsőre lényegében meg sem lehet különböztetni az előző X-től, hacsak nem az újdonságnak számító arany színben látjuk meg, de – biztos ami biztos alapon – ennek már négyszázezer fölött van az alapára"

Nem, az arany színű is pont ugyanannyinál kezdődik mint a többi.

(#205) Navaren válasza Mrpingvan (#188) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ebben is van valami, amit Te írsz, és egy elég elszomorító véglet, ahol jó eséllyel a vásárló hölgyet így be is etette akkor a munkatársa, de a 'valós presztízs' kérdése, amiről itt elég távolról kezdve, de szó van, picit megint más.

Országtól függetlenül van az az üzleti kör, ahol számít a partnerek és leendő üzlettársak között, hogy kinek milyenek a cuccai, de ugyanez igaz a ruhatárra, autóra, karórára, napszemüveg-márkára, mindenre, amik alapján az ember egy tárgyalópartnerről megalkotja az első benyomást. Ezt egyébként tanítják is, ami az átlagember számára megmosolyogtató, de így van.
De azokban a körökben, ahol ez (sajnos, de elengedhetetlenül) fontos, ott azt a fél pillanatig tartó elismerő mosolyt éppen úgy kiváltja egy, az iPhone-oknál szerintem sokkal szebb S8-as, vagy S9-es is (esetleg valamelyik Edge vagy Note modell), illetve a megfelelő konkurens márkák telefonjai is, mint bármelyik újabb iPhone.
Preferenciák ugyanis minden körben vannak (nem csak telefonok, de ruházat, tablet, laptop, karóra, gépkocsi, még a nyamvadt tollak márkája kapcsán is), egy vezetőségi találkozón egy 7-ös BMW-t elégedetten nyugtázza az az executive is, aki világéletében diehard Mercedes S - Klasse törzsvásárló volt, csak hogy egy példát mondjak.
Nincs már ilyen (ha valaha volt egyáltalán), hogy az iPhone az 'elit' telefonja, és emiatt "menő" lenne az, akinek ilyen van.

Szerintem az iPhone a hétközbapokban már közel sem annyira 'cool', 'trendi', stb. már, mint mondjuk 10 éve, túl fejlett, kifinomult és nem utolsósorban szép (sőt...) kütyüket gyárt a konkurencia ehhez, hogy így legyen.

Amiatt a pár beszűkült ember miatt, aki pedig még erre a fikcióra épít, ne általánosítsunk.

Szerintem. Persze lehet, nincs igazam.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#206) vasi89 válasza Navaren (#180) üzenetére


vasi89
addikt

Pedig sajnos azon emberek vannak kevesebben akik az általad leírt okok miatt veszik. Sajnos szinte csak oylan embereket ismerek akik leginkább azért vettek iphonet mert h az milyen menő. Hálistennek ezek távoli ismerősök de sajna ez van. Az itteni iphone topicba is érdemes benézni, senkit nem akarok megsérteni de a hozzászólások 80%a vagy kukiméregetés vagy olyan kérdésekből áll amiket egy nagyon kis gondolkodással saját magának megválaszolhatna az illető. Ez az ökoszisztéma dolog meg nekem csak egy ilyen önigazolásnak tűnik. Használtam iphonet és mac-et is egyszerre, nagyon sokáig. A mac maradt és maradni is fog de nagyjából 1 percig sem éreztem hátrányát annak h most már droidot használok. Naptárat az is szinkronizál, leveleket is, képeket most már onderiveba töltöm nem icloudba. A többi húdejó funkció meg amúgy tök felesleges.

@MasterMark: igaz Én pont semmi rosszat nem írtam a zárt rendszer miatt de nekem pl "könnyebb" lett az életem így h androidra váltottam. És most nem arra kell gondolni h lehet rootolni meg ilyenek, mert ezekkel nem foglalkozom. De pl olyan apróság h személyre szabható hangszínszabályzó, különböző BT hangeszközökhöz különböző hangprofilokat lehet beállítani és még 1-2 ilyen apróság ami simán rakható lenne ios-be is a zártság ellenére, de ezeket csak szimplán lesz.rják. Úgyhogy nem is a nyílt zárt dolog a fő probléma hanem a személyreszabhatóság.

[ Szerkesztve ]

(#207) -secret- válasza Wesder (#197) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig páran azért nem vettek iPhone-t az elmúlt 1-2 évben mert nincs értesítési led. :D

(#208) -Skylake- válasza HarleyCustom (#200) üzenetére


-Skylake-
addikt

Tudod hogy mi baj ? Az, hogy nem vagytok objektivek. Az a baj, hogy a multban eltek. Amikor az origi iphonenal elindult ez az egesz, a droid egy ertekelhetetlen szar volt. Szo szerint ertekelhetetlen. Teltek az evek, de nem valtozott semmi, iphone 4ig megjelent droidos telefonok kb arra voltak jok, hogy billego asztalt ki tudtak tamasztani. Csak aztan ott elkezdtek megfordulni a dolgok, mert azert ok is rajottek hogy tarthatatlan amit csinalnak es elkezdtek fejleszteni. Eltelt 7 ev es ott tartunk, hogy amikor a samsung fejleszt az a DeX asztali kornyezet, amikor az alma az meg az animoji. Az a gond, hogy az alma akkora elonyt szerzett a i4-ig bezaroan, hogy sikerult felepitenie egy mindenre immunis felhasznaloi bazist, egy kulturat a termekei kore ami mar kelleon hatalmas ahoz, hogy BARMIT lenyomjanak a vasarlok torkan. Ha egy samsung holnap kijon egy Note 9X -el es 580k-ert 800mAh toltot ad a dobozba, akkor ott a vezetoseget azonnal felakasztjak. Azonnal. Mert teljesen mindegy , hogy ezt ki csinalja, mert ez szanalmas. Akkor is az lenne ha a huawei meg a xiaomi csinalna, csak ok nem tehetik meg, mert nem tudtak felepiteni azt az elvakult felhasznaloi bazist, aki megtudna magyarazni, hogy ezt hogy lehet komolyan gondolni 2018ban. Tekintsunk el attol, hogy mennyire jo a rendszer vagy menmyire nem. Kurva jo , az ios minden hulyesege ellene egy majdnem tokeletes rendszer. En azert nem hasznalom, mert mas igenyeim vannak. Anyam kezebe akkor se adnek mast ha kenyszeritenenek ra. Nem itt vannak a problemak erted ? Nem itt. Ott, hogy mennyire ertekel teged az apple mint vevot. Es annyira, hogy 580k utan meg vehetsz 40k ert toltot. Ennyire ertekel teged az apple. Es ti ezt veditek be.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#209) HarleyCustom válasza -Skylake- (#208) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:N

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#210) Mrpingvan válasza Navaren (#205) üzenetére


Mrpingvan
tag

Persze, ezért is mondtam, hogy csökken ez a réteg, szerencsére. Viszont ahogy írtad is, mostmár inkább a "cool, trendi,..." megjelenésnek hiszik az emberek, ami megint csak majdnem ugyanaz. Egy réteg, aki csak a megjelenés miatt veszi meg. Csak nem üzletemberekkel hanem tinikkel, és egy telefonnak nem egy "kiegészítőnek" kéne lennie, mint egy táskának/kalapnak/... Viszont, erre vannak a tokok, például. Viszont ez a réteg nem csökken, sajnos.

Megint csak, nem az Apple a hibás itt, hanem ez olyan emberek, akik így gondolkoznak.

(#211) Mrpingvan válasza -Skylake- (#208) üzenetére


Mrpingvan
tag

A baj az, hogy amit ír, teljesen igaz. Csak na, lehetne szebben is leírni :)

(#212) szanyi20


szanyi20
tag

Na csak hogy kicsit a telefonról is essen szó. Én amint már mondtam, i7-ről váltottam Xs-re és nekem látványos javulás történt. A kamerában sokkal jobb lett. Párom i8-ához képest érezhetően javult a portré mód. Bírom a gesztus vezérlést. Nálam az akksi marha jól bírja. Egész nap mobilneten van, sokat használom, megy a spotify, telefonánok, és estére nem tudom 60%-nál tovább meríteni. A kijelzője az i7-hez képest sokkal szebb,a face ID nagyon nagyon gyors, a iOS meg nagyon jo kis frissítés lett végre. A 11 után éppen ideje volt. Várom az esim támogatást. Nálam egyáltalán nem jelentkezett a töltés/alvó állapot probléma, de mint tudjuk, az is szoftveres.

Korábban volt androidom, aztán a 6S-nél beszálltam én is az Apple bugyraiba, azóta sem vágyok vissza androidra. Tudom, hogy már sokat változott és javult, de nekem már van jónéhány Apple termékem, szépen összedolgoznak, nem bolygatnám meg. A telefon maga nagyon jó lett, egyetértek, hogy túl van árazva, de ahhoz tartom magam, hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja (nem cigizek, nem iszok, nincs drága hobbin stb.) szóval nekem belefér egy ilyen készülék. Béke!

(#213) Integrale


Integrale
veterán

Ez az üzemidő elég meredek, már ha ezt lehet üzemidőnek nevezni...

"Bad reklám is reklám too"

(#214) #06658560 válasza Totheground (#33) üzenetére


#06658560
törölt tag

Negyed órát biztos nyomkodtam, nekem nagyon nem sikerült megszokni, megérteni a gesztusok logikáját. A lebegő gomb meg igazi faszság.

#32 -secret-: Ha két nap kell hozzá, akkor az nem pofonegyszerű. Vagyis a teszt ezen állítása továbbra sem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#215) Ijk válasza -Skylake- (#208) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem láttam még sok embert aki bevédte volna az apple-t a töltő miatt.
De igazából mit lehet fejleszteni ezeken a készülékeken? Berakták az amoled-et, szerintem jelenleg a legjobb out of box kijelző a piacon. Kamerát mindig csiszolgatják, soc mindig kicsit erősebb (de az is minek). DeX analógot meg pont nem kell várni az apple-től, nem erre való a telefon, akinek meg kell az majd vesz note-ot. Ipad szerintem azért a legjobb konzumer tablet a piacon, mert meg sem próbál több lenni mint ami, de azt meg a legjobban tudja.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#216) atike válasza HarleyCustom (#52) üzenetére


atike
nagyúr

Most olvastam vissza eddig, hogy miről is megy a "vita"... :DDD

Szóval ha egy kis darabszámban készített és értékesített "luxus" telefon is van ilyen áron, akkor ez már nem drága...? :F

Nézd csak van ilyen is - mindjárt semmi ára nincs az XS-nek... :DDD

(#217) Tibee86 válasza Integrale (#213) üzenetére


Tibee86
veterán

A meredek inkább az, hogy a note 9 előbb lemerül, mint ez a telefon, pedig ez nem is a max.

[ Szerkesztve ]

(#218) Stabi83 válasza atike (#216) üzenetére


Stabi83
senior tag

Én is a Vertut hoztam fel példának ugyan erre. Vigyázz mert téged is szétszednek :D

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#219) judas13


judas13
addikt

Kettő lett, - maradhat?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#220) Mrpingvan válasza Tibee86 (#217) üzenetére


Mrpingvan
tag

Érdemes akkor ezt megnézegetni

[ Szerkesztve ]

(#221) Integrale válasza Tibee86 (#217) üzenetére


Integrale
veterán

Tesztek szerint nagyon nem így van. ;)

"Bad reklám is reklám too"

(#222) Stabi83 válasza Tibee86 (#217) üzenetére


Stabi83
senior tag

Az a baj hogy mivel két teljesen eltérő készülék így a felhasználói szokások sem azonosak, emiatt pedig elég nehéz így összemérni őket.

Mindenki más és máshogy használja a telefonját. Nekem is sikerült már 1 nap alatt lealáznom a P20 Pro-t de volt hogy 3 napig is bírta. Az i7-el is volt hogy kihoztam két napot simán amikor nyugisabb volt a helyzet.
Ezek az összehasonlítások nem mindig mérvadóak.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#223) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Kíváncsi lennék, hogy hol van az a határ az árat tekintve, ahol már a legelvakultabb Apple fanok/sznobok is azt mondják, hogy "NA NEEEM, ENNYIT AZTÁN NEM VAGYOK HAJLANDÓ FIZETNI ÉRTE!" :DDD

(#224) kengyel válasza szanyi20 (#212) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az általad leírtakkal részben egyetértek, nálam az aksi nem bírja 60%-ig. Reggel leveszem a töltőről olyan 06.00-körül, és estére kb 35-40%-marad benne. Sokat telefonálok vele, folyamatosan böngészek 4G-nettel, használom a kamerát, és jönnek a levelek+Viber használat. Szóval van használva rendesen, még így elsőre, ennyit bír.

kengyel

(#225) HarleyCustom válasza atike (#216) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nagyon örülök neki,hogy követed a topikot.
De...
Nem mondtam sehol olyat,hogy NEM DRÁGA az iPhone. Vagy ha igen,mutasd meg hol.?

Sőt! Egyetértek azzal,hogy drága.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#226) Tibee86 válasza Mrpingvan (#220) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem jó a linked.
De youtube-on rengeteg összehasonlító tesztet találni, párat megnéztem, mindenhol az általam leírt eredmény jött ki.

Integrale: Milyen tesztek szerint?

Stabi83: Ugyanazok a programok futnak ugyanannyi ideig, a note 9 mégis előbb kapcsol ki. És ugye ezeknél még ki se jön, hogy készenlétben jóval kevesebbet fogyaszt az ios.

[ Szerkesztve ]

(#227) helixP válasza MasterMark (#185) üzenetére


helixP
nagyúr

Hogy többek közt az alábbiak nem érhetőek el: cserélhető ikon pakk-, interface-, launcher-, billentyűzár-, hardver billentyűk-, fényjelzések- testreszabhatósága, custom ROM-ok, custom kernelek, kernel aduitor és társai, widget-ek, USB funkciók, BT funkciók. (Talán már a billentyűzetet le lehet cserélni iOS-sen is.)
Egyáltalán: el kell elviselned olyannak a készüléket, amilyennek kézbe kaptad.

Disclaimer: nyilván nem mindenkinek fontos, nyilván, valakinek az egyszerűség a tökéletes, és ez így van jól. Csak gondolom írok pár példát, ha már így rákérdeztél.

[ Szerkesztve ]

(#228) Mrpingvan válasza Tibee86 (#226) üzenetére


Mrpingvan
tag

Érdekes, nekem nincs gond vele. Esetleg így?:
https://www.gsmarena.com/battery-test.php3

(#229) kengyel válasza Tibee86 (#226) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én, ezt találtam érdekesnek, megéri végigpörgetni.

(#230) szanyi20

Én is elégedett vagyok vele, használattól függ a dolog.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#230) szanyi20 válasza kengyel (#224) üzenetére


szanyi20
tag

Nagyon felhasználás függő, de én meg vagyok elégedve vele. :)

(#231) szanyi20


szanyi20
tag

Egyébként én gyorstöltésre az iPad-em töltőjét használom. Nem kell plusz kábelt venni, és sokkal gyorsabb mint az 5 wattos a csomagból. :D

(#232) Plazmacucci válasza kengyel (#229) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Istenem azok a kommentek... Toxic-nak nevezik a Samsung usereket, amit meg ott a kommentekben csinálnak az maga a cancer. Ilyeneket ne linkeljetek mert csak lejáratják az Apple felhasználókat. Ezer szó sokkal többet mond mint az a videó :U

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#233) Integrale válasza Tibee86 (#226) üzenetére


Integrale
veterán

Igazából bármelyik releváns tesztet olvasod, a legtöbb panaszkodik az iPhone üzemidejére, és elégedettek a Note üzemidejével.

"Bad reklám is reklám too"

(#234) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Szép és jó, de soha nem adnék ennyit pénzt egy telefonért....Androidosért sem.....Xiaomiért sem. :(

B.Cs.

(#235) atike válasza HarleyCustom (#225) üzenetére


atike
nagyúr

...csak az ára mellé felhoztál egy rossz példát... Miért tetted akkor, ha nem az ára "védelmében" - még ha szerinted is drága...? Mert akkor nem értem, hogy jött ide a PD.... :U

(#236) moleculez válasza helixP (#227) üzenetére


moleculez
veterán

Pont nincs ezekre igényem, főleg nem custom ROM, meg kernelre... Használni szeretném a telót, nem szerelni.😂 Amúgy ez is az egyik ok volt hogy búcsút intettem a droidnak, mindig valamit mókoltam rajta, aminek persze volt mellékhatása is, na most ilyen problémáim nincsenek😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#237) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi a tesztet! Nagyon szimpatikus készülék lett, csak nekem túl drága. Az Apple Pay magyarországi hiánya, illetve a közepesnél biztosan nem erősebb akku zavar csak benne, de egyik sem annyira, hogy miattuk nem kellene egy jobb áron. Illetve most kezdtem el egy külföldi oldal tesztjét olvasgatni, és azt írják, hogy a GPS-e nem valami szuper. Androidos csúcstelók már leverték párszor a Garmin Edge 500-at is, az XS viszont meglehetősen pontatlan. A készülék melegedése is átlag fölötti, ha az az extra 2-3 ℃ nem is olyan feltűnő. Throttling is van, de nem tragikus szintű.

Szóval nem zárnám ki, hogy jövőre veszek egyet, ha esetleg 200 alá bezuhan, viszont nekem ez akkor is olyan nagy beruházás lenne, ami egy olcsóbb androidos versenytárs hatására simán el is tántoríthat a vásárlástól.. (Nem tudom, mennyi most egy-egy korábbi iPhone, de majd rákeresek...) Egy LG G7 talán már beesett 150 alá is, és számomra az extra felár egyszerűen túl sok egy XS-ért. Ettől függetlenül furcsállom, hogy még egy 'Tetszett' plecsnire se futotta a teszt végén, szerintem azt simán megérdemelte volna!

[ Szerkesztve ]

(#238) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szánalmas üzemidő

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#239) helixP válasza moleculez (#236) üzenetére


helixP
nagyúr

Felesleges volt ez a komment, ezért írtam a disclaimer-részt, hogy ne kelljen 20000x leírnom a jövőben a cikk alá, hogy nem mindenkinek fontos ez és emiatt nem jobb, vagy rosszabb egyik, vagy másik.

Az viszont totál tévedés, hogy szerelni KELL a droidos telót, hogy működjön, nem 2008 van. Csak opcionális, lehet, megvan rá a lehetőség, ha nem felel meg, amit a gyárban kitaláltak.

[ Szerkesztve ]

(#240) Stabi83 válasza Tibee86 (#226) üzenetére


Stabi83
senior tag

Azt nem értem hogy az Apple miért hagy ki egy ekkora ziccert!

Adott egy takarékos rendszerük az iOS személyében, adott egy elvileg takarékos hardver az A széria személyében, most már adott a takarékos kijelző is az OLED. Ha egy nagyobb akkut tennének a készülékbe ( amit sokan meg tudnak oldani ) akkor egy igazi pofont adhatnának az androidos oldalnak. Pl a MAX-ban egy 4000mA-es akku pofánvághatná üzemidőben a konkurenseket ami tényleg valós előny lehetne és még droid oldalon sem találhatnának fogást rajta.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#241) <Lacy85> válasza Integrale (#233) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tech2 teszteknél is mondta Laci, hogy az iPhone XS-ből 4 óránál több kijelzőidőt sehogy nem tudott kiszedni.
Note-nál meg erős nyúzás mellett volt 5-6 óra, de mondta, hogy a 8 is simán kihozható belőle.

(#240) Stabi83:

"Azt nem értem hogy az Apple miért hagy ki egy ekkora ziccert!"

Mert így is megveszik, plusz annyival is olcsóbb az előállítása. Ennyi az oka.

[ Szerkesztve ]

(#242) atike válasza moleculez (#236) üzenetére


atike
nagyúr

...hány éve volt Androidos telód...? :F

(#243) Stabi83 válasza <Lacy85> (#241) üzenetére


Stabi83
senior tag

Troll on: Igazad lehet, tartogatni kell valami innovációt jövőre is :DDD

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#244) jack982


jack982
aktív tag

Ennek az XS-nek a reális piaci ára olyan 150eft körül van, a többi csak hype...

(#245) Madwe válasza Stabi83 (#240) üzenetére


Madwe
nagyúr

Első lépésben os szinten egy dark mode is elég lenne ahhoz a pofonhoz szerintem :)
Amúgy nekem note8ról xs max-ra váltva semmi bajom az üzemidővel, sőt, ugyanolyannak vélem. s4-es óra meg kifejezetten meglepett hogy hozta a gear s3 szintjét ha nem sokkal jobbat, miközben azt 3-4naposnak hirdetik ezt meg 18 órásnak :D Ugyanolyan felhasználás mellett az apple watch bizony megeszi...

(#244) jack982 Ezt te se gondolod komolyan :D? Ez legalább annyira félreárazás, mint amit az apple tesz csak a másik irányba :D Ha azt írod h te max ennyit adnál érte, az más, azt elhiszem, az a te pénztárcád igényeid s arra megfelelőssége alapján alakul ki, de a piacon ez az ár nevetséges, amit írsz.

[ Szerkesztve ]

(#246) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"A mára legendássá vált Steve Jobs-i filozófiából a cupertinói cég mára sokkal inkább csak a gazdasági sikeresség kulcsát tartotta meg, a valódi innovációt kevésbé. "

Ez a mondat fogott meg, és ezzel tudok nagyon egyetérteni... Kifulladt részemről, sose voltam oda értük, csak Jobs munkássága és életútja az, ami számomra kultikussá teszi AZ Apple-t.

De nem a jelenkorban. Az árazás nem nekünk való... Én ennyiért munkaeszköznek használható autót vettem kb... :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#247) Stabi83 válasza jack982 (#244) üzenetére


Stabi83
senior tag

Szerintem a 220-250 körüli reálisabb lenne rá. Nem kell azért alábecsülni. A 150-170 inkább az XR-nek való sáv lenne.
A 150 az már irreális lenne rá ( persze ez is egy olyan dolog hogy aki ragaszkodik a droidhoz az 100-at sem adna érte aki meg ragaszkodik az iOS-hez az meg úgy is kifizeti a horror árat mert nincs más választása).

Te nem ezt az árazást alkalmaznád az Apple helyében??? ( Az Apple egy profit orientált cég és nem a máltai szeretetszolgálat!!! )

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#248) Integrale válasza <Lacy85> (#241) üzenetére


Integrale
veterán

A Note 5-6 órája sem valami fényes érték. Most egy Motorola Z2 Playem van, az röhögve hoz 7 órát. (igaz kisebb teljesítmény, de az akkis is csak 3000 mAh), az elődje egy HTC 10 volt, amíg nem jött ki az Oreo, addig az is tudott 5-6-ot. Azelőtt pedig egy Z Play, az 10 óra felett (3500 mAh).

"Bad reklám is reklám too"

(#249) tomi5244


tomi5244
őstag

Android vonalat nem követem annyira, lemásolta már valamelyik gyártó ezt a faceID technikát? Azt tudom, hogy vannak próbálkozások, te az apple megoldása még mindig az etalon. Ha ezt megoldják, akkor lehet elgindolkodom majd a váltáson, mert ennyiért tényleg nagyon drága. Most 6S van.

Az a baj, hogy az apple még mindig az a gyártó aki kezelhető méretet nyújt. Android fronton 200e alatt is van csúcs késtülék, de ping-pong ütőt nem tudok használni. Tudod, tudom lejárt szöveg, de akkor is, jó lenne a konkurenciánál is valami. :)

(#250) jack982 válasza Stabi83 (#247) üzenetére


jack982
aktív tag

Hát igen, kereslet-kínálat, androidos fronton sokkal jobb ajánlatok vannak 150k-s árszinten, és apple tényleg nem szeretetszolgálat, annyiért adják amennyiért még hajlandóak megvenni az emberek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.