Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) HarleyCustom válasza dilajoska1 (#1046) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem bírom már. :D Elég volt. pfúúú,azok is megvoltak anno... :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1052) HarleyCustom válasza syIex (#1050) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Renden,majd küldöm

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1053) dilajoska1 válasza Kokzor (#1048) üzenetére


dilajoska1
őstag

Olvasd el amit utoljára írtam neked :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#1054) viera


viera
őstag

Basszus mi megy itt,na mindegy. :( Még várok 500hsz-t aztán visszanézek. :DD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#1055) HarleyCustom válasza viera (#1054) üzenetére


HarleyCustom
veterán

1000 :K

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1056) Kokzor válasza dilajoska1 (#1053) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Látom, de most ettől nem szabadultak föl bennem boldogsághormonok. :D

(#1057) dilajoska1 válasza Kokzor (#1056) üzenetére


dilajoska1
őstag

:D

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#1058) Wesder válasza Madwe (#1042) üzenetére


Wesder
félisten

Olvasom böngésző alatt akkor maximum:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1059) HUTCHDB válasza HarleyCustom (#1002) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Te megint mirol beszelsz?

En egy rossz szot sem szoltam az xs uzemidejerol...mondtam en, hogy nem olvasod a topikot, csak irsz valamit, amiben rendreutasitod, vagy leszolod a masikat.

En hol "savaztam" az xs-et? :W

De segitek, itt vannak a kommentjeim: [link]

Ezekbol is latszik, hogy en ilyet nem irtam.

Viszont ha a te hozzaszolasaidat legyujtjuk, akkor latszik, hogy ki az, aki oldalakon keresztul "megmondoemberre" avanzsalta magat. [link]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1060) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Kedves User-ek és nem User-ek!
Fototrend mai friss Xs kép!
De...
Raktam fel 8plus-al készített képeket is...akit érdekel.
:R

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1061) kengyel válasza HarleyCustom (#1060) üzenetére


kengyel
nagyúr

Néztem, jók lettek ! Te melyik böngészőt használod ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1062) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Köszi.:)
Google a laptopon.
Miért?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1063) kleinguru


kleinguru
addikt

Úgy indultam neki a topic olvasásának, hogy akkor írok csak, ha mindent hszt elolvastam sikerült végre:DDD

28-tól használom a készüléket (Xs). Hirtelen felindulásból nem tetszett, mert túl nagy, vastag, nehéz, egy kézzel kezelhetetlen. A faceid sem tetszett. Azóta azért megtanultam valamennyire használni:
* Megyeget az egykezes használat a reachability segítségével
* A faceid-n érezni, hogy folyamatosan tanul (borosta, reggeli fej), és már megszoktam, de egy kijelzőbe épített toucid jó lenne bizonyos szitukban
* Apple pay: eddig ujjam rajta a home gombon, telefon a terminál közelébe raktam sikeresen fizettem, most dupla powergomb, arcom leolvas terminálhoz tesz, sikeres fizetés... jobban tetszett a régi
* Írtátok többen pár mm plusz vastagság és jobb üzemidő, meg nem türemkedik ki a kamera... így is baromi vastag nehogy
* Kitüremkedő kamera: korábban i7-et haszbáltam, ott nem zavart, de itt asztalon nyomkodom és billeg a telefon, ez nagyon zavaró
* Kijelző: nagyon szép, de a control center maradhatott volna alulról elérhető
* Kamera: nagyon tetszik a portré mód, valami zseniális
* Dualsim: már nagyon várom, hogy ki tudjam próbálni
* Üzemidő: nekem sokkal jobb lett, mint az i7, főleg waze alatt fogyaszt érezhetően kevesebbet

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1064) kengyel válasza kengyel (#1061) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ja nem, a telefonon kérdeztem. :)

kengyel

(#1065) AttilaNokia


AttilaNokia
tag

Én most kedveltem meg az Apple-t. Az a cég, amelyik képes elérni, hogy ilyen árakon is el tudja adni a legújabb telefonjait, az csak is maximális tiszteletet érdemel, arról már nem is beszélve, hogy nekik aztán nem kell kényeztetni a vevőiket, mint a többi lúzer gyártónak, akik plasztik tokot, fóliát, gyors töltőt, mi egyebet is adnak a harmad annyiba kerülő készülékeikhez. Ráadásul van egy jól idomított csordája is, akik a saját szabad idejükben ingyen és bérmentve védik meg ezt a klasszikus értelemben vett mocskos kapitalista céget. :D Előre az 1 millió forintos telefonért! Meg tudja csinálni! Meg kell csinálni!

(#1066) syIex válasza AttilaNokia (#1065) üzenetére


syIex
veterán

Egy újabb értelmes és felvilágosult hozzászólás a témához. Köszönjük Emese! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1067) AttilaNokia válasza syIex (#1066) üzenetére


AttilaNokia
tag

Nincs mit!

(#1068) Tibee86 válasza AttilaNokia (#1065) üzenetére


Tibee86
veterán

Szóval csóró vagy és nem tudsz iPhone-t venni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1069) #76385920 válasza syIex (#1066) üzenetére


#76385920
törölt tag

Pedig van benne igazság. Android-os gyártó kismillió van. Ha nem jött be az LG, veszel Samsungot ha az se, lecserélheted egy Huaweire és lehetne még sorolni. Ergo a gyártók mindent megtesznek, hogy a márkához hű maradjál. A megfogalmazás már egy másik téma... :)

[ Szerkesztve ]

(#1070) HarleyCustom válasza kengyel (#1064) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Safari :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1071) Niarn válasza Tibee86 (#1068) üzenetére


Niarn
tag

vagy csak nem hajlandó eltartani az Apple-t, és a pereputtyát.
nézőpont kérdése. megvenni bárki meg tudja. csak van aki nem akarja.. pont.
a napokban adtam el a dtek50-et. egy jóképességű fiatalember vitte el:
"há' a csáládban mindenkinek ijfón nyóc van, az enyém szervizbe, 2 hét, addig kell valami teló, utánna meg jó lesz jáccani a purdénak"
érdekes módon kezd egy olyan réteg is ezen a termékvonalon mozogni akivel sokan nem kívánnak közösséget vállalni szerintem..

(#1072) judas13 válasza aujjobba (#1034) üzenetére


judas13
addikt

Már az iPhone 4S-emben is 326ppi volt amit kihagytál bocsánat! :K

Amúgy ez valahol (nem) kissé gázos, hogy lényegében mind a mai napig ugyanazzal a felbontással jöttek ki évről évre tőlük a telefonok sztem..és amit nagyon hiányolok - jó ott a Face ID fasza meg minden - az a kijelzőbe rohasztott ujjlenyomat szenzor. 2019 felé közelítve meg lehetett volna prószálni azért ezt a technikát csak a vicc kedvéért legalább.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1073) Madwe válasza AttilaNokia (#1065) üzenetére


Madwe
nagyúr

Te is a legjobb példája vagy annak, h jól csinálnak valamit: érdekes mód én nem megyek xiaomi meg google topikokba fikázni, h mi ez a szar, meg nem tapsolok annak h minden egyes bit információt eladnak az emberről cserébe az olcsóbb árért, de te pl mégis megjelensz itt :) A negatív kampány is kampány, s nem csak az isheepek de a hozzád hasonlóak is csak növelik a brand értékét, még akkor is ha neked pont az ellenkező a célod. Mert kezdjük ott, h a véleményed milyen formában írod le : ezzel max azoknak imponálsz, akiknek hasonló a véleményük, mint neked. De mindezt teszed egy olyan helyen, ahol eleve nem lesztek sokan, s csak azok, akik hasonlóan trollkodnak. Azaz egymást győzköditek, grat hozzá :D

(#1074) Fryskitt válasza #82595328 (#887) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nagyon jó. Leírtad a véleményed. Mondjuk amit írtál igaz nagyjából a Samsung csúcstelefonokra is. Kár elővenni emiatt az iPhonet épp.

AttilaNokia: nemde futball klubod van állami támogatásból? Hm? Mit akarsz itt ezzel a kapitalista maszlaggal? Tudod egyáltalán mit jelent? Agyam eldobom... kapcsolj már el a királyi tévékről kicsit és nézz körül mondjuk a Samsung háza táján, aztán ha megtaláltad, hogy mekkora kommunisták, akkor szólj.
A kínai cégekről meg annyit, hogy a szabadalmi jog, stb fogalma, annyit ér nekik, mint neked a többi ember lelkivilága, akiket csordának hívsz :W , és kb annyit költenek fejlesztésre is, mint amennyit ér a hozzászólásod (látod, másnak is megy ez). Ha pedig se szabadalomra, se fejlesztésre, se licenc díjakra nem kell költeni, abba nyilván belefér egy szilikon tok meg egy 2A-s töltőfej, amiért amúgy az Alibabán kérnek kb. 5 dollárt (vagy hármat). Ugye. :W

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1075) HarleyCustom válasza #76385920 (#1069) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ebben igazad van. De ha elkezded mind használni,a végén rájössz,hogy ugyanaz az összes. Semmi különbség!
Én már eljutottam erre a pontra...tök mindegy melyik gyártó androidos telefonját veszem,”egykaptafa”.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1076) HarleyCustom válasza Madwe (#1073) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:K

Hagyd,mert rád szállnak,mint légy a szarra. Velem is megcsinálták.
Ignoráld őket. Én azt tettem,mert nem érdekel a trollkodásuk.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1077) aujjobba válasza #76385920 (#1069) üzenetére


aujjobba
addikt

Aztán amikor már minden márkán végigmentél, mindegyiknél megszoktad nagyjából a többitől eltérő gyári felületet/funkciókat, és rájöttél hogy mindegyikkel van valami gebasz, akkor áttérhetsz Almára.
;]

(#1078) HarleyCustom válasza Fryskitt (#1074) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Egyébként részben igaza van.
Csak az a baj,hogy ebben a világban nehéz nomád életet élni.
“Táplálékon vizen és ruhán kívül semmire nincs szüksége az embernek.”
Ezt a leggógyisabb fazon mondta anno.(Jézus)
Nem pontos az idézet tőle.:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1079) AttilaNokia válasza Fryskitt (#1074) üzenetére


AttilaNokia
tag

Nyugodtan nevezhetem mocskos kapitalistának azt a céget, amely jelentős pénzeket spórol meg "adóoptimalizálással" és azzal, hogy most épp azt próbálják meg elérni, hogy a cuccaikat csak náluk lehessen javíttatni, senki másnál. Vagy az Apple valami szentség, amire nem lehet rosszat mondani? Dehogynem lehet.

(#1080) syIex válasza AttilaNokia (#1079) üzenetére


syIex
veterán

Az Apple eszközöket eddig is az Apple javította a kezdetek óta vagy valami retail-ba küldik vissza... Legalább néznél utána mielőtt idiótaságot írsz... :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1081) Fryskitt válasza AttilaNokia (#1079) üzenetére


Fryskitt
addikt

Tudtommal a Samsung vezetőjét tartóztatták le korrupció miatt többek között, nem az Apple vezetőjét. Kínában meg az egész bagázst le lehetne szerzői és szomszédos jogok semmibevétele miatt. Mondhatsz rosszat az Appleről, de ez demagógia. Puffogtatás, semmi több. Nem veszel tőlük semmit és kész. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1082) HarleyCustom válasza judas13 (#1072) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tudnak nagyon sok technikai fogást. Ezeket majd éveken keresztül csepegtetik.
Ennek ez a rendje.

És igen. Gázos dolgokat művelnek egyes gyártók,az Apple is... és nem csak Ők.
Azt tesznek,amit akarnak,mert nincs konkurencia. Ha ios-t akarsz,vagy OSx-et,abból kell válogatni,ami van.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1083) AttilaNokia válasza syIex (#1080) üzenetére


AttilaNokia
tag

Az iPhonedoktornak pld. mi köze az Apple-höz?

(#1084) Madwe válasza syIex (#1080) üzenetére


Madwe
nagyúr

De eddig (egyelőre most is) lehetett máshova is vinni szervízbe (ami ugye ilyenek miatt is elég érdekes :D). Nyilván gariidőn túlról beszélünk. A t2 chippel is próbálják ezt megszüntetni. A kritikád nem jogos s kevés louis rossman videót nézel :)

[ Szerkesztve ]

(#1085) HarleyCustom válasza AttilaNokia (#1079) üzenetére


HarleyCustom
veterán

De lehet rosszat mondani,nem erről van szó.... csak állandóan? Egyszer elmondani nem elég? Ráadásul egy Apple topikban?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1086) AttilaNokia válasza HarleyCustom (#1085) üzenetére


AttilaNokia
tag

Hiba volt nem egyeztetni... :D

(#1087) Fryskitt válasza AttilaNokia (#1083) üzenetére


Fryskitt
addikt

Egy kicsit tényleg számolj már el százig, mielőtt írsz valamit... Az autódat is viheted nem márkaszervizbe, senki sem tiltja. Csak nem lesz garancia, nem lesz érvényes szervizkönyv bejegyzés, ami miatt buksz, ha eladod, stb, stb. iPhonet is oda viszed, ahova akarod. Nem fognak fegyveres őrt állítani egy iPhone tulaj mellé sem, ettől ne tarts. :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1088) aujjobba válasza HarleyCustom (#1078) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem-nem, a szükségleti piramis így néz ki:

(#1089) kovbandi82 válasza AttilaNokia (#1079) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Van egy topic valahol ahol oktatják hogy lehet minél nagyobb faszságokat írni?
Mellesleg megfordul a fejemben:
Nem az általatok Apple fanboyokkal van a baj, hanem azzal a réteggel, akik mantrálisan mondogatják és bizonyítani akarják hogy igen is szar. Ez a fanatizmus, és maximum szánalmat ébreszt. Magyarázd meg mi az oka. Speciel legyen az ár? Ne haragudj meg de pl. ha megtehetem miért ne? Sajnálod rá? Én nem. Ruhából se veszek kínait például. Megtehettem volna, hogy veszek egy kínai kabátot 10000 Ft-ért őszre de 3x annyiért vettem. És?
Szval a fanatizmus és a fanboyság pont ott van meg a Te oldaladon.
A szervíz dolog pont érthető: a kóklerek rontják a cég hírnevét. Ennyi.
A mosógépet se csinálhatja meg Jóska bá.

[ Szerkesztve ]

(#1090) AttilaNokia válasza Fryskitt (#1087) üzenetére


AttilaNokia
tag

Köszi, de ettől nem tartok, lévén, hogy én nem 300+ ezer forintos Apple telefonokban látom az érvényesüléshez felé vezető utat. Egyébként arról van szó, hogy egyáltalán ne lehessen máshol javíttatni az Apple cuccokat, csak az Apple-nél. Nyilván ezt is a felhasználók védelmében. De ha esetleg, megzavartalak volna a délutáni sziesztádban a négy sorban megfogalmazott kis kifakadásomban, akkor természetesen elnézést kérek!!!

[ Szerkesztve ]

(#1091) AttilaNokia válasza kovbandi82 (#1089) üzenetére


AttilaNokia
tag

Köszönöm, hogy meséltél a fogyasztási szokásaidról! Már régen szerettem volna megismerni egy ilyen különleges ízlésű embert! Ha viszont csupán a szánalmadra számíthatok, akkor ne intézz hozzám commentet. Becsüld meg magad annyira, hogy nem ereszkedsz le. :P

(#1092) kengyel válasza HarleyCustom (#1070) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi, csak kérdeztem.

kengyel

(#1093) Madwe válasza kovbandi82 (#1089) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, a mosógépet megcsinálhatja jóska bá. Ahogy ha az autód kerekén felnit cserélsz de azt nem a márkaszervízben teszed, attól még működni fog, nem tilt le a központi egység. Nézd meg a videot amit linkeltem :D Apple genius bar: hát olyan 1300-1500 dollár lenne a javítás, inkább vegyél gépet... Louis: hát egy pöcköt kellett visszapattintani, ingyen volt. De persze nyilván ő a kókler, az apple szervízesei meg a prok :D

[ Szerkesztve ]

(#1094) collecting válasza kovbandi82 (#1089) üzenetére


collecting
tag

Jaja, szervíz dolgon nem értem, mit kell pattogni. Ha veszek egy 6-700 ezres gépet, akkor tisztában vagyok vele, hogy nem 5 Ft-ból fogom tudni szervizeltetni, az az ár már előre indukálja, hogy nem a Sarki Kompjútervilág Bt-nél fogom szétszedetni.
Pár hete vettem át a kocsimat, megmondta a szalonos pasi, hogy ha felnyitom a motorháztetőt, akkor az ablakmosó-folyadék tartályon kívül máshoz nem kell és ne is nyúljak, erre van a szervíz. És megértem, hogy olajat meg szűrőt még a fél autót tudna cserélni a HaverPisti is, de szeretném ha garis maradna, és tuti hozzáértő nyúlna hozzá, gyári alkatrészekkel stb.

[ Szerkesztve ]

(#1095) Fryskitt válasza AttilaNokia (#1090) üzenetére


Fryskitt
addikt

Valami ellenállhatatlan vágyat érzel, hogy kötözködj és megpróbálj sértegetni másokat és hozzá még kinyilatkoztatásokat tegyél arról, hogy én pl miben látom a megvalósulást. Egyébiránt ha ebben látnám, azt sem feltétlenül kellene véleményezned, főleg nem egy (elvileg) szakmai topikban. Utálod az Applet, nem veszel cuccot, nem egészen értem, miért baj neked, hogy ha esetleg csak ott náluk lehet javíttatni.
Inkább Gedeon bácsi jut egy kicsit eszembe arról, amit csinálsz, vsz egy sámlin reszketsz otthon az asszony mellett, és ide jössz kiélni magad meg a feszkó utáni vágyad. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1096) Madwe válasza collecting (#1094) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha valamit, akkor az apple szervízelési meg garanciális mentalitását azt bármikor bármilyen helyzetben lehet szidni... Régen nem így volt, nagyon nem, manapság undorító amit művelnek, biztosítás nélkül már nem is mernék tőlük semmit se venni, mert a touch disease-es hepajuk után megtanultam, h ha beismerik h ők hibáztak s gyári hiba, akkor is én fizetek :D

(#1097) Giovan! válasza AttilaNokia (#1090) üzenetére


Giovan!
addikt

Mert aki XS-t vesz az mind ebben látja a sikerhez vezető utat :U
Tudod úgy nehéz vitázni ha hülyeséget adsz mások szájába. Olvasd el az első ezer hsz-t mielőtt hozzászólsz, ki lett itt már tárgyalva minden, nem tudsz újat mondani. Persze tudom, a trollok nem olvasnak :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1098) lugosi válasza lolal (#1015) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is ezekre vagyok kíváncsi, mert a Xr érdekel engem is. Akkor szeretnék csak venni valamelyik modell közül egyet, ha az r megjelent, hogy lehessen látni ténylegesen a teljes választékot. Sajnálom, hogy azzal a modellel nem jöttek ki egyidőben az s-ekkel. Bár lehet hogy azért, mert - és ezt pozitívumnak gondolom - annyira életképes házon belüli konkurencia lesz az r, hogy inkább ráhagytak, hogy a korai vásárlók megvegyék az s-eket.

(#1099) Jegesmaci81 válasza Madwe (#1096) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Jesszus ha most rosszabb a szerviz mint régen akkor el se akaromképzelni milyen lehet. Anno volt 1 ipodom. Nem itthon lett véve. A világgaranciát hetekig tartó veszekedés volt érvényesíteni.

(#1100) collecting válasza Madwe (#1096) üzenetére


collecting
tag

Lekopogom, nekem még szerencsém volt eddig az cuccokkal, nem halt be egy sem, pedig szép kis gyűjteményem van felhalmozva. De a touchdisease-es para tényleg elég nagy cancer volt tőlük, beismerem :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.