Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) revolver válasza tomson67 (#497) üzenetére


revolver
aktív tag

Teljesen egyetértek, már én is írni akartam hogy 500 hsz , és csak azon megy az eszme csere mennyibe kerül, ki vesz ilyet?..stb🤢

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#502) Jegesmaci81 válasza szanyi20 (#499) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Próbálj ki egy olcsó sennheiser fülest a gyári helyett. Sőt próbálj ki egy Airpods árával egyenértékű sennheiser momentumot.

(#503) Tewe013 válasza tomson67 (#497) üzenetére


Tewe013
őstag

Teljesen korrekt a teszt, leírja, hogy a telefon, jó, de drága. Az Apple meg próbálgatja, hogy meddig nyújtózkodhat, jelentős vevő vesztés nélkül.

(#502) Jegesmaci81: Nem, mintha az a Sennheiser megérné a 50k-t a Beyerdynamic fele annyiért ad ugyanolyan, de még az sincs kizárva, hogy jobb hangzást.

[ Szerkesztve ]

(#504) Giovan! válasza DaveNo1 (#500) üzenetére


Giovan!
addikt

Azért hibásan hivatkozott ppi értékkel pl. máshol nem hergelik a népet...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#505) szanyi20 válasza Jegesmaci81 (#502) üzenetére


szanyi20
tag

Tudom. :) Azok jó kis cuccok. Majd kipróbálom.

(#506) ak76 válasza HarleyCustom (#437) üzenetére


ak76
senior tag

Le van írva a poszt elején, hogy a topicot csak iPhone, meg Apple fanok látogathatják? :F
A fanok virtuális hátlapogatása, az akolmelegben összekacsintó fölény, a közösen imádott tárgy birtoklása által kiváltott plusz érzés emeli az adrenalint, a libidót, vérbőséget okoz, és az orrodat is tisztíccsa'?

(#507) oyko


oyko
tag

Sziasztok!

A közeljövőben tervezek telefont vásárolni és szeretném vezeték nélkül és vezetékkel is gyors tölteni egyaránt.

Közületek vki. ismeri ezt a terméket és gyártót: RIVAPOWER VA4125 TD2 EN wall charger transparent 3,4A/ 1USB, with MFi Lightning cable

[link]

Elivleg 17 Wattot tud leadni és adnak hozzá MFi szabványú kábelt is.
Ez azt jelenti hogy elméletileg 17 Watt-tal tudom tölteni kábelen keresztül, illetve ha veszek hozzá egy Blitzwolf vezeték nélküli töltőt azt meg 7.5 wattal?

(#508) revolver válasza DaveNo1 (#500) üzenetére


revolver
aktív tag

Persze hogy mindenki erről beszél mert a legdrágább telefon. De! Ez a telefon még 4-5 év múlva is telefon! A 6s-ről sem azért váltottam mert bármi bajom lett volna vele.. kellett egy kis új ,1kis plusz.🙂

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#509) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Xiaomi HD Pro fülesen van. Megfelelt volna a gyári is, de évek óta Xiaomi füleseim vannak!

(#510) spawn21


spawn21
veterán

Van mit olvasni. :))

iPhone 13p

(#511) Giovan! válasza ak76 (#506) üzenetére


Giovan!
addikt

Hát, a kihülés ellen mindenesetre hatásos.
Viszont érdekes, hogy a mai Xiaomis hír kommentszekcióját nem trollkodták szarrá az Apple fanok, pedig valahogy a droidos társaik nagy számmal jelennek meg minden egyes iPhone hír és teszt alatt. Furcsának is találtam a dolgot, már majdnem én mentem betrollkodni egyet, de aztán eszembe jutott hogy nem használok ilyen készüléket, szóval miért tennék ilyet, elvégre elmúltam már 12.
Talán ha más is a saját dolgával foglalkozna, csendesebb hely lenne a fórum, és mindenki melegedhetne nyugodtan az akoljában ;)

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#512) DaveNo1 válasza revolver (#508) üzenetére


DaveNo1
veterán

Inkább a legnagyobb haszonkulccsal. Külföldi árakat megnézed az alap note 9 100 dollárral kevesebb mint az alap XS, ami már ilyen kategóriában nem oszt nem szoroz.

Sajna a többi gyártó leköveti ezt az árazást és csak minimálisan vágnak az Apple alá, emiatt kezd brutálisan elszállni az egész iparág. 6 éve vettem az első top telefonomat egy S3 személyében, akkor az volt 130. Iphone körülbelül 160 volt akkor. Most kb minden két és félszer annyiba kerül, ami nem feltétlenül magyarázható az innovációval, mert a 6 évvel ezelőtti telefonok is rengeteg innovációt tartalmaztak. Persze bizonyos tételek előállítása költsége valóban magasabb (mint pl. az OLED kijelzők), de összességében a felhasználók a nagy vesztesei ennek a durva árpolitikának.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#513) Tewe013 válasza Giovan! (#511) üzenetére


Tewe013
őstag

Mivel trollkodnának a Xiaomi topikban? "Az Apple 60k-ért jobbat ad!" vagy "50k-ért csak FHD!" Azért nem trollkodnak Xiaomi topikban, mert nincs mivel és most nem azt mondom, hogy azok a telefonok hibátlanok, de annyi pénzért többet nem nagyon lehet várni.

(#514) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Az a kitüremkedő kamera minden pénzt megér.
Mint amikor megmagyarázza a kőműves vagy a burkoló, hogy "ez így szakszerű!".
Ha 2 mm-rel vastagabb lenne a telefon (akár erősebb aksival), biztos a világ legszarabb készüléke lenne
.

(#515) kovbandi82 válasza ak76 (#506) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Attól hogy szeret valaki valamit az nem fanatikusság. De az már az ha valaki a kákán is a csomót keresi.
És az meg balfaszság, ha valaminek a copyját használva szidják az eredeti terméket.
És mellesleg jelenleg az iXs helyett senki nem tud alternatívát felmutatni, szval nemtelen a vita.
Persze akinek nem inge nem veszi magára.
513: a rendszer miatt és a külső miatt mindenféleképpen lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#516) Giovan! válasza Tewe013 (#513) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem érted. Itt arra céloztam, hogy a trollkodni sehol sem lenne szabad, szóval az ilyen "mér ilyen kicsi az aksi?", "miért ilyen drága?", "miért nem androidot veszel inkább?" szintű, sehová sem vezető kérdéseket szerintem itt is hanyagolni lehetne. Ha mondjuk kapott volna egy ajánlott plecsnit, még meg is érteném hogy háborognak miatta a népek, de itt semmi nem indokolja ezt. Aki ki akarta ereszteni a gőzt, az megtehette az elmúlt hetek iPhone-os hírei alatt. Minek kell akkor itt is lefutni ugyanazokat a köröket?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#517) Jegesmaci81 válasza Tewe013 (#513) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ok és mit vársz tőlük? A xaomi kb a telefonok sangjongja! Összelopkodja a gyártástechnológiákat aztán gyárt valamit aminek az egyetlen vonzó tulajdonsága az ára.

(#518) kovbandi82 válasza Giovan! (#516) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

De milyen gőzt? Engem is bosszant, hogy a Mercedes A osztály 8 misi, közben ugyanaz a motor van benne mint a Dacia Sanderoban. És? Kit érdekel?
Mondjuk jobban érezném magam benne mint egy Daciaban az is igaz..
#512: a többi cég nem teheti meg, hogy sokért adjanak egy telefont, mert van konkurenciájuk!

[ Szerkesztve ]

(#519) ak76 válasza Giovan! (#511) üzenetére


ak76
senior tag

Én egyetlen trollkommentet sem eresztettem itt el, sem az ár/érték, sem a tartozékok, vagy a többi negatívum miatt, végigolvastam, és jókat röhögök, hogy egyesek foggal körömmel védik ezt a szart, míg a többi debil vért ízzad, hogy előbbieket a "jó útra" térítsék, NEVETSÉGES/SZÁNALMAS az egész ahogy van, hiszen ez csak egy tárgy, egy eszköz, megveszem, használom, aztán max 2 év múlva odaadom a gyereknek, aki majd Tom & Jerry-t néz rajta a YT-on, és kezdődik az egész előről.
Nem tudom hogy csak mifelénk,ezen a bájos K európai pampán megy e ez a dedós szarakodás egy rohadt telefonról, vagy a nagyon fejlett nyugaton is ez megy, de az energiákat ezerféleképpen lehetne értelmesebben is elpocsékolni, mint hogy itt osztja egymást a díszes plebsz....

(#520) balgab84


balgab84
aktív tag

Regebben a tinik mikor ki jott az uj tipus, akkor meg valtottak alt, most mar azt veszem eszre, h itt, legalabb is pesten, a buszon meg metron, nagyon keves fiatalnak van iphone x telefonja.Szerintem mar elerte azt a hatart, mikor mar nem tudnak valtani....

(#521) Jegesmaci81 válasza kovbandi82 (#518) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Neeeeee! Tényleg a Renault gyártja a motort a mercédesbe? Megyek gyorsan szét trollkodni egy Merci topikot! 😂

(#522) joey04 válasza ak76 (#519) üzenetére


joey04
titán

Én egyetlen trollkommentet sem eresztettem itt el,

de most sikerült 2/2-t letenni az asztalra. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#523) Stabi83 válasza kovbandi82 (#515) üzenetére


Stabi83
senior tag

"És mellesleg jelenleg az iXs helyett senki nem tud alternatívát felmutatni, szval nemtelen a vita."

Ezt kifejtenéd és indokolnád?

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#524) 7Heads Drago válasza HarleyCustom (#98) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Van és jár is hozzá alapból minden kábel. És általában tokkal fóliával érkezik.
Itt még papírzsepit se kapsz. Pedig kell majd törölgetni.
Ha már annyira a PD-s Mate-t zúzod, pedig az almának is van ilyenje: [link]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#525) Tewe013 válasza Giovan! (#516) üzenetére


Tewe013
őstag

Oké, értem és abban egyetértek, hogy a trollkodásnak nincs értelme, de annak sincs, hogy valaki ír a telefonról valami kritikát és akkor egyből nekiugrunk, "mennyé vissza a barlangodba te sziamiaus buta troll".

(#526) Stabi83 válasza 7Heads Drago (#524) üzenetére


Stabi83
senior tag

Basszus amikor megláttam hogy még garanciát sem adnak egyből letettem róla...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#527) 7Heads Drago válasza Rodi 4.80 (#514) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ugyanez van az Lg V40 topikban is. Abba a telóba ha nagyobb akkut raktak volna, hamarabb merülne... :DD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#528) CsabaZz válasza moleculez (#82) üzenetére


CsabaZz
tag

Dettó, jobban érzem magam az i8-cal, mint előtte a temérdek Samsunggal (még Note 9-nél is megvan az, hogy olykor néhány másodperc, mire bejönnek a launcher ikonjai -why, nincs benne elég memó ahhoz, hogy ne kelljen újra betölteni???). Mondjuk ami UI-t csinálnak a Pie-nak az SE 10-hez, ha eddig nem váltottam volna, tuti váltanék, gusztustalanok azok a lekerekített sarkú téglalapok. :D Bár i8-nál a kijelző baromi kicsi a gépeléshez (sokszor ütök félre), contenthez pont jó.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#529) _CICAFIU_ válasza HarleyCustom (#98) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Te aztán tudsz érvelni :D feldobtad a napom! Jókat nevetek a kommentjeiden:D

Huawei P30

(#530) Jegesmaci81 válasza CsabaZz (#528) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Másodpercek mire bejönnek az ikonok? Ezt max egy olyan embernek tudod beadni aki még az s3 korszakában ragadt. Miért kell valótlansággal érvelni?

(#531) joey04 válasza Jegesmaci81 (#530) üzenetére


joey04
titán

olykor

sajnos ez valóban jelen van bármelyik droidon, ez nem az erő függvénye

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#532) Graphics válasza tomson67 (#497) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most az fáj itt, hogy nem kapott plecsnit, de ettől függetlenül leírta a telefon összes jó, kiváló tulajdonságát?

Mert a készülék rendben van, ez tény, vannak viszont olyan tényezők, amik inkább az ársáv megcélzása kapcsán okoznak hozzászólásokat.

Ez eddig is így volt, ezután is így lesz.

Firtatták itt az aksi kérdést is, tény lehetne nagyobb is, mert azért 1 napos üzemidő, hát nah. Ha jó a szoftver, márpedig ezt mondják a userek, meg jó az optimalizálása is, és ott a 7nm, akkor erre simán rá kellett volna startolni, és esetleg innovatívabb jelleggel megküldeni az üzemidőt.

Én pl akkor simán azt mondanám, hogy na, végre, ők (is) megcsinálták.

És simán lehetne annyival vastagabb akár a készülékház. Én mikor először megjelent a "Max" név kapcsán azt hittem, na jön végre egy nagy aksis iPhone... 'oszt nem gyött'

Hozzáteszem azt is, hogy nekem nem szimpatikus az iOS, sok összetevős, hogy miért, nem szidom a rendszert, mert nem használom napi szinten, nem visz rá a gondolat se. Aki használja, és szakmájához szükségesnek érzi, pénzt is keres vele, azt nagyobb mértékben meg is értem. Aki ebben találta meg a számítását, azt is megértem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#533) icecave válasza CsabaZz (#528) üzenetére


icecave
nagyúr

Hm... Note 9-em van, egyszer sem találkoztam vele. Igaz, megjelenés után egy héttel vettem csak, lehet, hogy pont az a plus zegy hét kellett volna, hogy ilyet tapasztaljak. Ezt csak azért írom le, hogy legyen ilyen példa is. Ettől nem mondom, hogy nincs igazad, de csak találkoztam volna vele én is.

(#534) Stabi83 válasza joey04 (#531) üzenetére


Stabi83
senior tag

Főleg ha eleve szarul megírt, optimalizált appokról vagy lancherekről van szó...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#535) dilajoska1 válasza joey04 (#531) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ez már nagyon sokszor leírtam neked hogy ez akkora hülyeség! Inkább ne terjessz ilyeneket ;) !

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#536) Jegesmaci81 válasza joey04 (#531) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Pár napja még droidot nyomkodtam és még maradt pár a családban. Több Samu csúcs mobil is. S8tól felfelé max szándékosan rengeteg alkalmazás futtatásával lehet beszaggattatni. Értem én hogy védeni kell az iPhone-t de ne valótlanságokkal.

(#537) joey04 válasza dilajoska1 (#535) üzenetére


joey04
titán

inkább a saját szememnek hiszek.

536: ez nem szaggatás, miről beszélsz? :DDD franc akarja védeni amúgy. többek között a note 9 is szimpatikus készülék, topikja a kedvencek közé van mentve, naponta figyelem az árát, lehet kipróbálom. legjobb droidos készülék szvsz a piacon.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#538) dilajoska1 válasza joey04 (#537) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én is hidd el ;) !

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#539) joey04 válasza dilajoska1 (#538) üzenetére


joey04
titán

na akkor már ketten vagyunk. a különbség annyi, hogy én nem ugatlak le hogy hülyeséget beszélsz, csak azért mert mást tapasztalsz. de nem vagyunk egyformák.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#540) dilajoska1 válasza joey04 (#539) üzenetére


dilajoska1
őstag

Akkor bocs! Igaz Samsung ritkán van a kezemben de pl. Sony-nál ilyet nem tapasztaltam gyári launchernél, se Pixel launchernél. Igaz én mindig a jó öreg Novát használom. Annál ilyen nem fordul elő.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#541) #96302336 válasza kovbandi82 (#488) üzenetére


#96302336
törölt tag

Boldog vagyok főleg azért, mert nem tartozom a hülyék paradicsomába, akik feltétel nélkül elhiszik, hogy a zapple a zisten, a többi gyártó foshulladék. És minden fillért megér a zájfon, a többi azé óccsó, mer szar. Értelek.
Menj vissza a boldog kis zárt ios világodba, és mondogasd magadnak, hogy nem basztak át, nem basztak át. El fogod hinni, az önszuggeszció hatásos. Ha meg nem érzed a szarkazmust, akkor sajnállak....

[ Szerkesztve ]

(#542) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nnnnna...látom,itt semmi nem változott. A Trollok és a megmondók még mindig itt vannak. Sőt! Jöttek újak! :D
Ezek a fényre jönnek! :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#543) HarleyCustom válasza 7Heads Drago (#524) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Félre olvastál valamit. :D
Nem azt írtam,hogy “kábel”,hanem hogy “kábé”. :D

Ne haragudj,nem tudom milyen kábelről beszélsz. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#544) Graphics válasza HarleyCustom (#542) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Te melyik csoportba tartozol ezzel a hozzászólással? ;] Ez a cukkolócsoport? :D Szándékos hergelés, flame?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#545) tomson67 válasza Graphics (#532) üzenetére


tomson67
tag

Hát pont nem érdekel a plecsni, de a tesztelő felvett egy alapállást már az elején, mármint hogy kurva drága telefon és minden ezen a szálon ment végig érezhetően.
Igen kurva drága. Pont. Nekem kell, megveszem.
Aki átbaszva érzi magát vele, az ne vegye meg. De pont azok vannak kiakadva legjobban, akik nem szeretik az IOS-t és nem is veszik meg, soha nem is akarták.
Azoknak mi fáj?
És nem, nem hagyják abba, ezerszer elmondják! Dráááága! Áááááátbasztak! Niiiiincs innováció! Ne vedd meg baz..g!
Nem váltja meg már a világot itt egyik telefon sem, nekem elég ez a tudás, nagyon is! Tudom mire számíthatok, azt meg is kapom!

Nem vagyok fan megvolt már a Mate 10 pro, S9+, Note 8, mind tetszett! De az iPhone X mindegyiknél jobban!
És túl az ötvenen szóba sem jöhet, hogy menő akarok lenni a telefonokkal! Legyen az bármely gyártó bármely terméke!

De az áron, és csak azon rugózni MEGINT a végtelenségig nagyon gyerekes és fárasztó. És ez már két fórumon is megy. Gratulálok hozzá!

Akksi. Egy napot bírjon, a többit lesz....om. Úgyis lemerítettem eddig az összes telefonomat egy nap alatt, legnehezebben a Mate 10 pro-t. Ezt is le fogom majd meríteni estére. Na bumm!

I was trojan...

(#546) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Frissít a teló. 12.0.1
Javítások.
158 mb.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#547) Graphics válasza tomson67 (#545) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megfogalmaztad a saját igényeid. Most erre mit mondjak?

A piac diktál. A usert is lassan majd figyelembe veszik. Eljön majd a Te időd is.

Sőt talán egyszer ráébredünk, hogy kevesebb online, több offline.
Na én most oFF, van ennél bizony fontosabb is mint az iPhone....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#548) HarleyCustom válasza tomson67 (#545) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#549) Pirosász válasza #96302336 (#541) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Egyébként ez az iPhoneXS topicja. (gondoltam szólok)
Hova menjen vissza? 😄

(#550) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Én az árán nem rugózok mert én már 200-300.000-et sem adnék egy telefonért :D!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.