- norbx: IRC a 90-es évek és a 2000-es évek elején
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- koxx: Légpárna az egérpadon: ATK A9 Air gamer egér
- horzoli: Auchan házhozszállítás
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gerner1
- ldave: New Game Blitz - 2026
- plevips: Sorozatkövető v 1.1
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kozyadam
tag
Sziasztok!
A neten több helyen is azt olvastam, hogy nem pakolható egymásra több HAT. Viszont olyan oldalakat is találtam, ahol említik, hogy több is egymásra rakható. (link)
Egy olyan építményen gondolkozok, amihez kéne egy kicsi kijelző, és lenne rajta egy kisebb LED mátrix is. Ha nem lehet egymásra rakni őket, akkor esetleg hogyan tudom az egyik vagy másik HAT-et helyettesíteni?
Mi teszi lehetetlenné a HAT-ek toronyba építését, ha pl. a szervó HAT-ből többet is egymásra tettek?
Ha azonos típusú HAT-eket teszek egymásra, akkor ez kivitelezhető, de ha különbözőt, akkor nem megoldható? Ha nem megoldható, akkor a HAT felismeréséhez használt GPIO pin-ek használata a gond? Vagy van más akadálya is?Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3791
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Vision OC RTX 3060 Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
- 212 - Lenovo IdeaPad Slim 5 (16IMH9) - Intel Core U5 125H, no GPU
- HP Thunderbolt 4 kábel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
wassermann