Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31102) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a Le Mans-i verseny csak nem akar összejönni..a másodikat vagyok kénytelen feladni mert 5-6. próbálkozásra is elszúrom..valamiért a végére mindig túl széles ívben veszek egy kanyart, és ahol addig simán mentem, ott most úgy megdob a fű/kavics hogy alig bírok visszaállni..

Tiszta Toca Race Driver feelingem van..
Ott volt az hogy a hosszabb versenyeken valamiért az utolsó 1-2 kanyarba mindig megcsúszott a gép..volt mikor összeszedtem 15-20 sec előnyt és direkt 10el akartam bevenni a kanyart de akkor is megpördült..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31103) Cadal válasza Sirandrish (#31102) üzenetére


Cadal
őstag

Elvileg (és gyakorlatilag is) van lehetőséged javítani, van valami flash izé amit ha ellősz, akkor vissza tudod tekerni az időt (pár másodpercet) és akkor korrigálhatod a hibás mozdulataidat. Még ki is írja valamelyik sarokban, hogy még hány lehetőséged van. Kb. ilyen time shift dologra emlékeztet az egész. Erre természetesen én is csak akkor jöttem rá mikor másodjára telepítettem már fel a játékot. Előtte én is sokat szívtam a hibátlanul elvégzett Le Mans-i versenyeken... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31104) Sirandrish válasza Cadal (#31103) üzenetére


Sirandrish
legenda

MIVAN? Ez komoly? Hol van ez? Akarooom :D
Egyébként ez minden versenyre külön-külön vonatkozik?

Megnéztem a Joy beállításokat, de én nem látok erre utaló dolgot

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31105) Cadal válasza Sirandrish (#31104) üzenetére


Cadal
őstag

(#31106) Sirandrish válasza Cadal (#31105) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhha...ilyen funkció van..nah ezt majd megkukkantom hogy is működik, mert mikor néztem, azt hittem hogy csak egy sima "replay"..

Köhikeee :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31107) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Juppih..megkaptam az első csapattársamat.
Az olasz fickót választottam:)
Kérdés: Ugye nem lehet másféle sponzort adna neki?
Csak mert a "NYerd meg X Euroért" ő nem tudja teljesíteni ha én nyerek :D
Értem hogy azonos csapat azonos támogatással, de azért rákérdezek..az idővisszatekerésről sem tudtam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31108) Ventur@ válasza Sirandrish (#31106) üzenetére


Ventur@
senior tag

Üdv!

Alapértelmezetként az F12 gombbal tudod aktiválni* és - ha jól tudom - 10 mp-et tudsz visszatekerni. Arra vigyázz, hogy minnél erősebb szinten kezded a játékot, annál kevesebb flashback-ed van. Extreme szinten - talán - már csak 1 ilyen lehetőséged van / futam.

*joystick-en melyik gomb azt nem tudom. Bill.-el nyomtam végig a játékot :) .

Bár aki sokat multizott vagy még mindíg tolja Game Ranger-en, az eléggé beletanult már, hogy Extreme fokozaton sem kell flashback és simán veri az AI-kat. Mert hát a multis idiótákat nem tudja überelni a gép AI :DDD .

Szponzori dolgokra:

Te tudod kiválasztani, ahogy haladsz előre, azokat akik szponzoráljanak. Nézd meg mindegyik mit akar és az alapján érdemes csapattagot is választani, na meg szponzorokat is :) . Hogy a csapattagnak van-e külön szponzora azt passzolom. Nagyon rég játszottam utoljára a GRiD-el :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31109) Sirandrish válasza Ventur@ (#31108) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben már megtaláltam, és ki is próbáltam..működik :K

A Szponzort tudom hogy lehet állítgatni, csak arra voltam kíváncsi hogy esetleg a csapattársnak külön be tudok-e tenni mást.
Elég valószínűtlen, lévén hogy egy csapatba van velem, csak így meg a fele delláról lemarad (és a 25%áról én is) mert ugye a legjobban fizető szponzorok általában azt akarják hogy nyerj..nah már most ha én nyerek, akkor a csóka már nem fog nyerni, így az már kapásból bukó :)

Ráadásul ahogy számolgattam, még így is jobban jövök ki, mintha betenném az olyanokat hogy végezz az első ötbe..ugye azok általában elég keveset fizetnek, és a társam sem mindig van az első 5be. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31110) intercooler válasza Sirandrish (#31109) üzenetére


intercooler
őstag

Szerintem csak azzal foglalkozz ami több pénzt ad!
Lesz majd olyan is ami neki is kedvez pl érj célba sérülés nélkül :DDD

(#31111) Sirandrish válasza intercooler (#31110) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már van olyan...de az magam miatt nem használom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31112) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31111) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Rengeteg szponzor van a Game-ban, és neked is 1-re több lesz, minél több versenyt +nyersz! Nekem pl. most a főszponzorom a: Bang & Olufsen, ami 2 * 150. 000 €-t fizet, ha (legalább) 2.-ként érsz célba a verseny végére!
Minden +szerzett kupáért 3 szponzorral bővülnek a lehetőségeid! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31113) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31112) üzenetére


Sirandrish
legenda

HU nekem a legkomolyabb valami 2X7500at fizet kb :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31114) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31102) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Le Mans: Nem tudom milyen verdát választottál Le Mans versenyre, én talán az első 2-őt (?) Panoz Esperante-val nyomtam, mert nekem az jön be, aztán 4-5 Le Mans-t talán Lamborghini Murcielago-val, a többit + ugye AUDI R10 TDI-vel. A lényeg, h minden verdát (ami kellett, vagy menni akartam vele) +vettem 0 km-esen!

2nd. Chance-s karrier történetem első Le mans 24Hrs versenye pl.:

Race Driver GRID - Walktrough Part007 - 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31115) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31114) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én eddig azt hiszem az első 2-t feladtam, a 3.at befejeztem utolsó előtti helyen, a 4.et meg kategória 3.ként :D
Az a rekord :D

A YT videódat nem tudom megnézni végig mert nem akarja betölteni, de amíg láttam addig sem értem :D
Úgy vágod le a kanyarokat mintha kötelező lenne..én ha így megyek akkor elszállok mint a sóhaj :DDD

Szerk: most látom..Extrém? Oké haggyá :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31116) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31113) üzenetére


Syrius XIX
addikt

(#31114)-es HSZ-ben hülyeséget írtam, sry! :(

Belenéztem és az első Le Mans-t Porsche-val toltam, mert még a Panoz-ra sem volt pénzem! ;)

Ne szomorkodj, ahogy haladsz előre, 1-re többet fognak fizetni! :)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31117) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31116) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te állítasz valamit a verdán? Mintha sokkal jobban tapadnál a kanyarokban, vagy nem tudom..
Vagy csak a kamera miatt tűnik így?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31118) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31117) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Tapadást nem tudsz állítani!

XBOX 360 kontrollerrel megyek!

(XBOX 360 controller for PC.)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31119) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is azzal megyek :)

És nem arra gondoltam hogy a menüben Tapadás Opció és azt 100%ra húzod, hanem hogy állítasz-e valamit amitől esetleg jobban tapad az autó:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31120) zodo válasza Sirandrish (#31119) üzenetére


zodo
nagyúr

Pályaismeret sokat segíthet hogy hol hogyan miként veszed a kanyarokat.
Játék nem sim ezért ilyen jellegű beállításokat nem találsz max a kipörgésgátló, blokkolásgátló és még egy -két opció (nem jut eszemben cirka 2 éve nem játszottam) kikapcsolásával próbálkozhatsz.

Esetleg az akkori kormánybeállításaim, bejegyzését átfuthatod hátha találsz valami hasznosat.

szerk: vagy cheat :D

[ Szerkesztve ]

(#31121) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part070 - 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31122) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31109) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Beállítás + Visszajátszás!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31123) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31122) üzenetére


Sirandrish
legenda

BIG BIG THX :R

A fentebbi linkedet is megnézem nemsokára :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31124) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megnéztem ezt is..elég pengén tolod :)
Viszont a videóidat nem szereti a gépem vagy nem tudom, alig alig buffereli be..HD-ra sem tudom állítani mert akkor K.O..
Megnéztem..más videókkal nem csinálja..ott pikkpakk megy a buffer..nem vágom.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31126) Doomgiver válasza dzsavermadar (#31125) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Ide egy hagyományos emelő kevés lesz :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31127) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megnyertem egy Le Mans-t! :Y

Jejeeee...a csúcson kéne abbahagyni, mert ezzel vért izzadtam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31128) Sirandrish válasza Sirandrish (#31127) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még egy Le Mans-i győzelem :K

Kezdek belejönni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31129) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31128) üzenetére


Syrius XIX
addikt

(#31124) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31121) üzenetére: "Viszont a videóidat nem szereti a gépem vagy nem tudom, alig alig buffereli be..HD-ra sem tudom állítani mert akkor K.O.."

Én olyankor azt szoktam csinálni, ha elindult a videó, +állítom és +várom, amíg végig betölti (vagy addig nézelődök mást)!

(#31127) Sirandrish: "...a csúcson kéne abbahagyni, mert ezzel vért izzadtam"

Ilyen könnyen nem lehet (és nem is szabad) feladni! ;)

(#31128) Sirandrish válasza Sirandrish (#31127) üzenetére: Még egy Le Mans-i győzelem. Kezdek belejönni

Na ugye, tudtam én, h csak vicceltél! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31130) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ez pedig olyan friss szerzemény, h szinte még forró:

;) :Y :C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31131) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Próbáltam, de betöltött vagy 40secet előre és ott megállt..nem ment tovább .

Jaja..a második egy fokkal könnyebben ment le, de azért még az sem volt egyszerű :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31132) drr válasza Syrius XIX (#31130) üzenetére


drr
őstag

Mázlista!!! :((

(#31133) ledgeri válasza Syrius XIX (#31130) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Akkor mégsem Samu lett... :)
Frissítheted az CUCCAID listáját :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31134) Syrius XIX válasza ledgeri (#31133) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem samu lett, mert +győztek! :N

Ez 550MB/s-mal olvas és 500MB/s-mal ír! A Samsunk nem ír olyan gyorsan (talán 350, vagy 270 MB/s-mal?)! :F

Még nem frissíthetem a listát, mert =re (azon kívül, h kibontottam, +néztem mi van a dobozban, majd lefényképeztem) elhelyeztem a fiókban dobozostul! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31135) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Megyek körülnézek, ha van szeró, akkor csatlakozok, de ha nincs akkor készítek! :K

Aki bújt, aki nem, megyek! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31136) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Szeró van! :K Versenyző nincs! :( Ez van! :((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31138) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha kihagyom a Le Mans-t akkor mivan?
Már elég könnyen megnyerem azzal nincs baj, viszont nem szeretem a sötétet (:D) és hogy őszinte legyek kezd unalmas lenni óránként 1-1 Le Mans :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31139) Sirandrish válasza Sirandrish (#31138) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még egy kérdés..
Érdemes leigazolni valami fasza csapattársat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31140) drr válasza Sirandrish (#31139) üzenetére


drr
őstag

Mindenkeppen, ugyanis a csapatgyozelem is fontos, penzt kapsz azert is, nem is keveset ;)

(#31141) Sirandrish válasza drr (#31140) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor leigazolom a legkeményebbet...remélem nem fog állandóan lenyomni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31142) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már megint egy Le Mans.. :U
Nagy probléma ha kihagyom? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31143) Ventur@ válasza Sirandrish (#31138) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem muszáj lenyomni a Le-Mans futamokat. Elején még én is élveztem, de aztán már nem nyomtam tovább. Max az extra zséért érdemes, de jó szponzorokkal és jó csapattárssal többet lehet kaszálni :) .

Ja meg arra is jó, hogy elmondhasd: 100%-ig kitoltam a játékot :DDD .

Ha meg nem szereted a sötét, akkor az a játékmód sem lesz nyerő nálad, mikor A-ból B-be kell eljutni. Ilyen hegyi felfutásos dolog. Nem tudom a pontos nevét a játékmódnak :B . Na abban is van, hogy sötétben kell küldeni és még talán egy-két szembejövő autó is lesz ;) . Hangulatos egyébként.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31144) Sirandrish válasza Ventur@ (#31143) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az elején elmondta hogy a Le Mans-i győzelem minden pilóta karrierjének csúcsát képezi, én meg már vagy 3at is nyertem szóval hagyjanak már békén :DDD

Még ott nem járok, bár azt hiszem volt már egy éjszakai "face to face" csata, de az 1-2 perc volt, kibírtam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31145) intercooler válasza Ventur@ (#31143) üzenetére


intercooler
őstag

Szerintem ez az amire gondolsz, de a nevét én sem tudom :)
Jó hangulatos kis verseny...

(#31146) Sirandrish válasza intercooler (#31145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nyomtam le egy ilyet csak az 3 futamból állt.
De akkor lesz még..szuper :D

Egyébként ez a csapattárs nagyon kemény..van olyan verseny hogy mindenire 8-10secet verek de a csapattársamra 0,5secet nem bírok..folyamat a seggemben van, ha kicsit korán fékezek már belém is jön, de van olyan verseny is ahol az utolsó előtti helyért vív komoly harcokat..
Bekaphatná ám :D

MÁS: A szövegek alatti feliratot hogy lehet bekapcsolni?
Syrius videóján láttam, de én már vagy 3szor nyálaztam végig a beállításokat, és nem találtam :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31147) Sirandrish válasza Sirandrish (#31146) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még egy új kérdés :)
Vannak ugye a versenyek, de alatta van egy "Verseny Ajánlatok" menüpont is..most néztem rá elsőnek. :B
Szóval azokat érdemes megcsinálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31148) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31138) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Már elég könnyen megnyerem azzal nincs baj,....kezd unalmas lenni óránként 1-1 Le Mans"

Általában 10 - 9-n utálják a 24 órás Le Mans-t, pedig ahogy mondod, könnyű! Akkor nem értem mégis miért utálják??? :F

Semmivel sem rosszabb, mint pl.: 12 kör SPA-ban Touring car-ral! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31149) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Számomra rettentő unalmas..
1kanyar 30-40sec egyenes..még egy kanyar még 30sec egyenes..és ez 24percen keresztül.
Nem nekem való :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31150) Rototti válasza Syrius XIX (#31148) üzenetére


Rototti
senior tag

Azért utálják (legalábbis multiban), mert a versenyzők 90%-a rommá töri az autóját az első körben és aztán a hatalmas üres pályán vezetgetsz. :(

Kimi - The King of Spa

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.