Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) dzsavermadar válasza zolee5016 (#31299) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Sajnos a jelenlegi körülményeim nem teszik lehetővé (hosszú), de úgy tűnik, hogy talán július végére megjön az a lehetőség, hogy akár napi rendszerességgel is gurulhatok.
Most örülök, az rFactort tudom tolni heti 1-2 órában legfeljebb.
A Grid 2-t pedig a gépigénye miatt nem tudom használni.
:U

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31302) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sok boldog születésnapot és Isten éltessen sokáig! :K

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31303) ledgeri válasza Syrius XIX (#31302) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31304) Rototti


Rototti
senior tag

Egy kis online vidi: [link] :)

Kimi - The King of Spa

(#31305) Csabi42 válasza Rototti (#31304) üzenetére


Csabi42
tag

Jól nyomtátok. :))

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#31306) dzsavermadar válasza Rototti (#31304) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

:C :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31307) Rototti


Rototti
senior tag

Úgy tűnik, hogy a fórumból Dzsaver képes blogja után, Rototti videó blogja vált. :DDD

Egy pörgős, előzgetős vidi: [link]
1:50-nél: :Y Azért tud még valamit az öreg... :DDD

Kimi - The King of Spa

(#31308) ledgeri válasza Rototti (#31307) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ennyi hsz után, ezt önmagadnak kijelenteni azért nem picit nagyképűség...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31309) Rototti válasza ledgeri (#31308) üzenetére


Rototti
senior tag

Jesszus, kicsit vedd már lazábban, csak poén volt. Hol lennék én Dzsav képeihez képest...? :N

Kimi - The King of Spa

(#31310) x63 válasza ledgeri (#31308) üzenetére


x63
aktív tag

:W :W :W

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31311) ledgeri válasza Rototti (#31309) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kijelentettél valamit írásban... EZ a bajom a fórumokkal chat-tel általában... nincs hangsúly :B !
Ejj :U

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31312) Rototti válasza ledgeri (#31311) üzenetére


Rototti
senior tag

Ezért vannak szmájlik. :DDD - ez azt jelenti, hogy nagy marhaság van előtte, ne vegyél komolyan. :)
Plusz azért már ismerjük egymást annyira, hogy ne gondold, hogy nagyképűsködni akarok. :R

Elnézést, ha félreérthetően fogalmaztam. Nem szeretném, nem is tudnám átvenni Dzsav barátunk szerepét. :R

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#31313) ledgeri válasza Rototti (#31312) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok... de no, hol a szájlik egységesítő wiki-je?... mindegy is..., hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31314) Rototti


Rototti
senior tag

Új videó érkezett :) : [link]

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#31315) Csabi42 válasza Rototti (#31314) üzenetére


Csabi42
tag

Gratt. Jól vezetsz.:)

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#31316) T0RETT0


T0RETT0
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Elkezdtünk a barátaimmal LAN-ozni Tunngleval, 1.3-as patch-csel, crack-kel, működik is, látjuk egymást, elindul a verseny, viszont (csak) engem 1-2 perc után minden alkalommal kidob "kicked out from session"-nel. Ha én vagyok a host, akkor is ugyan ez történik. Eredeti lemezem van, de törttel is próbáltam már, mindekettő ezt produkálta.
Valakinek valami ötlet? :/ Köszönöm előre is.

(#31317) x63 válasza T0RETT0 (#31316) üzenetére


x63
aktív tag

Töröld a mentésedet, valószínű megbuherált fájl van benne, a gamet is rakd újra utána.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31318) T0RETT0 válasza x63 (#31317) üzenetére


T0RETT0
csendes tag

Mind a két újratelepítésnél teljesen új profilt csináltam, de egy próbát megér, muszáj jónak lennie! köszi :)

(#31319) T0RETT0 válasza x63 (#31317) üzenetére


T0RETT0
csendes tag

Kitöröltem a mentést, újratettem, ugyan ez továbbra is. Gyönyörűen fut egy darabig, aztán lapát...
Ötletem sincsen, miért lehet ez :(

(#31320) Rototti válasza T0RETT0 (#31316) üzenetére


Rototti
senior tag

Milyen színű arcocska van a tunngle jobb alsó sarkában?
Ha routered van, akkor a beállításoknál a forwarded port-ot, illetve az UPnP-t megpróbálhatod bepipálni, vagy ha pipált volt, akkor kivenni.
Plusz kipróbálhatnád, hogy GameRanger-rel jó-e. Az lehet egy alternatív megoldás. :K

Csabi42: Köszi szépen. :)

Kimi - The King of Spa

(#31321) T0RETT0 válasza Rototti (#31320) üzenetére


T0RETT0
csendes tag

A Routerbeállítások is jók, (még a windowst is újratettem mérgemben), a Tunngle-ös arc zöld, az is rendben, kidob még mindig.
A Gamerangerrel meg az a problémám, hogy nem oszt IP-t így páran nem is látjuk egymást.

(#31322) x63


x63
aktív tag

Ha eredeti a játék crackkeld meg innen, ilyen gond is volt az 1.3 -al egyeseknek.
Régen nekem is csinálta az 1.3 -as patch után, de már nem emlékszem mi oldotta meg.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31323) Syrius XIX válasza T0RETT0 (#31321) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A Routerbeállítások is jók
A Routerben az "Address Lease Time" mennyire van állítva? :F

A Gamerangerrel meg az a problémám, hogy nem oszt IP-t így páran nem is látjuk egymást.
Nem is fog! A GR nem IP címet oszt, hanem egyedi Account ID-t kap mindenki!
Amikor szobát készítesz és kapcsolódnak hozzád azt kell nézni, h aki hozzád kapcsolódik, annak a neve ne legyen ferde!

Amennyiben a hozzád kapcsolódó neve ferde, akkor indítás után be fogja ugyan vinni a játékba, de nem fogja látni a szeródat! :N

Megoldás:

1. Akinek ferde a neve indítsa újra a GR-t, de ne csak a szoba ablakát zárja be, hanem az egész GR-t!
2. ha még mindig ferde, akkor a szobát készítő indítsa újra a GR-t!
Általában így +oldódik a probléma!

Minden nap készítek szerót GR-n, ha gondolod gyere! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31324) djculture válasza dzsavermadar (#31301) üzenetére


djculture
félisten

"A Grid 2-t pedig a gépigénye miatt nem tudom használni. :U"
Amúgy is szégyen az a játék, grafikán kívül mindenben visszalépés... A multi rész is arról szól hogy a sok gyökér egymás lökdösi kifele:)

[ Szerkesztve ]

(#31325) T0RETT0 válasza Syrius XIX (#31323) üzenetére


T0RETT0
csendes tag

120-on van az adress lease time, ez az alapértelmezett érték.
Rendben, majd kereslek GR-en :)

(#31326) T0RETT0 válasza djculture (#31324) üzenetére


T0RETT0
csendes tag

Kipróbáltuk GR-rel is, kidobott.

(#31327) Rototti válasza T0RETT0 (#31326) üzenetére


Rototti
senior tag

Ha van rá lehetőséged vedd ki egy próba erejéig a routert a képből, hogy megtudjuk, hogy biztos azzal van-e a hiba.

Kimi - The King of Spa

(#31328) Syrius XIX válasza T0RETT0 (#31325) üzenetére


Syrius XIX
addikt

120-on van az adress lease time, ez az alapértelmezett érték.

Ez pontosan 2 perc és +szakít! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31329) T0RETT0 válasza Syrius XIX (#31328) üzenetére


T0RETT0
csendes tag

Köszönöm, ez még bejöhet :)

(#31330) x63


x63
aktív tag

#31322 ezt próbáltad, nem vicc. :)

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31331) Rony949


Rony949
őstag

Hello mindenki!
Nem tudom emlékszik-e valaki rám. Régebben gurultam veletek egy párszor. Vannak-e még versenyzések? :)

(#31332) drr válasza Rony949 (#31331) üzenetére


drr
őstag

GR-en vannak. Syrius minden este csinál szerót, bár ő is kóstolgatja a 2-őt...

(#31333) Rony949 válasza drr (#31332) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor jó. :) Anno mikor jelen voltam, baromi jól éreztem magam veletek. És most hogy végre valahára le is érettségiztem, most már tényleg szórakozni akarok. És vissza akarom kapni azt az érzést hogy veletek gurulhassak. :)

(#31334) Rony949


Rony949
őstag

Na most pár menetet tudtam gurulni Syrius-ékkal. :) Basszus Syrius, te fejlődtél. Múltkor legalább végig tudtam menni a versenyt, most már azt se. :D

(#31335) Syrius XIX válasza T0RETT0 (#31329) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem 1200-on van, soha nem szakadt + rendszeres időközönként! Néha-néha előfordul (gondolom amikor a szolgáltató babrál valamit, de az is max. 2-3 mp.).

(#31331) Rony949: Már hogy a viharba ne! :K Én speciel nagyon örültem, h +int köztünk vagy (remélem ez így is marad)! ;)

(#31332) drr válasza Rony949 (#31331) üzenetére: Kóstolgatom! LoL ez tetszik! :K Annak idején a GRID 1-re azt mondtuk h: "Nem kell véresen komolyan venni, mert ez csak 1 játék!", ez így van, a GRID 2-őt pedig nem lehet komolyan venni, mert az a játék 1 vicc az egész úgy, ahogy van! :K
Azzal csak szórakozok és röhögök ( :DD ) az egészen, mert az nem a GRID 1 folytatása, hanem 1 szégyen az egész úgy ahogy van, ha +untam ott az ökörködést, akkor valóban otthagyom és jövök kikapcsolódni az 1-be és készítem a szerót, kb. 19 : 30 után! :K

(#31333) Rony949 válasza drr (#31332) üzenetére. Gratulálok a sikeres érettségihez, tudom miről beszélsz, mert nekünk is most érettségizett a nagyobbik fiú! :R
És vissza akarom kapni azt az érzést hogy veletek gurulhassak.
Ez rajtunk nem múlik!!! :N

(#31334) Rony949: Thx a dícséretet (legalábbis én annak veszem)! :R Én ezt belülröl nem annyira érzem, de szerintem 0,01-dal sem lettem gyorsabb, te voltál régen! :(((
Belejösz hamar ne aggódj (de ha nem, akkor mehetünk gyakorló köröket)! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31336) zolee5016


zolee5016
őstag

én is belekóstikáltam az online mókába..
Kicsit kusza a menü. meg valami óriási laggtenger fogadott.......
.beleakadtam 17-es szintűekbe...nekem egy alap alfa volt...ők meg mentek mindenféle (golf stb más) autókkal...alázás 1000-el...az hogy gyorsabb lexarom,de ha megelőztem valamelyiket úgy vágott belém,nekem a kövi kanyarban ,hogy beadta a kocsim a kulcsot...ez 8esetből 8x így volt.....
ugyhogy hanyagolom 1000-el a játékot.....Addig amíg tényleg nem lesz valami zárt szoba ahol ismikkel lehet menni.....
Bár ahogy olvasom titeket csak feltartanak a kis szintű játékosok.....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31337) zolee5016 válasza zolee5016 (#31336) üzenetére


zolee5016
őstag

jujj ez a poszt a 2 -be ment volna..... :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31338) ledgeri válasza zolee5016 (#31337) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Enyje :) ilyen reklámot...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31339) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok...
nicns valakinek kedve megosztani velem, hogy miért nem tudom FHD-ba feltenni a felbontást?.. 1.3 fentvan...
xml-eket mókoltam. semmi.
:W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31340) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#31339) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem lényeg :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31341) ledgeri válasza - = Zk = - (#31340) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi volt? Mi lett?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31342) - = Zk = - válasza ledgeri (#31341) üzenetére


- = Zk = -
félisten

xml átírkálásOK..... :B

bár aki X360-nal tolja, küldhetne egy screen-t az irányítás érzékenységeiről :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31343) Rototti


Rototti
senior tag

Ma olyan meccsek voltak, hogy nem igazán volt mit kivágni belőlük. :B Így ebbe a vidibe két vágatlan verseny került be: [link]

Kimi - The King of Spa

(#31344) Rony949 válasza Syrius XIX (#31335) üzenetére


Rony949
őstag

Köszi. Nem hittem volna hogy sikerül leérettségizni egy olyan fogyatéknak mint amilyen én vagyok, de hát csak összejött. :) Végre örökre vége a tanulásnak. Áh, mindig is utáltam.

(#31345) ledgeri válasza Rototti (#31343) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Remélem frissítetted a GR ( ha azon mentetek egyáltalán) barátlistádat velük...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31346) Rony949


Rony949
őstag

Amúgy vettem egy Xbox 360 kontrollert is. Ha valaki van olyan kedves, leírná nekem az érzékenység beállítását ami neki ideális? Nem rossz az alapbeállítás sem, de gondolom lehet ebből jobbat is csinálni. Viszont én ehhez nem nagyon értek, szóval ezért kérnék meg valakit. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#31347) Rototti válasza ledgeri (#31345) üzenetére


Rototti
senior tag

Nem sajna, ez Tunngle-n volt, de remélem még találkozom velük. :K

Kimi - The King of Spa

(#31348) djculture válasza Rony949 (#31344) üzenetére


djculture
félisten

Majd visszasírod még ha itthon akarsz boldogulni

(#31349) Rony949 válasza djculture (#31348) üzenetére


Rony949
őstag

Hát lehet igazad van, de én katonának tervezek elmenni és azok elég jól keresnek ha már elég magas rangon van az illető. Meg legfeljebb elküldenek főiskolára, de azt már a katonaság fogja finanszírozni. Majd kiderül mi lesz. :)

(#31350) Rototti


Rototti
senior tag

Ez a videó már vegyesfelvágott, de attól még jó lehet ;) : [link]

Kimi - The King of Spa

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.