Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31151) Syrius XIX válasza Rototti (#31150) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ezért nem értem hova kapkodnak? :F

24 perc!!!

miért kell az első kanyarban (már) elsőnek lenni?? :F :F

Általában utolsó helyről indulok, +várom, amíg a sok barom összetöri 1mást az első kanyarban, utána már csak kényelmesen kell autókázni, max. kerülgetni kell, aki mégiscsak túlélte valahogy az első kanyart! :K

Az utóbbi időben rászoktam arra, h nem 2-3, hanem 4-7 körösre állítom a versenyeket, ezért is nincs értelme kapkodni! ;)

Talán azért is nem jönnek annyian, mert túl hosszú (nekik)! ;]

Erről jut eszembe, te hol vagy, mert már 1. 000 éve nem itt! :(((

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31153) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walkthrough Part071 -15th 24hrs Le Mans- 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31154) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31153) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szuper mint mindig.. :R

Néhány észrevétel..
1. Most vettem észre hogy ugyan olyan színeket használsz mint én, és talán a minta is ugyan az..
Vagyis én használok olyat mint te, de eskü nem loptam, csak én is piros-fehér-zöldet akartam :B
2. Milyen felbontás ez? Olyan keskenyke :D
3. Olyan videód nincs ahol a "használt" kameraállás van a nagy képen?
A ide-oda ugráló kamera látványos de tanulni nem igen tudok belőle, a kis képtől meg yoyozik a szemem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31155) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

GRID2 vizuális tunning

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31156) dzsavermadar válasza Sirandrish (#31154) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Ha érdekelnek videók, akkor EZEN a csatornán, "Krónika..." címmel elég sok Grides videót találsz az itteni csapatról. Kellemes böngészést! :K

Ízelítő: :Y

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31157) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31153) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben megnéztem és a minta teljesen más szóval csak a színeket "loptam" el :B

dzsavermadar Megkukkantom..köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31158) intercooler válasza Doomgiver (#31155) üzenetére


intercooler
őstag

Bejövös :C :C

(#31159) Doomgiver válasza intercooler (#31158) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:K

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31160) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31154) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"1. Most vettem észre hogy ugyan olyan színeket használsz mint én, és talán a minta is ugyan az..
Vagyis én használok olyat mint te, de eskü nem loptam, csak én is piros-fehér-zöldet akartam"

Fel sem merült bennem, h "loptad". ;) ez az autófestés 24. mintája. "Piros-Fehér-Zöld"et akartam. Akkor a festésnél a színeket felülről lefelé így válaszd ki: Fehér-Piros-Zöld. Akkor lesz a verdád előlről hátrafelé: Piros-Fehér-Zöld.
Nekem ez a minta jött be, évek óta ezt használom. Semmi és senki nem tiltja, h ugyanolyan, vagy ugyanaz legyen a festésed! :N

"2. Milyen felbontás ez? Olyan keskenyke"

Évek óta ugyanolyan felbontással töltöm fel a videókat: 1280 * 720. A YouTube szarakodott valamit a múltkor, h minden +jelenítőn +lehessen nézni, ezért optimalizálja! Így akár TV-n, iPhone-on, Tablet-en, vagy PC-n nézed, mindenen képes +jelenni! Azóta így jeleníti meg! Szar, de mit csináljak vele? Én már kérdeztem tőlük, h mi ez a szarság és miért kellett szétbaszni azt, ami (eddig) jól működött, de még csak nem is válaszoltak! :(((
Az utolsó normális videóm ez volt:

Race Driver GRID 2013-03-16 HD with PD8.

Ezután volt 4 db.: Race Driver GRID - Walktrough Part066 - 2nd Chance - with PD8LE, Race Driver GRID 2013-03-20 with PD8, Race Driver GRID - Walktrough Part067 -14th 24hrs Le Mans- 2nd Chance - with PD8, Race Driver GRID - Walktrough Part068 - 2nd Chance - with PD8LE, amit (számomra máig érthetetlen módon) A feltöltött 16 : 9-es formátumú videómból 4 : 3-asat csinált.
Az ezelőttiek pedig visszamenőleg egészen eddig (Dargos.avi
2010. augusztus 29. 16:09) mind normális teljes képernyős 16 : 9-esek!

Azért mondtam, nem is olyan régen, h ezt a pár versenyt még ami hátra van a Carrier Story-ból, ilyen lesz, de utána lehet keresek valami más helyet, ahol képesek a feltöltött videót úgy +jeleníteni, ahogy lennie kell: 16 : 9-es képaránnyal, 1280 * 720-as felbontással! :K

A YouTube-on a beállításokról ennyit találtam:

Felbontás

A YouTube 16:9 képarányú lejátszókat használ. Ha nem 16:9 képarányú fájlt tölt fel, a rendszer akkor is megfelelően dolgozza fel és jeleníti meg, a lejátszó által biztosított, úgynevezett „pillarbox” (fekete sávok a kép bal és jobb oldalán) vagy „letterbox” (fekete sávok a kép felső és alsó részén) elemek használatával. Ha az anyagot tökéletesen szeretnéd a lejátszóhoz igazítani, a következő felbontási értékek egyikére kódold:
1080 p: 1920 x 1080
720 p: 1280 x 720

Ezt elolvastam, és akkor sem értem, mert könyörgöm: amit én +csinálok és feltöltök, az ilyen formátumban van: 16 : 9, 1280 * 720 és 6000 bit/s-os rátával! Na ezek után én így ezt az egészet ebben a formában nem értem és nem tudok vele mit csinálni! :((( mindenkinek igaza van, h ez így ebben a formában 1 nagy rakás fos! Nekem se tetszik, de nem tudok mit csinálni vele, ez van! :(((

"3. Olyan videód nincs ahol a "használt" kameraállás van a nagy képen?
A ide-oda ugráló kamera látványos de tanulni nem igen tudok belőle, a kis képtől meg yoyozik a szemem"

De van!

A napi videók nagyképernyősek, csak a Carrier Story-ba van berakva PiP!

Nagyképernyőn a visszajátszást látod, a PiP-ben pedig azt, amit én láttam menet közbe!

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31161) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31160) üzenetére


Sirandrish
legenda

A színeket még telepítés előtt eldöntöttem, a mintát meg ugye nézegettem..
Nekem ilyen mittomén milyen :D Ki akartam printelni, de a paintben csak feketeség lett..esetleg van ahova elmenti a GRID?

A felbontással én nem tudom mit lehet kezdeni, csak még nem nagyon találkoztam ilyennel, ezért érdeklődtem hogy nálad miért ilyen...de így már akkor értem. :K

És igen..vágom hogy a visszajátszást látom, csak abból nem tudok tanulni mert forog a kamera össze vissza.
Látványos, csak nem tudom ellesni a kis fondorlatokat :D

És utólagos engedelmeddel, akkor megtekintek néhány videódat :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31162) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Most nem tudok belenyúlni, mert folyik a 19.-ei nyersanyag konvertálása, de ah annak vége lesz, +próbálom a kész videót átkonvertálni, h 100MB alatt legyen a mérete és felteszem data.hu-ra! Tudom, h ott nem nézhető +, de legalább letölthető és azt látod, ahogy feltöltöttem! ;)

Fraps-sal veszem fel a versenyeket, azzal lehet képet is menteni!

Nézegesd egész nyugodtan (van 1 pár darab), én örülök neki a legjobban, ha +nézed! :K

2010. Február óta készült már pár kép (kb. 9. 000 db. van mappákban havi bontásban)! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31163) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31162) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben megnéztem amit legutóbb linkeltél..
Nah az már fasza, és a szemem is a helyén maradt :K

Volt 1-2 viccesebb momentum, és nagyon tetszett :)

Amúgy nem semmi lehet egy ilyen videót összehozni..mert az látom hogy csak azok a jelenetek vannak ahol ugye történik is valami, az "unalmas" karikázásokat kivágod, szóval le a kalappal..szép munka :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31164) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31163) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Thx for respect! Igyekszik az ember, de tudom, h olyat úgysem lehet csinálni, ami mindenkinek tetszik! :)

"az "unalmas" karikázásokat kivágod,"

Persze! 4 körös versenyben, ha 3,5 körön keresztül nem történik semmi, akkor az minek bele, csak időhúzás és unalmas! ;)

Nemsoká készítek szerót GameRanger-ben! Akinek van kedve, jöjjön :))ni! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31165) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31162) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon bírom a kis kommentjeidet amik a videóban néha felbukkannak :DD
Amúgy miért szoktál várni a Startnál?
Előnyt adsz? :)

(#31164) Persze hogy unalmas, csak ritka aki foglalkozik ezzel és rászánja az időt. :K

Sokan csak feltöltik ahogy van aztán kész..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31166) intercooler válasza Doomgiver (#31159) üzenetére


intercooler
őstag

Most néztem bele jobban, lehet kereket is cserélni/festeni :DD :DD

(#31167) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31168) Rototti válasza Syrius XIX (#31151) üzenetére


Rototti
senior tag

Nem gondolkodnak csak mennek, mint az őrültek. Ilyen versenyen én is mindig vártam 10-20 mp-t, mire elindultam. :) Mondjuk a rövid versenyeken is jobb hátulról indulni, két okból is:
1. Nem löknek ki a rammerek.
2. Ellentétben sok versenyzővel, többé kevésbé tudom, hogy hol kell fékezni és így kevesebb az esélye az első kanyaros baleseteknek. :)

Azért nem vagyok, mert abbahagytam... megint. Sajna már nem volt nagy élet a szerókon. :(

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#31169) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31165) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Előnyt adni akkor tudnék, ha annyira pro lennék (de sajnos nem vagyok). azért szoktam várni, mert általában mindenki az első kanyarban akarja +nyerni a verseny(-eke)t! Így + a banda fele elintézi magát az első kanyarban, utána max. kerülgetni kell őket! :K

Maximálisan igaza van Rototti kollégának! :K

Roti! Szerintem a jó versenyekhez elég 1etlen 1 olyan társ, aki versenyezni akar és nem törni-zúzni (de már ezt is leírtam 1. 000*)! Szerintem ;)

Race Driver GRID 2013-04-16 HD with PD8

:R

Így van, csak türelem és idő kell hozzá! És ha már 1* csinálok valamit, akkor csináljam rendesen (legalábbis amennyire tőlem telik), vagy ne csináljam! Vagy nem? :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31170) Doomgiver válasza intercooler (#31166) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Jaja, remélem több dolgot is beletesznek ami a tunningot illeti :K

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31171) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Miért nem a saját topicjában beszéltek a következő részről?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31172) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa értem..ez nem jutott eszembe :)
Pedig tényleg tök logikus..
Néztem néhány összefoglalós videódat és ott is láttam hogy 10ből általában 6-7 ember neve mellett idő helyett csak egy "összetörted" felirat olvasható :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31173) Syrius XIX válasza Bjørgersson (#31171) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szerintem azért, mert még nem jött ki és nem feltétlen tétlenkedik ott mindenki, aki itt is van! :N

Biztos lehetsz benne, h ott lesz aki ott akar lenni, majd ha +jelenik!!! :K

Most készítek GRID1 ;) szerót GameRanger-ben, ha nincs! :K

(#31170) Doomgiver: Azt én is, de nem túl sokat! Szerintem maximálisan elég lenne, ha olyat tennének bele, ami a karrier mód teljesítéséhez van kötve (bizonyos összetevők manuális tuningolhatóságával remélem nem fogják tönkre vágni úgy, mint ahogy 1. 001 más játékot is! Így legalább (aki tuningolt verdát akar) mindenki kénytelen lenne végigtolni a karrier módot és sokkal kevesebb kérdése lenne mindenkinek a későbbiekben!

1-1 tuning alkatrész felszerelhetősége, vagy cserélhetősége bizonyos feltételek teljesítéséhez legyen kötve! remélem így lesz, ha egyáltalán lesz benne ilyesmi)! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31174) Rototti


Rototti
senior tag

Maradt még egy-két feldolgozatlan videó a legutóbbi korszakomból. Itt egy csokorra való: VIDEÓ
Nem annyira jól és hatékonyan vezettem, de szoros, izgis meccsek. :K

Kimi - The King of Spa

(#31176) Doomgiver válasza dzsavermadar (#31175) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

szegény Corvette...

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31177) Sirandrish válasza dzsavermadar (#31175) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vajon hány "CsillámpóniErő"s az a Corvette? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31178) ledgeri válasza dzsavermadar (#31175) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Érezd a gázt azzal a lábbelivel, vagy inkább a féket...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31179) intercooler válasza dzsavermadar (#31175) üzenetére


intercooler
őstag

nem tudom eldönteni melyik a rondább :(

(#31180) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-04-19 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31181) ledgeri válasza intercooler (#31179) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Yahh.. az a Cayenne.. fúj! ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31183) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mik voltak itt hajdanán...Vidi: magyar autóversenyzés..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31184) smisa


smisa
őstag

Ha már volt bocs mindenkitől Grid2

(#31185) Doomgiver válasza ledgeri (#31183) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:C

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31186) ledgeri válasza Doomgiver (#31185) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ajánlom a csatorna többi videóját is.. a teljes sztoriért

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31188) Doomgiver válasza ledgeri (#31186) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Belenézegettem :) Akad pár érdekesség

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31189) ledgeri


ledgeri
nagyúr

http://store.steampowered.com/app/44350?snr=1_41_4__42
Steam akciós a 2 előrendelése.. lehet, hogy alapból is volt már aki látta..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31190) ledgeri


ledgeri
nagyúr


Lehet, hogy így nekem is lesz! ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31194) smisa válasza ledgeri (#31190) üzenetére


smisa
őstag

Nincs meg ez a kép nagyobban valahol vagy egy linket tudsz dobni róla ? Nagyon durva :DDD

(#31195) ledgeri válasza smisa (#31194) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Making of porche bike keresésre dobta a google ;] :P

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31197) Rototti


Rototti
senior tag

Az uccsó videóm: [link] :O

Kimi - The King of Spa

(#31198) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walkthrough Part072 - 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31200) intercooler


intercooler
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.