Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31551) dzsavermadar válasza Rototti (#31550) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Gondolom egy jó darabig pedig így lesz. :K Nem fog változni még ha kiadnak patchet, akkor sem. :U

Ha meggondolod magad, bármikor megtalálsz! :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31552) zolee5016 válasza Rototti (#31550) üzenetére


zolee5016
őstag

én is leálltam a játékkal...Uninstall lett
.nem hozom ide az AC-t Race-t de akár a WRC-sorozatot ....de az 1-hez képest is katasztrofálisan le kell butulni vezetéstudásban a 2-höz :O
ovis NFS style a 2...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31553) penge edy


penge edy
tag

Sziasztok ! Roti kicsit részletezd azt a videót ,csak sejtéseim vannak,melyiket hol csináltad ?

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31554) Syrius XIX válasza Rototti (#31550) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia! :)

Ott márpedig nagyon sokáig ez lesz a helyzet, mert az egész a drift-S kanyarodásra épül! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31555) Rototti válasza penge edy (#31553) üzenetére


Rototti
senior tag

Melyik videóra gondolsz? Illetve, hogyhogy hol csináltam?

Syrius: Sajnos tudom, hogy nem fog változni, csak Dzsaver-nek írtam, hogy ez az oka, hogy nem játszik nálam a második rész.

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#31556) Syrius XIX válasza penge edy (#31553) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Mind a 2 ugyanott van! Az 1-iket driftelve csinálta (gondolom) tőgázzal, a másikat + rendesen!

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31557) penge edy


penge edy
tag

én arra gondoltam,lehet egyiket single playerben,másikat multiban,de nem tudtam kivenni kik mennek még a videón,hogy ugyan azok e.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31558) Rototti válasza penge edy (#31557) üzenetére


Rototti
senior tag

Ja ezeket mind Single Time Trial-ban (vagy mi a neve) mentem. Akiket látsz azok AI-k.
Egyébként a videó leírásában ott van a két videó külön-külön is. Egymás után nézve is jól érződik a különbség, főleg az első két kanyarban.

Kimi - The King of Spa

(#31559) Syrius XIX válasza Rototti (#31555) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én még mindig azt mondom, h: Sokkal jobban jártak volna, ha azt a grafikai motort az 1 alá rakják + autók, + pályák és mondjuk 1.4-es patch! A grafikán kívül még mindig veri az 1 (szerintem)! ;)

Attól még lehetett volna az 1.4-es patch mondjuk 6. 000, bemutató videókkal, stb., h tudjad miért annyi! :K

Arról + inkább nem is beszélek, h a Steam-mel szétb***ták az egészet! Szinte nincs olyan nap, h 1*-2* ne állna le, vagy ne dobna ki lost connection-nal (pedig az én kapcsolatommal), na 11111111 ez van! :)
Ezért is szoktam (ha nem is minden nap, de) elég sűrűn előfordulni 8 után az 1-ben is! :C

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31560) Rototti válasza Syrius XIX (#31559) üzenetére


Rototti
senior tag

Jó lett volna ez, ha nem ölik meg az élvezetes versenyzést az új fizikával. :(

Az uccsó videó a "régi" időkből: VIDEÓ
Amúgy kacérkodom a gondolattal, hogy visszatérek már vagy 6-odszorra. :DDD

Kimi - The King of Spa

(#31561) kpal válasza dzsavermadar (#31524) üzenetére


kpal
veterán

Erről lemaradtam :)

#31559) Syrius XIX És így vagyok , valahogy a hangulat és körítés a 2-nél már nem az én világom ,így csak bizakodok hogy lesz majd Grid 3 ami az egy vonalát viszi tovább .

#31547) Syrius XIX: Ti hogyan játszotok neten ? ?? Mi kell hozzá ,mert nekem itt figyel a Grid a gépen mindig ,de ritkán a gép ellen tolok egy -egy karikát :)

[ Szerkesztve ]

(#31562) drr válasza kpal (#31561) üzenetére


drr
őstag

Ott van az első hozzászólásban :R

(#31563) kpal válasza drr (#31562) üzenetére


kpal
veterán

THX! :R Már régen jártam erre :B

(#31564) penge edy


penge edy
tag

sziasztok ! egyre ritkábban látok hozzá szólást ebben a topikban,pedig a játékot ugyn úgyan úgy játtszák mint ezelőtt,csak sokan nincsenek ide regisztrálva.A PH-s bajnokság még mindig érdekelne,de addig mig várakozunk :O beléptem egy másik grides bajnokságba : [link] . Egy héten egyszer van verseny ,és csak 5 kör .Egy kategória megy hetekig, ezt nevezik szezonnak,aztán szavazás ki mit szeretne,és megyünk egy másik kategóriában.ameddig nincs vége a szezonnak,vagyis nincs kategória váltás,addig nem lehet csatlakozni.Most azért irtam,mert épp jövő héten lesz új szezon és touring - ban fogunk menni.A futam előtt van egy időmérő,és e szerit történik a rajtolás.Figyelnek a fair játékra,ha valaki sok gondot okoz ,vagy csal bannolják,ha keveset akkor restart,és legközelebbi futamon utolsóként indul.Csak csapatok nevezhetnek,egy csapatban 2 versenyző lehet maximum.Van kb 10 magyar regisztrált tag,és jövő hétre beigérkezett egy itteni ismerős arc is.Az első 5 - ből általában 3 kormányos szokott lenni,egy ideje szakadozik a kapcsolatom,de igy is kárpótol a hangulat. :))

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31565) Syrius XIX válasza penge edy (#31564) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ahogy elnézem mindenkinek van párja! Mennék, de egyedül lehetetlen! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31566) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31565) üzenetére


zolee5016
őstag

milyen időpontban van a verseny?? ha este 6-után akkor jönnék....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31567) penge edy válasza zolee5016 (#31566) üzenetére


penge edy
tag

Csapat társat könnyen lehet keresni,és akinek mindegy hogy ki a csapat társa a szervező is szokott ajánlani , olyan versenyzőket,akiknek nincs még párja.Ezek után már csak a csapat névről kellene meg eggyezni.Az időmérő 6 körül szokott lenni,de inkább 6 után 10 perccel,mert várjuk a versenyzőket.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31568) Syrius XIX válasza penge edy (#31567) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem teljesen 11111111, h ki a "csapattársam"! :K Gondolom te már regisztráltál, ha +kérdeznéd, nagyon +köszönném (mert feleslegesen nem akarok regisztrálni :N)! :R

VAGY:

(#31566) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31565) üzenetére: Zolikám (ha te is benne vagy), beregisztrál6nánk 1*-re! ;) Persze csak ha gondolod, nem kötelező (nem sértődöm + akkor sem, ha velem nem)! :N

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31569) Rototti válasza penge edy (#31564) üzenetére


Rototti
senior tag

Én továbbra sem látok Season 5-re pályázati lehetőséget... [link]

Kimi - The King of Spa

(#31570) Rototti válasza Rototti (#31569) üzenetére


Rototti
senior tag

Na mára kinyitották. ^^

Kimi - The King of Spa

(#31571) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31568) üzenetére


zolee5016
őstag

jó lenne....de milyen napokon megy a verseny???ill ha éppen az egyik csapattag nem ér rá a másik még attól mehet egyedül??

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31572) penge edy válasza zolee5016 (#31571) üzenetére


penge edy
tag

a verseny szombatonként 6 óra körül megy (18 : 00 ) ,én már egyszer csapat társat is cseréltem ,egy új szezonban,mert a csapat társam nem volt sokszor,és nem is jelentkezett,hirét sem adta magáról.Én is volt úgy hogy lekéstem,de csak annyival kevesebb pontjaim lettek.Mostani csapat társam amikor tud jön,és a lényeg hogy lehetőleg betudjunk számolni miért nem jelentünk meg.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31573) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Mindenesetre én beregeltem! lesz, ami lesz! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31574) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31571) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Zolikám én ott vagyok, te beregeltél? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31575) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31574) üzenetére


zolee5016
őstag

Hello vagyok én is srácok...... :K
SYR ha még páratlan vagy,akkor menjünk....mondjuk mit szólnál FP-Team.névhez? nekem hiányzik..nagyon...ha megfelel benevezhetsz minket,.... :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31576) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31575) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia!

Még nincs! Nekem ok, de beregisztrálni neked kell az oldalra!

Csapatnév részemről ok!

Sűrgősen regelj be, talán akkor még beleférünk a maiba (igazából nem tudom, de hátha)! :K

Itt a link: GRIDGR

Autót is válassz! :R

A nevezéshez az autót is tudnom kellene (én BMW-t választottam)! Sürgős!!! :Y

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31577) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31576) üzenetére


zolee5016
őstag

ott vagyok syr zolee5016 néven :R én Lacettiznék ha lehet...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31578) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31575) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Zoli ezt adtam le (olvastam a HSZ-ed és így módosítottam):

Hy -R777R-!

Team name: FP-Team

Car: BMW & Lacetti

1st. driver: - Syrius -

2nd. driver: - Zolee5016 - :C

1 kis :))ás esetleg most? :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31579) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31578) üzenetére


zolee5016
őstag

autót beírtam a topic-ba....láthatod ,ott is....akkor nagy Z-vel is okés :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31580) zolee5016 válasza zolee5016 (#31579) üzenetére


zolee5016
őstag

még dolgozok..kb 13h-ig.....délután mehetünk előtte pár karit.... :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31581) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31579) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Mostanában (túl) sokat GRId 2-őztem, az irányítása teljesen más, de azért +teszem ami tőlem telik (még akkor is, ha az nem túl sok)! ;)

BMW-t azért választottam, mert:
1. Sokkal élvezetesebb vezetni, mint a Lacetti-t (tudom, h lassabb, bár igazából ez is emberfüggő),
2. Irányításilag sokkal jobban hasonlít a GRID 2 drift-elős irányításához.

Talán nem lesz(-ek) nagyon gáz, de majd igyXM figyelni és vigyázni (amennyire csak lehet, vagy tudok) :K

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31582) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31581) üzenetére


zolee5016
őstag

én meg ETS 2 függő lettem....nem grideztem 4 hónapja..csak 1x-2x...ugyhogy 1-1
lényeg a részvétel először...a többi majd jön magától :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31583) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31582) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ok, a délután nem tudom hogy alakul, mikortól leszek, meg ilyesmi, de ha tudjuk akkor csak összehozzuk valahogy! Mindenesetre írok ide, ha már leszek! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31584) zolee5016


zolee5016
őstag

vajon él a nevezésünk???

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31585) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31584) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Él, ott vagyunk a táblán! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31586) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Így kezdtük:

Start

....és ez lett a vége:

Finish

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31587) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Szerintem végezhettünk volna előrébb is, ha ott vagy Zoli! :K

Szezon állása.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31588) Rototti válasza Syrius XIX (#31586) üzenetére


Rototti
senior tag

Gratula, jó sokat jöttél előre, ráadásul BMW-vel. :C
Van esetleg képed az időmérőről is? Elfelejtettem lementeni. :(((

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#31589) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Hali!
Segítséget szeretnék kérni. Több codemasters-es játékom nem indul el. Dirt 3, f1 2013, GRID 1, ezeket a játékokat próbáltam, és nem mentek. Mindegyiket steamről telelepítettem. Dirt 3: Logo után sötét kép és becrashel. F1 2013: Logo után szintén crash. Grid:1. indításnál töltőképernyőig betöltött, azután indításnál állandó crash. HD 7950 kártyám van. Eddig mindig futottak a játékok, nem tudom mi történhetett. Catalyst drivert 13.12, az új béta, összeset 15x letöröltem újraraktam, semmi eredmény. Minden más játékom működik: cod1-8, bf4, bf3, dirt2, és a többi összes.
Próbáltam directx-et 10x újrarakni, hibát nem talált. Registry-ben nem találok DirectX mappát a helyén, az nem tudom gond-e, dxdiag nem jelez hibát. Eddig minden hibátlanul futott, semmi problémát nem írnak a játékok, egyszerűen csak nem indulnak. Microsoft driverek Rapture, OpenAl, mindent felraktam már vagy 15x, és nem tudok rájönni mi lehet a probléma. Esetleg valakinek ötlet? Nincs kedvem ezért újrarakni a gépet. Köszönöm! :)

(#31590) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31587) üzenetére


zolee5016
őstag

bocs syr...de a gyerek rosszul lett és orvoshoz futottunk...semmi komoly(mandulagyulladás),de elment az idő....jövő szombaton megyek .....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31591) Ventur@ válasza jozsef8 (#31589) üzenetére


Ventur@
senior tag

Üdv!

Adatlapod nincs kitöltve, így nem nagyon tudni milyen géped van, bár a 7950 sejtett valamit :) . No de az én ötleteim:

- ha van OC a procin/vga-án, akkor vedd le és próba úgy. Valamiért néha az Ego Engine nem szereti az OC-ét.

- 13.12 beta-át cseréld le. Nekem 6670 mellett a 13.10 van fent és egy játékkal sincs gondom, ami most fent van a gépen (ezek között ott a GRiD 2 is, ami szintén Ego-s, bár már csicsásített változat :D ).

- ha Intel procid van és ez a HT (vagy mi a nyavaja :) ) van benne, akkor próbáld ki vagy bekapcsolni a BIOS-ban.

- ha egyik sem nyert, akkor lehet meg kellene próbálni egy új, friss rendszerrel :) .

Ennyi ötletem van :) . Béke :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31592) Syrius XIX válasza Rototti (#31588) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia! Igyekeztem, amennyire tudtam! :K

Nagy szerencséd van, mert csak akartam törölni, de elfelejtettem! :)

Tessék:

Időmérő!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31593) Rototti válasza Syrius XIX (#31592) üzenetére


Rototti
senior tag

Uraságod a megmentőm. Köszi! :R

Kimi - The King of Spa

(#31594) Syrius XIX válasza jozsef8 (#31589) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia! :)

Amennyiben directX lenne a probléma, akkor ez segít: dxwebsetup. Ez felméri a gépedet, megnézi esetleg mi hiányzik Dx-ileg, letölti és telepíti! ;)

Az adatlapodat viszont tényleg nem ártana kitölteni! :K

:R

(#31593) Rototti válasza Syrius XIX (#31592) üzenetére: Igazán nm! Mondom tényleg az a szerencséd, h akartam törölni de elfelejtettem! ;]

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31595) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Intel Thx az estét! :R

Igaz, hogy "csak" 2-n voltunk tőlünk, de azé ott voltunk a szeren! :K ;)

Ez pedig LoL:

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31596) csubi8


csubi8
csendes tag

sziasztok,
vezetek egy blogot, ahol OFFLINE LANban játszható játékokat mutatok be. a GRID első része is ilyen, csak arra kérlek benneteket egy dolgot magyarázzatok el.

1.3-as patchelt játékkal teszteltem (két gép, switchel összekötve), szépen megy is minden, de amit nem értek, hogy előzéskor miért tűnik el az előtted haladó autó? (magyarul keresztül tudsz hajtani rajta, nem tudsz nekimenni, stb)

ezmiez? ez már egy másik Codemasters játéknál is feltűnt (Dirt).

köszi

http://lanparty.blog.hu

(#31597) x63 válasza csubi8 (#31596) üzenetére


x63
aktív tag

Collision : Off, tedd "On" -ra akkor be van kapcsolva az ütközés.

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#31598) csubi8 válasza x63 (#31597) üzenetére


csubi8
csendes tag

hmm... mintha ON-on lett volna. este próba. :D thx

http://lanparty.blog.hu

(#31599) csubi8 válasza x63 (#31597) üzenetére


csubi8
csendes tag

köszi, az volt :D

http://lanparty.blog.hu

(#31600) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

GRIDGR Season 5th.: 3rd. Time Attack:

GRIDGR 2014-03-29 -Time Attack 5-3- FullHD.

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.