Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30851) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-03-07 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30852) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part064 -13th 24hrs Le Mans- 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30855) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-03-10 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30857) Sonja


Sonja
veterán

Jön Mac-re a GRiD első része! :Y

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30858) Syrius XIX válasza Sonja (#30857) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most? :F Király! :C A 2 + majd 4 év múlva? :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30859) TOM-202 válasza Sonja (#30857) üzenetére


TOM-202
senior tag

Aztán offline lesz egyből vagy újra lesz online az 1 is:.:)

(#30860) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-03-11 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30861) intercooler válasza Sonja (#30857) üzenetére


intercooler
őstag

Ennyi erővel kiadhadták volna pc-re a dlc-ket :W

(#30863) Syrius XIX válasza intercooler (#30861) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Persze mondjuk GRID patch v1.4. Akkor viszont nem tudnának lenyúlni (jelenleg) 10 pénzt érte! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30864) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Esetleg valaki 1 kis délelőtti étvágygerjesztő :))ásra (különben is mit lehet tenni ilyen időben)? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30865) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part065 - 2nd Chance -

Valamiért nem enged képet feltölteni! Na 11111111, ez van!

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30866) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

GRID2 Előrendelés - Előrendelőknek Asia Racing Pack-ot adunk ajándékba!

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30867) - = Zk = - válasza Doomgiver (#30866) üzenetére


- = Zk = -
félisten

14k.... pff. azigen :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30868) ThodEE válasza - = Zk = - (#30867) üzenetére


ThodEE
őstag

Webshop ár:
9999Ft :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#30869) Doomgiver válasza ThodEE (#30868) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:K

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30871) - = Zk = - válasza ThodEE (#30868) üzenetére


- = Zk = -
félisten

olcsóbb, ez tény....
de... a BF3 Prémium előrendelve volt ~8k. ez 10k :D.... (tudom, hoyg nem ugyan az a kettő, én a pénzemért kiadott cuccost nézem. pl kérdés, hoyg a CM meddig hagyja életben a G2 online szervereit?!)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30872) intercooler válasza - = Zk = - (#30867) üzenetére


intercooler
őstag

Majd veszünk 5k-ért kódot ;]

(#30873) - = Zk = - válasza intercooler (#30872) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és tényleg :C...

azt tudni lehet, melyik neves céghez lesz kötve? (Steam, Origin... )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30874) intercooler válasza - = Zk = - (#30873) üzenetére


intercooler
őstag

Tudtommal CSAK steam-es lesz!

(#30875) - = Zk = - válasza intercooler (#30874) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fúúúúdejó :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30876) Syrius XIX válasza Doomgiver (#30866) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Már +rendeltM, túl vagyok rajta!!! ;)

+ Előrendelőknek Asia Racing Pack-ot adunk ajándékba!

+ Éjszakai pályák,

+ 1 verda!

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30877) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#30871) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Terméknév: GRID 2
Platform: PC
Rendelt mennyiség: 1db
Ár: 9999Ft
Termék státusza: előrendelhető
Teljesítés várható dátuma:

én a pénzemért kiadott cuccost nézem. pl kérdés, hoyg a CM meddig hagyja életben a G2 online szervereit?!

Amióta van a GameRanger és (1-2 kissebb-nagyobb fennakadástól eltekintve) jól működik, tulajdonképpen ez a része nem is igazán érdekel, mert így, ha GameRanger-ben készítek szobát, ugyanúgy mindenki be tud jönni a világ bármely részéről! Elvileg ez ugyanolyan, mintha Online server lenne, mindössze annyi különbséggel, h így nem a GRID felületén válogatsz a szerók között, hanem a GameRanger-ben!

Ezért szerintem tök 11111111 (ebből kifolyólag nem is igazán érdekel, meddig működteti -ha fogja működtetni- a CM az Online szervereket), teszek rájuk magasról, csak a Game-t adják ki a többi nem érdekel! :K

Amíg GR van, nem esünk kétségbe (de ha nem lenne, biztos vagyok benne, h az itteni társaság ugyanúgy +oldaná, mint ahogy +oldotta 2-3 napon belül akkor is, amikor a Dedicated Servers bezártak)! Legalábbis én bízom bennetek! ;)

(#30874) intercooler válasza - = Zk = - (#30873) üzenetére:

Tudtommal CSAK steam-es lesz!

Nagyon remélem, h nem steam-es lesz!!! A steam 1 nagy kalap szar (és akkor még finoman fogalmaztam -1-2 játékot láttam már steam-hez kötve és azon keresztül futni és eddig ez a lehető legszarabb +oldás-, ez abszolút egyéni véleményem, ezért (pls.) senki ne sértődjön +, de +van az oka is), de ha esetleg tényleg csak stem-es lesz, akkor visszamondom a +rendelésemet azonnal!!!

Azt viszont nem értem (hiába gondolkodom rajta, h miért kell ilyen szarságokkal buzizni a kiadóknak (steam, origin, windows live, stb., stb....), miért nem jó, h vannak Dedicated servers és pont!

Csak +jegyzem, az ellen semmi kifogásom nem lenne, ha pl.: Csatlakozáskor ellenőriznék, h eredeti-e a game, amivel csatizni akarok és ha nem, akkor letilt! Ez szerintem annyira nem borzasztó!

Az F1 2012-őt is letöltöttem, tudtam vele játszani, csak online nem! És akkor mivan? Ha tetszik a game úgyis +veszem, ha + nem akkor nem adtam ki 1 rakat pénzt a szarért! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30878) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#30877) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, tudok a "hősies" tetteitekről(gameranger). és gratula hozzá... és ennyi részemről ez a dolog. nekem nem jött be.. ;)

steames nézetedet viszont osztom!! (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30879) intercooler válasza Syrius XIX (#30877) üzenetére


intercooler
őstag

Akkor kérdezz rá nyugodta mert kb 99% hogy steames lesz, nem mondom azt hogy steam only lesz mert sehol nincs írva. De elnézve a mostani cm játékokat mind steam-re jött ki, ugyanúgy a grid2 demó is ott lesz kipróbálható.

nem tudom mi a gondod a steam-el? a legjobb ilyen program. origin uplay gfwl meg 1 nagy rakás sz@r ezt aláírom.

(#30880) - = Zk = - válasza intercooler (#30879) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem tudom mi a gondod a steam-el?

nekem csak anyni, hoyg megveszed a játékot, dobozban, de hogy játsz vele, kell a steam alá. ezért rühellem az origin-t is.
értelmét veszti a dobozos verziós játék, mint olyan. oké, drágább, mint maga a "csak a kód" verzió... aláírom.

de pl játszani szeretnék G2-vel, ott a steam, majd egy cseppnyi BF3 és ott az Origin.... agyfact kapok lassan. akarva akaratlanul teleszemetelődik a gépem basszus :D....

fúú, de rühellem ezt a modernizációt :W :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30881) intercooler válasza - = Zk = - (#30880) üzenetére


intercooler
őstag

Ebből a részből igen nekem mind a 4 van a gépen :W mennyivel jobb lenne 1 és ott minden.

Igen nem éri meg a doboz :N dobozos árán veszel 2-3 kodos játékot már ha csak ezt nézed jó a rendszer(megéri) arrol nem is beszélve hogy hozzá van kötve minden a profilodhoz (nem kellesz cd/dvd-zni nem olvassa be, hova is raktam a cd kulcsot? stb) világ bármely pontjáról eléred letöltöd indítod ennyi.

(#30882) - = Zk = - válasza intercooler (#30881) üzenetére


- = Zk = -
félisten

letöltöd a játékot, és a kód a kezedben ;)
de ebbe nem megyek bele, mert... bankót kapok :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30883) Syrius XIX válasza intercooler (#30879) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Steam-mel az élen! ;) A többi stimmel! :) am. mi a jó benne? Órákat szarakodsz a semmiért, szembe a Game-n belül nyomsz 1 Multiplayer, online oszt annyi!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30884) Syrius XIX válasza intercooler (#30881) üzenetére


Syrius XIX
addikt

És mennyivel jobb lenne, semmi a gépen! Adott játék Multiplayer része és azon belül az online és kész! Szerintem meg ez lenen a legnagyobb királyság! Mi a reteknek ez a sok felesleges szar, szemét biz-basz a játékok köré? Ja és igen a Steam-mel az élen :)

gyerek annak idején kb. 40 perceket ücsörgött az MW előtt, ahhoz, h eljusson odáig, h mehet a game! Hát ezért mi a szarnak ez a sok szemét! Ja és igen a Steam-mel az élen! ;)

aha és mi van akkor, amikor a gyereknek már volt 1 tuti kijátszott, kidolgozott profilja MW-ben és letiltották! indok: Csaléásokat követett el! Mikor? Éjjel 02 : 30-kor, amikor békésen csicsikált! tudom, mert emlékszem rá! erre rákérdeztünk és mi volt a kapja be amire gondolom köcsög steam banda válasza?

Mindez nem érdekli őket, valaki biztos feltörte a gyerek profilját és csalásokat követett el!

+kérdeztük és akkor miost mindezek fényében mi a teendőnk, annak érdekében, h továbbra is játszon az MW-vel?

Válasz: Semmi! Ballagjon el szépen az első boltba és vegye + a game-t +int 10. 000-ért! +int!!!
Profilt pedig hozzon létre újra és kezdje előlről!

Köcsög, fasszopó, buzi pénzéhes, genya banda!!! Ezt akkor is fenntartom, ha ezért letiltanak a fórumról! ez a véleményem a steam-ről!!! Befejeztem! Nem kel se steam, se semmi szarság! A game kell és az online részével együtt, de ezek nélkül a baromságok nélkül! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30885) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#30880) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Igazad van!

szerintem ezek nem modernizálnak, hanem túlbonyolítják az 1szerű dolgokat baromira feleslegesen! Aki fel akar törni bármit, úgyis +csinálja akármit is találnak ki! Úgyis mindig 1 lépéssel a védelmi rendszerek előtt járnak, azok + csak próbálják betömni a réseket ilyen-olyan hülyeségekkel (nem sorolom fel +int! ;) )! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30886) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-03-13 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30887) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#30886) üzenetére


- = Zk = -
félisten

wtcc-zni már nem is szoktatok? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30888) ledgeri válasza Syrius XIX (#30877) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szebblenne ha először hivatkoznál magadra, és utána hangoztatnád a véleményed, fordítva magyarészkodós

Azért kell a Steam és társai, mert nekik van jó nagy kapacitásuk, amire rá lehet építeni a multi rászt, és nem kell még azzal is foglalkozni a kiadóknak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30889) Syrius XIX válasza ledgeri (#30888) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Válasz volt a HSZ-re, hogy kivatkozzak magamra? :F

Akkor sem kellenek ezek a szarságok, ha jól tudom, bárki bérelhet X kapacítású szervert pár 1. 000 (?) Ft.-ért! :F

Ehhez nem igazán értek, de vannak szakértők! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30890) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-03-14 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30891) Doomgiver válasza Syrius XIX (#30884) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Zyl: Mennyivel jobb lenne ha mindenki megvenné a játékot és nem lenne kalózkodás... :) Valószínűleg nem lenne ezekre szükség .. :U

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30893) Syrius XIX válasza Doomgiver (#30891) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1etértek, de hiába találnak ki ilyen "akármiket", csak azok életét nehezítik +, akik +veszik! Semmit nem tudnak +akadályozni vele és kalózkodás mindig lesz és 1 lépéssel mindig a kiadók elött fognak járni. MINDIG!!! Ezért teljesen felesleges, értelmetlen, csak adnak még 1 pofont annak, aki +veszi! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30894) Csabi42


Csabi42
tag

Sziasztok. Nagyon szeretem ezt a játékot,de sajna nem igen tudok játszani vele,mert állandóan TDR hibával küzdök. Gigabyte GTX550Ti kártyám van. 1920x1080-on sűrűn csinálja, 1280x720-on már aránylag játszható, de ezen a felbontáson is csinálja. Ez a TDR hiba filmnézés, böngészés, flash nézés közben nem jön elő. Más játéknál is előjön,de nagyon ritkán. Ja,és a Toca 3-nál is van ez, de itt is ritkán. A játékom eredeti. Próbáltam XP-n is, de ott el sem indul a game.:s Van valami tanácsotok? A kártya cserén filózok. Legújabb vidi kari driver fent és win7 Ultimate-t használok. Köszi előre is.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#30895) ledgeri válasza Syrius XIX (#30889) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak hogy ennél: Szar,de szerintem...
Jobb az hogy : Szerintem szar...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30897) Syrius XIX válasza Csabi42 (#30894) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Wtf is "TDR hiba"? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30898) Csabi42 válasza Syrius XIX (#30897) üzenetére


Csabi42
tag

Amikor a képernyőillesztő nem válaszol, s utána helyreáll. Sajna amíg helyreáll vakon kellene vezetni, s általában összetöröm addig a kocsit vagy leelőznek....

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#30899) dragonfx


dragonfx
veterán

lehet ezzel még neten nyomulni?sok a cheater?magyarok vannak?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30900) drr válasza dragonfx (#30899) üzenetére


drr
őstag

Lehet, olvasd el az első hozzászólást. Vannak magyarok is :-)
Csaklók is akadnak, de azokat kerüljük :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.