Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) kpal válasza penge edy (#31850) üzenetére


kpal
veterán

Jó volt :DD

(#31852) penge edy válasza kpal (#31851) üzenetére


penge edy
tag

Ma is rakhatnál valami időpontot,de jó lenne ha nem csak euró meg globál lenne,kicsit hiányoztak a tuning,meg izom autók.Ezekben évzizedekre való gyakorlásra lenne szükség,ezt csak azért mondom,mert sokaktól halottam már, kb hasonlót : nincs értelme tovább játszani a gridet,mert már végig vittem,mert már nincs hová fejlődni benne.És ráadásul általában olyanok mondják akik nem is kormányosok.És aki nem az ,biztosan van még hová fejlődnie benne.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31853) kpal válasza penge edy (#31852) üzenetére


kpal
veterán

Oké , ahogy van időm fen leszek. Van amikor 20-30 percet vagyok ,mert mennem kell .
Akkor lesz izom :K De majd te is csinálj szerót aztán csatlakozok ;)
Nekem legjobban tura,drfit,derby,nissan cup fekszik. :B

Bár nem tudom mért vannak micro akadások nálam , lehet a vga driver ,vagy HT miatt,esetleg HDD :F Online pl a Lacetti-t lassabbnak érzem és végre is kevesebbet megy 10km/h-val.

[ Szerkesztve ]

(#31854) penge edy válasza kpal (#31853) üzenetére


penge edy
tag

Én hostolni nem szeretnék,mert nálam nagy lagok lennének,egyébbként nekem Spában lacsetti sikán előttig 267 ig gyorsul,de halottam gyorsabbakról is,enyém szerintem normális,az is számit elől mész,e vagy valaki mögött,és hogy milyen iveken.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31855) penge edy


penge edy
tag

Egy havernek kellene Grid letöltő link,tudna valaki segiteni ? Ncoron szétnéztem,de egy 2 * DVD5 van amire sok negativ hozzászólás érkezett.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31856) kpal válasza penge edy (#31854) üzenetére


kpal
veterán

Nálam is ez van .

(#31857) dredbiro válasza penge edy (#31854) üzenetére


dredbiro
senior tag

sőt, velem történt olyan, hogy lamboval 300 körül szaggattam ,előttem összecsattant két versenyző, hiába nyomtam satuféket,nem tudtam lelassulni 150 méteren belül akkora tempóról, rászaladtam a törmelékekre kaptam egy nagy durrdefektet ,majd a jobbos szalagkorlát állított meg,persze darabokban. sokszor végignéztem a replay-t ,megérte volna feltolni youtubra :K
nagyon jó munkát végeztek a codemasters-nél ,vannak a proginak hiányosságai természetesen , összeségében viszont nekem nagyon bejön a játék

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#31858) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Én most vagyok, de nem jövök csak akkor, ha mások is lesznek!!! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31859) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Természetesen ma is leszek, de tegnap se volt senki (legalábbis GR-en)! :(((

Azért 1 pár kép Tunngle-ről:


:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31860) penge edy


penge edy
tag

Kicsivel azután hogy elmentél jött Ultra Pál és egész jókat mentünk,volt hogy egy pályát többször is újra inditottunk,de nem a törések miatt.Nem voltunk sokan, de volt hogy sokan jöttek egyszerre,és nem is sokára már mentek is, a Viktor KMR is bent volt,úgyhogy volt aki emelje a szinvonalat. ;)

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31861) Syrius XIX válasza penge edy (#31860) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most néztem körül, sehol senki se GR-n, se T-n! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31862) penge edy válasza Syrius XIX (#31861) üzenetére


penge edy
tag

lehet mindenki hostra vár :U

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31863) Syrius XIX válasza penge edy (#31862) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Azt is készítettem, kb. 15 percig + is tartottam, de nem jött senki! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31864) kpal válasza Syrius XIX (#31863) üzenetére


kpal
veterán

Én most megyek gurulni ,max 1 órát.

(#31865) penge edy


penge edy
tag

Általában 20 és 24 óra között vannak a legtöbben,mostanában van pár új arc is.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31866) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok!

Csak mint érdekesség:

Bugatti légijármű az "Elysium" c. filmből:

:C :K :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31867) kpal válasza Syrius XIX (#31866) üzenetére


kpal
veterán

Durva :Y Ez lesz a jövő :K

(#31868) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok! :)

Nem GRID X, csak 1 kérdés, hátha valaki tudja a megoldást!?

- A gép indítását követően a bejelentkezési képernyőn megjelenik a fiók kép és név. Amíg nem nyomok rá, nem is megy tovább! Ez rendbe is lenne, ha a fiókhoz tartozna jelszó, de nincs beállítva! Miért csinálja ezt, eddig jelszó nélkül simán indult és nem kellett rányomni a fiókhoz tartozó képre?! Képernyőkímélő ablakában a "Bejelentkezési képernyő" ki van kapcsolva. -

Előre is thx! :)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31869) kpal válasza Syrius XIX (#31868) üzenetére


kpal
veterán

Ilyet sose láttam ,de esetleg újratelepítés hátha segít . :) :R

[ Szerkesztve ]

(#31870) Syrius XIX válasza kpal (#31869) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ennyiért (1 kattintás) biztos nem telepítem újra, de azé thx! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31871) Bjørgersson válasza kpal (#31869) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindent újratelepítéssel oldasz meg?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31872) kpal válasza Bjørgersson (#31871) üzenetére


kpal
veterán

Nagy ritkán igen . :B

[ Szerkesztve ]

(#31873) Bjørgersson válasza kpal (#31872) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem egyszerűbb lenne megkérdezni az oprendszer topikjában, mi a megoldás?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31874) kpal válasza Bjørgersson (#31873) üzenetére


kpal
veterán

Az is egy opció :K

(#31875) zolee5016


zolee5016
őstag

hello
sokáig nem játszottam a játékkal
volt egy vga cserém is közben egy 590-re
a gond az,hogy ha megyek a pályán és beérek egy kanyarba beszitál a játék ...teljesen.....
Kikapcsolt sli-vel ua van......

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31876) kpal válasza zolee5016 (#31875) üzenetére


kpal
veterán

Vsync bekapcsoltad úgy milyen ?

Nálam is van hasonló micro akadás ,de HT kikapcsoltam az valamennyit javított , most SSD-re kerül a játék kíváncsi leszek rá mivel a HDD már nagyon régi . Ja vga Asus GTX580 DC

[ Szerkesztve ]

(#31877) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Azé jó volt:

THX all!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31878) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A tegnapi se volt rossz! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31879) penge edy válasza Syrius XIX (#31878) üzenetére


penge edy
tag

Jó volt ,csak nem tartott sokáig,hamar feladják.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31880) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Azé tegnap jó volt, THX all!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31881) kpal válasza Syrius XIX (#31880) üzenetére


kpal
veterán

Erről is lemaradtam :Y

(#31882) Syrius XIX válasza kpal (#31881) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Napi szinten benézek, 8 -8:30 körül, ha itt nincs senki, akkor körülnézek Tunngle-n, ha ott se akkor visszamegyek Autosport-ba, vagy +nézem 2-be az online-t! ;) :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31883) kpal válasza Syrius XIX (#31882) üzenetére


kpal
veterán

Oké. Próbálok úgy időzíteni majd ;) Van amikor már túl későn játszok akkor nagyon kevesen vannak,vagy nincs is senki.

(#31884) Syrius XIX válasza kpal (#31883) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most is vagyunk! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31885) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Párosan szép az élet! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31886) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hiába na, az 1 mégiscsak az igazi, mert még ennyi idő után is vannak azért valahol!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31887) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok! :K

Szeró van, 20 : 10-ig +tartom, indulás ugyanakkor! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31888) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Senki! :(((

Na 11111111, akkor irány Tunngle, vagy a 2, esetleg folytatom az Autosportban az RC-ket! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31889) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok!

Szeró van, 20 : 25-ig +tartom, indulás ugyanakkor!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31890) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok! :)

Szeró van, 20 : 10-ig +tartom, indulás ugyanakkor, ha senki, akkor irány Tunngle, vagy a 2, esetleg folytatom az Autosportban az RC-ket!

Én +tettem amit lehetett! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31891) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31892) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Azért ilyen már régen nem volt! :)

Magyar szeró! :C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31893) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Csak úgy:

;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31894) kpal válasza Syrius XIX (#31893) üzenetére


kpal
veterán

Szép :K

(#31895) benjemin1994


benjemin1994
tag

Sziasztok, volna egy problémám!
Régebben nagy GRID-es voltam (markans16), játszottam is a PH-sokkal, és most gondoltam nosztalgiázok egy kicsit.
Felraktam a gémet és bármit csinálok ezt adja ki indításkor. :F
Köszi a segítséget :) :R

(#31896) penge edy válasza benjemin1994 (#31895) üzenetére


penge edy
tag

Szia ,nekem mikor ilyen probléma volt egy aio nevü programot szedtem le ,az felrakott egy csomó mindent a gépre,32 és 64 bites holmikat is :D de a problémát is megoldotta.Próbáld meg ezt kicserélni : xinput1_3.dll

igy néz ki az aio https://www.youtube.com/watch?v=N9hANQyisDo

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31897) benjemin1994 válasza penge edy (#31896) üzenetére


benjemin1994
tag

Köszi, megpróbáltam de még mindig ugyanaz :F az xinput dll-t mire cseréljem?

(#31898) penge edy válasza benjemin1994 (#31897) üzenetére


penge edy
tag

próbáld meg ezt [link] az( xinputot az xinput) helyére.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31899) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok! :)

Nem GRID, de....! ;)

Ezen majdnem sírtam (a röhögéstöl)! Mennyire igaz az, hogy "a pénz nem minden!", mert hiába van valakinek pénze, ha esze nincs! ;)

Super car driver idiots Crash Compilation #1 New 2013 In Hd (720p).

Azért ez sem rossz! :C

Supercar driver idiots [NO pics, only videos] -1.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31900) DEJVID


DEJVID
őstag

Mostanában nyomja még valaki a multit?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.