Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31252) Syrius XIX válasza Ventur@ (#31249) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Igazából arra keresek megoldást, h a youTube azt a lapos fost csinálja a videókból (nem tudom miért, mert amit felteszek 1280*720-as 16:9-es).
A SkyDrive tűnt alap megoldásnak, mert volt Windows Messenger-em.

Ez a Május 1-jei videó akar lenni abban a formában, ahogy a Powerdirector elkészíti és tárolva van a gépemen!

(#31250) ledgeri válasza Syrius XIX (#31248) üzenetére: Lehetséges, de SkyDrive-on keresztül úgy lehetséges a megosztás, h csak az nézheti meg, akinek az e-mail címét beírom, akkor azzal +osztottam. Így viszont nem az nézi +, aki akarja!
+ nem mindeninek tudom az e-mail címét, és gondolom sokkal macerásabb 1-nként +osztani.

Nem tudom, keresem a +oldást! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31253) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Lnézéseteket kérem a macerálásért, de még 1 próba:

Race Driver GRID: 2013. 05. 01.

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31254) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Feldolgozás alatt áll kb. 1 1/2 napja, de letölthető (legalábbis rányomtam a letöltésre és most töltődik le)! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31255) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Lejött, +néztem. ugyanaz a méret és minőség, ahogy nekem van a gépben tárolva!

Azt nem tudom, h a letöltés csak akkor működik-e, ha én be vagyok jelentkezve (vagy ettől független), de gondolom igen, mert ez már ilyen felhőtárolásos izé! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31256) Ventur@ válasza Syrius XIX (#31255) üzenetére


Ventur@
senior tag

Fél órája is ezt írta ki :) :

A videó feldolgozás alatt áll. A videó böngészőben való lejátszásához nézzen vissza néhány perc múlva. Ha inkább le szeretné tölteni a videót, kattintson a Letöltés elemre.

Igaz csak Opera alatt néztem meg :) . Ha a Letöltésre kattintasz, akkor meg bejön a SkyDrive login oldala, szóval akinek nincs SkyDrive-ja, az nem tudja letölteni :) .

[Vimeo]-ra nem gondoltál még :) ? Én egy időben használtam és egész jó :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31257) ledgeri válasza Ventur@ (#31256) üzenetére


ledgeri
nagyúr

nekem se veszi be, de ha már vimeó:

Ha van Dropbox fiókod , amibe belefér a vidi, vagy a videó 2 gigánál tud kisebb lenni (akkor csinálj egy profilt) , akkor meg tudod csinálni azt, hogy dropboxba (vimeos összekapcsolás után) feltöltöd (felhőként [akkor amikor megy a gép..]), és nem csak a videómegosztósként ˙(addig kell menjen a gép amíg fel nem töltöd)...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31258) drr


drr
őstag

(#31260) Doomgiver válasza drr (#31258) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Demo lesz?

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31261) intercooler válasza Doomgiver (#31260) üzenetére


intercooler
őstag

Nem valószínű, legalábbis megjelenés előtt nem.
Én addig meg nem veszem míg ki nem próbáltam valahogy...

(#31262) Doomgiver válasza intercooler (#31261) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Én is így fogok cselekedni :) Nem szeretnék zsákbamacskát venni

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31263) Syrius XIX válasza Ventur@ (#31256) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem is ugyanezt írja, még most is!
Gondoltam már a Vimeóra, csak nem néztem utána és nem tudom, hogy működik!

(#31257) ledgeri válasza Ventur@ (#31256) üzenetére. Se Dropbox, se vimeó nincs! Nem feltétlen szoktam mindent (vagyis akármit) feltelepíteni a gépre, csak ami feltétlenül szükséges!

Talán még most +próbálom a saját data.hu-s fiókom FTP-s feltőltés módszerét, aztán majd +látjuk hogy műxik! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31264) ledgeri válasza Syrius XIX (#31263) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...mindent (vagyis akármit)...

:((( Picit ellenséges hátteret érzékelek a sorok mögött, de lehet, hogy csak az eddigi "sok program=Káosz (legalábbis idővel)"-féle tapasztalatból volt eleged...

Mindenesetre: Nem tudhatom naprakészen mi van a gépeden...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31266) apollo12 válasza dzsavermadar (#31265) üzenetére


apollo12
veterán

:DDD

(#31267) Doomgiver válasza dzsavermadar (#31265) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:DD

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31270) Rototti válasza dzsavermadar (#31269) üzenetére


Rototti
senior tag

Jó utat! :R

Kimi - The King of Spa

(#31271) Doomgiver válasza dzsavermadar (#31269) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Jó utat ! :R

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31273) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

ACAT mode

Any Car, Any Track:

Lényege, h bármelyik pályán lehet vele menni bármelyik autóval!

Az ACAT mode Fair használata:
Ugyanazt az autótipust választod, mint a többiek. :K
Az ACAT mode UnFair használata:
Extrém dolgot mondok: Touring-ba beválasztod magadnak az AUDI-t! :N

Sokat gondolkodtam azon, h ennek mi értelme van? A +oldás 1szerűbb, mint első nekifutásra gondoltam volna: Kipróbál6od adott pályán az autót, h ott mire képes! Ugyanúgy, mint Teszt Vezetésben! ;)

Race Driver GRID 2013-05-22 HD with PD10

vagy letölthető innen eredeti (1920*1080) felbontásban

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31274) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

kipróbáltam... ;]

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31275) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Sziasztok! Valaki a GRID2 topic-hoz tud nekem link-et adni? :F THX! :R

Közbe +találtam! STORNO! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31276) Syrius XIX válasza Doomgiver (#31274) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én is! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31277) ledgeri válasza Doomgiver (#31274) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az ellenfeled is esett veled ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31278) Doomgiver válasza ledgeri (#31277) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:DD

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31279) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítek szerót, akinek van kedve (és ideje), jöjjön :K :))ni! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31280) Doomgiver válasza Syrius XIX (#31279) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Azt hittem az új rész jobbal leköt majd :D

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31281) Syrius XIX válasza Doomgiver (#31280) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Az 1 katasztrófa! Én már kijelentettem ott is, h azért van meg, mert megvan az 1! ;)

Max. arra lesz jó, ha épp az 1-et nem tolja senki sehol, h legyen mivel el.....barkácsolni az időt! Nincs olyan része, amit ne barmoltk volna el, vagy szét!!! :(((

Nagyon nagy csalódás! Ahhoz képest, amennyire vártuk! Azt hittem jobb lesz mint az 1, de ehelyett, pffffffffffffff! :N

Inkább adtak volna ki az 1-hez GRID 1.4 patch-et!!! :K

NFS13-at (értsd, az új MW) is +vettem, feltelepítettem, játszottam is vele kb. 6-8 órát! :K

Grid 2 +van Szombat óta, azóta játszottam vele kb. 2 órát karrierben, és online voltam (tegnap) 3 versenyen! Versenyen, áh inkább hagyjuk! ;)Sőt! Ahogy az órát elnézem, már annyi az idő, h ma el sem indítom, hanem inkább:

Készítek szerót GameRanger-ben, akinek van kedve (és ideje), jöjjön :K :))ni! ;)
:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31282) Doomgiver válasza Syrius XIX (#31281) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Szerintem nem lett annyira rossz :) Kicsit másabb mint az előd de megszokás kérdése.

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31283) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Hosszas tanakodás után úgy döntöttem, hogy befejezem a "Napi kép" sorozatot. :R

Tudom, hogy többen idenéznek még ebbe a topikba, de most felpörgött a Grid 2 topik is,
és itt már egyébként is kevesen voltunk, és a látogatottság is csökkent. :Y

Remélem sokaknak egy kis plusz örömöt jelentettek a feltöltött képek a napi "keservek" között. :U

Nem tűnök el természetesen, mert napi szinten jelen leszek itt is, és a "másikban" is. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31284) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#31283) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem tuti hiányozni fog, mert napi szinten +mosolyogtam, h "mik vannak"! :N

THX az eddigiekért! ;)

Szerintem ezt a Topic-ot azért korai lenne temetni, mert amit eddig tapasztaltam a GRID 2-ből, 1 kis pangás után többen vissza fognak ide jönni (szerintem)! :K

Persze most nagy a lelkesedés, + a mit, hogy, miért, stb., de sok a csalódás is! :(((

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31285) tomsics válasza dzsavermadar (#31283) üzenetére


tomsics
senior tag

Én is minden nap meglesem a képeid,és ahogy Syrius mondta elöttem ne temessük ezt a topikot.Most persze nagy a pörgés a grid2-ben,de kíváncsi leszek 1-2 hónap múlva mi lesz...
Köszönjük a sok sok megmosolyogtató képet Dzsav :R

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#31286) kovsol válasza dzsavermadar (#31283) üzenetére


kovsol
titán

én minden nap jövök megnézni a képet, mégha írni nem is szoktam olvasom a topicot.

May the Force be with you!

(#31287) Ymdar1111


Ymdar1111
csendes tag

Sziasztok!

Jó rég nem voltam már, látom a régiek még nagyjából itt vannak. GR-en szoktatok még szerót csinálni? :)) nék veletek.

"Ha másodikként érsz célba, elmondhatod, első vagy a vesztesek között!"---- (Ron Dennis, a McLaren egykori főnöke)----

(#31288) drr válasza Syrius XIX (#31284) üzenetére


drr
őstag

Szerintem ezt a Topic-ot azért korai lenne temetni...

Ebben biztos vagyok! A RaceDriver GRID olyan lesz, mint a Counter Strike 1.6, vagy a CoD4: sok sok év után is népszerű lesz! :R :C

(#31289) Doomgiver válasza dzsavermadar (#31283) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is benézek minden nap hogy miújság :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31290) smisa válasza Doomgiver (#31289) üzenetére


smisa
őstag

Dzsav abba ne hagyd nekem minden nap mososlyt csalt az arcomra a képeid ;]

(#31291) ledgeri válasza drr (#31288) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ó pont pár hete volt egy CS:GO nyilt hétvége steamen...
Háát... az egyhatos még mindig A CS számomra.. :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31292) Syrius XIX válasza Ymdar1111 (#31287) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Naná, főleg ilyen GRID (2-re gondolok) folytatás után!? Ki nem hagynám! Legalábbis én napi szinten jelen vagyok és áltlaában szerót is szoktam készíteni (attól függ, van-e rá igény)! :K

Most is fogok! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31293) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! Akinek van kedve, jöjjön :))ni! :K

19 : 25-ig +tartom! Amennyiben nincs senki, akkor kóborlás lesz! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31295) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-06-14 FullHD with PD10.

Készítek szerót (ha nincs), akinek van kedve (és ideje), jöjjön :K :))ni! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31296) Zozzy válasza dzsavermadar (#31283) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Szia!
Légyszi gondold át a döntésed! Nagyon rég nem játszom a Griddel, de én is azok közé tartozom, akinek e kedvencek között van a topic, a napi poénos képeid miatt. :) Ha egy mód van rá, és energiád illetve időd engedi, akkor inkább nem törölném a témát a kedvencekből. :)

(#31297) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A kép link

;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31298) dzsavermadar válasza Zozzy (#31296) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Jól átgondoltam.

Tudom, hogy sokan látogattak ide a "napi képek" miatt, amit nagyon köszönök mindenkinek. :R

A Grid 2, akármilyen "nyögve nyelősen" is indul, mégis be fog törni valamilyen szinten.
Itt eddig is kevesen voltunk, akik bármilyen HSZ-el hozzájárultunk a topik életben tartásához, és el kell fogadni, hogy bizony elfogyott a létjogosultság.

Ha ez a topik folytatódott volna a Grid 2-vel is, úgy más lenne a helyzet, de nem így történt. :Y

Örülök az itt eltöltött rengeteg időnek, annak, hogy sok jó baráttal találkoztam, és igazán jó csapat alakult ki.
Nyilván nem veszítjük el egymást, mert a PH valamelyik topikja összeköt majd bennünket.

Szóval befejeztem!!! :K

De napi szinten bekukkantok még jó sokáig, és a Grid 2 topikot is figyelemmel kísérem folyamatosan, még akkor is, ha egyelőre nem tudok játszani vele.

Sok sikert mindenkinek, és jó szórakozást!!! :R :R :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31299) zolee5016 válasza dzsavermadar (#31298) üzenetére


zolee5016
őstag

És gurulni mikor jössz?
Én sem vagyok napi rendszerességgel ,de téged az FP-team óta nem láttalak...........többiek még csak-csak vannak...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31300) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31299) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Erre inkább nem is mondok semmit, gondolom majd Dzsav elmondja, ha akarja! ;)

De azért :)) :K, ne aggódj! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.