Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31501) Syrius XIX válasza fireproof (#31500) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ne keresgélj, hanem gyere minél sűrűbben! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31502) Q


Q
senior tag

Sziasztok!
Találkozhattam itteni tagokkal tegnap este Grid2 online-ban? Tegnapi akcióban vettem 10Euroért. Úgy 2,5 éve nem toltam az egyes Griddel, gondoltam megnézem hogy áll az ára a kettőnek. És láss csodát, pont akciós volt. Régen "megvagyhadnagy" nickkel, most "Q7i"-vel vagyok online.
Üdv
Q

(#31503) dzsavermadar válasza Q (#31502) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

...és még itt is lehet

GRID 2 topik

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31504) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag


:)) :)) :))

:)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31505) Csabi42 válasza dzsavermadar (#31504) üzenetére


Csabi42
tag

Jók a vidik. Nem semmi. Jól nyomtátok. :))

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#31506) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Üdv! Rég nem jártam itt és látom hogy tervezitek újraindítani a PH-s bajnokságot. Jó ötletnek tartom sőt érdekel is . Mostanában nagyon sok szabadidőm lett így részemről sima ügy, sőt tudom hozni az egyik haveromat is :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31507) penge edy


penge edy
tag

:DD

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31508) drew86


drew86
csendes tag

Sziasztok!

Ebből tényleg lesz valami? :) Mert ha igen, akkor leszedem a gamesrangers-t és kalandra fel! :)

"-Akkor... mondjuk legyen egy kicsi mindből. Tutti-frutti, karamell, vanília, rumosdió és kávé." "-Ja, csak ne spórold ki a pisztáciát!"

(#31509) dzsavermadar válasza drew86 (#31508) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Én úgy tudom, hogy nap mint nap vannak gurulások. :K
Én spec éppen nem tolom

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31510) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#31509) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én is jövök minden nap! :K Az is igaz, h kb. 1 hete (amióta +int megy a Tunngle a 4.5.1.4.-es verzióval) nem voltam GameRanger-en! :N

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31511) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

2013.12.11.

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31512) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31513) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31514) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Nektek is!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31515) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

2013. 12. 25. Csak 1 szösszenet.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31516) V.L.


V.L.
aktív tag

Pfuuuu, de rég jártam eme totyikban. :C Anno Ceru voltam. Jó látni, hogy még él és virul ez a játék.

(#31517) dzsavermadar válasza V.L. (#31516) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia! Tartjuk a frontot, bár én a Grid 2-ben tevékenykedek inkább.
Nézz át abba a topikba is feltétlenül! :K :R Van ott is látnivaló!!! :Y

Grid 2

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31518) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31519) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31520) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31521) penge edy


penge edy
tag

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31522) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31523) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ugye-ugye (most 1 mély sóhaj)! Azok a régi szép idők! ;) Szerintem még a kép is +van!

Esetleg a dátumot leírod, h kb. mikor készült, akkor kikeresem! ;) :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31524) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#31523) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Nekem ezek a képeim vannak: :C

A video feltöltés ideje: 2010 júl 30 (a leirásban benne van alatta) :F

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31525) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#31524) üzenetére


Syrius XIX
addikt

....és még sokkal több is (természetesen azok ia +vannak, amiket kiraktál)! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31526) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ha lesz valami játék szóljatok, szívesen csatlakozok! Bár nem tudom mennyire lehet érvényesülni billentyűzettel. :) Gameranger-en szoktak menni a játékok?

(#31527) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Játszottam 1-2 menetet... :(

Ha bent van az ütközés mindenki belém jött, ha meg nincs úgy kb nincs is értelme a játéknak. Az assist-ok mindig bent voltak.

(#31528) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Na mi van, mindenki beleunt már a játékba?

(#31529) Syrius XIX válasza HollyBoni (#31528) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Attól függ, mikor szoktál lenni!

Most lenne kb. 1/2 órám! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31530) ledgeri


ledgeri
nagyúr

:Y Kipróbálnám :Y

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31531) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Kicsit próbáltam moddolgatni, átalakítottam hogy lehessen menni nem drift versenyen drift kocsikkal, normális irányítással, váltással. Gondoltam kipróbálom megy e multiban ez az átalakítgatás, és megy. Egy CTRL+C CTRL+V művelettel egy Lacettiből Bugatti Veyront lehet varázsolni ami megy multiban is, ez így nem kóser. :(

Sok érdekes dolgot láttam multiban, ez megmagyarázza. Bár amúgy sem nagyon nyomom ott, mert általában az első kanyarban belémjönnek 250-el.

[ Szerkesztve ]

(#31532) Syrius XIX válasza HollyBoni (#31531) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Aki normálisan tud :))ni és akar is, úgyis kiszűri az ilyeneket! Aki csalással nyer, nem tudom mit élvez benne, hiszen mindenki tudja, hogy csak a csalás miatt nyert! Az ilyenek általában nem is tudnak normálisan menni, és ezzel pótolják a hiányt! :K

Ezt bármelyik játékban + lehet tenni, de mi értelme van? :F Az ilyen győzelem értéke abszolút 0! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31533) HollyBoni válasza Syrius XIX (#31532) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ok hogy bármelyik játékban meg lehet tenni, de legtöbbször van valamilyen védelem, sokszor fizetni kell egy működő hackért, amit nem szűr ki a védelem . Itt viszont fél perc alatt notepadban meg lehet oldani notepadban. :(

[ Szerkesztve ]

(#31534) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valaki nem ért véletlen a camera.xml fájlokhoz? Itt lehet a nézeteket részletesen állítani. Annyi minden van benne hogy nem tudom mi hol merre. :O

[ Szerkesztve ]

(#31535) Doomgiver válasza HollyBoni (#31534) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Az engem is érdekelne :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31536) Syrius XIX válasza HollyBoni (#31533) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Itt is +lehet oldani! Szeró készítés előtt GameRanger-ben benyomom az "Allow friends only" opciót és máris csak azok tudnak belépni, akik nekem fent vannak a "Friend list"-emen! :K

Amennyiben ez még nem lenne elég, akkor +ba benyomom a "Password" opciót is és akkor már az is kevés, ha valaki HaWer, még a jelszót is tudnia kell! ;)

(Van még 1 funkció, amit viszont ha kikapcsolok, akkor csak az tud ott lenni velünk a game-ben, aki akkor ott volt, amikor a start gombra rányomtam qa GameRanger-ben, ez pedig az: "Allow late joiners") Így már a GameRanger-es szeróhoz sem tud csatlakozni, nemhogy a játékban ott legyen!

Ezek után, ill. ezek ellenére ha valaki így is be tud jönni, az +érdemli, h ott legyen, mert akkor valamit tud! :K

+jegyzM erre még nem votl példa! :N

Kameranézetek: Nekem a 36 kameranézetes variáció van felrakva, nekem az jött be. Külső, közeli, hátsó nézetből játszom és a kamera szög nem az alap 6 nézetes külső, közeli, hátsó (kb. 10°-os) nézete, hanem kb. 25-30°-os a rálátási szög a verdára, így nem takarja ki fékezéskor a képernyő nagy részét! Ezen kívül különösebben nem piszkáltam

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31537) HollyBoni válasza Syrius XIX (#31536) üzenetére


HollyBoni
veterán

Fel tudod rakni valahova ezt a kameranézetes dolgot? Minden kocsihoz meg van oldva a belső nézet is?

[ Szerkesztve ]

(#31538) Syrius XIX válasza HollyBoni (#31537) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Természetesen minden kocsihoz van belső nézet (is), nem tudom ez a kérdés honnan jött!

36 Kamera állásos nézet!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31539) HollyBoni válasza Syrius XIX (#31538) üzenetére


HollyBoni
veterán

Onnan hogy töltötem már le pár nézet modot, ahol lesz*rták a belső nézetet, és el volt csúszva az egész.

Honnan lehet letölteni? Vagy te csináltad?

(#31540) Syrius XIX válasza HollyBoni (#31539) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem én csináltam, fogalmam sincs honnan lehet manapság letölteni, de felteszem data.hu-ra!

Innen tudod letölteni!

501kb, kicsomagolva: 4, 82 MB.

Ugye milyen jó, h szinte (!) semmit nem töröltem le, amihez hozzájutottam az 5 év alatt! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31541) HollyBoni válasza Syrius XIX (#31540) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#31542) HollyBoni válasza Syrius XIX (#31540) üzenetére


HollyBoni
veterán

Lehet nálam van a hiba, de ez a kamera mod bugos. Nincs benne rendes kormány mögötti belső nézet, az összes autónál el van csúszva.

(#31543) Syrius XIX válasza HollyBoni (#31542) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szerintem biztos igazad van! azért nem tudom, mert sose toltam belső nézetből, csak azt tudom, h van belső nézet! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31544) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31545) Rototti


Rototti
senior tag

Üdv nektek! :)

Sajna egy ideje nem körözgetek, de még korábbról maradtak feldolgozatlan videók, amik idő hiányában itt porosodtak. Most pár szabad percemben összeraktam őket. :) Hiányzik már a gurulás.

VIDEÓ

Kimi - The King of Spa

(#31546) penge edy


penge edy
tag

esténként 7 után vagyunk néhányan . :)

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31547) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Thx a mait, azé a végére csak jó lett! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31548) Rototti


Rototti
senior tag

Itt a 25. rész: VIDEÓ :)

Kimi - The King of Spa

(#31549) dzsavermadar válasza Rototti (#31548) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Szia!

Grid 2 ???

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31550) Rototti válasza dzsavermadar (#31549) üzenetére


Rototti
senior tag

Szia! :) Amíg ez a helyzet ott, addig nem, köszönöm. :N

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.