Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31801) penge edy


penge edy
tag

Game rangeren játszom, ma volt 3 vagy 4 új magyar srác,elég jól mentek,már azt hittem innen is volt valaki,Jók voltak,de viszonylag gyengék,a rangeren játszó lehető legjobb versenyzőkkel mentek : (Devastator ,Hannibal , Paha, Charon) velük nem birtak,de állitólag driftben verhetetlenek.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31802) dredbiro válasza Syrius XIX (#31800) üzenetére


dredbiro
senior tag

A GR-el nem boldogultam,nem tudtam vele játszani, Tungleben meg igen.ennyi :)

Good hunting,STALKER !

(#31803) Syrius XIX válasza dredbiro (#31802) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tudom mitől nem tudtál játszani GR-ben (már csak azért is, mert az itt lévők kb. 90%-a is a GR-t használja), de ok! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31804) dredbiro válasza Syrius XIX (#31803) üzenetére


dredbiro
senior tag

bénáztam vele,aztán rátaláltam a tunglére ,megtetszett így megmarad, a lényeg hogy működik :)

Good hunting,STALKER !

(#31805) penge edy válasza dredbiro (#31804) üzenetére


penge edy
tag

A Game Rangert szerintem azért szeretjük jobban,mert közvetlenebb,és be sem kell jelentkezni,kb 5 másodperc elteltével a bekapcsolása után, már látom játszik e valaki a barát listáról :P de a Tunnglével sincs semmi bajom,csak néha voltak új frissitések, és nem akart bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31806) Syrius XIX válasza penge edy (#31805) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Na, feltettem most a Tunngle-!

Jelenleg megy mind a kettő!

Tunngle-ben készítettem szerót, ha valakinek van kedve, 10 : 45-ig +tartom a szerót (ha nem jön senki akkor Autosport, vagy GRID 2)! ;)

ˇA Game Rangert szerintem azért szeretjük jobban,mert közvetlenebb,és be sem kell jelentkezni,....ˇ
Tunngle-ben sem, ha kipipálod az automatikus bejelentkezést! :N

"kb 5 másodperc elteltével a bekapcsolása után, már látom játszik e valaki a barát listáról"
Ok, a Tunngle indulása nem 5 sec., de barátlista ugyanúgy van és látod, ki játszik! :K

+: Tunngle kb. 1/4-ed akkora erőforrással is beéri, a játék sokkal simábban fut, mint GameRanger-ben (még gyengébb gépeken is)! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31807) kpal


kpal
veterán

GameRanger-be a régi online nevemmel játszhatok ?

(#31808) Syrius XIX válasza kpal (#31807) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tiltja semmi! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31809) penge edy


penge edy
tag

most nem lenne kedve valakinek ? :))

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31810) dredbiro válasza penge edy (#31809) üzenetére


dredbiro
senior tag

nekem pl hogy talállak meg ? :DDD

szerk : penge edy : tungle-m van :DDD

[ Szerkesztve ]

Good hunting,STALKER !

(#31811) penge edy válasza dredbiro (#31810) üzenetére


penge edy
tag

Mi a neved a GR -en ?

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31812) dredbiro válasza penge edy (#31811) üzenetére


dredbiro
senior tag

két különbözö kliensből nem megy a dolog?

Good hunting,STALKER !

(#31813) penge edy válasza dredbiro (#31812) üzenetére


penge edy
tag

GR és Tunngle ? nem menne.Egyébbként van 1.3 pach neked ? DLC nem annyira fontos.Nekem most csak GR van .Egyébbként hány host van most a tunnglén ?

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31814) Syrius XIX válasza penge edy (#31813) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1, de ha én is készítek, akkor 2! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31815) penge edy válasza Syrius XIX (#31814) üzenetére


penge edy
tag

Most 2 szoba van GR-en,de csak egyikbe lehet belépni.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31816) kpal


kpal
veterán

GR-be van két szeró de egyikbe se csatlakozott a játék :W azt ajánlja fel csináljak szervert :F

(#31817) dredbiro válasza penge edy (#31813) üzenetére


dredbiro
senior tag

én még nem patcheltem ,de a steam igen szerintem, nem is figyeltem, tunglem van mint mondtam,így nem tudom hogy hozzuk össze a dolgot

Good hunting,STALKER !

(#31818) Syrius XIX válasza dredbiro (#31817) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A telepített GRID mappáját +nyitod, ráállsz a GRID.exe-re és +mutatja, melyik verzió! 1.3 kell legyen a fileverzió!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31819) kpal válasza Syrius XIX (#31818) üzenetére


kpal
veterán

1.3 patch honnan lehet beszerzi ? Mert már bizonytalan vagyok van-e fent .

(#31820) kpal


kpal
veterán

Az normális ha Host-olok akkor az én nevem piros ? Hogyan lehet nevet beírni ,mert mosta gép neve jeleik+ ?

(#31821) Syrius XIX válasza kpal (#31819) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem +van még az eredeti patch+Crack, amit még anno a CM oldaláról szedtem le! Felteszem Data.hu-ra és akkor onnan 30 napig elérhető!

GRID 1.3 patch:

Part1,

Part2,

Crack:

+ Crack.

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31822) kpal válasza Syrius XIX (#31821) üzenetére


kpal
veterán

Millió köszönet ! :R

(#31823) penge edy


penge edy
tag

[DLC]

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31824) dredbiro válasza penge edy (#31823) üzenetére


dredbiro
senior tag

nekem 1.3 patch van fent, köszi a DLC-t :R

Good hunting,STALKER !

(#31825) Syrius XIX válasza kpal (#31822) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nm! ;)

+van a DLC is, csak az nem került szóba!

Ami esetleg még érdekes lehet az: Any Car Any Track MODE, amit különösebben (szerintem) nem kell magyarázni, h mi, mert benne van a nevében! :K

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31826) penge edy


penge edy
tag

Valakinek lenne kedve most :)) ? tegnap egész jó társaság összegyült,voltunk 6 an magyarok ,volt amikor többen is, volt aki viszonylag jól ment és aki kevésbé,mindenki megtalálta a saját ellenfelét.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31827) penge edy


penge edy
tag

Valakinek lenne kedve most :)) ? tegnap derby volt ,voltunk 5 en magyarok , csak azért nem unatkoztam,mert 4 en jöttek ellenem.. :Y jól jött volna legalább egy régebbi ismerős,mert már kezdtek a végére belejönni.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31828) kpal válasza Syrius XIX (#31825) üzenetére


kpal
veterán

DLC -t multikor feldobtam , singlebe látom a az új pályákat +kocsik.
multiban kéne kipróbálni . hogy tudok-e végre csatlakozni sok év után ;) Legalább párkör kipróbálni aztán ha van több időm többet is :DD

[ Szerkesztve ]

(#31829) Syrius XIX válasza kpal (#31828) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót Tunngle-n keresztül, ha van valakinek kedve és ideje, jöjjön! ;)

18 : 30-ig +tartom!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31830) penge edy


penge edy
tag

Mennék,de nincs tunnglém.Gr -en vagyok,van most egy magyar és néhány külföldi szoba..

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31831) kpal válasza penge edy (#31830) üzenetére


kpal
veterán

Köszi a játékot . :R végre mükszik minden :)

(#31832) Syrius XIX válasza penge edy (#31830) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Miért nincs? Kb. 4* simábban fut rajta a game! :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31833) penge edy válasza Syrius XIX (#31832) üzenetére


penge edy
tag

Pár napja mikor leszedtem,és elkezdtem telepiteni,három másik program is jött vele,és volt olyan választható lehetőség ,hogy nem telepiteni a tunngle adapterét.Én most arra nyomtam,mert lehet hogy máskor amiatt szakadozott a GR.De igy hogy nem telepitettem,nem müködik a tunngle.Pedig jó lenne,nem csak a grid miatt,talán ott játtszanak olyan játékokat is amit GR-en nem.A need for speed carbont kipróbálnám,ha lenne host hozzá.A GR en megy az underground 2, most wanted,de a most wanted annyira lagol a legtöbb szobában,hogy játszhatatlan.A gridben nincsenek olyan nagy lagok.Most annak is örülök,hogy nem szakadozik,jó lenne a tunngle,de nem reckirozok egy darabig.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31834) Syrius XIX válasza penge edy (#31833) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nekem csak a Tunngle ment fel (a Tunngle GadGet-et telepítettem, szerintem az jó 5let), a többit köszönöm nem kértem! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31835) kpal


kpal
veterán

Nálam a Tungle döglött így marad a GR .

Viszont ellenék itthon ilyen szettel [link][link] :DD

(#31836) penge edy


penge edy
tag

Sokan ellennének de nem tehetik,viszont te mikorr tervezed , ha egyáltalán tervezed letenni a billentyüzetet ?
.Ma este jön valaki játszani ? tegnap pangás volt szinte.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31837) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Akinek van kedve (és ideje) :))ni most, tőlem mehet a móka! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31838) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Most is jöhetne valaki :))ni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31839) penge edy


penge edy
tag

sziasztok ! egyik munkatársam szeretne játszani ,de kijött neki egy ilyen hiba : An error (-5009:0x80040803) accoured
ez az eleje a hibának,voltam a codemasters fórumot meglestem,de ott csak facebookot és tvittert mutatnak.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31840) kpal


kpal
veterán

Ma leszek online :)

(#31841) penge edy válasza kpal (#31840) üzenetére


penge edy
tag

:)) +1

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31842) kpal válasza penge edy (#31841) üzenetére


kpal
veterán

THX a 50 körös driftet jó volt :R :)

[ Szerkesztve ]

(#31843) kpal


kpal
veterán

Na ma Tungle update volt + letöltött egy port bellitót és most már működik :)

(#31844) Vgabor92


Vgabor92
tag

sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Nem tudom felrakni az 1.3-as patch-t, mert az írja a telepítés végén, hogy nem találja a telepített GRID-et..

Már bemásoltam a könyvtárába is, onnan se megy, újra leszedtem és telepítettem steamen a játékot de úgy se jó.
Crackeltem úgy se jó, nem crackeltem úgy se jó.

Valakinek ötlete?

(#31845) Ventur@ válasza Vgabor92 (#31844) üzenetére


Ventur@
senior tag

Üdv!

Ha Steam-es a GRiD-ed, akkor nem kell patch-elni, mert a Steam mindig a legfrissebb verzióval dolgozik (legyen szó akármilyen játékról :) ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31846) Vgabor92 válasza Ventur@ (#31845) üzenetére


Vgabor92
tag

Köszönöm, este kipróbálom!

(#31847) Ventur@ válasza Vgabor92 (#31846) üzenetére


Ventur@
senior tag

Most lőttem neked :) . Steam-es grid.exe infó panelje.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#31848) Vgabor92 válasza Ventur@ (#31847) üzenetére


Vgabor92
tag

valóban, Én akartam hülyeséget csinálni. Jó lett, már tudtam is játszani :)
Köszi még egyszer!

[ Szerkesztve ]

(#31849) kpal


kpal
veterán

Ma este csapatás GR-en fen leszek 1-2 órát :K

[ Szerkesztve ]

(#31850) penge edy válasza kpal (#31849) üzenetére


penge edy
tag

:))

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.