Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31051) JoolsNOS válasza Syrius XIX (#31050) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát árkádéból több van mint szimulátorból. Amúgy nem is szimulátor kéne, de valami olyasmi mint a forza 4 jó lenne. Mármint irányításra.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#31052) Syrius XIX válasza JoolsNOS (#31051) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én nem bánom, csak ne az rFactor irányába menjenek el, mert azt még a mai napig sem tudom, h igazából mi is akarna lenni?
Mert nem az autók valós viselkedését utánozni az tuti (ha a valóságban úgy viselkednének az autók, mint az rFactor-ban, akkor a kutya sem venne autót - sőt tovább megyek: még utak sem lennének -)! :N

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31053) ledgeri válasza Syrius XIX (#31049) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jaa, azt hittem, hogy az előrendelés "előfizetést" is magába foglal..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31054) ledgeri


ledgeri
nagyúr

... azért a törésmodell "MÁS" mint volt..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31055) N.E.R.O. válasza Syrius XIX (#31050) üzenetére


N.E.R.O.
tag

Nem is azt mondom, hogy legyen teljesen élethű szimulátor, de a videók alapján nekem ez már túl arcade-esnek tűnik. Biztosat persze csak akkor mondhatunk, ha kipróbáltuk már a játékot, de megint az az érzésem, hogy a célközönség az X-Box360 és PS3, nekik pedig az ilyen (szerintem) túl pörgős, gyors akciós, egyszerű(bb) játékokra van igény.
Nekem pl, referenciaként a Test Drive Unlimited (első rész!) a jó etalon. Még játszható billentyűzettel is, gamepaddal is jó, de kormánnyal az igazi. Nem lehet felelőtlenül száguldozni, de pont annyira már élethű, hogy élvezhető kihívás legyen. Legalább is szerintem.
Azért szerettem a Grid 1-et is,mert hasonló volt, pláne rásegítések nélkül.
Amit itt meg a videókon látok, az látványos ugyan, de sokkal egyszerűbbnek hat.

Üdv:

(#31056) Steady74 válasza N.E.R.O. (#31055) üzenetére


Steady74
addikt

Sokszor elmondtam már a véleményem a GRID-del kapcsolatban: irreális gyorsulások, kanyarsebességek, fékezések... de mégis játszható volt, szerethető volt. Ennek egyik oka, hogy tört verzióval is lehetett játszani, és bill-lel, kontrollerrel, és kormánnyal is egyformán játszható volt. Mondjuk, ha nem ilyen "nyílt" verziójú a multi része, kétlem, hogy ennyire népszerű lett volna.

Nagyjából 3 évnyi F1ezés után kijelenthetem, hogy a CM játékoknak nem sok köze van a valóság szimulálásához. rF-et nagyon régen próbáltam, és alapvetően nem rossz játék, de mire összeáll az egész, hát odáig eljutni nem semmi.

A Race (Race 07, Race On, Race Injection) sorozatban találtam meg azt, amit a GRID-ben hiányoltam: valósághoz közeli fizika, remek törésmodell, mod-okkal szabadon bővíthető (pályák tömkelege áll rendelkezésre), szabadon definiálható multi rész, hangolható AI, időjárás, gumi és benziszimuláció. Ha csak a GRID grafikáját hozná, már hatalmas játék lehetne, a GRID2 grafikájával meg szerintem simán alázna bármit. Ugyan el lehet merülni a setupolásban, de az alapbeállítások annyira jók, hogy szinte hozzá sem kell nyúlni.

A GRID2-t mindezek ellenére ki fogom próbálni (megveszem), már csak a régi társaság, a régi emlékek miatt is.

(#31057) Doomgiver válasza Steady74 (#31056) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Race07 és a törésmodell?? :F

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31058) Steady74 válasza Doomgiver (#31057) üzenetére


Steady74
addikt

Hát több fokkal jobb, mint az F1, Grid-nél szintén, ezekkel játszottam, ehhez van viszonyítási alapom.

(#31059) Doomgiver válasza Steady74 (#31058) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Hát ezzel nem értek egyet :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31060) Steady74 válasza Doomgiver (#31059) üzenetére


Steady74
addikt

akkor egyetlen dolog van csak a fentebbi post-ban amivel nem értesz egyet. Mondjuk ha nem mész neki semminek, nem futsz ki a pályáról, nem is fontos a törésmodellezés. Viszont a hatása az autó vezethetőségére remélem nem ébreszt kételyeket Benned. Mennyit nyomtál le amúgy az R07-tel?

(#31061) JoolsNOS válasza Steady74 (#31058) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát ezt megmagyarázhatnád, hogy ez miért jobb ennél?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#31062) Doomgiver válasza Steady74 (#31060) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

A GRID első része úgy jó ahogy van :) kicsit irreális de nem arra találták ki hogy "fejfájva" versenyezz hanem lazulós feelingje legyen az egésznek és szerintem sikerült elérniük.

A Race07 el hobbi szinten picivel több mint 1 év... Inkább LFS és rFactor

[ Szerkesztve ]

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31064) Syrius XIX válasza ledgeri (#31053) üzenetére


Syrius XIX
addikt

576-nál törzskártyám van. Bármi ami kijön és náluk is +jelenik (és előrendelhető), csak szólok, h nekem kell. Fizetni csak akkor kell, ha küldenek e-mail-t, és telefonálnak, h +érkezett. Akkor sem előre, hanem amikor elmegyek a cuccért.

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31065) Syrius XIX válasza JoolsNOS (#31061) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Húúú de király ez a "crash montage", akárki is csinálta! :C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31066) Syrius XIX válasza Doomgiver (#31062) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én ezért nem értem folyamatosan, h miért "szimulátor"-okhoz hasonlítjátok! :N

A GRID nem szimulátor!!! Remélem soha nem is lesz! ;)

Soha nem is az volt a célja, h a valóságot "szimulálja", max. a valósághoz közelítsen (vagy ahhoz közeli, de nem olyan élményt nyújtson). 2002-től jó pár autó és motor versenyes játékot kipróbáltam. Szimulátort nem (kivéve az rFactor), de arról + már ismeritek a véleményemet, nem írom +int le. katasztrófa! De akinek az kell, ám legyen! Eddig a GRID az, ami a legjobban össze lett rakva,úgy élményileg, mint fizikailag (itt nem az autók fizikájára, hanem a képi +jelenítés fizikájára gondolok)! Szigorúan ez az én magánvéleményem, bele lehet kötni, de nem azért írtam le! ;)

Szimulátorból is lehetne valósághű programot írni, csak végre valahára valamelyik gyártónak szöget kellene üssön a fejébe, h "tényleg! Miért is nem csinálunk 1 valósághű szimulátort???"!

Rengeteg van szimulátorokból rosszabbnál, rosszabb! De kérdem én minek???

Szerintem az lenne az igazi szimulátor, amelyik visszaadná az adott autó fizikáját és max. annyi beállítási lehetőség lenne hozzá, mint amennyi beállítási lehetősége van 1 normál embernek a hétköznapi autóhasználat során!
Ennyi! minek túlbonyolítani??? :F

Azt azért hozzátenném az "irreális gyorsulás"-hoz, h pl.: ma már azért vannak autók, amik nagyjából ~2,5 - 3,3 mp. alatt igenis ott vannak 100-on! A tipusokba most ne menjünk bele! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31067) Doomgiver válasza Syrius XIX (#31066) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

A Codi-tól nem is várhatunk kemény sim játékot :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31068) Syrius XIX válasza Doomgiver (#31067) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nagyon helyes! ;)
Szimulátor gyártásra tolonganak a jelentkezők amúgy is! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31069) Doomgiver válasza Syrius XIX (#31068) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Ami a beállítási lehetőségeket illeti... nem tartom hülyeségnek hogy ezer millió dolgot lehet b*szogatni...
Ezeket a játékokat (rFactor és társai) nem kötelező játszani senkinek, viszont egy nagyon jó alap ami a hardcore simezést illeti... általában az emberek kedvét ez veszi el..

( Gondolok arra hogy PL: Én a Chevimmel 90-100 köröket megyek addig míg meg nem találom a helyes beállítást... )

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31070) ledgeri válasza Syrius XIX (#31064) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:Y , :R

ÉS

"Eddig a GRID az, ami a legjobban össze lett rakva,úgy élményileg, mint fizikailag (itt nem az autók fizikájára, hanem a képi +jelenítés fizikájára gondolok)!"

Mire gondolsz a képi megjelenés fizikája alatt? Inkább a Grafikus motorra, vagy inkább a kamera-autó viszonyára (vagy pontosítsd, mert érdekel!)? Nekem is az egyik fő szerelem-alapozó része volt az AI esetlegessége (kicsúszik), és a kamera mozgás..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31071) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-04-11 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31072) Syrius XIX válasza Doomgiver (#31069) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nagyon helyes!
Baszogasson 1. 000 millió dolgot, akinek van rá ideje, nekem nincs!
Én nem állítgatni és kísérletezgetni ülök le a gép elé, hanem kikapcsolódni és játszani!
Az nem játék, h 30-40 perceket állítgatok (vagy mittomén mennyi ideig, csak írtam 1 számot) és megyek 2-3 kört, +int állítgatok! Nekem erre nincs időm! :N

Valószínűleg ezért nem játszok szimulátort és talán ezért vagyok a GRID Topic-on és nem pl.: az rF topic-on! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31073) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Egy órás vidi (inkább demót adnának belőle!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31074) Syrius XIX válasza ledgeri (#31070) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A környezet és az autó részletességére, a tárgyak és különböző dolgok +jelenésére. A sima élekre, stb... ilyesmikre gondolok! PC, játék, de mégis! Nem rajzfilmes a grafikája, mint pl.: a GTA: Vice City-nek, amivel ellentétben (a GRID-hez hasonló grafikája volt, ha hozzáveszed mennyivel korábbi) a GTAIII-nak egész jó grafikája volt.

Ugyanezt a jelenséget produkálta az NFS sorozat is!
Az NFS: Underground, rajzfilmes grafika, de
az NFS: Underground2 már egész jó!
Az NFS: MW már +int rajzfilmes grafika, de
az NFS: Carbon már +int jó!

Remélem így már sejted mire gondolok! ;)

Tehát aminek olyan "filmszerű" a megjelenése, vagy kis túlzással olyan mintha "kinéznél az ablakon" és szinte ugyanazt látod a képernyőn, mintha nem is képernyő, hanem ablak lenne, na az az amit én jó grafikának hívok! Életszerű, színű (legalábbis ahhoz közeli)!

GRID: Sokan kifogásolták, h "túl sok benne a sárga"! Szerintem nem, pont jó! nem hiszed? Napsütéses időben nézz ki az ablakon!
Erre is van +oldás! Akinek nem tetszik a "természetes" sárgás kinézet, az felteszi a sárga nélküli kékes "Dargos mode"-ot, vagy átírja azt az 1-2 sort, amit kell és kész! De szerintem úgy meg olyan lesz, mint amennyire természetes mondjuk a neon (CooolWhite)! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31075) ledgeri válasza Syrius XIX (#31074) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Értem, megértem!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31076) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Esetleg valaki :))ni most 1-2 menetet? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31077) zolee5016


zolee5016
őstag

Érdekes ez a szimulátor nem szimulátor kérdés...
A Race07,rFaktor,és Tdu Ferrari,amiket most én is tolok,igaz most ez épp a Grid rovására....
ha össze kellene állitani a képet,akkor úgy mondanám...hogy a fent nevezett játékok simek,a grid egy elég erős ,és jólsikerült majdnem sim,míg az Nfs(kiv shift2) kemény árkád sorozat....
Az Nfs-ekről a Carbon óta lemondtam....
Az is probléma,ahogy Syr-írta annyi a simulátor,hogy Dunát lehet rekeszteni vele......hát ez így nem igaz.....Mert van egy EVM-sorozat kb 40 játékkal amire ráírják ,hogy simulator ..na azok közel sem azok....
Kb 6 játék van ami tényleg az (ETS2,rFaktor,Race-ek,Formula Truck,Tdu Ferrari,És mondjuk egy erősen RBR-el bemoddolt WRC3)
A többi nem az....mert ha annyi lenne akkor nem 6-7 éves játékokat nyúznánk,hogyha autóversenyt szeretnénk....
Egyébként a félórás állitgatás sem kerek..mert alapbeállitásokkal simán lehet tolni bármelyik játékot.Csak ha totál maximalista,vagy fan vagy akkor merülsz bele nyakig addig simán tökéletes egy alapsetupos Race is....
A grid az az átmenet ami tökéletes lett az árkád,és a sim közöt...többek közt a jó portolása végett...ugye csak PC....ezért is vannak a bill,kontisok egy kis hátrányba a kormisokkal szemben,mert azért egy autós játék nyilván a kormánykereket szolgálja ki maximálisan....(próbálj ki egy rfaktort bil-el,vagy kontival...kezelhetetlen) ezek kormányra született játékok,és a Grid is inkább oda lett portolva.....És van akik ezért meg bírálják a Grid-et.....
Kb ez jutott eszembe hirtelen....én drukkolok a Grid 2-nek és ha lesz időm megyek veletek Lan-ba is....
És bizony ami fontos még szerintem:egy videó alapján leszűrni egy játékot,hogy milyen a fizikája,meg a végleges grafikája.....enyhén szólva is butaság....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31078) FZsolt93


FZsolt93
csendes tag

Üdv.
A cracket hogy szedjem le az összefoglalóban nem jó pár link.

(#31079) ledgeri válasza FZsolt93 (#31078) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Crack-hmm az illegális!

NSX rajongóknak ajánlom figyelmébe!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31080) FZsolt93 válasza ledgeri (#31079) üzenetére


FZsolt93
csendes tag

OK. :)

Nagyon nehezen lehet irányítani a kocsit, van valami jó beállítás? Ha megpróbálok valamit átállítani már egyáltalán nem tudok kanyarodni.

(#31081) Syrius XIX válasza FZsolt93 (#31078) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ha a TeamViewer lejön, akkor fel tudjuk venni a kapcsolatot, ha gondolod! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31082) Syrius XIX válasza ledgeri (#31079) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem illegális! Már 1. 000* leírtam! Azt a crack-et használom, amit még 3 éve a CM oldaláról szedtem le! 1.3-at felteszed anélkül el sem indul, ha lemezes eredeti a game! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31083) ledgeri válasza Syrius XIX (#31082) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok.. csak általában amihez crack kell, az az...
Visszavonom az előzőt..

Szerkesztesd a 0. hszt!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31084) Steady74 válasza JoolsNOS (#31061) üzenetére


Steady74
addikt

lovagolhatsz a toresmodellen mason ugysem tudsz. leirtam ugy kell vesenyezni h ne utkozz es akkor meg tok mindegy hogy torik az auto. amugy az meg milyen, h kitort elso tengellyel tudsz menni pl. spa- ban siman egy kort ugy hogy alig veszitesz a tempobol... ilyenekre gondolok. defekt is ugyanez a gridben.

Zyl, szerintem azert nem baszakodsz a beallitasokkal mert nem ertesz hozza. en sem ertek hozza ugy mint a nagyok, de tanulok toluk! alapsetupot hasznalok, egyedul a fekeroeloszlast allitom elviselhetore. na jo, van egy ket palya ami a szivem csucske es ott nyomom a setupot, ami meg mindig nagyobb moka mint ai ellen menni. amugy egy jo setup megtalalasa kb 10 perc, a krva joe pedig 1 honap.... de azok ellen akik kihgyezik a setupokat, alapbeallitassal sem vesszuk fel a versenyt. ilyen pl Rolly, akit nagyon tisztelek es innen a grid-es kozossegbol ismerek, a regiek meg emlekeznek ra.

Grid-et a mai napig szeretem, 2 evet toltam le vele de nem jelentett mar kihivast. telleg az lenne az optimalis ha egy komolyabb fizikai modellezes lenne (kigyorsitas, fektavok, csuszasok), illetve a bovithetoseg. akar a cm altal akar a felhasznalok egy lelkes csoportja altal.

mivel a turautozast a grid-del szerettem meg, a grid 2-ot is megveszem biztos legfelj ort vegzi ahol a tobbi cm jatekom...

(#31085) Doomgiver válasza ledgeri (#31079) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Fantasztikus :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31087) JoolsNOS válasza Steady74 (#31084) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Egyet szóltam hozzá...te lovagolsz a baromságon. :U

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#31088) Syrius XIX válasza Steady74 (#31084) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Lehet nem voltam 1értelmű! Sry! ;] Semmi bajom az állítgatással!
Azért írtam, h nekem nincs időm rá, nem azért ülök a gép elé és sajnálom is rá az időt! Remélem ez így már nem félreérthető!
Akinek van kedve állítgasson, kísérletezgessen, semmi kifogásom ellene! :N

Remélem ezt senki nem fogja vita tárgyának (vagy alapjának) tekinteni! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31089) Steady74 válasza Syrius XIX (#31088) üzenetére


Steady74
addikt

vili

(#31090) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Link..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31091) ledgeri


ledgeri
nagyúr

MultiP 16 perc Grid 2..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31093) Doomgiver válasza dzsavermadar (#31092) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:C

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31094) drr válasza ledgeri (#31091) üzenetére


drr
őstag

Jó lesz ez, meglátjátok!!! :C

(#31095) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho..lenne egy kérdésem.
Igazából megerősítés kellene :D
Szóval..most kezdtem neki aztán elértem az (első) Le Mans-hoz...amit sehogy sem sikerült megcsinálnom, így 4-5. újrakezdés után feladtam a picsába..
Ugye azt már akkor nem fogom tudni megcsinálni?
Onnan is gondolom mert már kiírta hogy mennyi lét szedtem össze a szezonban és talán el is kezdődött a második. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31096) Syrius XIX válasza Sirandrish (#31095) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Jól gondolod! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31097) Sirandrish válasza Syrius XIX (#31096) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, közben már meg is bizonyosodtam róla, mert lenyomtam még 1-2 versenyt és a Le Mans már sehol sem volt. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31098) dzsavermadar válasza Sirandrish (#31097) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Azért ne keseredj el, mert rendszeresen meg fogod kapni újra, bizonyos teljesítések után.
Pár verseny, és mehetsz rajta, ha akarsz.

(Legalábbis így emlékszem) =)))

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31099) Sirandrish válasza dzsavermadar (#31098) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..már az arcomba is vágta a következőt..gyorsan ki is léptem :D

Amúgy csak nekem tűnik úgy hogy ha "aszfalt" nézetre állítom akkor komolyabb sebességérzet van a játékban?
Egyébként szerintem a kocsit is sokkal jobb úgy irányítani, de ez gondolom csak nekem tűnik így valamiért :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31100) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A racenet rendszer a 2-nél...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.