Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ez már gyorsulás (főleg olyan 160 KM-ig)! ;)

Corvette ZR1 0-330 km/h (Motorsport)

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30802) Doomgiver válasza dzsavermadar (#30800) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:C

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30803) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part057 - 2nd Chance -

VOLK GT series

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30805) ledgeri


ledgeri
nagyúr

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30810) kdave9


kdave9
tag

Syr
1-2 hónap kihagyás után volt időm és kedvem leülni kicsit gurulni, te egy menet után tiltottál...
gratulálok :(((

-H-U-N-T-E-R-

(#30811) drr válasza kdave9 (#30810) üzenetére


drr
őstag

:((

(#30812) Syrius XIX válasza kdave9 (#30810) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Csak magadnak köszönheted! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30813) intercooler válasza Syrius XIX (#30812) üzenetére


intercooler
őstag

Ehhez csak gratulálni tudok :C :C És nem lehet megbeszélni?

Te akarsz "jókat" gurulni aztán elüldözöl mindenkit :C
Csak hogy tudd én is miattad hagytam abba többiek már részletezték hogy mért, nagyon sajnálom pedig :(

ez most úgy kikívánkozott....

(#30814) Syrius XIX válasza intercooler (#30813) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Igen én jókat és tisztán akarok :))ni!

1. Se a cheater-ekre, se a SpeedHacker-ekre nem vagyok semmilyen formában kíváncsi és nem is leszek soha! :N

2. Azok sem érdekelnek, aki "Csupán csak a tyregrip.csv"-t írtam át kategória! :N

3. RAMMER-ek sem érdekelnek :N és,

4. A direct CRASHER-ek sem érdekelnek! :N

Engem csak a tiszta és Fair Play játékosok érdekelnek és azok, akik szeretnek (akarnak is) versenyezni és együtt szórakozni! :K

Miattam + kár abbahagyni, számtalan más szeró van, + te is készíthetsz szerót (max. ha akkora problémád van, mondd ki és +ígérem, nem megyek a szeródra), de csak ezért teljesen felesleges abbahagyni! ;)

Téma (legalábbis részemről) lezárva!

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30815) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-02-18 HD with PD8

2013. 03. 22.-éig bármi történik, nem zárom be futam közbe a szerót! A csalókat továbbra is (ki)szűröm, ezért 2 futam között lehetséges a game félbeszakítása!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30817) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part058 - 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30818) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part059 -12th 24hrs Le Mans- 2nd Chance -

Race Driver GRID - Walktrough Part059 -12th 24hrs Le Mans- 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30819) Doomgiver válasza dzsavermadar (#30816) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Előfordul :D

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30820) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2013-02-23 HD with PD8

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30822) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part060 - 2nd Chance -

Drift GP: Rotora capitol drift.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30825) ledgeri


ledgeri
nagyúr

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30828) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

adj Isten
again here :))

noh, Grod2-ig tolom kicsit a szingli müdot.
a kérésem az lenne, hogy aki gamepaddal tolja, legyen kedves mutatni nekem egy "kormány-pedál" %-os érzékenységet

köszönöm :r

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30831) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part061 - 2nd Chance -

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30832) Doomgiver válasza dzsavermadar (#30830) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Esti fárasztásnak tökéletes ;]

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30834) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part062 - 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30836) Lechero1st


Lechero1st
tag

Sziasztok!

Szoktatok még gurulni? :U

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#30838) Syrius XIX válasza Lechero1st (#30836) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Persze, minden este kb. 6-7-től! :)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30839) Lechero1st


Lechero1st
tag

Jövök :DDD

"A billentyűzet használatához adja meg a jelszót!"

(#30841) drr


drr
őstag

A szolgáltató ma jön ki a faluba és lecserélik a központi vevő és sugárzó antennákat és emelik a falunkba bejövő sávszelet is a hálózat terheltsége miatt. Addig pofáztam nekik, amíg végre ez a nap is eljön! Végre ismét tudok játszani laggmentesen esténként! Így sajnos nagyon nehéz és novembertől ez van esténként:

(#30842) intercooler válasza drr (#30841) üzenetére


intercooler
őstag

Remek :C :C :R

(#30843) Syrius XIX válasza drr (#30841) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tudom, csak gondolom, h a le/feltöltésen kívűl azért az elérhetőségnek is kell legyen valami (ésszerű) határa, ha már 1* az Mber fizet érte (helyenként pofátlanul sokat is a szinte(!) semmiért)! :K

(#30839) Lechero1st: Jövök!

Uraim!

2013. Március 08.-án kiürítem a "Friend List-emet"! :K

2013. Március 09.-étől csak azt leszek hajlandó (és csak azt fogom) felvenni a "Friend List"-emre, akit a GameRanger-en belül ugyanúgy hívnak, mint a odabent a GRID-ben!!! :R

Ennek 1szerű oka van: Szeretem tudni, kivel állok szemben (vagy mellett (!)! szeretek jókat :))ni, olyanokkal, akik szintén versenyezni jönnek! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30844) drr válasza Syrius XIX (#30843) üzenetére


drr
őstag

A szerelők haverok, azt mondták, hogy 300-400 kliensre elegendő a ma eszközölt fejlesztés! Összesen olyan 70 előfizető van a falunkban. Látszik is a upgrade eredménye :-)
Ez nálunk már vagyon jónak minősül!!!

Ma este nem tudok jönni, vendégeim lesznek...

[ Szerkesztve ]

(#30846) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Eddig 289-869-ig ment, most + ahogy LnéztM 15-30-ig! Szerintem ez azért fényévekkel jobb, legalábbis, ami a ping-et illeti! Az Upload-ot + majd +látjuk, mire lesz elég és mire nem! ;)

Megjegyzés tőlem: Köztünk maradjon, de még ezért is 1szerűen pofátlanság elkérni, akár 1-etlen 1 pénzt is! :(

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30847) drr válasza Syrius XIX (#30846) üzenetére


drr
őstag

Sajnos itt ez van... A város messze van nagyon, esély nincs gyorsabb netre... A legnagyobb csomag ettől a szolgáltatótól 4 megabites, több mint 7600Ft-ba jön ki a havidíj. Nekem az alapcsomag van full UPC kártyamegosztással, kb 2000Ft/hó...

(#30849) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part063 - 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.