Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) dzsavermadar válasza Rototti (#31350) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Öröm volt nézni!!! Köszi!!! :C :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31352) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#31342) üzenetére


Syrius XIX
addikt

xml átírkálás!!! :F
Ezt a részét nem tudom, soha nem nyúltam hozzá! :F

(#31346) Rony949: Rony ez neked is szól! :K
XBOX érzékenységet + állítsd be így (kezdésnek, aztán később variál6sz rajta, ahogy neked kényelmes):

5, 85, -3, 5, 85, 5, 85.

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31353) Rototti válasza dzsavermadar (#31351) üzenetére


Rototti
senior tag

Örülök, ha tetszik. Ha már nem tudsz jönni körözni, legalább egy kis "csapatás-érzés" átjön. ;)

Kimi - The King of Spa

(#31354) Rony949 válasza dzsavermadar (#31351) üzenetére


Rony949
őstag

Tényleg, amúgy hogyhogy nem versenyzel? :Y

(#31355) dzsavermadar válasza Rony949 (#31354) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

A jelenlegi körülményeim nem teszik lehetővé, de azért itt vagyok: :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31356) Rony949 válasza dzsavermadar (#31355) üzenetére


Rony949
őstag

Hát a lényeg hogy itt vagy. Amúgy Te is hiányoztál ám! :)

(#31357) Rototti


Rototti
senior tag

Új videó érkezett :) : [link]

Kimi - The King of Spa

(#31358) Rototti


Rototti
senior tag

Egy kis GRID mozgókép mára: [link]

Tanulságos volt nekem, 1:50-től tessék nézni a balesetet. A verseny közben azt hittem, hogy szándékos volt, viszont visszanézve egyértelműen látszik, hogy csak megdobta az autót egy bukkanó és amiatt fordult be felém.
Így a még körözőknek azt tudom tanácsolni, hogy ne ítéljenek elsőre. Még akkor sem, ha nagyon biztosnak tűnik a dolog. :K

Kimi - The King of Spa

(#31359) - = Zk = - válasza Syrius XIX (#31352) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már megvolt, siker. és már le is töröltem a gémet :C
Grid 2-t is... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31360) cyberkind


cyberkind
félisten

Heló !

Nektek nem voltak gondok a hangokkal ?
Recseg meg egyéb érdekességeket csinál, egy darabig szerintem nem volt, még fülesbe játszva se, de a tegnap este vettem észre hogy valami nem jó !
Valami tipp ?

Paranormal Cocktivity

(#31361) Rototti


Rototti
senior tag

A mai videót nem ajánlom a GRID 2 rajongóknak... :DDD (3:10): [link]

cyberkind: Nem nagyon hallottam ilyen gondról. Mit változtattál tegnap óta a gépen?

Kimi - The King of Spa

(#31362) zümzümm


zümzümm
senior tag

Sziasztok,

Segítsetek légyszi.
Szeretnék ONLINE játszani, de mindig azt irja ki a csatlakozáskot hogy a KAPCSOLAT MEGSZAKADT.
Pedig eredeti a játék.
Mi lehet a gond?

(#31363) cyberkind válasza Rototti (#31361) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmi se változott, de olyan mintha a játék nem nagyon támogatná a Creative féle 7.1-et !

Paranormal Cocktivity

(#31364) Rototti válasza zümzümm (#31362) üzenetére


Rototti
senior tag

Online már nem lehet játszani, mert lekapcsolták a szervereket. LAN-on keresztül viszont még megy a multis móka GameRanger és Tunngle nevezetű programokkal tudunk így online együtt játszani. :K

cyberkind: Hát már nem mai a játék. Hangkari driverében nem lehet valamit állítani?

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#31365) cyberkind válasza Rototti (#31364) üzenetére


cyberkind
félisten

Minden módon nem jó a hang, már nem recseg, de még 2.0-ban is érdekes hangokat ad !

Paranormal Cocktivity

(#31366) ledgeri válasza zümzümm (#31362) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jobbra fent fel is hívja a figyelmed a kis szöveg a GRID képe alatt!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31367) zümzümm válasza ledgeri (#31366) üzenetére


zümzümm
senior tag

Ó köszi, nem vettem észre.
Akár az következő heti lottó nyerőszámok is fel lehettek volna írva oda, azt sem vettem volna észre :))

(#31368) ledgeri válasza zümzümm (#31367) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Sebaj... hisz szeretjük a lelkes újoncokat!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31369) Rototti


Rototti
senior tag

Hello, hello, itt egy új videó... tudom béna, de hát most mit írjak na. :DDD - [link]

Kimi - The King of Spa

(#31370) Rototti


Rototti
senior tag

Egy ideig nem nagyon leszek online, viszont maradt pár videóm. Gondoltam ezeket megosztom veletek a távollétemben. A Youtube-nak van egy olyan jó funkciója, hogy be lehet ütemezni a videók megjelenését, és így nem egyszerre kell rátok zúdítanom az egészet. :)

Úgyhogy mától kezdve minden 3. nap egy új videót fogtok találni EZEN a linken (itt mindig az első videó a legújabb). A mai videó (8. epizód) már meg is található itt. Összesen 10 videót állítottam be, szóval lesz mit nézni. ;)

Kellemes videózást és nyarat! :))

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#31371) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót, ha van még egyáltalán valaki, aki :))na! 19 : 00-ig +tartom! :K

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31372) dzsavermadar válasza Rototti (#31370) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

A link nekem a YT csatornádat adja be, 29 választható videóval. :U
Valszeg hiába a programozás, azt csinálja, amit ő akar. :Y

Persze ez sem rossz! :C

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#31373) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31371) üzenetére


zolee5016
őstag

3 nap is kerestelek a héten ...de eltüntél........

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31374) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31373) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nyaralás volt vidéken! Abszolút aktív pihenés minden nélkül!

Most már vagyok! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31375) ledgeri


ledgeri
nagyúr

NSX rajongóknak...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31376) zodo


zodo
nagyúr

(#31377) Rototti válasza dzsavermadar (#31372) üzenetére


Rototti
senior tag

Persze, hogy a csatornám jön be a linken, hiszen ott válik elérhetővé minden 3. nap egy új videó. :) Eggyel mindig növekszik a videóim száma (a legelső a legújabb).
Elvileg már a 9. és a 10. résznek fenn kéne lennie.

Kimi - The King of Spa

(#31378) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Remélem (régi) új társunk is csatlakozik ma hozzánk, akit úgy hívnak, H:

RollyDy

;) :K :C :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31379) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31378) üzenetére


zolee5016
őstag

Hánytól leszel??

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31380) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

És itt van, és +jött!!! :K

Welcome my old friend!

:K :C :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31381) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#31380) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

:R :R Úristen sziasztok :R :R

És Rototti és a többiek....

Ma szenzációs volt a régi érzések keringtek bennem. Alig bírtam abba hagyni. Nem győzök gyakorolni, hogy ne előzzetek meg :B :B .

Amint tudok jövök óriási THX :C :C

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#31382) drr válasza Rolly Dy07 (#31381) üzenetére


drr
őstag

:R :Y :C

(#31383) Syrius XIX válasza Rolly Dy07 (#31381) üzenetére


Syrius XIX
addikt

És elveiddel ellentétben még az 5 körös Drift-et is képes voltál végigtolni kormánnyal és manual váltóval!
Ezért külön THX! :K
Remélem akkor most már sűrűbben fogunk találkozni napi szinten! ;)

Mindenesetre én +int ki fogom írni, ha készítek szerót! :K

Asszem tegnap Lfelejtettelek felvenni barátnak! :F De sebaj, majd pótoljuk! ;)

A régiek közül sajnos nem nagyon tudok senkit mondani, aki még most is lenne legalább hetente 1-2*! :(((

Azért is jó, h visszatértél, mert ha azt mondom (ma már), h: "Bezzeg Rolly Dy, na ő aztán igen", csak hallgatnak, mert nem tudják kiről is van szó! :F

Az a kb.3 év, azért mégiscsak 3 év! :K

Hátha így majd +tanulnak 1 páran versenyezni is! ;)

Gyere minél sűrűbben, nekem mindenféleképpen öröm lesz, még akkor is, ha tisztában vagyok vele, h nyerni eleve esélyem sincs, nem számít! :K

Szerintem azért olyan sokat nem kell gyakorolnod (tudod, mint a biciklizés), de rajtam nem fog múlni, csak gyere! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31384) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31383) üzenetére


zolee5016
őstag

Ma mikor kb?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31385) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31384) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most! :)

Készítettem szerót, 19 : 35-ig +tartom! :K

Amennyiben nem jön senki, akkor megyek bóklászni, vagy GRID 2! ;)

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31386) porse válasza Syrius XIX (#31385) üzenetére


porse
senior tag

Csak nehogy jobbat menjetek nála mert aztán blokkolna. :C

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#31387) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#31383) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Köszi mindent ma is. :B :B :B :B

Minden autóval és pályával el kell még töltenem 1 kis időt és jövök amint tudok.

:)) :)) :)) :)) :))

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#31388) Syrius XIX válasza Rolly Dy07 (#31387) üzenetére


Syrius XIX
addikt

nm ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31389) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

18 : 00-tól készítek szerót (ha nincs) :K, akinek van (lesz) kedve, jöjjön :))ni! ;)
Indulás legkésőbb 18 : 10! Amennyiben nem jönnénk össze min. 4-en (kivétel Rolly Dy, mert veled szívesen :))ok 2-sben is ;)), akkor csatlakozok máshoz, vagy legrosszabb esetben irány a GRID 2! :K

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31390) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#31389) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Öööö kérdés: Miért DLC pakkos szervert csináltál? Nem tudtam csatlakozni és nem is tudtam a DLC-t megszerezni. És sajna nem tudtam neked szólni sem :O :O

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#31391) Rolly Dy07 válasza Syrius XIX (#31389) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Köszi a segítséget!! :C

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#31392) Syrius XIX válasza Rolly Dy07 (#31390) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia :)
Előtte szedtem le én is és gondoltam, ha már +van, akkor próbáljuk ki!
Nem szándékos volt (arra gondolok, h nem azért volt, h ne tudj jönni)! :N
De ha jól tudom, már túl vagy rajta te is ;)
Steam amúgy benyomva szokott lenni! :K

3139-esed most jelent + nekem, akkor ezt +beszéltük! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31393) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

19 : 10-től készítek szerót (természetesen csak akkor, ha nincs, ha van, akkor csatlakozok), DLC kell hozzá! :K

Akinek esetleg nincs, innen töltse le:

GRID DLC!

Ki kell csomagolni és simán bemásolni GRID mappába! Semmi flick-flack nincs (legalábbis nálam nem volt), simán lejön: 632,8 Mb, kibontva 1,23 GB!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31394) ledgeri válasza Syrius XIX (#31393) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi van benne?? Ez az amit korábban mutattam, x boxos dlc?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31395) Rolly Dy07 válasza ledgeri (#31394) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Van benne pár kellemes autó. De próbáld ki nyugodtan. Veszteni való nincs. ;)

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#31396) zolee5016 válasza Syrius XIX (#31393) üzenetére


zolee5016
őstag

Szia..akkor a sima 1.3 szeróra utánna nem tudsz menni,vagy ugyanúgy jó marad arra is?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#31397) Syrius XIX válasza zolee5016 (#31396) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem tudsz jönni, ha nincs feltéve! Olyan mint az ACAT! :N
Ja! Menni? :F Jó kérdés, nem próbáltam! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31398) #92891904 válasza zolee5016 (#31396) üzenetére


#92891904
törölt tag

Szia! Sima 1.3 szeróhoz tudsz csatlakozni gond nélkül ha fent a DLC.

(#31399) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

19 : 30 - 19 : 40 körül készítek szerót with 1.3 patch + DLC! :K

Akinek van kedve (és ideje), jöjjön :))ni! ;)

Max. 19 : 45-ig várok!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31400) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

19 : 30 készítek szerót with 1.3 patch + DLC!

Akinek van kedve (és ideje), jöjjön ni! :K

Max. 19 : 40-ig várok!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.