Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31701) CJ4567 válasza Petyyyyy (#31700) üzenetére


CJ4567
veterán

Billel is jól lehet irányítani.

No Sana No Life

(#31702) penge edy válasza Petyyyyy (#31700) üzenetére


penge edy
tag

Játszani lehet kormány nélkül is,annyira elég,hogy billentyüvel a gépet megverd bármilyen fokozatban.A normális kormány,lehet drága,és csicsás,de olcsó kormánnyal is lehet megközelitőleg ugy menni ,mint egy drágával.Azon kivül hogy tudni kell milyen kormányt támogat ,kell hozzá egy kis szerencse is,és kitartás.De példának tudom ajánlani a gridgr egyik topikját,ahol leirják ki mivel játszik,ez azért érdekes,mert a videókból kiderül,hogy a G27 -essel játszó srácot,(Hannibált)aki egyébbként nem játszik rosszul,két másik játékos szorongat,és sokszor le is hagyják(R777R és Paha) ,nekik olcsó kormányuk van.[link] És biztosan vannak videók ahol rototti is benne van,ugy tudom neki is kb nyolc éves kormánya van.

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31703) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-06-21 -Time Attack 6-6- FullHD.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31704) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-06-21 -Race 6-6- FullHD.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31705) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-06-28 -Time Attack 6-7- FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31706) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-07-05 -Time Attack 7-0-Nürburgring FullHD.

Race Driver GRID 2014-0-05 -TestRace 7-0 FullHD.

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31707) kpal válasza Syrius XIX (#31706) üzenetére


kpal
veterán

Ilyen sokan vagytok online :Y Én még nem jutottam el oda hogy feldobnom szükséges progit , most kicsit lefogat a GRID autosport. Szakítanom kell időt ide is :O

Syrius XIX: Neked mennyire jön be az új Grid ?

[ Szerkesztve ]

(#31708) kpal válasza Syrius XIX (#31706) üzenetére


kpal
veterán

2. videó nem érhető el.

(#31709) penge edy


penge edy
tag

Sziasztok,két szoba volt párhuzamosan egyébbként,ezt nem látni a videóból.De a másik videóban talán nem ugyan azok a nevek lennének.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31710) Syrius XIX válasza kpal (#31707) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Tekintettel arra, h eddig kb. (össze-vissza) 3 órát tudtam vele játszani (szopok mint a torkos boci, szerintem a Steam érzi, h (finoman szólva) nem szeretem), eddig nem nagyon! ez a félig szimulátoros abszolút irreális autó fizika, viselkedés, irányítás nekem nem igazán jön be! Mert ha valami szimulátoros és ez = azzal, h irányíthatatlan, akkor nem nagyon érdekel! Márpedig az összes szimulátorosnak titulált fosnak (!) köze nincs az autók reális fizikájához, viselkedéséhez, irányításához! :N

Lehet azt mondjátok, h maradi vagyok, de én szeretem, ha 1 autó:

1.: Kanyarodik, amikor a kormányt tekerem,
2.: lassul, ha a féket nyomom,
3.: gyorsul, ha a gázt nyomom, és
+1.: megcsúszik, ha a kéziféket nyomom! :K

Szerintem ez 1 autó rendes viselkedése, ami elvárható 1 autós játéktól (arról nem is beszélve, ha valami "szimulátornak" van titulálva, akkor könyörgöm, legalább próbáljon már meg legalább közelíteni ahhoz, ahogy a "szimulálandó" céltárgy a valóságban vislekedik)! ;)

(#31708) kpal válasza Syrius XIX (#31706) üzenetére: Sry, most olvastam, de pótolom! :K

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31711) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-07-05 -TestRace 7-0-Nürburgring FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31712) kpal válasza Syrius XIX (#31710) üzenetére


kpal
veterán

Ez a Steam nekem se tetszik .

(#31713) kpal válasza Syrius XIX (#31711) üzenetére


kpal
veterán

Nagyon zsír :K

(#31714) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31710) üzenetére


CJ4567
veterán

A három minden játékban teljesül, más kérdés mennyire valósághű(szerintem az Autosport pont a középút) :DDD

No Sana No Life

(#31715) Doomgiver válasza Syrius XIX (#31710) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Az én meglátásom szerint egész jól eltalálták az arany középutat ami az irányítást illeti. Hajaz a Grid1 es irányításra nagyrészt de észre lehet benne venni olyan dolgokat ami abszolút reális. Inkább tekintem az autosportot 2. résznek mint a grid 2 őt.

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31716) Syrius XIX válasza Doomgiver (#31715) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Összehasonlításképpen (szerintem):

GRID 1.: Jól érezhetően eltalálták a "sebbességérzetet"!
GRID 2.: Túl gyors, szerintem 1 lapáttal rátettek a "sebességérzetre"!
GRID 3.: Szerintem irreálisan "lassúnak" tűnik, egyáltalán nem jön át a valós "sebességérzet" (nekem és szerintem)! Talán azt tudnám mondani, h a GRID 3 akkor (és csakis akkor!) mutatja meg az igazi, valós "sebességérzetet", amikor befejezel 1 versenyt, eventet, tök 11111111 mit és áthaladsz a célvonalon! Igazából az lenne a valós sebesség!!! :K
Menet közben 1szerűen nem érezni a sebesség valóságát még 300-nál sem, valahogy olyan, mintha csak úsznál. Akkor döbbensz rá, h igazából mennyivel mész, amikor jön a kanyar, elkezdesz fékezni és a verda csak rongyol bele a vakvilágba!

Ennyi!

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31717) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31716) üzenetére


CJ4567
veterán

Belső nézetben sokkal jobb a sebességérzet :))

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#31718) Syrius XIX válasza CJ4567 (#31717) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Azt nem vitatom, de ONLINE (azon belül főleg (!) baráti :))ásokra) abszolút alkalmatlan! :N

ONLINE mondjuk jó lehet, ha abszolút nem érdekel kit löksz ki és kin gázolsz át, mert csak 1 cél lebeg a szemed előtt: Nyerni akarok bármi áron! :K Ezt általában díjjazni szokták "VOTE TO KICK"-kel! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31719) CJ4567 válasza Syrius XIX (#31718) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem játszok autós játékot online(kivétel NFS World), így nem tudom hogy Online milyen :)

No Sana No Life

(#31720) drr válasza Syrius XIX (#31718) üzenetére


drr
őstag

csak 1 cél lebeg a szemed előtt: Nyerni akarok bármi áron! - nem kellene általánosítani... A lökdösődés pedig akaratlanul és létrejöhet vagy akár a nagyobb baj is, de te ezt sem vagy hajlandó elfogadni... Az aktuális Racenet Challange-ben a legutolsó versenyben ha beültél a Subaruba San Francisco-ban, és akkor sem volt sebességérzeted, hát akkor no comment...

[ Szerkesztve ]

(#31721) Syrius XIX válasza drr (#31720) üzenetére


Syrius XIX
addikt

őőőőőőőőőőőő most az 1-ről beszélünk? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31722) drr válasza Syrius XIX (#31721) üzenetére


drr
őstag

Szerintem off-ba lett téve, de mindegy. Te sem arról beszéltél...

(#31723) Syrius XIX válasza drr (#31722) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Hanem szerinted miről? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31724) drr válasza Syrius XIX (#31723) üzenetére


drr
őstag

Hagyjuk... :W

(#31725) Syrius XIX válasza drr (#31724) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Hagyjuk! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31726) intercooler


intercooler
őstag

Milyen hattyúk? ;]

(#31727) penge edy


penge edy
tag

sziasztok ! ez már nem grides topik ?

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31728) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-07-19 -TimeAttack 7-2-Istanbul Park

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31729) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-07-19 -Race 7-2-Istanbul Park FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31730) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver-GRID 2014-07-26 -TimeAttack 7-3-Detroit

3. verseny időmérője! ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31731) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID 2014-07-26 -Race 7-3-Detroit FullHD

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31732) kpal


kpal
veterán

GameRange elindult :) Csak mért nem tudok másokhoz csatlakozni :F

(#31733) kpal válasza kpal (#31732) üzenetére


kpal
veterán

Azt se tudom nekem már hanyas verziós :DDD :W

(#31734) kpal


kpal
veterán

Ti hanyas exe-t használtok 1.2 vagy 1.3 ? Lehet emiatt nem tudok csatlakozni ,mert sokan csak 1.2 használnak .

(#31735) CJ4567 válasza kpal (#31734) üzenetére


CJ4567
veterán

1.3 kell, minden szerver azt használja, és sokban van DLC.
http://www.moddb.com/mods/8-ball-prestige-packs-dlc-pc/downloads/8-ball-prestige-packs-dlc-pc telefonról így tudok linkelni, nem warez mert modderek portolták át.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#31736) kpal válasza CJ4567 (#31735) üzenetére


kpal
veterán

Köszi :R akk,DLC miatt nem tudok játszani senkivel , azt hittem a 8 Ball csak konzolra jött ki anno.

(#31737) CJ4567 válasza kpal (#31736) üzenetére


CJ4567
veterán

Meg kell az 1.3-as javítás.

No Sana No Life

(#31738) kpal válasza CJ4567 (#31737) üzenetére


kpal
veterán

Az fen mióta kijött . :K
Te GamRanger szoktál lenni ? Tunngle nálam döglött, pedig annak jobban örültem volna. annak

[ Szerkesztve ]

(#31739) CJ4567 válasza kpal (#31738) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen, [HUN]CJ4567 a nevem :)

No Sana No Life

(#31740) kpal válasza CJ4567 (#31739) üzenetére


kpal
veterán

oké , remélem hamar tudok csapatni :)

(#31741) Rony949


Rony949
őstag

Ha ma lesz :)) ás akkor megpróbálok én is jönni. Csak akkor írjátok meg hogy hánykor lesz. :)

(#31742) Rony949


Rony949
őstag

Nem jönne akkor senki?

(#31743) kpal válasza Rony949 (#31742) üzenetére


kpal
veterán

Én kicsit megyek ha a játékom tud csatlakozni :) Milyen néven vagy ? Ha nem mükszik akkor valamit buherálnom kell még .

[ Szerkesztve ]

(#31744) kpal válasza CJ4567 (#31735) üzenetére


kpal
veterán

Ehhez Steam kell ? Elvagyok maradva mióta lekapcsolták szervereket . :B

[ Szerkesztve ]

(#31745) CJ4567 válasza kpal (#31744) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem kell.

No Sana No Life

(#31746) kpal válasza CJ4567 (#31745) üzenetére


kpal
veterán

Melyik mappába kell másolni ?

(#31747) penge edy válasza kpal (#31746) üzenetére


penge edy
tag

A grid főkönyvtárába kell bedobálni a déelcé fájlokat,vagyis ahová van telepitve,látod az exe fájlt,oda másolás,és felülirás.

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31748) kpal válasza penge edy (#31747) üzenetére


kpal
veterán

THX :R

(#31749) nzotya1 válasza kpal (#31748) üzenetére


nzotya1
újonc

Hello.Nekem a Gameranger csak kevés szervert mutat.Ez így rendben van?Vagy nálatok sok van?És a játékban a session listben nem akar minden szervert mutatni valaki tud erre megoldást?

(#31750) kpal válasza nzotya1 (#31749) üzenetére


kpal
veterán

nálam is de azok is privatak .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.